Strani: 1 2

najobj sporočil: 31.920
[#2592866] 20.04.16 12:51 · odgovor na: pobalin (#2592836)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [novica]
> V Avstriji se znajo nacizem zoper Slovence it na bistveno bolj prefinjen način ekipa24.si/clanek/no...v-avstriji

Nacizem kripto Slovenca zoper kripto Avstrijce? Ta članek je očitno nastal na podlagi dva dni mlajšega članka Jochena Habicha v Kleine Zeitung:
www.kleinezeitung.at...-Spielfeld

> Na dokolenkah je imel z roko napisan nacistični simbol 88, ki je kratica za pozdrav heil Hitler.

Upam, da so to nacistično prefinjenost v vseh niansah poznali tudi naši tovariši in tovarišiče, ko so v osemdesetih letih po božje častili številko 88, zasajali po 88 dreves itn. Od tega spoznanja je samo še majčken korak do lucidne razlage o domnevni vzpostavitvi trikotnika zla med Hitlerjem, Stalinom in Titom davnega 26. aprila 1941 v neki ljubljanski vili, ki jo je ljubeči nekdanji uslužbenec švicarske izpostave NLB obnovil, potem pa je po ovinku skozi Lihtenštajn letos postala čisto nemška.
www.delo.si/novice/s...rzave.html

Sicer v članku o avstrijskem vaškem nogometu piše, da naj bi žogobrcarski arijski podhribovc že enkrat prej izkazal veliko večjo prefinjenost s tem, da je dvema igralcema Sel rekel: "Samo en Vodja je in vas bi bilo treba vse zapliniti in postreliti." Nato se je s pestjo butnil po prsih in desno roko iztegnil v Hitlerjanski pozdrav.

Čeprav ga sploh nisem rabil, je to še en razlog več, da bom tudi v prihodnje vzvišen nad nogometom.
... evo, da boš vedel en.wikipedia.org/wik...ll#History , da je bil najprej fuzbal in šele potem nacizem, čeprav ne vem, kako lahko fuzbal in nacizem kdorkoli kakorkoli povezuje ... no, ampak to je ziher zato, ker se zanimam za fuzbal in zato nič ne razumem ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2592879] 20.04.16 13:22 · odgovor na: najobj (#2592866)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: pobalin 20.04.2016 13:27
[najobj]
> Sicer v članku o avstrijskem vaškem nogometu piše, da naj bi žogobrcarski arijski podhribovc že enkrat prej izkazal veliko večjo prefinjenost s tem, da je dvema igralcema Sel rekel: "Samo en Vodja je in vas bi bilo treba vse zapliniti in postreliti." Nato se je s pestjo butnil po prsih in desno roko iztegnil v Hitlerjanski pozdrav.
>
> Čeprav ga sploh nisem rabil, je to še en razlog več, da bom tudi v prihodnje vzvišen nad nogometom.


... evo, da boš vedel en.wikipedia.org/wik...ll#History , da je bil najprej fuzbal in šele potem nacizem, čeprav ne vem, kako lahko fuzbal in nacizem kdorkoli kakorkoli povezuje ... no, ampak to je ziher zato, ker se zanimam za fuzbal in zato nič ne razumem ...
Sem jaz nacizem povezoval z nogometom? Nogomet me nikdar ni privlačil in tale vaški incident z nekim podhribovcem iz pod-lige mi je služil samo za učvrstitev tega nezanimanja. Tako je vsakič, ko naletim na sočno zgodbo, najsi gre za obnašanje raznobarvnih "navijačev" (npr. na Heyselu) do bolj luksuznih o FIFA mafiji. To, da Novica in milijoni drugih za razvedrilo in zdravje brcajo žogo, je seveda čisto druga zgodba.

In če sva že pri povezovanju z nacizmom - mene malo bolj zanimajo avtomobilske dirke, kjer so imeli tudi svoj napol naci-škandal, ki pa je bil veliko bolj sočen. Tabloidarji so s svojimi metodami "raziskovalnega novinarsta" prišli do slik šefa FIA, ki se je v neki londonski kleti mazohistično podvrgel dominatrickam v sugestivnih retro oblačilih. Še bolj sočno je bilo to, da je šlo za sina proslulega angleškega nacija. Tako se to dela s stilom. :-)
najobj sporočil: 31.920
[#2592905] 20.04.16 15:20 · odgovor na: pobalin (#2592879)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [najobj]
> > Sicer v članku o avstrijskem vaškem nogometu piše, da naj bi žogobrcarski arijski podhribovc že enkrat prej izkazal veliko večjo prefinjenost s tem, da je dvema igralcema Sel rekel: "Samo en Vodja je in vas bi bilo treba vse zapliniti in postreliti." Nato se je s pestjo butnil po prsih in desno roko iztegnil v Hitlerjanski pozdrav.
> >
> > Čeprav ga sploh nisem rabil, je to še en razlog več, da bom tudi v prihodnje vzvišen nad nogometom.
> ... evo, da boš vedel en.wikipedia.org/wik...ll#History , da je bil najprej fuzbal in šele potem nacizem, čeprav ne vem, kako lahko fuzbal in nacizem kdorkoli kakorkoli povezuje ... no, ampak to je ziher zato, ker se zanimam za fuzbal in zato nič ne razumem ...
Sem jaz nacizem povezoval z nogometom? Nogomet me nikdar ni privlačil in tale vaški incident z nekim podhribovcem iz pod-lige mi je služil samo za učvrstitev tega nezanimanja. Tako je vsakič, ko naletim na sočno zgodbo, najsi gre za obnašanje raznobarvnih "navijačev" (npr. na Heyselu) do bolj luksuznih o FIFA mafiji. To, da Novica in milijoni drugih za razvedrilo in zdravje brcajo žogo, je seveda čisto druga zgodba.
... OK, če bi bil picajzl, bi totega jodlarskega nacija kot še(!) enega razloga več za tvoje nezanimanje za fuzbal lahko povezal ... no, ampak saj veš, da jaz nisem picajzl, sploh če ni treba, ker sva oba povedala svoje oziroma ker mene ne zanima, kaj tebe zanima, tebe pa ne zanima, kaj mene zanima ...
In če sva že pri povezovanju z nacizmom - mene malo bolj zanimajo avtomobilske dirke, kjer so imeli tudi svoj napol naci-škandal, ki pa je bil veliko bolj sočen. Tabloidarji so s svojimi metodami "raziskovalnega novinarsta" prišli do slik šefa FIA, ki se je v neki londonski kleti mazohistično podvrgel dominatrickam v sugestivnih retro oblačilih. Še bolj sočno je bilo to, da je šlo za sina proslulega angleškega nacija. Tako se to dela s stilom. :-)
... ja, tudi za tota jalopnik.com/374038/...gy-scandal dva precej podobna patrona sem že slišal, kjer je od obeh Bernie pač malo bolj previden, ker za razliko od Maxa en.wikipedia.org/wik...early_life ni modre krvi, ki se v Angliji ščiti, čeprav je od nacista ...

P.S.: kljub mojemu nezanimanju za tvoje nezanimanje vseeno upam, da se samo zaradi svojega nezanimanja za fuzbal ne šteješ za intelektualca, kar je sicer precej pogost pojav v naših krajih ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2592913] 20.04.16 15:41 · odgovor na: novica (#2592839)
Odgovori   +    0
[novica]
> [pobalin]
> > [novica]
> > V Avstriji se znajo nacizem zoper Slovence it na bistveno bolj prefinjen način ekipa24.si/clanek/no...v-avstriji
>
> Nacizem kripto Slovenca zoper kripto Avstrijce? Ta članek je očitno nastal na podlagi dva dni mlajšega članka Jochena Habicha v Kleine Zeitung:
> www.kleinezeitung.at...-Spielfeld
>
> > Na dokolenkah je imel z roko napisan nacistični simbol 88, ki je kratica za pozdrav heil Hitler.
>
> Upam, da so to nacistično prefinjenost v vseh niansah poznali tudi naši tovariši in tovarišiče, ko so v osemdesetih letih po božje častili številko 88, zasajali po 88 dreves itn. Od tega spoznanja je samo še majčken korak do lucidne razlage o domnevni vzpostavitvi trikotnika zla med Hitlerjem, Stalinom in Titom davnega 26. aprila 1941 v neki ljubljanski vili, ki jo je ljubeči nekdanji uslužbenec švicarske izpostave NLB obnovil, potem pa je po ovinku skozi Lihtenštajn letos postala čisto nemška.
> www.delo.si/novice/s...rzave.html
>
> Sicer v članku o avstrijskem vaškem nogometu piše, da naj bi žogobrcarski arijski podhribovc že enkrat prej izkazal veliko večjo prefinjenost s tem, da je dvema igralcema Sel rekel: "Samo en Vodja je in vas bi bilo treba vse zapliniti in postreliti." Nato se je s pestjo butnil po prsih in desno roko iztegnil v Hitlerjanski pozdrav.
>
> Čeprav ga sploh nisem rabil, je to še en razlog več, da bom tudi v prihodnje vzvišen nad nogometom.

to vse skup ni nič takega, kar se na terenu ne bi dalo rešit z eno orenk čelno. ali v najslabšem primeru s konkretnim pretepom. to je edini jezik, ki ga taki debilčki razumejo.
novica

To je edini jezik, ki ga vsa militantnejša krila navijaških skupin razumejo. Podobno se marsikateri fuzbalerji temu črednemu nagonu težko uprejo. Nazadnje imaš hardcore veselice, kjer so si vsi blizu, čeprav se veselo mlatijo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2592917] 20.04.16 15:47 · odgovor na: pobalin (#2592879)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [najobj]
> > Sicer v članku o avstrijskem vaškem nogometu piše, da naj bi žogobrcarski arijski podhribovc že enkrat prej izkazal veliko večjo prefinjenost s tem, da je dvema igralcema Sel rekel: "Samo en Vodja je in vas bi bilo treba vse zapliniti in postreliti." Nato se je s pestjo butnil po prsih in desno roko iztegnil v Hitlerjanski pozdrav.
> >
> > Čeprav ga sploh nisem rabil, je to še en razlog več, da bom tudi v prihodnje vzvišen nad nogometom.

>
> ... evo, da boš vedel en.wikipedia.org/wik...ll#History , da je bil najprej fuzbal in šele potem nacizem, čeprav ne vem, kako lahko fuzbal in nacizem kdorkoli kakorkoli povezuje ... no, ampak to je ziher zato, ker se zanimam za fuzbal in zato nič ne razumem ...

Sem jaz nacizem povezoval z nogometom? Nogomet me nikdar ni privlačil in tale vaški incident z nekim podhribovcem iz pod-lige mi je služil samo za učvrstitev tega nezanimanja. Tako je vsakič, ko naletim na sočno zgodbo, najsi gre za obnašanje raznobarvnih "navijačev" (npr. na Heyselu) do bolj luksuznih o FIFA mafiji. To, da Novica in milijoni drugih za razvedrilo in zdravje brcajo žogo, je seveda čisto druga zgodba.

In če sva že pri povezovanju z nacizmom - mene malo bolj zanimajo avtomobilske dirke, kjer so imeli tudi svoj napol naci-škandal, ki pa je bil veliko bolj sočen. Tabloidarji so s svojimi metodami "raziskovalnega novinarsta" prišli do slik šefa FIA, ki se je v neki londonski kleti mazohistično podvrgel dominatrickam v sugestivnih retro oblačilih. Še bolj sočno je bilo to, da je šlo za sina proslulega angleškega nacija. Tako se to dela s stilom. :-)

Mene te fuzbalske sage male spominjajo na tiste tradicionalne spopade med ultra levičarji in desničarji v Nemčiji (v preteklosti so bili redno na sporedu, danes malo manj, ponekod pa še vedno...). Policija se ukvarja in ločuje med seboj te huligane. Morda bi bila za vse najboljša rešitev, da jih lepo pospremijo na en stadion in jih pustijo tam kakšen dan, pa naj se lepo zmenijo med sabo.
Nekako v slogu tega filma:
www.imdb.com/title/t...fn_al_tt_1
pobalin sporočil: 14.456
[#2592952] 20.04.16 18:04 · odgovor na: najobj (#2592905)
Odgovori   +    0
[najobj]
P.S.: upam, da se samo zaradi svojega nezanimanja za fuzbal ne šteješ za intelektualca, kar je sicer precej pogost pojav v naših krajih ...
Tako bom rekel: nomen est omen, četudi gre samo za forumski vzdevek. Kar imam pa intelekta, ga poskušam čim bolj uporabljati za krotenje črednega nagona. :-)

Strani: 1 2