Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za samo en krog. Za Pahorja.

Strani: 1 2 3

shevchenko sporočil: 21.898
[#2680506] 24.10.17 10:02 · odgovor na: (#2680484)
Odgovori   +    0
Šarec pa je bolj nevaren, saj ima vso podporo presstitucije in ostalih Kučanovih resursov.
ROTFL, jasno je, da je nevaren za prihodnje drzavnozborske volitve. tozadevno bi bilo za SD paradoskalno celo bolje, da se ga znebijo na nacin, da postane predsednik.

so pac debilkoti pri SD, ker so ga podcenjevali od samega zacetka. Sarec bo glasove pobiral po celotnem politicnem spektru. Hlace bi se morale tresti prav vsem po spisku.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2680512] 24.10.17 10:16 · odgovor na: shevchenko (#2680506)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: shevchenko 24.10.2017 10:19
so pac debilkoti pri SD, ker so ga podcenjevali od samega zacetka. Sarec bo glasove pobiral po celotnem politicnem spektru. Hlace bi se morale tresti prav vsem po spisku.
lahko pa si pogledate moje poste v casu, ko je napovedal kandidaturo. takrat sem mu sicer napovedoval zmago, kar se zdi v luci rezultatov prvega kroga iluzorno. ampak ja, njegov case pride naslednje leto.

verjamem pa, da me je marsikdo takrat oznaceval za norega. ampak tip ima neko karizmo in predsvsem je po dooolgem casu nekdo, ki ne proizvaja samo in izkljucno bullshita. primerjavam z "novim obrazom" mirom cerarjem se lahko samo rezim.

Spavas li mirno Gregor Zidan?
Spavas li mirno Luka Mesec?
Spavas li mirno Janez Jansa?
Cerar lahko spi mirno, ker dobro ve, da je zakljucil....
Gustl sporočil: 13.628
[#2681298] 28.10.17 15:29 · odgovor na: Gustl (#2679824)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [vickibedi]
>
> p: meni bolj kot ne dol visi, ko začnejo pametovati o življenju, vesolju in sploh vsem razni influencerji ala Musk, Gates in podobni. Ne trdim, da niso dobri na svojem področju, ampak moralna avtoriteta je nekaj drugega.

Točno o tem govorim. Ne obstaja THE moralna avtoriteta. Ni več župnika na vasi, ki je bil tata mata. Vsak si sam lahko izbere, čigavo mnenje ga zanima ali ne zanima in na katerem področju. Saj ravno to stare struje nervire in zato sedaj opletajo z neko moralno avtoriteto.

In pri starejših tudi še pali, glej, kako v prvo bojno linijo porivajo Kučana. Ker sedaj bo pa on povedal, kako stvari stojijo?! Ma daj, kdo si ti penzioner?




Tole je fajn za prebrat za razumevanje, zakaj folk, sploh mladi, volijo Pahorja, ceprav je razvrednotil predsednisko funkcijo, noce bit moralna avtoriteta, zapufal drzavo, gledal stran pri svinjarijah, pomilostil barabe itd...


fokuspokus.si/articl...-sla-volit
shevchenko sporočil: 21.898
[#2681315] 28.10.17 20:20 · odgovor na: Gustl (#2681298)
Odgovori   +    0
"Zakaj Pahor ni slab kandidat? Poleg tega, da je izredno karizmatičen, izobražen, uglajen, se je od nekdaj zanimal za politiko, diplomiral na temo prizadevanja neuvrščenih za mirno reševanje sporov in za svoje delo prejel nagrado Prešernovega sklada in Zoretovo nagrado.
Vodil je več političnih strank, najprej ZLSD, nato SD, od prvega dne v Državnem zboru leta 1991 je bil aktiven v odborih za mednarodno politiko. Vodil je slovensko delegacijo v Svetu Evrope. Ko je bil premier, je spoznal večino še danes aktualnih evropskih politikov. Njegovo poznavanje mednarodne politike je še danes na zavidljivem nivoju, strankarske izkušnje pa so ga dobro izšolale za politično vedenje."

holy shit. pa to je super kandidat. pa zakaj mi tega o pahorju ni povedal ze kdo prej? jaz pa, butl, bil kriticen do lika in dela. ma glede na silne sposobnosti ga je ornk skoda za slovenskega predsednika.
Gustl sporočil: 13.628
[#2681333] 29.10.17 07:47 · odgovor na: (#2681308)
Odgovori   +    3
[rename]
Hmnja.
Chloe?
Chloe si ga malo prevec misli, najbrz ji soncna ocala skodujejo :-P
Ze tista, kako je Pahor vodil dve stranki pove, da punca ni ravno bistra.
In vodenje vlade bi tudi Pahor sam najraje pozabil. Se politicni amater Cerar je uspesnejsi od njega.
Ne omenja pa edinega Pahorjevega plusa - Kucanu se ni pustil sofirati.
Naroceno pljuvanje po Sarcu, I’d say.
A vidis. Ne stekas. Zato pa sanjas o Romani v drugem krogu :)

Ne gre za to, kaj Chloe pove. Ti isces v tekstu smisel. Napaka.

Gre za to, da si je sestavila ene argumente in to ji je dovolj. Lahko imajo smisel ali ne.

Lahko se na glavo postavis pa je ne bos premaknil.

Tekst je zato po mojem vrhunski vpogled v običajnega Pahorjevega volivca.

Lahko ga gres analizirat, kje vse je avtorica zabluzila, ampak to je cista izguba casa.

Tekst je po mojem treba vzeti kot muzejski eksponat..."takole so pa razmišljali Pahorjevi volivci".
Gustl sporočil: 13.628
[#2681334] 29.10.17 07:50 · odgovor na: (#2681310)
Odgovori   +    0
[abohte]
Volilci stari 18-35 let predstavljajo dobro četrtino volilnega telesa. Odločilni so starejši.
No, saj precej podobno je po mojem pri starejsih...minus Instagram. Pa se to ne, najbrz trac revije natisnejo njegove fotke...
Gustl sporočil: 13.628
[#2681336] 29.10.17 07:53 · odgovor na: (#2681335)
Odgovori   +    1
[rename]
Se strinjam.
Tako kot Chloe, razmisljajo tipicni Pahorjevi, ne ravno bistri volilci :-P
Komot z bc123a ustanovita "Intelektualno fašistično stranko", kamor sprejmeta samo bistre po vajinem kriteriju in se borita, da ima samo vasa stranka volilno pravico. :)

Do takrat je pa to realnost in to je treba razumet.

Za kaj vec zna pa NemirniTujec lepse povedat...
rx170 sporočil: 6.398
[#2681346] 29.10.17 09:10 · odgovor na: shevchenko (#2681315)
Odgovori   +    1
[shevchenko]
"Zakaj Pahor ni slab kandidat? Poleg tega, da je izredno karizmatičen, izobražen, uglajen, se je od nekdaj zanimal za politiko, diplomiral na temo prizadevanja neuvrščenih za mirno reševanje sporov in za svoje delo prejel nagrado Prešernovega sklada in Zoretovo nagrado.
Vodil je več političnih strank, najprej ZLSD, nato SD, od prvega dne v Državnem zboru leta 1991 je bil aktiven v odborih za mednarodno politiko. Vodil je slovensko delegacijo v Svetu Evrope. Ko je bil premier, je spoznal večino še danes aktualnih evropskih politikov. Njegovo poznavanje mednarodne politike je še danes na zavidljivem nivoju, strankarske izkušnje pa so ga dobro izšolale za politično vedenje."

holy shit. pa to je super kandidat. pa zakaj mi tega o pahorju ni povedal ze kdo prej? jaz pa, butl, bil kriticen do lika in dela. ma glede na silne sposobnosti ga je ornk skoda za slovenskega predsednika.
Morda pa spet postane predsednik vlade v primeru poraza? Sem prepričan, da bodo novinarji Financ nad to idejo še bolj navdušeni.
Gustl sporočil: 13.628
[#2681348] 29.10.17 09:21 · odgovor na: (#2681344)
Odgovori   +    4
[rename]
Eh, zakaj pa si dodal pridevnik fasisticno?

Interno (sam pri sebi) to imenujem intelektualni fašizem. Poveličevanje skupine ljudi, ki se ima za intelektualno superiorne v primerjavi z drugimi :) Ne vem, če ima smisel. Zato uporabljam večinoma interno.

Skoval sem frazo za kolega, ki mu nobena punca ni bila všeč, ker so vse bile preneumne.

Ni mišljena kot zmerljivka, zgolj opis stanja. Se pogosto zalotim, da sem član stranke :)

Strani: 1 2 3