Strani: 1 2 3

anon-293951 sporočil: 1.660
[#2394573] 21.05.14 19:52
Odgovori   +    0
čas vnosa: 21.05.14 16:08
pa kaj čakajo na konc volitev al kaj, naj ga zaprejo čimprej tem bolš in zokija zdraven
anon-185040 sporočil: 1.077
[#2394950] 22.05.14 10:41 · odgovor na: Nikec3 (#2394542)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-185040 22.05.2014 10:43
Meni se nekako zdi, da je ta sodbe padla na podlagi strokovne smeri jutranjega curka pri uriniranju političnih nasprotnikov. Zaradi tega bo ta sodba tudi padla, pri nas ali pa v Evropskem sodišču. Ne bi se jaz preveč hvalil in skliceval na to, kar je prej v sramoto kakor pa v ponos
stroki...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2396450] 24.05.14 08:32 · odgovor na: (#2396178)
Odgovori   +    1
[velikidrobizek]
> [Aleister]
> > [krnekikrtako]
> > www.delo.si/tuditi/t...janse.html
>
> Škoda, da je Dane Zajc objavil svoje verze in tako povzročil, da so verzi postali last javnosti in naroda. Če bi verze ohranil v lasti domače kuhinje, bi verze lahko njegov sinček Zajc mrcvaril po lastni presoji. Lahko bi sinček Zajc vse skupaj zažgal in bi bil mir pred Zajčevimi pesniškimi zapisi in ne bi bilo potrebe po obračunavanju z Janšem, ker je citiral celo neke vrstice pesniškega dela očeta pesnika Zajca, sinček Zajc pa je izkoristil to za lastno promocijo oportunizma po rdečem cajtengu na Delu, pri Delu, ob Ne delu in v Delu.

Dane Zajc je imel še enega sina, Zlatka, lahko bi tudi njega povprašali, kaj meni, kajneda.
Ni potrebe. Dane Zajc je svoje pesmi objavil in so zato javna last. Vsak jih lahko citira. Sinko Zajc pa tega ne razume in misli, da je pameten, če pljuva po Janši, ker to itak vsi levajzarji počnejo, ker je to njihova kultura in politični program, saj drugega nimajo že od svojega obstoja naprej. Leta 1945 so vse pokradli in pobili lastnike. Če se jim je kdo upal ugovarjati pa so ga ubili. Janše si ubiti ne upajo, kot so naredili s Krambergerjem, pa ga hočejo likvidirati na udbaški (prostaški) način.
Butast narod, tu mislim tudi Zajca sinčka, pa hoče iz kriminala potegniti profit zase. Kar je zelo verodostojno za sinčeka zajčeka, kajne?

Takih zajcev je kolikor hočeš, pogledaš levo in kar rojijo. Vsi so tako pametni in tako se znajdejo, da se na koncu vsi skupaj znajdemo na odpadu EU. Bravo naši prostaki!

Strani: 1 2 3