Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
Zadnja sprememba: najobj 24.10.2017 13:23
[hocevarb]
> [najobj]
> ... Klimatologinja Lučka Kajfež Bogataj je nanizala vrsto podatkov o finančni in okoljski škodi, ki jo povzročamo z zavrženo hrano. ...
>
> ... ja, je pa zelo pomenljivo, da klimatologinja Lučka Kajfež Bogataj ni rekla niti besede o lačnih, ki do te iste hrane ne morejo prej, preden jo nekdo drug zavrže ...
V predavanju je govorila tudi o tem. Žal mi ne znese povzeti celotnega predavanja.
... OK, potem pa jo morate opozoriti, naj bo navdušena, ker z zavrženo hrano za naš BDP naredimo koristno delo vsaj dvakrat, in sicer prvič ko vso hrano proizvedemo, potem pa še enkrat, ko jo zavrženo uničimo ... khmm, ker tukaj na Financah vsi dobro vemo, da je visok BDP merilo sreče ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680560

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[najobj]

... OK, potem pa jo morate opozoriti, naj bo navdušena, ker z zavrženo hrano za naš BDP naredimo koristno delo vsaj dvakrat, in sicer prvič ko vso hrano proizvedemo, potem pa še enkrat, ko jo zavrženo uničimo ... khmm, ker tukaj na Financah vsi dobro vemo, da je visok BDP merilo sreče ...
:-)
Objavil sem samo ključne podatke. Predavanje je bilo sicer fajn, med drugim je navedla, koliko več ogljičnega odtisa pustimo, če spijemo avstralsko pivo namesto domačega. Podatke sem pozabil. Če bo STA povzela predavanje, bom objavil njihov povzetek.

Strani: 1