Strani: 1 2

anon-61428 sporočil: 4.493
[#2674547] 21.09.17 16:47 · odgovor na: anon-96546 (#2674497)
Odgovori   +    0
[helena45]
> [Inside]
> Maribor je več dobil za kurčevo uvrstitev v LP. Ali daj nekaj ali pa se ne kažii tam na oder baba glupa.

Maribor je bil prvi in zadnji slovenski klub, ki se je uvrstil v ligo prvakov! Lahko si zelen od zavisti od uh do repa, nikoli več se ne bo noben drug klub iz slovenije uvrstil tja! To je bil velikanski dosežek, kljub temu, da ni imel podpore ne od nogometne zveze ne od ministrstva za šport, še najmanj finančne.
Nikoli ne reci da ne more Ljubljana sestavit ekipo za uvrstitev tja.
Razdelaj malo tvojo kulturo - baba glupa in tako ne sodi v javno pisanje.
Ok se opravicujem ker verjetno ni delala po svoji vesti ampak po sluzbeni dolznosti, kjer pa vecina pozabi na moralo, pravicnost itd. Zato par smo kjer smo.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2674548] 21.09.17 16:49 · odgovor na: (#2674493)
Odgovori   +    0
Ne morem primerjat, ampak to nekako je nagrada, tisto kar je dala za kosarko je vstopnica za slikanje na odru.
Borut se je dobro naucil in osvojil lekcijo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2674580] 21.09.17 19:14 · odgovor na: spiderman (#2674516)
Odgovori   +    1
[spiderman]
> [rename]
> Dodatka za pripravljenost ni več, ji pa pripadajo nadure+kilometrina+mal'ca in zagotovo še dodatek na težke delovne pogoje (deževalo je) in nočni dodatek (bila je noč). Preverja pa še, če ji pripada še dodatek, ker so ji reflektorji močno svetili v oči.

*****hahahahahahahaah
Odlično.
.
NOVINARJI - ko bo kdo od vas pokazaj jajca in na tiskovki postavljal vprašanja na način kolega soforumaša z nickom "rename", bom verjel, da je za to državo še upanje.
.
Kakor se oblastniki norca delajo iz nas se dajmo še mi (tu lahko nastopite samo novinarji) iz njih. Preprosto jih je treba =bati v glavo in se jim smejati v faco, ko se na tiskovkah dobesedno delajo norca iz vsakega z IQ nad 80.
.
Česa se bojite??
Ste res vsi zakreditirani do zadnjega centa, oz. na takšnih in drugačnih "piškotkih"?
.
Na tiskovkah jih "na prefinjen način"-saj znate, =bat v glavo, posneti s kamero in na internet.
Točno tako. To sem jaz že večkrat predlagal. No problem so predvsem režimski mediji - Delo, Dnevnik, Večer, 24ur, RTV. Ti postavljajo prav prvošolska vprašanja, brez podvprašanj itd.
murje sporočil: 5.120
[#2674729] 22.09.17 13:03
Odgovori   +    0
PRIMORSKE NORICE

KAJ PA VLATKO ČANČAR?

Zlatih košarkarskih fantov so se ponosno spomnili po vsej državi, sprejeme so pripravili v Ljubljani, Novem mestu, Slovenski Bistrici, Postojni, Pivki ...

Koper pa - kot da ni v Sloveniji. Nihče se ni spomnil, da sta bila med zlatimi tudi košarkar Vlatko Čančar in zdravnik izbrane vrste Branko Cvetičanin. Seveda bi bilo vse drugače v primeru uspeha nogometnega četrtoligaša: Taverna bi gorela, nebo bi paral ognjemet ...
petek, 22. september 2017, 10:38
www.primorske.si/201...tko-Cancar
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2675147] 25.09.17 12:13 · odgovor na: spiderman (#2674421)
Odgovori   +    0
[spiderman]
> [Smudlek]
> Čuj, Denač, škoda, ker te mama in ata nista naučila, da rajši molči, kot da blekneš bedarijo. Nekaj v tem stilu je trosil nek možicelj s smešnimi brki. Mimogred, admin, kaj nič ne kontroliraš, kaj kdo piše ali kako?

Glej, mene tudi mama in ata nista naučila, da kadar bi utegnil reči kaj takega, kar bi gospod Smudlek utegnil razglasiti za bedarijo, naj raje držim gobec.

Svetujem ti prijavo adminu, pa moj IP varuhinji človekovih pravic, pa NPU itd... ...za moj sovražni govor. Mi marediti hišno preiskavo ob 5.45, pretresti računalnik, najti kakšno sliko "domnevno mladoletne osebe z razgaljenim oprsjem" in me zjebati ko prasca.

Ko takim g_ojem, kot si ti tako zrastejo krila se očitno nekaj more zgoditi...
Spiderman, si se malo zgubil?
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2675148] 25.09.17 12:14 · odgovor na: anon-149637 (#2674440)
Odgovori   +    0
[rosom]
> [Smudlek]
> > [denac]
> > Tisti, ki ne bo šel na referendum in tisti, ki bo glasoval ZA, je izdajalec lastnega naroda.
>
> Čuj, Denač, škoda, ker te mama in ata nista naučila, da rajši molči, kot da blekneš bedarijo. Nekaj v tem stilu je trosil nek možicelj s smešnimi brki. Mimogred, admin, kaj nič ne kontroliraš, kaj kdo piše ali kako?

Bo treba slediti kakšna mnenja so tebi všeč,da ne boš nergal brez smisla?
Priznam, da nimam pojma o čem pišeš.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2675150] 25.09.17 12:16 · odgovor na: (#2674526)
Odgovori   +    0
[denac]
> [Smudlek]
> > [denac]
> > Tisti, ki ne bo šel na referendum in tisti, ki bo glasoval ZA, je izdajalec lastnega naroda.
>
> Čuj, Denač, škoda, ker te mama in ata nista naučila, da rajši molči, kot da blekneš bedarijo. Nekaj v tem stilu je trosil nek možicelj s smešnimi brki. Mimogred, admin, kaj nič ne kontroliraš, kaj kdo piše ali kako?

Kako znajo levo misleči, tisto, kar se ne sklada z njihovim mišljenjem, takoj ZAŠPECATI. Takorekoč, sovražni govor! Neverjetno! Si kdaj pomislil, da se ravnaš po udbovskih metodah? Vsak, ki upošteva to vlado in se ravna po njenih navodilih, je izdajalec lastne države in lastnega naroda.
Naše taleve, ki so daleč od evropske levice, je treba spravit v kot in na smetišče. So glavni generator korupcije pa tudi neetičnosti in nemoralnosti.
Ti gre na jetra, da potem ne boš deležen njihovih ugodnosti?
Z veseljem bom napisal, še kaj, kar bo tvoja smešna pamet imela za sovražni govor.

Pa brke si obrij!
Denač, kaj naj rečem, svašta majka rodila.

Strani: 1 2