Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek SPREMEMBA - odslej 5 člankov brezplačnih

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

anon-154083 sporočil: 6.570
[#2605580] 04.07.16 07:28 · odgovor na: Gustl (#2605574)
Odgovori   +    0
[Gustl]
P.S. ko smo ze pri trgu pri nas, se ta vaska posebnost. Res tezko je to prodajat na trgu, kjer je placevanje s karticami na netu bav-bav. Samo 10% digitalnih narocnin prodamo s placilom prek kartice/PayPal. Se dodatnih 10% je na Moneto, ostalo "racun po posti".
To ne pove toliko o trgu, kot o vaših bralcih oziroma še več ob bralcih, ki jih nimate. Po moje je plačevanje s karticami zmeraj manjši bavbav - če si celo jaz to že upam ;-)
Kar me pripelje nazaj k enemu vprašanju, ki se mi je postavilo pred par dnevi: če imate rubriko "avto", zakaj nimate rubrike "mobilni telefon"?
Gustl sporočil: 13.628
[#2605582] 04.07.16 08:14 · odgovor na: anon-154083 (#2605580)
Odgovori   +    0
[jani1974]
> [Gustl]
> P.S. ko smo ze pri trgu pri nas, se ta vaska posebnost. Res tezko je to prodajat na trgu, kjer je placevanje s karticami na netu bav-bav. Samo 10% digitalnih narocnin prodamo s placilom prek kartice/PayPal. Se dodatnih 10% je na Moneto, ostalo "racun po posti".

To ne pove toliko o trgu, kot o vaših bralcih oziroma še več ob bralcih, ki jih nimate. Po moje je plačevanje s karticami zmeraj manjši bavbav - če si celo jaz to že upam ;-)
Kar me pripelje nazaj k enemu vprašanju, ki se mi je postavilo pred par dnevi: če imate rubriko "avto", zakaj nimate rubrike "mobilni telefon"?
Pri spletnih trgovcih v Sloveniji je polovica se vedno "placilo po povzetju".

mladipodjetnik.si/no...o-povzetju

Je manjsi bav-bav, se vedno pa velik. Gre pa na bolje.

Specificno za Finance je to, da se narocajo podjetniki, ki pogosto nimajo kartic na firmo.

Rubriko "mobilni telefon" smo imeli, imenovala se je Digitalmanija, smo pokrivali to tam. Ni slo...zaprli
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2605586] 04.07.16 08:33 · odgovor na: Gustl (#2605582)
Odgovori   +    0
[Gustl]

Pri spletnih trgovcih v Sloveniji je polovica se vedno "placilo po povzetju".

mladipodjetnik.si/no...o-povzetju
Svasta... Tega pa res nisem pricakoval :-o
Gustl sporočil: 13.628
[#2605588] 04.07.16 08:51 · odgovor na: anon-207617 (#2605586)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [Gustl]
>
> Pri spletnih trgovcih v Sloveniji je polovica se vedno "placilo po povzetju".
>
> mladipodjetnik.si/no...o-povzetju

Svasta... Tega pa res nisem pricakoval :-o
Glej tudi stopnje rasti karticnega poslovanja. Sele v zadnjih dveh letih se je zacelo resneje premikat.

www.delo.si/assets/m....jpg?rev=0


Tole je bilo le 3,5 let nazaj:

www.delo.si/gospodar...ovino.html


"...kupci poravnavajo svoje račune večinoma po povzetju – z gotovino. Priljubljeni so osebni prevzemi izdelkov pri prodajalcih, sledijo plačila prek spletne banke, medtem ko so plačilne in kreditne kartice ter obročna plačila zelo redki."
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2605590] 04.07.16 08:54 · odgovor na: Gustl (#2605582)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Pri spletnih trgovcih v Sloveniji je polovica se vedno "placilo po povzetju".

mladipodjetnik.si/no...o-povzetju

Je manjsi bav-bav, se vedno pa velik. Gre pa na bolje.
No, ker podrobnosti raziskave niso predstavljene, ne morem vedeti zagotovo, ampak na prvo žogo je videti, da so nekaj stvari pozabili vprašati.
Rubriko "mobilni telefon" smo imeli, imenovala se je Digitalmanija, smo pokrivali to tam. Ni slo...zaprli
No, spet različne možnosti interpretacije. In zakaj po vaše "ni šlo"?
Gustl sporočil: 13.628
[#2605591] 04.07.16 09:02 · odgovor na: anon-154083 (#2605590)
Odgovori   +    1
[jani1974]

No, spet različne možnosti interpretacije. In zakaj po vaše "ni šlo"?
Nismo uspeli najti dovolj oglasevalcev. In ker ni nas core business (iz vidika vsebine za narocnike) smo opustili. Na tem podrocju ni ravno manjka vsebine.

Seveda je povsem mozno, da pac mi nismo znali sestavit matematike. Kar ne spremeni dejstva, da pac ni slo in ce ne gre/ne znas, gres dalje.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2605599] 04.07.16 09:11 · odgovor na: Gustl (#2605588)
Odgovori   +    2
[Gustl]
Tole je bilo le 3,5 let nazaj:
www.delo.si/gospodar...ovino.html

"...kupci poravnavajo svoje račune večinoma po povzetju – z gotovino. Priljubljeni so osebni prevzemi izdelkov pri prodajalcih, sledijo plačila prek spletne banke, medtem ko so plačilne in kreditne kartice ter obročna plačila zelo redki."
Priljubljeni so osebni prevzemi izdelkov pri prodajalcih predvsem zato, ker če ti naročeni izdelek (ko je pred tabo) ni všeč, ga enostavno ne vzameš. Vnaprejšnje plačilo pa ima to prednost, da ti ni treba prevzeti izdelka pri prodajalcu v treh dneh od sporočila, da je pri njih, ampak kasneje.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605603] 04.07.16 09:25 · odgovor na: anon-187668 (#2605599)
Odgovori   +    4
[menim]
> [Gustl]
> Tole je bilo le 3,5 let nazaj:
> www.delo.si/gospodar...ovino.html
>
> "...kupci poravnavajo svoje račune večinoma po povzetju – z gotovino. Priljubljeni so osebni prevzemi izdelkov pri prodajalcih, sledijo plačila prek spletne banke, medtem ko so plačilne in kreditne kartice ter obročna plačila zelo redki."

Priljubljeni so osebni prevzemi izdelkov pri prodajalcih predvsem zato, ker če ti naročeni izdelek (ko je pred tabo) ni všeč, ga enostavno ne vzameš. Vnaprejšnje plačilo pa ima to prednost, da ti ni treba prevzeti izdelka pri prodajalcu v treh dneh od sporočila, da je pri njih, ampak kasneje.
Pa saj je zapakirano, a ni? Gres prevzet na Enaa, dobis zapakirano robo.

Po mojem je pa glavni razlog v tem, da je pac to logisticno izvedljivo, ker smo majhni. In ker ti je ista muka it na Posto v vrsto stat kot do recimo prodajalca.

Kako gre to recimo v Münchnu:

- narocis prek spleta, placas seveda s kartico/PayPal

- prinese DHL/UPS/Amazon

- ce te ni doma, pustijo pri sosedu, ne rabis hodit nikamor iskat

- ce ti ni vsec, zapakiras nazaj in oddas na oddajnem mestu, ki jih je polno povsod (razni frizerji, loterije, bifeji, cistilnice...). Z nekaterimi se lahko zmenis tudi za prevzem doma.
anon-308559 sporočil: 211
[#2605610] 04.07.16 09:39 · odgovor na: Gustl (#2605582)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [jani1974]
> > [Gustl]
> > P.S. ko smo ze pri trgu pri nas, se ta vaska posebnost. Res tezko je to prodajat na trgu, kjer je placevanje s karticami na netu bav-bav. Samo 10% digitalnih narocnin prodamo s placilom prek kartice/PayPal. Se dodatnih 10% je na Moneto, ostalo "racun po posti".
>
> To ne pove toliko o trgu, kot o vaših bralcih oziroma še več ob bralcih, ki jih nimate. Po moje je plačevanje s karticami zmeraj manjši bavbav - če si celo jaz to že upam ;-)
> Kar me pripelje nazaj k enemu vprašanju, ki se mi je postavilo pred par dnevi: če imate rubriko "avto", zakaj nimate rubrike "mobilni telefon"?

Pri spletnih trgovcih v Sloveniji je polovica se vedno "placilo po povzetju".

mladipodjetnik.si/no...o-povzetju

Je manjsi bav-bav, se vedno pa velik. Gre pa na bolje.
No ja, pri naših trgovinah jaz tudi izberem plačilo po povzetju - ker večinoma nimajo "PayPal" :). Kartice jim praviloma ne zaupam.
najobj sporočil: 31.909
[#2605613] 04.07.16 09:42 · odgovor na: Gustl (#2605574)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 04.07.2016 09:45
[Gustl]
> [NemirniTujec]
> Aha. Pri tebi gre tudi za to, da bo pet jeznih zastonjkarjev med seboj mesalo drek, in bo ta smrdel tudi ce nic ne reces v bran dejstev.
>
> Medtem pri sebi kot forumasu opazam, da je tudi forum zelo 1:1. Nikogar razen respondenta zares ne zanima, ali imam prav jaz ali on. In kadar je respondent norc, je bolje ignorirat kot razlagat. Hvala za to funkcijo :-)
V veliki vecini tem je tako, da je tudi meni vseeno, kaj si misli tisti 1 ali 100 drugih, ki to berejo.

V tej konkretni temi pa se mi zdi pomembno in potrebno razjasniti situacijo. Zato tudi nisem samo povedal "nizamo zetone", ampak sem poizkusil orisati situacijo.

Morda se motim, morda je bralcem vseeno, kaksni so razlogi zadaj pri odločitvah. Verjetno vecini je, zanima jih, koliko je zastonj, ostalo ne. Ampak ta vecina pa itak mene ne zanima z vidika narocnin, ker vem, da jih nikoli ne bom preprical (ne zaradi njih, ampak ker pac peodukt ne ustreza njim).

Za tisti del, ki je potencialno zanimiv za postat narocnik, pa se mi zdi pomembno, da objasnimo situacijo.

Bilo bi lazje, ce bi bil trg digitalnih narocnin bolj razvit. Pa imamo Finance, kot receno, 4x vec digital narocnikov kot vsi ostali slovenski dnevniki...skupaj.

P.S. ko smo ze pri trgu pri nas, se ta vaska posebnost. Res tezko je to prodajat na trgu, kjer je placevanje s karticami na netu bav-bav. Samo 10% digitalnih narocnin prodamo s placilom prek kartice/PayPal. Se dodatnih 10% je na Moneto, ostalo "racun po posti".
... čuj, Gustl ... evo, ker zaradi poslovne politike Financ na totem forumu ni skoraj nič več za brati, sem naletel na tole in ker ima toti NemirniTujec vedno prav in sem jaz norec, ki me zato ignorira, me zdaj zanima, zakaj ti mene ignoriraš, če te kdaj vprašam, da mi kaj pojasniš ...

P.S.: beseda ignorirati ne pomeni ne brati oziroma ne videti, ampak beseda ignorirati pomeni ne reagirati na prebrano oziroma na videno ... khmm, toliko o slovenskem jeziku vsem hudo pametnim na totem forumu, ker vidim, da ga kljub silni pameti ne obvladajo glih dobro ... aja, če si zaradi tega forum.finance.si/?m=...910&single po več kot dveh letih še vedno užaljen, mi seveda ne rabiš odgovarjat ...
Gustl sporočil: 13.628
[#2605614] 04.07.16 09:49 · odgovor na: anon-308559 (#2605610)
Odgovori   +    2
[fastriff1]

No ja, pri naših trgovinah jaz tudi izberem plačilo po povzetju - ker večinoma nimajo "PayPal" :). Kartice jim praviloma ne zaupam.
Noben nas trgovec ne procesira kartic sam, vedno se to dogaja na strežniku ponudnika kartičnega poslovanja, najpogosteje Banka Koper.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2605634] 04.07.16 10:14 · odgovor na: Gustl (#2605603)
Odgovori   +    2
[Gustl]
Pa saj je zapakirano, a ni? Gres prevzet na Enaa, dobis zapakirano robo.
Seveda dobiš zapakirano, vendar jo lahko pred trgovcem odpakiraš. Primer: nakup tablice. Ko odpakiraš, pregledaš zaslon, če ima kakšen mrtev piksel, če jo ima, tablico takoj vrneš. Pri Enaa sem nekoč vrnil tablico, ker je imela mrtev piksel, prodajalec jo je vzel nazaj brez problemov in čez nekaj dni sem dobil na račun vrnjen celotni znesek.

Velikokrat osebno prevzamem pri Enaa, ker je do njih približno takšna razdalja kot do pošte, ni treba plačati poštnine in ni treba čakati v vrsti.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605636] 04.07.16 10:17 · odgovor na: anon-187668 (#2605634)
Odgovori   +    0
[menim]
Velikokrat osebno prevzamem pri Enaa, ker je do njih približno takšna razdalja kot do pošte, ni treba plačati poštnine in ni treba čakati v vrsti.
Ja, kot pravim, lokalna posebnost, ker je to logistično izvedljivo. Sicer je prednost spletnega nakupovanja med drugim ravno to, da ti ni treba do trgovine.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2605637] 04.07.16 10:19 · odgovor na: Gustl (#2605636)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [menim]
> Velikokrat osebno prevzamem pri Enaa, ker je do njih približno takšna razdalja kot do pošte, ni treba plačati poštnine in ni treba čakati v vrsti.

Ja, kot pravim, lokalna posebnost, ker je to logistično izvedljivo. Sicer je prednost spletnega nakupovanja med drugim ravno to, da ti ni treba do trgovine.
Vsekakor.
anon-196993 sporočil: 91
[#2605783] 04.07.16 22:55 · odgovor na: Gustl (#2604833)
Odgovori   +    0
kakšno statistiko imate po avtorjih - kaj se največ prebere brezplačno, z žetoni in z naročnino? ja, saj vem, da je to poslovna skrivnost, ampak meni so eni stili pisanja resnično manj prebavljivi.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605784] 04.07.16 23:07 · odgovor na: anon-196993 (#2605783)
Odgovori   +    0
[anonymous]
kakšno statistiko imate po avtorjih - kaj se največ prebere brezplačno, z žetoni in z naročnino? ja, saj vem, da je to poslovna skrivnost, ampak meni so eni stili pisanja resnično manj prebavljivi.
Ni veliko vzorcev "po avtorjih". Bolj po temah in tipih tekstov.
anon-196993 sporočil: 91
[#2605785] 04.07.16 23:20 · odgovor na: Gustl (#2605784)
Odgovori   +    1
potem pa lahko naredit profilirane naročnine in žetone, glede na tematiko in/ali avtorja.
ker je to predlog, o katerem boste razmisli in ugotovili, da je prav cool, bom zelo vesel vaše donacije v višini letne naročnine na celotne finance. pa saj me niti ne zanimajo, če sem prav pošten, preberem samo enih par člankov, vse ostalo je pofl.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605786] 04.07.16 23:54 · odgovor na: anon-196993 (#2605785)
Odgovori   +    0
[anonymous]
potem pa lahko naredit profilirane naročnine in žetone, glede na tematiko in/ali avtorja.
ker je to predlog, o katerem boste razmisli in ugotovili, da je prav cool, bom zelo vesel vaše donacije v višini letne naročnine na celotne finance. pa saj me niti ne zanimajo, če sem prav pošten, preberem samo enih par člankov, vse ostalo je pofl.
Si ze profiliran v segmentu, ki bere o brexitu in ostali EU (gospodarski) politiki, sicer pa bolj malo, premalo (sploh, odkar je tisina s Telekomom), da bi te vodili blizu kandidata za narocanje. Ceprav se zadnje case izboljsuje aktivnost, kar pa je najbrz bolj povezano z brexitom kot splosnim interesom za naso vsebino... pardon...pofl :)

Za brezplačno narocnino (ki te sicer ne zanima) kot donacijo bo potebna kaksna bolj inovativna ideja kot segmentacija na osnovnih podatkih branja. To ze vse delamo.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2605801] 05.07.16 07:18 · odgovor na: Gustl (#2605574)
Odgovori   +    1
To so neverjetno zanimiva vprašanja in izzivi.
Še bolj, ker sem sam zraven kot poskusni zajček in je super slišati, kakšna "zdravila" na meni testirate... In na drugih zajčkih. In kaj zajčki o tem povemo.
Do točke, da sem šel preveriti, kakšne pakete naročnin imate in koliko stanejo :-)

Kaj bi bilo potrebno narediti je očitno.
Ampak jaz ne povem nič za brezplačno enoletno naročnino, jaz bi rajši večerjo s šefico :-)
Gustl sporočil: 13.628
[#2605805] 05.07.16 07:27 · odgovor na: anon-154083 (#2605801)
Odgovori   +    0
[jani1974]
To so neverjetno zanimiva vprašanja in izzivi.
Še bolj, ker sem sam zraven kot poskusni zajček in je super slišati, kakšna "zdravila" na meni testirate... In na drugih zajčkih. In kaj zajčki o tem povemo.
Do točke, da sem šel preveriti, kakšne pakete naročnin imate in koliko stanejo :-)

Kaj bi bilo potrebno narediti je očitno.
Ampak jaz ne povem nič za brezplačno enoletno naročnino, jaz bi rajši večerjo s šefico :-)
Aha, zdaj zelis, da sem pimp :)
anon-196993 sporočil: 91
[#2605808] 05.07.16 08:07 · odgovor na: Gustl (#2605786)
Odgovori   +    0
ja, fajn, sem pač bolj preprost, zanima me samo tisto, kar nosi direkten hard value. hotel sem reči, da bi lahko dali nivoje naročnine po vsebinskih sklopih, zdaj imate, kar sem nazadnje gledal (leta 1983) ločeno glede na tehnologijo materializacije, ne pa vsebinsko.

no, za večerjo s šefico sem tudi jaz, ampak takšne prave lepotice niso dovzetne za moje "čare" oz. malo katerega od njih. sem samo povprečen možakar, zato se niti slepim ne na tak način...
Gustl sporočil: 13.628
[#2605809] 05.07.16 08:24 · odgovor na: anon-196993 (#2605808)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 05.07.2016 08:32
[anonymous]
ja, fajn, sem pač bolj preprost, zanima me samo tisto, kar nosi direkten hard value. hotel sem reči, da bi lahko dali nivoje naročnine po vsebinskih sklopih, zdaj imate, kar sem nazadnje gledal (leta 1983) ločeno glede na tehnologijo materializacije, ne pa vsebinsko.

Nismo se tam, se zapiramo "general audience". Nise pridejo, ko se ta del zacnne ustavljat.

NYT je v prvih poizkusih opustil (NYT Opinion, NYT Now, uspesnejsi je na Cooking).

Nisne narocnine se trenutno testirajo in razvijajo pri nasi estonski sestri. Po tem vidimo, kako in kaj.

Bo pa nisna narocnina, kar se morda na prvo zogo slisi nenavadno, verjetni drazja od splosne. Seveda z dodatno nisno vsebino.
anon-196993 sporočil: 91
[#2605810] 05.07.16 08:36 · odgovor na: Gustl (#2605809)
Odgovori   +    0
Bo pa nisna narocnina, kar se morda na prvo zogo slisi nenavadno, verjetni drazja od splosne. Seveda z dodatno nisno vsebino.
če bo vredno, mislim, da bo vsak iztisnil tisti denar četudi skozi nos; glede na to, da to se tole ne zdi ravno poseben tehnološki in časovni izziv (generiranje kakovostne vsebine pa, na drugi strani, je), bi lahko tole testirali že vi. ampak, saj vseeno, če bo zanimivo in koristno, tisti denar dobite kadarkoli, pa tudi na slovenščino se ni potrebno omejiti.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605813] 05.07.16 08:42 · odgovor na: anon-196993 (#2605810)
Odgovori   +    0
[anonymous]
> Bo pa nisna narocnina, kar se morda na prvo zogo slisi nenavadno, verjetni drazja od splosne. Seveda z dodatno nisno vsebino.

če bo vredno, mislim, da bo vsak iztisnil tisti denar četudi skozi nos; glede na to, da to se tole ne zdi ravno poseben tehnološki in časovni izziv (generiranje kakovostne vsebine pa, na drugi strani, je), bi lahko tole testirali že vi. ampak, saj vseeno, če bo zanimivo in koristno, tisti denar dobite kadarkoli, pa tudi na slovenščino se ni potrebno omejiti.
Tehnolosko ni velik izziv. Vsebinsko in prodajno pa. Tako da naj kar v Estoniji testirajo in potem pripravijo case, mi pa kaj drugega. To je prednost skupine, ne rabimo vsak posebej tople vode izumljat.

Objavljanje v tujih jezikih je problem. Imamo zanimive zakone glede tega.

Sicer objavljamo kar nekaj v tujih jezikih, ampak v printu in izven Slovenije.
anon-308559 sporočil: 211
[#2605821] 05.07.16 09:05 · odgovor na: Gustl (#2605813)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Objavljanje v tujih jezikih je problem. Imamo zanimive zakone glede tega.

Sicer objavljamo kar nekaj v tujih jezikih, ampak v printu in izven Slovenije.
Kako ma pa MMC to rešeno ? Zadnjič je bil na tablici vmes članek v angleščini (mislim da o zmagi Prevca v Kranju).
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2605822] 05.07.16 09:08 · odgovor na: Gustl (#2605809)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Nismo se tam, se zapiramo "general audience". Nise pridejo, ko se ta del zacnne ustavljat.

NYT je v prvih poizkusih opustil (NYT Opinion, NYT Now, uspesnejsi je na Cooking).
Opustil je kaj? www.nytimes.com/subs...gnId=46YR6
Nisne narocnine se trenutno testirajo in razvijajo pri nasi estonski sestri. Po tem vidimo, kako in kaj.
Estonija = Slovenija? Edina povezava je ta, da sta obe državi tako majhni, da si s statističnimi vzorci ne moreš nič pomagat.
Bo pa nisna narocnina, kar se morda na prvo zogo slisi nenavadno, verjetni drazja od splosne. Seveda z dodatno nisno vsebino.
In potem bo to super ponudba za samo 99 EUR. Pamet v roke, ljudje božji.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2605823] 05.07.16 09:13 · odgovor na: Gustl (#2605805)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [jani1974]
> Kaj bi bilo potrebno narediti je očitno.
> Ampak jaz ne povem nič za brezplačno enoletno naročnino, jaz bi rajši večerjo s šefico :-)

Aha, zdaj zelis, da sem pimp :)
Ne, prostovoljec rdečega križa.
Gustl sporočil: 13.628
[#2605824] 05.07.16 09:19 · odgovor na: anon-154083 (#2605822)
Odgovori   +    1
[jani1974]
> [Gustl]
> Nismo se tam, se zapiramo "general audience". Nise pridejo, ko se ta del zacnne ustavljat.
>
> NYT je v prvih poizkusih opustil (NYT Opinion, NYT Now, uspesnejsi je na Cooking).

Opustil je kaj? www.nytimes.com/subs...gnId=46YR6
Aha, torej je opustil Now, Opinion se furajo. Vem, da so stokali nad rezultati.


> Nisne narocnine se trenutno testirajo in razvijajo pri nasi estonski sestri. Po tem vidimo, kako in kaj.

Estonija = Slovenija? Edina povezava je ta, da sta obe državi tako majhni, da si s statističnimi vzorci ne moreš nič pomagat.
Aha. Slovenija je torej spet posebna.

Smo del precej velike korporacije. Morda se ti zdi kaksna lokalna stvar cudna, ima pa korporativni smisel.

Precej se testira na manjsih trgih. Ce tu ali v Estoniji naredimo vse napake in jih potem ne ponovimo na Poljskem ali v Nemciji, ima to za skupino veliko vrednost.

> Bo pa nisna narocnina, kar se morda na prvo zogo slisi nenavadno, verjetni drazja od splosne. Seveda z dodatno nisno vsebino.

In potem bo to super ponudba za samo 99 EUR. Pamet v roke, ljudje božji.
Mi delujes, kot da si jo ti ze vso posrkal. :)

Na pamet, brez podatkov in razumevanje strategije (najbrz tudi brez izkusenj iz medijskega foha) delujes, kot da ti je vse jasno, kaj je za narest.

Cela medijska industija je na try and error, ker nihce ne ve, kaj narest, smo pac v uncharted waters.

Ti si pa svoj sveti gral pripravljen prodat za eno vecerjo. Ti pamet v roke. Sedis vsaj na milijardi :)
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2605831] 05.07.16 09:33
Odgovori   +    1
Plačevanje naročnine samo za komentiranje vseh komentarjev bi me zanimala. Seveda bi morala biti ta "komentatorska" naročnina precej nižja od naročnine, kjer je možno brati vse članke in komentirati vse komentarje.
najobj sporočil: 31.909
[#2605833] 05.07.16 09:42 · odgovor na: anon-187668 (#2605831)
Odgovori   +    4
[menim]
Plačevanje naročnine samo za komentiranje vseh komentarjev bi me zanimala. Seveda bi morala biti ta "komentatorska" naročnina precej nižja od naročnine, kjer je možno brati vse članke in komentirati vse komentarje.
... alzo, ti bi plačal, da bi lahko komentiral nekaj, kar nisi prebral ... eh, jebiga ...

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10