6 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
1 ura
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
1 ura
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
1 ura
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5

Strani: 1 2

anon-204390 sporočil: 13.528
[#2654114] 20.05.17 14:30 · odgovor na: (#2654084)
Odgovori   +    2
[MorituriTeSalutant]
> [republican]
> > [rx170]
> > Moja poanta je v tem, da niso noben specialni finančni časopis ampak so kot poslovni subjekt na medijskem povsem enakovredni (ali pa enako slabi) kot ostali mediji.
>
> Mediji se pač prilagajajo bralcem (gledalcem), podobno kot politiki volilcem. Mediji so torej takšni, kakršne hočejo imet njihovi bralci.

Žal se mediji bolj prilagajajo politiki in bolj služijo indoktrinaciji bralcev, kot njihovemu informiranju ter kritiki sistema. Pri nas so mediji, večina pač, še vedno nekakšen podaljšek Komunista, skrb za bralca je zadnja, v ospredju pa boj za oglase državnih podjetij in naklonjenost državnih cesarjev in mogulov, katerih glavna preokupacija je vzdrževanje in ohranjanje sistema, v katerem parazitirajo in živijo kot bubreg v loju, predvsem tudi zato, ker je povprečen bralec in volilec tup in ne zna razmišljati izven tega, kar se mu servira kot dejstvo in edina resnica :(
Neodvisnost medijov je bolj kot ne mit, kamorkoli pogledaš. Finance se pač prilagajajo na svoj nnačin, jaz mislim da za naš prostor še vedno zagovarjajo (kolikor toliko) liberalne ideje. No razen takrat, ko lahko postane stvar za njih prenevarna. Navsezadnje tudi Frankl ve, do koliko lahko še seže. Pač ne moreš pričakovati preveč, Slovenija še naslednjih 25 let ne bo liberalna država. Če spoh kdaj.
Gustl sporočil: 13.625
[#2654116] 20.05.17 14:52 · odgovor na: (#2654103)
Odgovori   +    0
[rename]
Navijali so za Virantove, pa potem s stisnjenimi zobmi tudi za Jankovica, ce se prav spomnim....pa na zadnjih za Cerarja (ne vem, ali z zobmi ali brez njih), ceprav so hvalilimgospodarski program NSI....skratka se prilagajajo :-P
Navijali smo za Jankovića in Cerarja? Aja?

To je v kategoriji "ni Jansa, torej je 'pao mi mrak na oci'..
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2654132] 20.05.17 16:20 · odgovor na: Gustl (#2654116)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [rename]
> Navijali so za Virantove, pa potem s stisnjenimi zobmi tudi za Jankovica, ce se prav spomnim....pa na zadnjih za Cerarja (ne vem, ali z zobmi ali brez njih), ceprav so hvalilimgospodarski program NSI....skratka se prilagajajo :-P

Navijali smo za Jankovića in Cerarja? Aja?

To je v kategoriji "ni Jansa, torej je 'pao mi mrak na oci'..
Janša najbrž ni (dovolj) plačal.
Gustl sporočil: 13.625
[#2654161] 20.05.17 18:48 · odgovor na: (#2654133)
Odgovori   +    0
[rename]
A ni Simona s stisnjenimi zobmi volila za Jankovica?
Ce clanek odg.urednice ni navijanje, potem pac ne vem, kaj je navijanje....
Aja - da ste podpirali Viranta tudi zanikas?

Za Cerarja pa priznam, da se ne spomnim....in se mi ne da guglat komentarjev iz predvolilnega obdobja....sem ga pa dodal za dobro vago, saj ves komentatorska svoboda pa to :-P

O tem, da hvalite tiste, ki placajo oglasni prostor pa kdaj drugic ;-)

Ne vem, koga je Simona volila. Nisem zasledil, da bi objavila sploh. Si pa bralci pogosto radi domisljate kaj, se posebej, ce vam to pase v zgodbo.

Sklepam, da imas v spominu samo komentar Jankovic naj vlada, Jansa naj oddide, ki sta ga naredila skupaj z Urbasom in je kdo potem z njim opletal, da je to podpora Jankovicu. Ampak tekst je vse drugo kot to.

Glede podpiranja Viranta ne zanikam (jaz sme jih volil) , ja, podprli smo stranko svojih nekdanjih kolumnistov in sodelavcev Šušteršiča in Pezdirja ter sedanjega kolumnista Pavlisica, (kao) libertatca Stiha...
Mirda ti spomin seze le do tega, v kaj se je to izrodilo, na prej pa ne. Ne vem.

Zadnja leta podpiramo predvsem gospodarski program NSI (by Rado Pezdir), kot si ugotovil.
In kot Frankl pove v intervjuju, morda je v Sloveniji bolje biti tiho in se ne javno opredeliti. Kar smo eden redkih medijev, ki to pogosto naredimo. Ker se nam to pac zdi prav. Ker demokracije ne razumemo kot "ce nisi z nami, si proti nam".

Ta fama, kako da na volitvah podpiramo neke jankoviće in cerarje, je pac nabijanje "the ONLY way is jansa fan cluba", ce 100x ponovis, potem je res.
anon-54454 sporočil: 4.098
[#2654180] 20.05.17 20:06 · odgovor na: Gustl (#2654161)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [rename]
> A ni Simona s stisnjenimi zobmi volila za Jankovica?
> Ce clanek odg.urednice ni navijanje, potem pac ne vem, kaj je navijanje....
> Aja - da ste podpirali Viranta tudi zanikas?
>
> Za Cerarja pa priznam, da se ne spomnim....in se mi ne da guglat komentarjev iz predvolilnega obdobja....sem ga pa dodal za dobro vago, saj ves komentatorska svoboda pa to :-P
>
> O tem, da hvalite tiste, ki placajo oglasni prostor pa kdaj drugic ;-)


Ne vem, koga je Simona volila. Nisem zasledil, da bi objavila sploh. Si pa bralci pogosto radi domisljate kaj, se posebej, ce vam to pase v zgodbo.

Sklepam, da imas v spominu samo komentar Jankovic naj vlada, Jansa naj oddide, ki sta ga naredila skupaj z Urbasom in je kdo potem z njim opletal, da je to podpora Jankovicu. Ampak tekst je vse drugo kot to.

Glede podpiranja Viranta ne zanikam (jaz sme jih volil) , ja, podprli smo stranko svojih nekdanjih kolumnistov in sodelavcev Šušteršiča in Pezdirja ter sedanjega kolumnista Pavlisica, (kao) libertatca Stiha...
Mirda ti spomin seze le do tega, v kaj se je to izrodilo, na prej pa ne. Ne vem.

Zadnja leta podpiramo predvsem gospodarski program NSI (by Rado Pezdir), kot si ugotovil.
In kot Frankl pove v intervjuju, morda je v Sloveniji bolje biti tiho in se ne javno opredeliti. Kar smo eden redkih medijev, ki to pogosto naredimo. Ker se nam to pac zdi prav. Ker demokracije ne razumemo kot "ce nisi z nami, si proti nam".

Ta fama, kako da na volitvah podpiramo neke jankoviće in cerarje, je pac nabijanje "the ONLY way is jansa fan cluba", ce 100x ponovis, potem je res.
"Stisnjene zobe" je dan ali dva pred volitvami v svojem rednem volilnem komentarju uporabil Frankl.
Gustl sporočil: 13.625
[#2654231] 21.05.17 01:11 · odgovor na: (#2654181)
Odgovori   +    1
[rename]

Lahko tudi recem, da s stisnjenimi zobmi volim JJ....
Jaz s stisnjenimi zobmi volim NSI (ce bi iskal nalepke...kot ateist in liberalec imam kar nekaj tezav z njimi) . Razlika je v tem, da jaz tebi ne ocitam voljenje jj, ti pa meni NSI.


kar pa je vseeno diametralna razlika kot voliti

...kar je vseeno del demokracije, cesar socialni...pardon...slovenski demokrati nekako ne stekate.
Gustl sporočil: 13.625
[#2654233] 21.05.17 01:22 · odgovor na: anon-54454 (#2654180)
Odgovori   +    0
[tmatej]
> [Gustl]
> > [rename]
> > A ni Simona s stisnjenimi zobmi volila za Jankovica?
> > Ce clanek odg.urednice ni navijanje, potem pac ne vem, kaj je navijanje....
> > Aja - da ste podpirali Viranta tudi zanikas?
> >
> > Za Cerarja pa priznam, da se ne spomnim....in se mi ne da guglat komentarjev iz predvolilnega obdobja....sem ga pa dodal za dobro vago, saj ves komentatorska svoboda pa to :-P
> >
> > O tem, da hvalite tiste, ki placajo oglasni prostor pa kdaj drugic ;-)
>
>
> Ne vem, koga je Simona volila. Nisem zasledil, da bi objavila sploh. Si pa bralci pogosto radi domisljate kaj, se posebej, ce vam to pase v zgodbo.
>
> Sklepam, da imas v spominu samo komentar Jankovic naj vlada, Jansa naj oddide, ki sta ga naredila skupaj z Urbasom in je kdo potem z njim opletal, da je to podpora Jankovicu. Ampak tekst je vse drugo kot to.
>
> Glede podpiranja Viranta ne zanikam (jaz sme jih volil) , ja, podprli smo stranko svojih nekdanjih kolumnistov in sodelavcev Šušteršiča in Pezdirja ter sedanjega kolumnista Pavlisica, (kao) libertatca Stiha...
> Mirda ti spomin seze le do tega, v kaj se je to izrodilo, na prej pa ne. Ne vem.
>
> Zadnja leta podpiramo predvsem gospodarski program NSI (by Rado Pezdir), kot si ugotovil.
> In kot Frankl pove v intervjuju, morda je v Sloveniji bolje biti tiho in se ne javno opredeliti. Kar smo eden redkih medijev, ki to pogosto naredimo. Ker se nam to pac zdi prav. Ker demokracije ne razumemo kot "ce nisi z nami, si proti nam".
>
> Ta fama, kako da na volitvah podpiramo neke jankoviće in cerarje, je pac nabijanje "the ONLY way is jansa fan cluba", ce 100x ponovis, potem je res.

"Stisnjene zobe" je dan ali dva pred volitvami v svojem rednem volilnem komentarju uporabil Frankl.
Vem. Celo vem, kdaj. Kar dvomim za vecino uporabnikov tega "argumenta" na tem forumu. Ampak sem ze zdavnaj dojel, da to ni vazno.

P.s. Ni slo za volitve...
Gustl sporočil: 13.625
[#2654242] 21.05.17 08:32 · odgovor na: (#2654240)
Odgovori   +    2
[rename]
> [Gustl]
> > [rename]
> >
> > Lahko tudi recem, da s stisnjenimi zobmi volim JJ....
>
> Jaz s stisnjenimi zobmi volim NSI (ce bi iskal nalepke...kot ateist in liberalec imam kar nekaj tezav z njimi) . Razlika je v tem, da jaz tebi ne ocitam voljenje jj, ti pa meni NSI.
>

Ne, ne ocitam tega ne tebi, ne Petru in ne Simoni, kot podameznikom.
Ocitrk leti na Finance.
Ne razumem tega. Casopis so ljudje, mnogocelicni organizem.
Je pa voliti NSI enako kot verjeti v Boga :-)
Ne v religioznrm smislu, ampak pac verjeti v cudez, da bodo zmagali in uresnicili Pezdirjev program.
Se strinjam.
V mojem primeru je motiv moznost desno-sredinske stranka, kjer vlada SDS/JJ in ima vsaj za silo neke demokraticne varovalke (koalicijo), ker predvsem JJ ne zaupam glede negovanja demokracije.

Torej moj glas za NSI stejem kot glas za premierstvo JJ, a z manjso mocjo v koaliciji.

Ali ima to kakršnekoli smisel, ne vem, me pa spravi na volitve, kar se mi zdi pomembno.

Ker stokanje, da ni nikogar za volit, sem ze prebolel :)
Gustl sporočil: 13.625
[#2654259] 21.05.17 10:40 · odgovor na: (#2654255)
Odgovori   +    0
[rename]
No, pa sva (skoraj) prisla skupaj.

Naj se obrazlozim ocitek Financam. Seveda je jasno, da gre za 'mnogocelicni' organizem, vendar vsaj jaz zaznavam, da je (bil) vas (overall) message vedno navijanje za neJanso. Sicer s stisnjenimi zobmi...ampak njemu po defaultu ne zaupate, medtem, ko ima vsak neJansa po defaultu vase zaupanje, ki se potem razblini v iluzijo :-)
neJansa projekti so bili Janković, Bratusek, Cerar. Nobenega nismo podprli.
Ce pa gledas da je neJansa vse, kar ni Jansa, potem pa imas prav.

JJ pa vecina medijev slika kot samega hudica...protiutezi pa nikjer (ne stejem partijskega trobila Demokracija); da bi povprecnemu volilcu dalo vsaj malo misliti, da morda JJ le ni poosebljenje zla.
Ja, odnos medijev do jj je obup, odnos jj do medijev pa kaze, da nima tistega nekaj vec, kar bi vzbujalo zaupanje, da lahko on kaj resno spremeni. Morda je nekoc imel pa so to mediji in sodstvo zjebali.
Tako, zdaj pa sibam rostiljat.
Lepo nedeljo!
Uzivaj. Jaz pa v Dachau na tenis ligo :)
najobj sporočil: 31.867
[#2654595] 23.05.17 09:52 · odgovor na: (#2654568)
Odgovori   +    0
[rename]
www.finance.si/28146...val-bom-za

Ah,napačen članek ;-)
Iščem dalje.

Tule se je posul s pepelom, ker ga je podpiral za župana:
www.finance.si/29148...ankovi%E6a
... čuj, pusti ti Franklove stisnjene zobe na miru, pa se raje vprašaj, koliko butastih referendumov je Janša (= SDS) v teh 25 letih Slovenije že izsilil in koliko jih z letošnjim o drugem tiru še bo ... khmm, ali pa je bil tisti referendum o arbitraži - Hrvati je tudi brez prisluškovanja ne bi jebali pet posto - za tebe pametno porabljen davkoplačevalski denar ...
fcajt sporočil: 4.335
[#2663487] 12.07.17 23:13 · odgovor na: (#2654082)
Odgovori   +    0
fcajt sporočil: 4.335
[#2663488] 12.07.17 23:14 · odgovor na: (#2654103)
Odgovori   +    0
pobalin sporočil: 14.456
[#2691274] 05.01.18 01:19 · odgovor na: peterfrankl (#2653968)
Odgovori   +    1
Dragi Peter!

Pišem ti tukaj, ker kot zastonjkar ne morem tam, kjer bi imel nekaj za pripomniti, to je pod komentarjem, ki si ga posvetil razglabljanju o ameriških piškah.
manager.finance.si/8...e-piscance
Že tisto, kar sem lahko prebral, me je odvrnilo od pomisli, da mora biti v (meni) zakritem nadaljevanju napisanega nekaj neomajno čvrstega. Zakaj menim tako?
KFC končno v Sloveniji. Zakaj potrebujemo ameriške piščance?
Da je Kentucky Fried Chicken (KFC je ena od blagovnih znamk oziroma podjetij ameriške multinacionalke za hitro prehrano Amrest) v Sloveniji odprl svojo prvo restavracijo, se mi zdi naravnost...
1. Zato, ker je KFC ena od blagovnih znamk ameriške multinacionalke Yum! Brands, Inc. Ob KFC, ki se mu je v starih časih pred osamosvojitvijo Slovenije res še reklo Kentucky Fried Chicken, ima Yum še zelo znani znamki Pizza Hut in Taco Bell.
www.yum.com/company/
en.wikipedia.org/wiki/KFC
en.wikipedia.org/wik...um!_Brands

2. Zato, ker je AmRest Holdings SE družba s sedežem v poljskem Wroclawu, ki so jo resda ustanovili Američani, med njimi tudi ta dva zanimiva lika,
en.wikipedia.org/wik...M._Kendall / www.eastwest.ngo/pro...-m-kendall
archive.fortune.com/.../index.htm / www.inside.beer/news...ed-61.html
ampak že od leta 2005 njene delnice kotirajo na varšavski borzi, tako dolga pa je tudi njena lastniška razvezanost z glavnim ameriškim partnerjem.
www.amrest.eu/en/abo...ny-profile
en.wikipedia.org/wiki/AmRest
Kot piše na spletni strani AmResta, so njihovi trije največji delničarji zdaj FCapital Dutch B.V., ki je v lasti mehiškega sklada Finaccess Capital,
www.reuters.com/arti...SL8N19Y4VO
Nationale-Nederlanden OFE, ki je del nizozemske finančne skupine
en.wikipedia.org/wiki/NN_Group
in še luksemburški predalnik Gosha Holding S.a.r.l.

3. Toliko o uvodu, zdaj pa še o naslovu, ki napoveduje basenski zaključek. Ne da bi ga poznal, bom repliciral samo na vprašanje, zakaj rabimo ameriške piške. Za to si bom sposodil citat iz silno laskavega opisa enega - domnevno najbolj operativnega - od štirih ustanoviteljev AmResta, v katerem je našteto tudi, kaj novega/izvirnega so uvedli na Poljskem.
A few AmRest examples: Within their KFC business they conceptualized new non-core menu items (such as their B-Smart Box and Krusher’s non-carbonated drink line); sell fresh locally-sourced chicken versus frozen; and also sell beer on the weekends. Within their Pizza Hut business they launched a successful by-the-slice concept (sold from a small window on a busy square in Wroclaw) for the late-night crowd and also focus much more heavily on fresh, locally-sourced produce than any Pizza Hut you’d find back in the States.
aaronallen.com/blog/...y-mcgovern
Brez obširnega sklicevanja na dobrega pol stoletja staro zgodbo o ameriških piščancih v Evropi
en.wikipedia.org/wik...hicken_tax
bi rekel, da pri nas rabimo naložbe s tujim kapitalom in znanjem, piške pa so lahko kar domače, štajerske. To je vse, kar imam za pripomniti, in še dobro, da nisem prebral celega članka, saj bi sicer pisal vso noč.

Lep pozdrav od pobalina.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2691304] 05.01.18 08:28 · odgovor na: pobalin (#2691274)
Odgovori   +    0
[pobalin]
Dragi Peter!

Pišem ti tukaj, ker kot zastonjkar ne morem tam, kjer bi imel nekaj za pripomniti, to je pod komentarjem, ki si ga posvetil razglabljanju o ameriških piškah.
manager.finance.si/8...e-piscance
.........
.........
Brez obširnega sklicevanja na dobrega pol stoletja staro zgodbo o ameriških piščancih v Evropi
en.wikipedia.org/wik...hicken_tax
bi rekel, da pri nas rabimo naložbe s tujim kapitalom in znanjem, piške pa so lahko kar domače, štajerske. To je vse, kar imam za pripomniti, in še dobro, da nisem prebral celega članka, saj bi sicer pisal vso noč.

Lep pozdrav od pobalina.
Kvaliteta teh KFC pišk je tako dobra, da sem jih leta 1980 v Montani jedel trikrat:

1. prvič
2. zadnjič
3. in nikoli več


Takšen gnoj od futra si pa Slovenci res ne zaslužimo. Moja žena je včasih rekla, da v UKC v kuhinji niso priipravljali ocrtih pišk, temveč utopljenke! In to je še milostni izraz za ogabno zadevščino v papirnati vreči. Pa še sedaj ne vem, ali je bila koruza kot priloga, ali je bila še ostanek iz črev KFC.....

Pa brez zamere finančni navdušenci nad takšno ogabo od košte!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2691317] 05.01.18 09:23 · odgovor na: anon-178149 (#2691304)
Odgovori   +    2
[MarijanMacek]
> [pobalin]
> Dragi Peter!
>
>

Takšen gnoj od futra si pa Slovenci res ne zaslužimo. Moja žena je včasih rekla, da v UKC v kuhinji niso priipravljali ocrtih pišk, temveč utopljenke! In to je še milostni izraz za ogabno zadevščino v papirnati vreči. Pa še sedaj ne vem, ali je bila koruza kot priloga, ali je bila še ostanek iz črev KFC.....

Pa brez zamere finančni navdušenci nad takšno ogabo od košte!
Ob sprejemanju sporazuma TTIP med EU in ZDA se marsikaj pisalo, med ostalim tudi, da bomo po podpisu sporazuma v EU jedli piščance, namočene v klorovo raztopino....V ZDA za uničevanje bakterij v piščančjem mesu uporabljajo postopek, ki se mu reče »tretiranje mesa s klorom«. Pred prodajo vsakega piščanca rutinsko okopajo v klorovi kopeli in tako uničijo vse bakterije v mesu. Zanimivo pa je, da negativni učinki kloriranja mesa niso znanstveno dokazani, pa tudi niso znanstveno ovrženi (Komat)...Včasih sam vesel, da sem vegetarijanec pa vendar tudi sadje in zelenjavo, da bi ostalo sveže, tretirajo še s hujšimi kemikalijami kot je klor.
pobalin sporočil: 14.456
[#2691337] 05.01.18 11:00 · odgovor na: anon-178149 (#2691304)
Odgovori   +    1
[MarijanMacek]
Kvaliteta teh KFC pišk je tako dobra, da sem jih leta 1980 v Montani jedel trikrat:
Jaz sem v KFC jedel enkrat v Angliji in se mi ni zdelo slabo, pa tudi ne tako dobro, da bi se tja vračal. Se pa tudi doma nisem kaj dosti pital s pohanimi piškami.
Takšen gnoj od futra si pa Slovenci res ne zaslužimo. Moja žena je včasih rekla, da v UKC v kuhinji niso priipravljali ocrtih pišk, temveč utopljenke!
No, naše domače navade so res tako retro peklenske: kopanje v vrelem olju. KFC in bolj moderne krmilnice uporabljajo tlačno cvrtje: manj mastno in hitrejše, je pa okus majčkeno bolj voden kot pri 100% oljni kopeli. To kompenzirajo "tajne" začimbe "polkovnika" Sandersa, ki ni imel vojaškega čina ampak častni naziv države Kentucky. en.wikipedia.org/wik...ky_colonel
Pa brez zamere finančni navdušenci nad takšno ogabo od košte!
Rekel bi, da je med zmerjanjem in izganjanjem na eni ter malikovanjem teh hitroslužnih novotarij na drugi strani precejšnja razlika. Pa mogoče ni, ker meni ni všeč nobena od teh opcij. Pa tudi ne vsakodnevno domačijsko nabijanje tega psevdo poslovnega časnika o raznih uberjih, teslah, kriptah in ameriških piškah.

Prekanjeni Frankl bi lahko malo pofilozofiral o deželnih medijih, njih vlogi in svobodi v luči prepovedi s strani zakoncev Login, izgubljene pravde medijskega vele(so)lastnika Stojana Petriča proti novinarki javne hiše in zadregah nisamjaodavde ministrstva za kulturo ob tevtonskih lastniških premikih. Tudi Krjavelj je bil le prefrigan vaški zabavljač, ki je skrbel za svojo kozo. :twisted:

Strani: 1 2