Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Levo. Priden. Piškotek

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

velikipok sporočil: 1.340
[#2465476] 17.10.14 12:27 · odgovor na: Gustl (#2465390)
Odgovori   +    21
Gustl, res je.
Ga bom pa vseeno vzel v bran. Verjetno je naročnik, pa tega ni opazil. Čeprav sam ne vem kako se naročnikom prikazujejo oznake člankov, ki jih ostale škrtice zaradi neplačevanja mitnine nismo deležni.
Ostali to opažamo vsak teden in komaj čakamo. Blaž je poleg TadejaK in občasno še Črta, Simono že kar pogosto zanese, Frankla pa je tako že odneslo in je neprebavljiv, ga pa razumem, da se kot direktor bolj ukvarja z obiskovanjem partnerjev in poslovnih kosil (se tudi vidi :)), še eden redkih Komentatorjev (namerno z veliko), ki jih je vredno izpiti na dušek. In zaradi katerih je vredno obiskovati omenjeni portal. In seveda tudi zaradi foruma, ki je še vedno najboljši. Se mi pa vseeno zdi, da malo izgublja, zlasti od tako drastičnega zaklepanja člankov. Kar nekaj nekdanjih forumašev je zginilo. In najbrž niso pomrli. :) Da imam prav pove tudi število komentarjev na Blaževe bravure, ki so odprte za javnost.
anon-198125 sporočil: 162
[#2465479] 17.10.14 12:35 · odgovor na: BlazVo (#2465468)
Odgovori   +    7
Fu*k yeah...amen!
0604DataX3 sporočil: 3
[#2465480] 17.10.14 12:35
Odgovori   +    12
ODLIČNO
Gustl sporočil: 13.629
[#2465481] 17.10.14 12:36 · odgovor na: velikipok (#2465476)
Odgovori   +    1
[velikipok]
Gustl, res je.
Ga bom pa vseeno vzel v bran. Verjetno je naročnik, pa tega ni opazil.
Ni. A berem naprej? :)
Čeprav sam ne vem kako se naročnikom prikazujejo oznake člankov, ki jih ostale škrtice zaradi neplačevanja mitnine nismo deležni.
Nič se jim ne prikazuje. Pač berejo brez zaletavanja.
Da imam prav pove tudi število komentarjev na Blaževe bravure, ki so odprte za javnost.
Ja, danes je nekajkrat več dela s forumom kot prejšnje dni. Pa ravno danes, ko je nadzorni svet, polna hiša Švedov :)
velikipok sporočil: 1.340
[#2465484] 17.10.14 12:38
Odgovori   +    23
Ja, in Blaž, sem skoraj pozabil. BRAVO, ODLIČNO IN VRHUNSKO!
Si se pa moral fejst razkuriti. Nekako te ne poznam takšnega. Ali pa si končno tudi ti v časih, ko se vsako jutro sprašujem, do kod še lahko gre ta greznica, doživel kvantni preskok v evolucijskem procesu. Nekako podobno kot v zadnjih mesecih TadejK, ki je zaostril retoriko šele, ko je to začutil tudi v svojem žepu. Pa zadnje ni privoščljivo. Ravno obratno.
anon-131555 sporočil: 1.422
[#2465485] 17.10.14 12:42
Odgovori   +    31
Blaž Vodopivec, bilo bi fajn, če ne potrebujete za to dovoljenja, če bi šli tole prebrat na Zbor 2014 ob 5. uri popoldne pred Vrhovno sodišče v Ljubljani.
philips sporočil: 6.715
[#2465486] 17.10.14 12:44 · odgovor na: Gustl (#2465481)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [velikipok]
> Gustl, res je.
> Ga bom pa vseeno vzel v bran. Verjetno je naročnik, pa tega ni opazil.

Ni. A berem naprej? :)

> Čeprav sam ne vem kako se naročnikom prikazujejo oznake člankov, ki jih ostale škrtice zaradi neplačevanja mitnine nismo deležni.

Nič se jim ne prikazuje. Pač berejo brez zaletavanja.

> Da imam prav pove tudi število komentarjev na Blaževe bravure, ki so odprte za javnost.

Ja, danes je nekajkrat več dela s forumom kot prejšnje dni. Pa ravno danes, ko je nadzorni svet, polna hiša Švedov :)
Pa še požarna vaja? Dober timing...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2465487] 17.10.14 12:47 · odgovor na: (#2465482)
Odgovori   +    25
[yuTel]
> [macon]
> Hvala za ta zapis. Polepšali ste mi dan.

Prijatelj, tudi ti?

Po mojem je to naročeni članek stricev, ravno zaradi prevelike množice navdušencev ob članku, imamo take rezultate volitev in temu ustrezne vlade. Sveta preproščina!
Ti pošljem še kopijo naročilnice ?
velikipok sporočil: 1.340
[#2465489] 17.10.14 12:49 · odgovor na: Gustl (#2465481)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: velikipok 17.10.2014 12:55
Gustl, res je. Ga bom pa vseeno vzel v bran. Verjetno je naročnik, pa tega ni opazil.
>Ni. A berem naprej? :)
Najbrž si nadaljeval le zaradi besedice verjetno in mi naklonil smeška? :)
Čeprav sam ne vem kako se naročnikom prikazujejo oznake člankov, ki jih ostale škrtice zaradi neplačevanja mitnine nismo deležni.
>Nič se jim ne prikazuje. Pač berejo brez zaletavanja.
No, v moji navadi pa ni, da bi se zaletaval preden preberem.
Da imam prav pove tudi število komentarjev na Blaževe bravure, ki so odprte za javnost.
>Ja, danes je nekajkrat več dela s forumom kot prejšnje dni. Pa ravno danes, ko je nadzorni svet, polna hiša Švedov :)
Mislim, da to ni le danes, da je to kar običajno ob njegovih bravurah. In tudi visok + v oceni (sem se ravno spraševal, kam je izginil podatek o +, pa sem videl, da si v zadnjih dneh zopet nekaj šaril po strani in uvedel zopet neke poglobljene piškotke :). Mislim, da je z naskokom najbolj bran in najbolje ocenjevan avtor. Seveda pa ima tudi prednost, da ga lahko prebiramo zastonjkarji.
Pa lep vikend in pozdravi Švede. :)
Gustl sporočil: 13.629
[#2465492] 17.10.14 12:55 · odgovor na: velikipok (#2465489)
Odgovori   +    8
[velikipok]
Mislim, da to ni le danes, da je to kar običajno ob njegovih bravurah.
Blažev članek je vedno odklenjen.
In tudi visok + v oceni (sem se ravno spraševal, kam je izginil podatek o +, pa sem videl, da si v zadnjih dneh zopet nekaj šaril po strani in uvedel zopet neke poglobljene piškotke :).
Nekdo nas je prijavil in imamo konstantno dopisovanje z Informacijskim pooblaščencem, kaj vse nimamo OK urejeno glede piškotkov in posledično spreminjamo v upanju, da mu ugodimo. Mu pa ne bomo mogli, ker zahteva nekaj, ki je tehnično neizvedljivo. Ampak ta del jih ne zanima preveč.
velikipok sporočil: 1.340
[#2465495] 17.10.14 12:59 · odgovor na: Gustl (#2465492)
Odgovori   +    9
A so enako zategli tudi še po tem, ko je NPM-bomba zapustila ta brlog?
Sem nekako presenečen. Mislil sem, da je bila ona glavni driver tam.
Glede Blaževih kolumen pa vem, da so že od začetka odprte. Tudi vem, da je bil to pogoj za njegovo pisanje tukaj in da je na priprošnjo dobil ta posebni status.:)
anon-325622 sporočil: 324
[#2465496] 17.10.14 13:00 · odgovor na: Gustl (#2465463)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-325622 17.10.2014 13:00
[Gustl]
> [bc123a]
> > [ExileOnMainStreet]
> > Prav tako so ti že odgovorili, da cajtengi v velikem delu živijo od oglasov, ki pa so s strani firm, ki so v lasti gospodarjev tistih, ki ustvarjajo 85-90%.
>
> Glede na gustlovo vztrajanje, da so reklame vedno manjsi (zanemarljiv?) del prihodkov, sem nekako upal, da bi to imelo posledice tudi na to, koliko lahko strici podpirajo njim vsecne medije...

Ni zanemarljiv. Gre pa v to smer...
Hvala za informacijo!
Ja, situacija ni kul. Meni ni všeč, pa najbrž še komu.
Vso srečo pa tistim, ki se trudijo dostojno opravljati ta posel.

Lp
anon-99991 sporočil: 92
[#2465502] 17.10.14 13:03 · odgovor na: Gustl (#2465463)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [bc123a]
> > [ExileOnMainStreet]
> > Prav tako so ti že odgovorili, da cajtengi v velikem delu živijo od oglasov, ki pa so s strani firm, ki so v lasti gospodarjev tistih, ki ustvarjajo 85-90%.
>
> Glede na gustlovo vztrajanje, da so reklame vedno manjsi (zanemarljiv?) del prihodkov, sem nekako upal, da bi to imelo posledice tudi na to, koliko lahko strici podpirajo njim vsecne medije...

Ni zanemarljiv. Gre pa v to smer...
Se pravi, če ne boste propadli, se bo kvaliteta dvignila!?
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2465503] 17.10.14 13:07 · odgovor na: Mrnjafko (#2465337)
Odgovori   +    1
[Mrnjafko]
Doktorat sam ne zagotavlja tega, pomaga pa.

Kot rečeno, sumim, da v življenju nisi se nič pametnega naredil in Te parazitiranje rešuje pred klošarijo.
Pomaga pa?? Pred čim pa pomaga?

Najboljši komentar, ki sem ga prebral, kadarkoli, se je glasil:

Za tako neumnost moraš biti pa zelo dobro izšolan.

Tako kot dvomim, da ima doktorat, tako tudi dvomim, da je bil partizanjen.

Belogardist pa skoraj zagotovo ni bil. :)) To lahko ugotoviš tudi brez doktorata. :))))))))))))
BenoS25 sporočil: 91
[#2465504] 17.10.14 13:07
Odgovori   +    10
In hvala urcu za tajkunske zgodbe, slabe kredite in pokraden denar. Če tega ne bi bilo mi nikoli ne bi videli privatizacije velikih državnih kolhozov, ki v veliki meri omogočajo preživetje medijev, kot jih imamo. Po eni strani z oglasi, po drugi pa z velikimi št. naročnin ( vsaj kar se dnevnega tiska tiče ). A mislite da bo komu v interesu plačevat nerazumno visoke zneske za oglase v tisku z dnevno naklado 20k. Vsak normalen (tuj) lastnik se bo vprašal po costs/benefits takšnega oglaševanja. In si bodo lahko vsi levi propagandisti in apologeti s temi cajtngi začeli brisat rit. Isto se bo zgodilo s televizijo. Tv je itak pred ogromno transformacijo, ki se bo zgodila v naslednjih nekaj letih. V takšni obliki sploh obstajala ne bo. Vsaj mlada generacija bo prešla na internetno tv. Na dolgi rok naše stanje ne more obstat. Ker smo edini v tem delu sveta s temi simptomi. Že po teoriji difuzionizma ne moremo obstat takšni kot smo trenutno. Mislim, da je ravno zdajšni čas, ko se zdi, da so leve sile najmočnejše, čas preloma v neko normalnost. EU nam bo zdikitrala kar na ima za zdiktirat, privatizacijo bomo končali, mediji bodo izgubili še tisto malo naklade kot je imajo. To je neizogibno. Ljudje bodo po Cerarju in Potočniku nehali verjet v mesije in takrat bodo lahko začele delovat neke normalne desne programske stranke - SDS to že nekaj let ni več. Ko bodo zapeli king is dead, long live the king bo pa mogoče tudi z njimi kaj boljše.
anon-283254 sporočil: 137
[#2465505] 17.10.14 13:08 · odgovor na: (#2465490)
Odgovori   +    19
Zakaj tako dolga "čreva"??? Bi bilo dovolj, če bi napisal, da imamo v Sloveniji že od Črtomirja naprej desne. Ki so izvajali povojne poboje in se v bivši Jugoslaviji ves čas samo izdajali za komije, čeprav so bili v resnici desni. Vidiš...kratko in enostavno.
anon-221428 sporočil: 130
[#2465506] 17.10.14 13:11
Odgovori   +    4
Super, sam neki ne razumem, zakaj piz..da Janša ni dvignu DDV za cajtenge z 8.5% na takrat 20%, kot je bilo najprej mišljeno (pa za frizerje tud). Se je spet ustrelu v nogo.
bc123a sporočil: 48.253
[#2465507] 17.10.14 13:12 · odgovor na: Gustl (#2465492)
Odgovori   +    5
[Gustl]
> [velikipok]
> Mislim, da to ni le danes, da je to kar običajno ob njegovih bravurah.

Blažev članek je vedno odklenjen.

> In tudi visok + v oceni (sem se ravno spraševal, kam je izginil podatek o +, pa sem videl, da si v zadnjih dneh zopet nekaj šaril po strani in uvedel zopet neke poglobljene piškotke :).

Nekdo nas je prijavil
Strici? :)
anon-3306 sporočil: 720
[#2465508] 17.10.14 13:16
Odgovori   +    2
Na ja! Ka pa napad na demonstrante v jeseni 2012 v Mariboru? Dvakrat. Če bi bil JJ brez madeža prej, bi moral zaradi tistega odleteti za vedno. Pa dejstvo, da je bil PV v času, ko se je odvila šlamastika Patria - vsak normalen politik (takih v SLO nimamo), bi odšel za vekomaj. JJ je celo sam obljubil, da bo, če bo obsojen.

Iskanje normalnega politika med slovenskimi politikanti in politikajzarji je misija nemogoče - dajte se zamrznit za kakšno stoletje vi vsi, ki iščete in upate, da je nekje kaj takšnega.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2465509] 17.10.14 13:20 · odgovor na: (#2465194)
Odgovori   +    3
[denac]
> [Attila]
> A tale doktor bi rad dokazal, da je med jansevci tudi izobrazen kader? No, ni mu uspelo.

Vedno so bili desni bolj izobraženi. Če bi bili levi bolj, Jugoslavija ne bi propadla! Večino obstoja Republike Slovenije so jo vodili levi. In jo spravili na kolena.
In levi bi v vrsti čakali na operacijo pri tistem kirurgu, ki ima največ smrtnih primerov. Desni bi šli pa k najboljšemu.
In verjetno so še danes. To dokazuje tudi intelektualno konstruktivno stanje desnice v Sloveniji, ki smo mu priča ob procesu konstrukta prvega desničarja.
O njegovih začetkih in poti pa nebi na tem mestu debatiral, da ne bi kdo slučajno doktoriral.

O čem že govori kolumna? Zakaj se konje zajaha iz leve strani?

Zato, ker so jih prvi jahali levičarji??
anon-291451 sporočil: 275
[#2465511] 17.10.14 13:25 · odgovor na: BlazVo (#2465468)
Odgovori   +    0
Mladina 2014 nima praktično nobene veze z mladino Mamula go home. Višjega nivoja pisanja ???? Me zajebavaš ?? Od koga ? Repovžka mlajšega, Miheljaka, Štefančiča, Lorenzija, Mekine ?? Samo ttotalno topoglavo novolevičarstvo.

V Reporterju imaš seveda tudi kup topoglavih hujskaških tekstov, poleg njih pa vrhunske žurnalistične in komentatorske dosežke, o kakršnih lahko Mladina samo sanja.
No, sam sicer sploh ne vem, kako bi lahko sam te trditve na tvojem mestu objektivno, reciva temu na znanstveni način dokazal. Še z tem v red, da dam znanstveni v narekovaje. Sumim, da gre za tvoje osebno prepričanje.

V tekstu sem tudi opazil, da zobe čistimo zato, da preprečimo karies. Sicer še sam uporabljam zobno nitko, paradontoza se mi zdi še večji problem.
Gustl sporočil: 13.629
[#2465512] 17.10.14 13:25 · odgovor na: anon-99991 (#2465502)
Odgovori   +    1
[igor18]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > > [ExileOnMainStreet]
> > > Prav tako so ti že odgovorili, da cajtengi v velikem delu živijo od oglasov, ki pa so s strani firm, ki so v lasti gospodarjev tistih, ki ustvarjajo 85-90%.
> >
> > Glede na gustlovo vztrajanje, da so reklame vedno manjsi (zanemarljiv?) del prihodkov, sem nekako upal, da bi to imelo posledice tudi na to, koliko lahko strici podpirajo njim vsecne medije...
>
> Ni zanemarljiv. Gre pa v to smer...

Se pravi, če ne boste propadli, se bo kvaliteta dvignila!?
Če imaš predpostavko "več oglasov, slabša kvaliteta in obratno", potem ja. Ker bo v bodoče še manj oglasov.

Drugo je, če tvoja predpostavka drži.:)
mimoidoci sporočil: 5.998
[#2465515] 17.10.14 13:30 · odgovor na: pobalin (#2465412)
Odgovori   +    31
Zadnja sprememba: mimoidoci 17.10.2014 13:41
[pobalin]
> [mimoidoci]
> In potem še korak naprej, ki si ga pozabil ........... desno državno televizijo (razen, če se namesto tega, desničarjem raje izključi električne priključke, da ne plačujejo leve televizije).

So desničarji zadovoljni z brezplačno Planet TV ali je tudi ta premalo desna zanje?
Če ostaneva raje pri državnih medijih, ker jih plačujeva, si me ravnokar spomnil, da je tudi STA neodvisen državni medij, hehe. Pa še Radio Slovenija Prvi program in Val 202, ki prireja okrogle mize (studio ob 17h) z ubogo Anuško Delič (Delo), nikakor pa ne z Igorjem Kršinarjem (Reporter), ki ima podobne probleme z Zemljaričem kot jih ima uboga Anuška z SDS. S tem, da ima Kršinar Zemljaričevo zgodbo dokumentirano.

Skratka, relativizacija se ti je povsem ponesrečila.
RTM sporočil: 4.799
[#2465516] 17.10.14 13:33 · odgovor na: anon-77925 (#2465191)
Odgovori   +    19
[Attila]
A tale doktor bi rad dokazal, da je med jansevci tudi izobrazen kader? No, ni mu uspelo.
bumbar dokazuje, da je zasluženo na šit seznamu.
anon-131555 sporočil: 1.422
[#2465517] 17.10.14 13:36
Odgovori   +    30
Zadnja sprememba: anon-131555 17.10.2014 13:54
Še en namig:
Zakaj so partijski mediji, okrašeni z novinarji FDV, popolnoma zaprli medijski prostor o krivi obsodbi Janše (popolnoma so ga zatemnili v trenutku, ko je moral Janša v zapor), in popolnoma enako so režimski mediji naredili še po zadnji sredi, ko so poslanci samovoljno vzeli Janši poslanski mandat. S to FDV čarovniško igro zatemnitve za dresuro javnosti režimski dnevni mediji javnosti dopovedujejo in jo prepričujejo, da glede sodb v zvezi s Patrio (pa tudi ne nobene druge) po vseh stopnjah do US ni mogoče očitati sodnikom in tožilcem zlorabe prava in sodstva, da poslanci in predsednik DZ ne zlorabljajo parlamenta, in posledično, da je vsega kriv Janša sam, ki itak ne spoštuje pravičnih inštitucij, kaj šele zakonov.

Sem pa tam spustijo v medije le še Krivica. Ravno toliko, da se režimski medijo javnosti lažno predstavijo, da niso partijsko trobilo, da so pluralni.Ima pa nastopanje samo Krivica še eno poslanstvo, ali pa kar reklamo za tovariše. Po Krivicu tovariši sporočajo javnosti: vidite, nam je dovoljeno delati tudi svinjarije, nam se ni treba držati zakonov, in vi nam ne morete nič.
anon-203614 sporočil: 790
[#2465521] 17.10.14 13:42 · odgovor na: BlazVo (#2465230)
Odgovori   +    5
[BlazVo]
> [infa]
> Se strinjam in čestitke!!!
> Upam da kot novinarji pred vami, ne boste končali na cesti!!!!

Za tole kolumno je bilo potrebno precej borbe z urednico. Pa na zato, ker bi se bala Kučana ali Golobiča, ampak zato, ker je ščitila kolege in predvsem kolegice, do katerih sem bil po njeno preveč pavšalen ali pristranski.

S čemer se celo strinjam. Ampak včasih si tudi druga stran lahko privošči malo pretiravanja.

Simona, hvala, ker si požrla cmok in skočila v tole.

BTW, čakam da omenjeni novinarski zvezdniki in demokrati povedo nekaj o včerajšnjem primerjanju Janše s pedofilom v slovenskem parlamentu
Odlično.

Sam sem predvčerajšnjim v odgovor urednici dal to primerjavo (forum.finance.si/?m=...706&single
Zakaj naj bi bil obsojeni neprimeren za poslanca? V čem je razlika med obsojenim zaradi prirejanja iger na srečo brez žegna države in zaposlenim na Loteriji Slovenije? Zakaj bi bil pravnomočno obsojeni zaradi prirejanja denarnih verig neprimeren za poslanca, direktor ali zaposleni na ZPIZ pa ne? **
** (1. odstavek 212. člena KZ-1: Kdor organizira, sodeluje ali pomaga pri organiziranju ali izvajanju denarnih verig, pri katerih udeleženci vplačujejo določene denarne zneske organizatorjem ali drugim udeležencem, ki so se pred njimi vključili v igro ali dejavnost in pričakujejo plačilo določenih denarnih zneskov od udeležencev, ki naj bi se za njimi vključili v tako igro ali dejavnost, se kaznuje z zaporom do treh let.
V sistemu ZPIZ se poudarjenemu delu reče upokojenci, denarni verigi, katere igralci smo pod grožnjo sile države, pa medgeneracijska solidarnost.)
pcs sporočil: 5.462
[#2465525] 17.10.14 13:53 · odgovor na: Gustl (#2465492)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: pcs 17.10.2014 13:56
[Gustl]
> In tudi visok + v oceni (sem se ravno spraševal, kam je izginil podatek o +, pa sem videl, da si v zadnjih dneh zopet nekaj šaril po strani in uvedel zopet neke poglobljene piškotke :).

Nekdo nas je prijavil in imamo konstantno dopisovanje z Informacijskim pooblaščencem, kaj vse nimamo OK urejeno glede piškotkov in posledično spreminjamo v upanju, da mu ugodimo. Mu pa ne bomo mogli, ker zahteva nekaj, ki je tehnično neizvedljivo. Ampak ta del jih ne zanima preveč.
Bolano, dajte napisat kak clanek o tem? Recimo kako analizo stanja pri pro-režimskih medijih, v tujini etc. STA nima kukijev? Rtvslo? Delo?


Lp,
M
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2465526] 17.10.14 13:55 · odgovor na: (#2465500)
Odgovori   +    4
[NavadniNimda]

V Serbiji ne vidiš rdeče zvezde iz enostavnega razloga -
Druže Obićni, gledaj i plači ... www.crvenazvezdafk.com

pa zavrti si eno domačo youtu.be/z0_sfETbzJE
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2465533] 17.10.14 14:04 · odgovor na: philips (#2465294)
Odgovori   +    16
[philips]
> [Gustl]
> > [bc123a]
> > Lepo, da se je avtor vsaj malo posvetil psihologiji dogajanja v sloveniji. Glede medijev - to je catch 22. Mediji bodo pac pisali tako, da jih bo slovenski bralec zelel brati, ker od tega zivijo.
> >
> > Zakaj pa potem nihce ne ustanovi desno orientiranega dnevnika, ce je tak primanjkljaj? A zato, ker desno orientirana publika noce placati narocnine?
>
> Nihče pri zdravi pameti ne bo šel danes ustanavljat novega dnevnega časopisa.
>
> Polarizirana desnica že ima Reporter, ki kar dobro posluje, torej ne drži tvoja teza, da ta publika noče plačati naročnine: www.finance.si/minib...3294749000
>


In kaj se bi/bo zgodilo ko/če umre Kučan in/ali Janša. Reporter crkne.
Reporter.si piše tudi o drugih zadevah, na primer o slovenskem bančnem sektorju, o njem pa drugi mediji mnogo premalo poročajo.

"Kljub prenosu slabih terjatev na Družbo za upravljanje terjatev bank (DUTB), je bilo v prvem semestru letos v NLB še vedno za 20,5 odstotka slabih posojil. Na dan prihajajo posledice kreditov na lepe oči v tujini.

To, kar je danes objavljeno na spletnih straneh DUTB, je samo del katastrofe slovenskega bančnega sektorja. Slaba posojila, podeljena podjetjem v tujini, se po zakonu nismo smela prenesti v slabo banko in so tako ostala v portfeljih NLB. V parlamentu je bil zakonski postopek, naj se obelodanijo tudi slabi krediti, ki so še vedno skriti v nedrjih posamičnih bank, blokiran: NLB in NKBM sta blokado dosegla pri ustavnem sodišču, ki je zadržalo objavo podatkov." www.reporter.si/iz-t...e-o%C4%8Di
pcs sporočil: 5.462
[#2465537] 17.10.14 14:11 · odgovor na: (#2465530)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: pcs 17.10.2014 14:11
[gsavli]
> Bolano, dajte napisat kak clanek o tem?
>
> Lp,
> M

kaj je zdaj bolano - to, da pravna država deluje (gotovo jih je prijavil na podlagi paragrafov in vse štima, kot s prijavo tistega holetirja, ki je napačno napisal priimek gosta) ali to, da je pravna država s svojim milijonom zakonov, ki se en drugega radi še negirajo, čisto ausglajzala. in to kar v celotni EU?
Itak, da na papirju vse štima. Zblojene EU direktive so zelo prikladne za selektivno jebanje po potrebi.

Kot sem že enkrat napisal, naši birokrati so s solzami v očeh (od ganjenosti) sprejemali debele svežnje EU direktiv. Fuc*ing dream come true for them.

In lahko si prepričan, da če ene direktive ne bo izvajal noben, ker je preglupa, jo bomo ziher 100% izvajali tu pri nas in šli po možnosti še malo dlje v absurdum kot je zapovedano.

Lp,
M

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10