Strani: 1 2 3

Brane sporočil: 2.077
[#2500691] 18.02.15 10:24 · odgovor na: tasilo (#2500648)
Odgovori   +    4
[tasilo]
> [rava]
> > [rename]
> > > [FrRoSt]
> > > Tole je resno štala.
> > >
> > > Nisi ful glupa, tupa pa tudi ne. Mamico ti skinem, potem pa še nabijem.
> > > Naj te pošlje nazaj v večerni tečaj OŠ iz Slovenščine.
> >
> > Očitno imaš pomanjkanje bontona, pa tudi pravopis si prešprical.
>
> IMAM JAST VEZE U SLOVENŠTIN JE HABINAL MOJPERJATU

HAnibal že več ot veliko leta ži vi u Slov Enija pa fant ose naučio kako treba slovenš tino. A jast pa sam tut veseu skrooz da te spet vidam tle a veš
Tut jaz sem vesel, da nas je rava spet obiskala.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2500721] 18.02.15 12:06 · odgovor na: Gustl (#2500374)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.02.15 11:07
[Gustl]
> [FrRoSt]
> > [Gustl]
>
> > Najprej greš ti v čakalnico, iz katere sem te enkrat očitno v nekem trenutku slabosti že dal. Redko ponovim 2x isto napako.
>
> Morda bi moral to malo bolje utemeljiti.
>
> Lahko, da tretje priložnosti ne boš imel več.


Če ne razumeš, kaj je pri tem sporočilu narobe... forum.finance.si/?m=...138&single

...ti žal ne morem več česar dosti razlagat.

Od uporabnikov na forumu zahtevamo le to, da se obnašajo. Ampak včasih pač ne gre.
Verjetno si mislil izražajo. Kakorkoli, tudi izražanje je del obnašanja.

Res pa je tudi, da to ni moje področje. Za take, in vse ostale stvari naj bi skrbel moderator/admin. To je, ali pa naj bi vsaj bilo v njegovi domeni!

Od uporabnikov na forumu zahtevate le to, da se izražajo/obnašajo.

In ker gre v tretje rado, tudi pregovorno, bomo tukaj zadevo zaključili.

p.s. Tale čakalnica mi ni ravno prisrčna. :)) Vse preveč me spominja na BS, Jazbeca in ostale podobne stvari, ki se pri nas dogajajo.

Brez zamere.

l.p.
pcs sporočil: 5.462
[#2502450] 24.02.15 15:48 · odgovor na: mimoidoci (#2500137)
Odgovori   +    1
[mimoidoci]


....tako li mi mlijeka u prahu, kojim činom krivnju moju spominješ...
....kojom sam rečenicom te dirnuo u srce, baš....
....kidam na lijevo, punom snagom čakkkk......
:)

A je kaj tega na youtube, nič ne najdem (eustahije brzič je).

Lp,
M
BlazVo sporočil: 2.599
[#2503695] 28.02.15 18:47
Odgovori   +    0
Ko se je že zdelo, da bo afera izginila iz zanimanja javnosti je svoje videnje na temo predstavil Blaž Vodopivec, še en kolumnist Financ. V tekstu Jazbec in jazbečarji. Kotniku med drugim očita, da je "inteligenten lobistični podtaknjenec"
Blaž Vodopivec tega ne očitna Kotniku, ampak njegovi kolumni z dne 9.2.

A ste funkcionalno nepismeni ???
pobalin sporočil: 14.456
[#2503708] 28.02.15 19:44 · odgovor na: tasilo (#2500055)
Odgovori   +    2
[tasilo]
Njegova najpomemnejša značilnost je, da opusti, zataji, se izogne ... vršilcu dejanja. Prav zaradi te "čudovite" lastnosti je tako prekleto priljubljen med politiki, piarovci, novinarji in podobno svojatjo, ki ve povedati vse, le tega ne, KDO je kaj storil ali bi moral storiti (npr. pasiv/trpnik glagola "morati" je "treba bi bilo"). Trpnik oz. pasiv je "fantastično" orodje za sprenevedanje, izmotavanje, prodajanje megle, izmikanje odgovornosti ...
5*

Ovaj kako da kažem, mora se drugovi i drugarice, treba ovo i ono... i tako dalje i tako dalje. :-)
anon-319633 sporočil: 14
[#2503721] 28.02.15 21:31 · odgovor na: BlazVo (#2503695)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 28.02.15 21:14
Nisem (še)naročnik vašega časopisa (tudi ne vem če bom, ker berem, da je g. Gustl, ki skrbi za "red" na forumu precej oster - sam pravi, da ne prebere članka, pa vseeno ureja - briše in kritizira) odgovore in komentarje...
Tudi vidim, da niti ni mogoče več sodelovati pri komentiranju na forumu pod članki za katere nisem porabil žetona.. (očitno, če ne prebereš lahko samo moderiraš, ne pa podaš svoje mnenje, na komentar nekoga tretjega).

Npr.: članku v katerem se g. Medja hvali o dobičku, lahko podajo mnenje le naročniki (morda tudi zato ni veliko komentarjev ??) oz. tisti, ki so "žrtvovali" žeton.... No, očitno so bile banke res preveč dokapitalizirane in podrejenci neupravičeno porezani, če direktor banke trdi, da ima na račun dokapitalizacije le 10% svojega dobička ...? Ali pa je obrnil ploščo le zato, da bi si lahko uprava izplačala nagrade...?

Lep pozdrav vsem ! (če, bom sploh objavljen.., ker z g. Gustlom očitno ni šale).
anon-327192 sporočil: 1.234
[#2503725] 28.02.15 21:31 · odgovor na: (#2500084)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 28.02.15 19:33
[alek14]
Še ene par komičnih situacij za katere sem mislil, da sem sam kriv je na voljo:

1. Naša bajta je bila l. 2008 vredna 700k, sedaj pa je 280k. Lahko od države pričakujem vrnitev razlike?

2. l. 2008 sem na delniških trgih (izven SLO) pušnil 60k€. Lahko računam, da mi bodo SLO davkoplačevalci to povrnili skupaj s podrejenci? Kam dam prijavo?

:))
če se hočeš rešit te norišnice se moraš izselit za vedno !s
sicer boš kratkoročno gotof !

Strani: 1 2 3