Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (opazili smo) Pejte vol't

Strani: 1 2

anon-79735 sporočil: 16.531
[#2426222] 10.07.14 12:41 · odgovor na: (#2426212)
Odgovori   +    1
[Inside]
Noro!
Noro dobra reklama.
Če bi bila taka za PicMonkey bi referendum 99% uspel;)

www.picmonkey.com/p/...U9PJh9GYYg
Gustl sporočil: 13.625
[#2426225] 10.07.14 12:42 · odgovor na: (#2426187)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: Gustl 10.07.2014 12:43
[gsavli]
> [Gustl]
> > [zmrda]
> > Tole meni deluje precej levo.
>
> Razen brezplačnega šolanja nisem našel nič levega notri.

pa tudi o brezplačnem šolanju je že friedman povedal, da ima preprosto toliko pozitivnih eksternalij, da je za družbo smiselno, da ga plačuje (v njegovih časih OŠ, kar je danes OŠ + SŠ).

brezplačno osnovno šolanje (danes je to OŠ + SŠ) je z vidika čiste suhoparne, neemotivne ekonomske politike pozitivno za družbo.
OS in SŠ sploh nista problematična, to je že default, problem so faksi. In ko pri nas kdo opleta z brezplačnim šolstvom, ima v mislih fakse. In večina mladih prikimava temu, pamet jih sreča šele po nekaj plačnih izpiskih. Če imajo to srečo.

EDIT: morda sreča...
Gustl sporočil: 13.625
[#2426230] 10.07.14 12:48 · odgovor na: anon-274438 (#2426191)
Odgovori   +    6
[zmrda]
> [Gustl]

> Istospolne poroke in legalizacija trave niso prav nič leve, je povsem liberalno, tudi normalno, da mladi nimajo nič proti tem ali so celo za.

Ja, saj sem jaz tudi za.

> Problem SLO kvazi desnih strank, če tečnarijo na tem področju in jim potem leve stranke jemljejo glasove s temi bedarijami.

Drži. Še vedno pa video izpade precej levo v slovenskem okolju...
Samo zato, ker so kvazi desni tako agresivni v "kdor ni z nami je proti nam".

Evo, sem ravno z volišča, obkrožil NSI, a misliš da upam na kakšen njihov vaški shod povedat, da nimam nič proti istospolnim porokam, sem za legalizacijo trave, itd... Še stari mami ne upam tega povedat, se takoj križa :)

In ker na levi strani imaš stranke, ki to podpirajo, si hitro ožigosan za ta levega. Če imaš srečo. Če je nimaš, si pa vseglihar, kar je nekaj podobnega lubadarju, bi bilo najbolje iztrebit :)
anon-1670 sporočil: 14.712
[#2426464] 10.07.14 15:04
Odgovori   +    1
Poglejte listo kandidatov pri posameznih strankah.

Praktično najmlajšo listo ima Miro Cerar.
Torej je jasno koga bodo(bomo) volili mladi.
anon-76481 sporočil: 949
[#2426863] 11.07.14 01:09 · odgovor na: (#2426853)
Odgovori   +    4
[Petunija1]
Beden spot, po večini bednih agitatorčkov.

Večina mladih med 20-30 letom je na prejšnjih volitvah glasovala za Jankoviča, tokrat bodo verjetno za Cerarja ali celo Meseca. Z vidika dobrobiti te države, je torej precej bolje, da ostanejo doma.
Ne verjamem da so mladi na prejšnjih volitvah glasovali za pavijana. (le zakaj bi?) Trenutno pa velik del tistih mladih, ki sploh bo volil podpira Pirate.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427123] 11.07.14 10:47 · odgovor na: (#2426853)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Beden spot, po večini bednih agitatorčkov.
Čuj Petunčica draga, to je samo show, ne smeš tega jemat preveč resno, drugače lahko to slabo vpliva na mirno spanje, pa na kožo in lepoto nasploh, pa tudi proizvodnja hormona sreče je motena ... se ne splača :)
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427290] 11.07.14 13:47 · odgovor na: (#2427271)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-238577 11.07.2014 13:52
[Petunija1]
> [fibonaci]
> > [Petunija1]
> > Beden spot, po večini bednih agitatorčkov.
>
> Čuj Petunčica draga, to je samo show, ne smeš tega jemat preveč resno, drugače lahko to slabo vpliva na mirno spanje, pa na kožo in lepoto nasploh, pa tudi proizvodnja hormona sreče je motena ... se ne splača :)

Eh, Fibo, bomo potem, v demokratičkem socializmu, več spali, zdaj je treba biti buden, da ne skrenemo s poti.
hehe rožica, to si ti misliš, v socializmu ni časa za spanje, ker bo treba graditi socializem :)
youtu.be/64DSZiu1bHU

evo poglej samo to žalostno farso z Odborom, spomni se tistega prvega Bavčaritatejeva odbora in kakšne množice so bile vsak dan na Roški, v socializmu 1.0 so imeli ljudje dosti več posluha in interesa za človekove pravice, pol javnega in privatnega sektorja je celo med službo lahko podpiralo borbo za človekove pravice in nihče ni spal doma in čakal na boljše čase ...
pa poglej, kaj je zdaj kapitalizem naredil iz človeka, vsak gleda svojo rit, najboljša stranka komaj spravi skupaj par tisoč ljudi, kje je tistih sto tisoč izpred 25 let?
bc123a sporočil: 48.253
[#2427361] 11.07.14 14:51 · odgovor na: (#2427351)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427364] 11.07.14 14:53 · odgovor na: (#2427351)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [fibonaci]

Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
Evo, to je pravi duh afežeja, nikoli se ne sme izgubiti upanja :)

Brez skrbi, na Puščavi bo še vedno No. 1.
najobj sporočil: 31.870
[#2427411] 11.07.14 15:35 · odgovor na: (#2427405)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
>
> Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.
To pove, da je Janša naredil dobro organizirano, močno stranko, ki ima prihodnost. Katera druga stranka v SLO se še lahko pohvali s tem, da je na 4 zaporednih volitvah dobila večč kot 1/4 oddanih glasov? Janša je storil dovolj. Če želite normalizacijo, odmik od socializma, boste še pa drugi morali kaj storitio za to, ne samo pametovati.
... čuj, koga boš ti volila ? ... khmm, samo vprašam ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2427421] 11.07.14 15:45 · odgovor na: (#2427405)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
>
> Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.

To pove, da je Janša naredil dobro organizirano, močno stranko, ki ima prihodnost. Katera druga stranka v SLO se še lahko pohvali s tem, da je na 4 zaporednih volitvah dobila večč kot 1/4 oddanih glasov? Janša je storil dovolj. Če želite normalizacijo, odmik od socializma, boste še pa drugi morali kaj storitio za to, ne samo pametovati.
Niti dotaknila se nisi tega, kar sem zapisal. Jansa nagovarja samo svoje privrzence, in potem je vedno razocaranje, ker jih je pac premalo za resne spremembe. SDS pa je kvecjemu sla stran od normalnosti, ki jo je nekako poskusala fejkirati leta 2004 z Mrkaicevim programom.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427523] 11.07.14 18:40 · odgovor na: (#2427435)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [najobj]

Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?

Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
katero Gelco??

čuj Petunija, kaj je res, da je tvoja naravna farba v resnici rdeča, in da si se potem prefarbala na rumeno-modro?

tako govorijo ... :)
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427530] 11.07.14 18:47 · odgovor na: (#2427528)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [fibonaci]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> >
> > Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?
> >
> > Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
>
> katero Gelco??
>
> čuj Petunija, kaj je res, da je tvoja naravna farba v resnici rdeča, in da si se potem prefarbala na rumeno-modro?
>
> tako govorijo ... :)

Govorijo tudi, da je laž nesmrtna duša komunizma. Da pa naše tete Gelce ne poznaš, ja pa tudi škandalozno.
čuj, pusti zdaj teto Geliko, ona je bila samo za uvod, vprašanje je bilo nekaj drugega ...

ali midva mislima na isto teto Geliko, tisto, ki je včasih poznala našega Ivana, zdaj pa noče veš slišati za njega, kaj šele pipniti njegove številke?
najobj sporočil: 31.870
[#2427549] 11.07.14 19:04 · odgovor na: (#2427435)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [bc123a]
> > > > [Petunija1]
> > > > Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
> > >
> > > Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.
>
> > To pove, da je Janša naredil dobro organizirano, močno stranko, ki ima prihodnost. Katera druga stranka v SLO se še lahko pohvali s tem, da je na 4 zaporednih volitvah dobila večč kot 1/4 oddanih glasov? Janša je storil dovolj. Če želite normalizacijo, odmik od socializma, boste še pa drugi morali kaj storitio za to, ne samo pametovati.
> ... čuj, koga boš ti volila ? ... khmm, samo vprašam ...

Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?

Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
... jebiga, ampak šele zdaj si se končno le eksplicitno izjasnila, za koga boš v nedeljo glasovala, čeprav ne vem, zakaj je smešno, če glasuješ za Janeza ... aja, in kdo je Gelca ? ... khmm, ker če misliš na nemško Gelco, moraš še povedati, kaj ima ona s slovenskimi volitvami ali pa z nemškimi fuzbalerji ...

P.S.: če bi ti res bila patriot, bi navijala za Argentino, ker je Argentina zibelka slovenstva ... khmm, če verjamem enotnemu mnenju na totem forumu, se razume ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427558] 11.07.14 19:16 · odgovor na: (#2427547)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [fibonaci]
> > [Petunija1]
> > > [fibonaci]
> > > > [Petunija1]
> > > > > [najobj]
> > > >
> > > > Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?
> > > >
> > > > Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
> > >
> > > katero Gelco??
> > >
> > > čuj Petunija, kaj je res, da je tvoja naravna farba v resnici rdeča, in da si se potem prefarbala na rumeno-modro?
> > >
> > > tako govorijo ... :)
> >
> > Govorijo tudi, da je laž nesmrtna duša komunizma. Da pa naše tete Gelce ne poznaš, ja pa tudi škandalozno.
>
> čuj, pusti zdaj teto Geliko, ona je bila samo za uvod, vprašanje je bilo nekaj drugega ...

In sem nanj tudi odgovorila.
eh, blagor tebi, ti si vedela koga voliš še preden so bile volitve razpisane :)

jaz pa še zdaj ne vem, s tabo si ne morem nič pomagat, cajtngam ne verjamem, televiziji še manj, ampak danes sem slučajno videl na plakatu eno prijateljico, nisem imel pojma da kandidira, mogoče pa bom njej naredil veselje, ker je dobra duša ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427567] 11.07.14 19:28 · odgovor na: (#2427560)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-238577 11.07.2014 19:29
[Petunija1]
> [najobj]
P.s. Koga boš pa ti volil? Kolikor sem ujela, si se na evropskih ogreval za Mencota, tako kot tvoj kamerad ali celo alterego Fibo.
čuj Petunči, kaj si pa ti imela z onim Venotom Pivcem, da te je okužil s svojimi blodnjami?
pazi se, to ni hec ... :)
najobj sporočil: 31.870
[#2427572] 11.07.14 19:33 · odgovor na: (#2427560)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 11.07.2014 19:45
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> > > > [Petunija1]
> > > > > [bc123a]
> > > > > > [Petunija1]
> > > > > > Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
> > > > >
> > > > > Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.
> > >
> > > > To pove, da je Janša naredil dobro organizirano, močno stranko, ki ima prihodnost. Katera druga stranka v SLO se še lahko pohvali s tem, da je na 4 zaporednih volitvah dobila večč kot 1/4 oddanih glasov? Janša je storil dovolj. Če želite normalizacijo, odmik od socializma, boste še pa drugi morali kaj storitio za to, ne samo pametovati.
> > > ... čuj, koga boš ti volila ? ... khmm, samo vprašam ...
> >
> > Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?
> >
> > Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
> ... jebiga, ampak šele zdaj si se končno le eksplicitno izjasnila, za koga boš v nedeljo glasovala, čeprav ne vem, zakaj je smešno, če glasuješ za Janeza ... aja, in kdo je Gelca ? ... khmm, ker če misliš na nemško Gelco, moraš še povedati, kaj ima ona s slovenskimi volitvami ali pa z nemškimi fuzbalerji ...
Smešno je to, da si me ti že večkrat označil za janšajzerko sedaj me pa sprašuješ koga bom v nedeljo volila. Kot dobro veš, sodelujem v Nogoigri, kjer bo v nedeljo tudi treba glasovati, in jaz bom glasovala za Nemčijo, ki jo vodi Angela.
... OK, meni vsaj ni težko, kaj sem, ker je za vas rdeče vse, kar ni SDS ...
> P.S.: če bi ti res bila patriot, bi navijala za Argentino, ker je Argentina zibelka slovenstva ... khmm, če verjamem enotnemu mnenju na totem forumu, se razume ...

Arhentina mi je zelo simpatična, tudi arhentinski slovenci, še posebej po tistem incidentu z zastavo, ampak ker je nogomet igra v kateri na koncu vedno zmagajo Nemci, pač stavim nanje.

P.s. Koga boš pa ti volil? Kolikor sem ujela, si se na evropskih ogreval za Mencota, tako kot tvoj kamerad ali celo alterego Fibo.
... čuj, kaj si s totim hecnim alteregom zdaj še ti prolupala, kot je oni vinopivec ? ... khmm, in od kdaj je domobranska zastava incident ? ...

P.S.: še vedno ne vem, če bom šel volit, če pa bom šel, pa bom itak forum.finance.si/?m=...097&single volil za rdeče, ker so rdeči vsi, ki niso SDS, SDS pa me - saj veš kako in zakaj - vedno znova davi ... aja, in če ne veš, kaj pomeni "ako je neko prolupao", je tukaj www.youtube.com/watc...qkkkSJeXIo ilustracija, ker v slovenščini enostavno ne najdem ustrezne besede, jebiga ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427581] 11.07.14 19:53 · odgovor na: (#2427577)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [fibonaci]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
>
> > P.s. Koga boš pa ti volil? Kolikor sem ujela, si se na evropskih ogreval za Mencota, tako kot tvoj kamerad ali celo alterego Fibo.
>
> čuj Petunči, kaj si pa ti imela z onim Venotom Pivcem, da te je okužil s svojimi blodnjami?
> pazi se, to ni hec ... :)

Oooo, a je to zdaj grožnja z uporabo KZ?
xexe, to se vidva zmenita, kdo je koga okužil, jaz nimam s tem nič ...
jaz sem mislil, da je bilo po nesreči, ampak če ti praviš, da je bilo namerno ... ?
pusti kZ, zdaj rabiš razkužilo ;)
najobj sporočil: 31.870
[#2427584] 11.07.14 20:03 · odgovor na: (#2427582)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 11.07.2014 20:06
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > > [najobj]
> > > > [Petunija1]
> > > > > [najobj]
> > > > > > [Petunija1]
> > > > > > > [bc123a]
> > > > > > > > [Petunija1]
> > > > > > > > Počakaj še 2 dni, pa boš videl, da je JJ še vedno top player, kljub vsem naporom, ki ga nekateri vlagajo, da bi ga uničili ali vsaj odstranili iz prizorišča.
> > > > > > >
> > > > > > > Kaj bo cez dva dni? SDS dobi na volitvah 25-30%? Saj o tem se strinjamo, ampak o jansi to ne pove nic. Ze dolgo nagovarja samo svoje privrzence, to je menda jasno.
> > > > >
> > > > > > To pove, da je Janša naredil dobro organizirano, močno stranko, ki ima prihodnost. Katera druga stranka v SLO se še lahko pohvali s tem, da je na 4 zaporednih volitvah dobila večč kot 1/4 oddanih glasov? Janša je storil dovolj. Če želite normalizacijo, odmik od socializma, boste še pa drugi morali kaj storitio za to, ne samo pametovati.
>
> > > > > ... čuj, koga boš ti volila ? ... khmm, samo vprašam ...
> > > >
> > > > Čuj, a to je zdaj primer rdečega humorja?
> > > >
> > > > Itak se ve, da bom v nedeljo glasovala za Janeza in Gelco.
>
> > > ... jebiga, ampak šele zdaj si se končno le eksplicitno izjasnila, za koga boš v nedeljo glasovala, čeprav ne vem, zakaj je smešno, če glasuješ za Janeza ... aja, in kdo je Gelca ? ... khmm, ker če misliš na nemško Gelco, moraš še povedati, kaj ima ona s slovenskimi volitvami ali pa z nemškimi fuzbalerji ...
>
> > Smešno je to, da si me ti že večkrat označil za janšajzerko sedaj me pa sprašuješ koga bom v nedeljo volila. Kot dobro veš, sodelujem v Nogoigri, kjer bo v nedeljo tudi treba glasovati, in jaz bom glasovala za Nemčijo, ki jo vodi Angela.
>
> ... OK, meni vsaj ni težko, kaj sem, ker je za vas rdeče vse, kar ni SDS ...
>
> > > P.S.: če bi ti res bila patriot, bi navijala za Argentino, ker je Argentina zibelka slovenstva ... khmm, če verjamem enotnemu mnenju na totem forumu, se razume ...
> >
> > Arhentina mi je zelo simpatična, tudi arhentinski slovenci, še posebej po tistem incidentu z zastavo, ampak ker je nogomet igra v kateri na koncu vedno zmagajo Nemci, pač stavim nanje.
> >
> > P.s. Koga boš pa ti volil? Kolikor sem ujela, si se na evropskih ogreval za Mencota, tako kot tvoj kamerad ali celo alterego Fibo.
> ... čuj, kaj si s totim hecnim alteregom zdaj še ti prolupala, kot je oni vinopivec ?

Mal sem se pohecala.


>... khmm, in od kdaj je domobranska zastava incident ? ...

Od kar je tamali Čefo tako povedal.
... ja, in ti se z njim strinjaš, namesto da bi ogorčeno protestirala ...
> P.S.: še vedno ne vem, če bom šel volit, če pa bom šel, pa bom itak forum.finance.si/?m=...097&single volil za rdeče, ker so rdeči vsi, ki niso SDS, SDS pa me - saj veš kako in zakaj - vedno znova davi ... aja, in če ne veš, kaj pomeni "ako je neko prolupao", je tukaj www.youtube.com/watc...qkkkSJeXIo ilustracija, ker v slovenščini enostavno ne najdem ustrezne besede, jebiga ...
Potem je pa res najbolje da voliš Fibotovo prjateljco. forum.finance.si/?m=...558&single
... čuj, kako pa naj jaz vem, kdo je tota njegova dobra duša ? ... jebiga, pri nas je zadnje cajte dobrih duš kot listja in trave, nekatere dobre duše pa so še poštene povrhu ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2427587] 11.07.14 20:05 · odgovor na: (#2427582)
Odgovori   +    1
[Petunija1]

Potem je pa res najbolje da voliš Fibotovo prjateljco. forum.finance.si/?m=...558&single
samo naj proba :(#§@
anon-237381 sporočil: 924
[#2427692] 12.07.14 03:56 · odgovor na: bc123a (#2427421)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-237381 12.07.2014 04:00
JJ je 2008 dobil 19.476 več glasov, kot 2004, ko je pregnal "sociopatske" mlade ekonomiste in osrečil sindikate, ki so trumoma protestirali.

Problem takrat je bil, da so z Duhovnikovo KDS zjebali NSi (skupaj bi dobili ravno dovolj za parlament) in da je Pahor dobil 320k glasov - čez 300k glasov je dobil samo LDS 2000, Zoki 2011 in SDS 2008

Strani: 1 2