4 min
Ko se upokoji vodja gradnje
34 min
Hrvaško ustavno sodišče: Milanović ne more biti več ne mandatar ne premier 1
1 ura
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
2 uri
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
2 uri
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
2 uri
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
3 ure
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
3 ure
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
3 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
4 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
4 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
5 ur
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
5 ur
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
5 ur
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
6 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
7 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
7 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
7 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

bessnim sporočil: 545
[#2056040] 21.03.13 10:20 · odgovor na: čarli (#2055933)
Odgovori   +    17
čarli čarli, nisi ti neki detektiv, kaneda? jaz prej verjamem janši, kot pa raznim kunstljem, pa karbam, pa repovžem, pa miheljakom, pa zokijem, pa malim-mehkim..glede na to, kdo v javnost plasira največ informacij (prdvsem o jj in ne obratno), ki so se vedno izkazale kot debela LAŽ..aja, btw, a kliniko v Avstraliji si že lociral..dej, nej ti kunstel & karba pri tem pomagata, imata prakso.
anon-247964 sporočil: 6.948
[#2056045] 21.03.13 10:23
Odgovori   +    22
Prvič slišim, da je zamrznjen! Zamrznjen je bil do včeraj Janković, zdaj ga počasi ogrevajo na sobno temperaturo. Nato je bil, no naj bi bil še, ker problem v stranki še ni rešen, minister Erjavec. Upam, da hlad, ki se širi od njega ne bo imel preveč slabih vplivov v naši zunanji politiki, ki se bo spet obrnila izključno na Balkan.
Zanimivo pa bo opazovati naše medije, koliko se bodo ukvarjali z Janšo, ki ga ne bo na sceni in koliko z vlado, ki nas bo peljala naravnost v prepad. Ko sem včeraj malo poslušal poslance zdajšnje koalicije je bilo prav smešno in simptomatično, ker so neprestano govorili o vladi, ki je ni več. In ta vlada, ki je ni je kriva za vse nazaj in bo kriva za vse, kar še pride. Ko sem poslušal te neumnosti, sem dobil občutek, da je bila vlada Janeza Janše na oblasti vsaj dva mandata, ne pa leto dni. Ta mantra bo sedaj vsaj pol leta v vseh medijih!
čarli sporočil: 13.178
[#2056047] 21.03.13 10:25 · odgovor na: anon-123060 (#2056003)
Odgovori   +    2
[miroko]
Čarli, pojdite na zdravniški pregled. Mogoče je še upanje.
In to meni svetuje jajotov vernik, ki zna napisati samo enostavčne povedi kjer največkrat napiše, da brez jajota nam ni živet nda:)
anon-154743 sporočil: 682
[#2056050] 21.03.13 10:27
Odgovori   +    22
Vem Financarji, da vam je težko brez JJ, ampak za božjo voljo, počasi nehajte in pustite človeka pri miru. Zdaj, ko ste ga uspešno odje_ali, bi vi še kar naprej polnili cajtng z vašimi nebulozami na temo JJ, na žalost prvo izključuje drugo. Verjamem, da se bodo brez Janše Finance komot otresle cca 5 raziskovalnih novinarjev, vroče upam, da tudi tebe Petra.
anon-111975 sporočil: 243
[#2056051] 21.03.13 10:27 · odgovor na: anon-247964 (#2056045)
Odgovori   +    15
[kugy]
Prvič slišim, da je zamrznjen! Zamrznjen je bil do včeraj Janković, zdaj ga počasi ogrevajo na sobno temperaturo. Nato je bil, no naj bi bil še, ker problem v stranki še ni rešen, minister Erjavec. Upam, da hlad, ki se širi od njega ne bo imel preveč slabih vplivov v naši zunanji politiki, ki se bo spet obrnila izključno na Balkan.
Zanimivo pa bo opazovati naše medije, koliko se bodo ukvarjali z Janšo, ki ga ne bo na sceni in koliko z vlado, ki nas bo peljala naravnost v prepad. Ko sem včeraj malo poslušal poslance zdajšnje koalicije je bilo prav smešno in simptomatično, ker so neprestano govorili o vladi, ki je ni več. In ta vlada, ki je ni je kriva za vse nazaj in bo kriva za vse, kar še pride. Ko sem poslušal te neumnosti, sem dobil občutek, da je bila vlada Janeza Janše na oblasti vsaj dva mandata, ne pa leto dni. Ta mantra bo sedaj vsaj pol leta v vseh medijih!
Občutek imam, da so sami "Ciprčani" v novi vladi.
anon-265494 sporočil: 118
[#2056053] 21.03.13 10:28
Odgovori   +    0
Jasno, da JJ dobro ve kaj dela.

Že Tito je rekel da so otroci in mladina naše bogastvo in je v tej smeri tudi delal.

Od modrih se učimo in glede na to, da je JJ odločen, da SDS na naslednjih volitvah zmaga, je na pravi poti ker:

- ni prišlo do predčasnih volitev

- dela na podmladku SDS, kar je najbolj pomembno za bodočnost stranke

- mu je uspelo trdno povezati svojo stranko in mu stranka stoji ob strani

- je ga.Bratušek vse prej kot hrabra, ker je pripravljena biti mandatarka v tej situaciji

- je nova koalicija vse prej kot modra, ker ni poslušala volje ljudstva

- ko se bodo zgodile naslednje volitve večina državljanov ne bo šla na volitve

- volitev se bodo zagotovo udeležili simpatizerji in člani že sedaj močne in potem še močnejše in številnejše SDS stranke

Na naslednjih volitvah bo ŽAL krepko zmagala SDS stranka.
anon-111975 sporočil: 243
[#2056056] 21.03.13 10:30 · odgovor na: čarli (#2056047)
Odgovori   +    15
[čarli]
> [miroko]
> Čarli, pojdite na zdravniški pregled. Mogoče je še upanje.

In to meni svetuje jajotov vernik, ki zna napisati samo enostavčne povedi kjer največkrat napiše, da brez jajota nam ni živet nda:)
Primitivnost do skrajnosti.
anon-14026 sporočil: 549
[#2056058] 21.03.13 10:31
Odgovori   +    21
JJ je pa vsem trn v peti. Kakšno čarobno moč ima in kaj vse zmore - s tem se ne morete sprijazniti. Morda pa je enostavo - je pošten in preprost, kar pa ne velja za leve politike, ki v večini primerov lažejo in še kaj več. vedno iščejo sovražni govor ali pa nekoga (v večini primerov JJ) in pravijo da širi sovražni govor. v vsej zgodovini komunizma pa natanko vemo, da sovražni govor širijo sami, želijo čim več ljudi ustvariti za siromake oziroma jih spraviti na ulice in z njimi manipulirati. za njih sta zadoljen kmet in delavec brez vrednosti!!!!. SLOVENEC SEM, SO MATI DJALI.
čarli sporočil: 13.178
[#2056064] 21.03.13 10:34 · odgovor na: anon-111975 (#2056027)
Odgovori   +    1
[propeler]
> [čarli]
> > [belimuc]
> > Po mojem bi moral ti namesto, da pišeš take neumne in žaljive komentarje spiti zjutraj eno tableto za pomiritev.
>
> Če je zate žaljiv komentar kjer je napisana resnica pač nimaš stika z realnostjo. Vem, da bi si ti porušil svet, če bi zvedel, da je to tvoj bog kar sem napisal nda:) O tabletah opa raaje ne bi, ker očitno morate biti jajotovi verniki na čem hujšem kot tabletah, da požrete ves drek, ki ga sproducira jajo;)
>
> >To bi bilo zate in za vse nas, ki nam onesnažuješ ta forum dosti bolje.
>
> Huh ja. Zdaj že onesnažujem forum nda. Kaj bo naslednje. Boste zahtevali jajaotovi verniki, da me blokirajo tle na forumu?:) No saj se ne bi čudl za tak poziv, saj vi svobodo razumete na tak način;) BTW onesnažujete ta forum ravno jajotovi verniki s svojimi enostavčnimi povedmi na tem blogu. No saj je res, da kaj več predstavlja to že izjemen miselni napor:)
>
> >Veš zmerjat in žalit znamo vsi, argumetirano pisat je pa malo težje.
>
> Aja, in kje točno sem žalil kar sem pisal o jajotu. Daj mi pokaži. Ker jaz ti lahko komot dokažem, da je jajo lažnivec in kradljivec. Da je morilec pa ne morem. Zato pa sem pisal, da zato obstaja samo možnost;) Sicer pa je zanimivo, da jajo ni tožil mikstona glede tega, da ga je slednji obtožil, da je naročil umore. Res čudno glede na to da jajo toži vsepovprek nda:)

Takšne komentarje lahko napiše samo zelo pokvarjena oseba.
O pokvarjenosti raje ne bi ker bi preveč časa vzelo o omenjanju jajotovih rabot:) Da pa ti podpiraš takšnega kriminalca pa to dovolj pove o tvoji lastni pokvarjenosti;)
Bojmo se takih!
Ja vem pa da se komunisti zmeraj bojite resnce:)
anon-14026 sporočil: 549
[#2056068] 21.03.13 10:35
Odgovori   +    26
In še eno vprašanje za ga.Sovdat - kdaj boste pa komentirali čestitke za našo novo vlado, ki dežujejo iz evrope?
čarli sporočil: 13.178
[#2056070] 21.03.13 10:35 · odgovor na: anon-111975 (#2056034)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: čarli 21.03.2013 10:37
[propeler]
> [čarli]
> Hmmm, po zadnjih podatki bo baje jajo od zdaj naprej predaval na univerzah in inštitutih o komunizmu in njegovih osebnih uspehih kako ga čim bolj implementirati v druži. No razen, če ni spet kaj zajebal njihov PR in so kaj napačno prevedli:)
> web.vecer.com/portal...2105897354

Čuj človek!
Pa je vse v redu s tvojim podstrešjem???
Čuj, jajotov vernik, a trdiš, da se jajotov PR ni zlagal ko so napisali, da je rumpi podprl tvojega boga jajota?:) Toliko o tem kdo ima nima podstrešje zrihtano;)
anon-72895 sporočil: 1.580
[#2056087] 21.03.13 10:40
Odgovori   +    13
lustrirana desnica z jj bo s prihodom 3xbrusel pometla nelustrirano levico ki že 70 let terorizira slovenijo!
čarli sporočil: 13.178
[#2056089] 21.03.13 10:41 · odgovor na: bessnim (#2056040)
Odgovori   +    1
[bessnim]
čarli čarli, nisi ti neki detektiv, kaneda? jaz prej verjamem janši, kot pa raznim kunstljem, pa karbam, pa repovžem, pa miheljakom, pa zokijem, pa malim-mehkim..
Ja saj vem, da rajši verjameš svojemu bogu kot pa resnici:) Pa ne vem od kje si zdaj privlekel opankarja&co. Daj raje privleči imena ki so pisali o jajotovih rabotah skupaj z dokumenti;)
glede na to, kdo v javnost plasira največ informacij (prdvsem o jj in ne obratno), ki so se vedno izkazale kot debela LAŽ..
Hmm, katera je bilo sedaj debela laž. A tista o črtomiru? Lej jaz pišem o preprodaji orožja, ki je dokazana;) BTW zakaj ni tvoj bog jajo tožil avtorje knjig kjer piše o preprodaji orožja? Čudno ane, glede na to da je še vsakega tožil kdor je blatil njegovo lik in delo:)
aja, btw, a kliniko v Avstraliji si že lociral..dej, nej ti kunstel & karba pri tem pomagata, imata prakso.
Kar sam jo lociraj, saj očitno že vse veš aneda:)
čarli sporočil: 13.178
[#2056100] 21.03.13 10:44 · odgovor na: anon-111975 (#2056056)
Odgovori   +    1
[propeler]
> [čarli]
> > [miroko]
> > Čarli, pojdite na zdravniški pregled. Mogoče je še upanje.
>
> In to meni svetuje jajotov vernik, ki zna napisati samo enostavčne povedi kjer največkrat napiše, da brez jajota nam ni živet nda:)

Primitivnost do skrajnosti.
Poglej prvo sebe in potem sodi druge;) Bo šlo?
1357 sporočil: 7.095
[#2056103] 21.03.13 10:45 · odgovor na: zuke (#2055876)
Odgovori   +    1
[zuke]
Janša je pravi car - pametno se je umaknil. Se mu zdi za malo, tudi meni bi se, da bi poslušal ta otroški vrtec, ki je zdaj prišel na vlado - 32 letna manekenka res ve kaj mora delati, pa Jaklič strašni obramboslovec - prosim vas lepo Sloveni odprimo oči - pa Bratuškova, ki gospodarstvo gleda smao od daleč, je podlegla Fužinam - ona bo pa ja znala ustvarjat okolje za gospodarstvo - smeškoti - da ne komentiramo vele Viranta - žalost - mislim da v SLo nismo zreli imet lastno državo - sama sramota od velemanipulanta Kučana navzdol ali navzgor kakor kdo
želi slišati.
32 letna manekenka ali pa 50 in še nekaj let stra moravška gospodinja štajerskega porekla sta obe povsem kvalificirani ministrici na ministrstvu, ki je smao sebi namen. Še bolj is pa mimo ustrelil pri gospodarstvu. GZS in OZS imata na tem resorju končno povsem svojega ministra, ki je hkrati tudi sam solidno uspešen podjetnik in lahko vsaj del gospodarske zakonodaje spravi(jo) v red, da bo takšna kot se spodobi za podjetnike. Podjetnik bo verjetno že znal, če drugemu ne samemu sebi, ustvariti primerno zakonsko osnovo za čim boljše poslovanje.
anon-202018 sporočil: 8.635
[#2056104] 21.03.13 10:45
Odgovori   +    11
Bo umik šefa SDS iz vidnega dela državne politike koristil ali škodoval stranki? Janša bo svetoval drugim vladam

............. majmuni s spominom amebe so očitno pozabili kaj so bevskali pred dvema oz.tremi meseci!za pokozlat..............bagro novinarsko!!!
anon-202018 sporočil: 8.635
[#2056108] 21.03.13 10:47 · odgovor na: 1357 (#2056103)
Odgovori   +    5
[1357]
> [zuke]
> Janša je pravi car - pametno se je umaknil. Se mu zdi za malo, tudi meni bi se, da bi poslušal ta otroški vrtec, ki je zdaj prišel na vlado - 32 letna manekenka res ve kaj mora delati, pa Jaklič strašni obramboslovec - prosim vas lepo Sloveni odprimo oči - pa Bratuškova, ki gospodarstvo gleda smao od daleč, je podlegla Fužinam - ona bo pa ja znala ustvarjat okolje za gospodarstvo - smeškoti - da ne komentiramo vele Viranta - žalost - mislim da v SLo nismo zreli imet lastno državo - sama sramota od velemanipulanta Kučana navzdol ali navzgor kakor kdo
> želi slišati.

32 letna manekenka ali pa 50 in še nekaj let stra moravška gospodinja štajerskega porekla sta obe povsem kvalificirani ministrici na ministrstvu, ki je smao sebi namen. Še bolj is pa mimo ustrelil pri gospodarstvu. GZS in OZS imata na tem resorju končno povsem svojega ministra, ki je hkrati tudi sam solidno uspešen podjetnik in lahko vsaj del gospodarske zakonodaje spravi(jo) v red, da bo takšna kot se spodobi za podjetnike. Podjetnik bo verjetno že znal, če drugemu ne samemu sebi, ustvariti primerno zakonsko osnovo za čim boljše poslovanje.
............. jeba je samo to ker si ti podjetniki zakonodajo razlagajo po svoje in jo upoštevajo samo tam oz.toliko kolikor je njim v prid!ostale pa - ko jih je..!!!
Neuvrscen sporočil: 1.779
[#2056139] 21.03.13 11:00
Odgovori   +    15
No Finance, kdaj lahko pričakujemo primerjavo, koliko so naši politiki kaj iskani za priložnostne predavatelje na tujih univerzah in inštitutih. Walensa, Havel, Gorbačov idr. so bili menda zelo iskana roba, njun "sodobnik" Kučan pa... F571 je vsega skupaj enkrat pompozno oznanil o častnem doktoratu na neki obskurni ameriški univerzi, pa še tega s(m)o menda kar izdatno plačali. Koliko so pa kaj po premeirstvu oblegali Drnovška, da bi predaval o tranziciji in kasneje o mirovniških rešitvah? A samooklicanemu uglednemu pravniku Türku sedaj, ko je frej, tudi dežujejo podobne ponudbe? Da ne omenjamo Ropa, če mu odštejemo EIB, kjer verjetno ni šlo brez nacionalnih kvot...
1357 sporočil: 7.095
[#2056141] 21.03.13 11:01 · odgovor na: anon-202018 (#2056108)
Odgovori   +    0
[zgagar]
> [1357]
> > [zuke]
............. jeba je samo to ker si ti podjetniki zakonodajo razlagajo po svoje in jo upoštevajo samo tam oz.toliko kolikor je njim v prid!ostale pa - ko jih je..!!!
Če bi delal v gospodarstu oziroma se ukvarjal s posli, bi vedel da je trenutna gospodarska zakonodaja sračje gnezdno, ki so ga zadnjih 20 let pisali razno razni ekonomski teoretiki in poklicni politični funkcionarji. Sedanji minister je za razliko od svojih predhodnikov aktivni operativni podjetnik, ki je mnogokrat tudi na lastni koži čutil vse neumnosti naše gospodarske zakonodaje.
anon-278224 sporočil: 1.951
[#2056147] 21.03.13 11:04 · odgovor na: anon-18898 (#2055745)
Odgovori   +    9
[0121ZA1]
Odlično, da si bo slovenska družba lahko končno odpočila od negativne avre, ki se je z leti nabrala okoli Janše - čakamo vsaj še Jankovića, da ponikne!
Mene pa zelo zanima, kaj bo počela levica, ko ne bo več Janše na vidiku, da bi ga napadala kot notranjega sovražnika. Se mi zdi, da bodo počasi utihnili tako kot so splahnela jadra vstajnikom. V koga se bodo zaletavali, če so zid podrli?
anon-182327 sporočil: 1.484
[#2056159] 21.03.13 11:08 · odgovor na: čarli (#2055607)
Odgovori   +    10
[čarli]
>Bo umik šefa SDS iz vidnega dela državne politike koristil ali škodoval stranki?

Ja leta 1994 se je tudi umaknil po depali vasi. Pa mu je to dve leti kasneje zelo pomagalo. No res pa je, da takrat raja še ni vedela kdo je jajo v resnici (lažnivec, kradljivec in čisto možno da tudi morilec) in da je v bistvu tudi on komunist:)
Ne sodite drugih ljudi po sebi!
anon-314161 sporočil: 59
[#2056168] 21.03.13 11:13 · odgovor na: anon-278224 (#2056147)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 21.03.13 11:05
brez skrbi, hudobni kapitalistični svet je velik, bodo že našli koga.
anon-314161 sporočil: 59
[#2056173] 21.03.13 11:13 · odgovor na: čarli (#2056089)
Odgovori   +    4
čas vnosa: 21.03.13 10:45
BTW zakaj ni tvoj bog jajo tožil avtorje knjig kjer piše o preprodaji orožja?
ja, to je res dobro vprašanje, zakaj ne, kot tudi to, da ni nobenih pravnih posledic sploh po skoraj četrt stoletja. to je zelo čudno.
anon-182327 sporočil: 1.484
[#2056175] 21.03.13 11:15 · odgovor na: anon-288303 (#2055766)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: anon-182327 21.03.2013 11:18
[pinpingvin]
Pa saj se bo tem komunističnim teroristom še zmešalo
Janša je v vsakem trenutku 100 svetlobnih let pred njimi

Na naslednjih volitvah bo zmagal s silovitim naskokom
Takrat bo tudi končno prišlo do čiščenja te komunistične zalege in njihovih podrepnikov, ker bodo to zahtevali državljani, ki bodo spoznali prevaro
s katero so ti prevratniki na silo prevzeli oblast in dokončno potopili državo

Lukšić, ki se toliko sklicuje na čiščenje, lahko edino pahorćku pomaga pobirat pasje drekce, pa še to ne bo storil, ker je en navaden gobcač in lenuh
Jansa je trenutno v Sloveniji najbolj sposoben in razgledan politik. To mu nesposobni in nerazgledani levaki najbolj zamerijo, ker se ga v resnici bojijo.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2056206] 21.03.13 11:31
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-166469 21.03.2013 11:32
Na koga bodo pa sedaj onanirali naši levaki, ko JJ ne bo več tako aktivno v dnevni politiki ???
anon-298623 sporočil: 135
[#2056214] 21.03.13 11:35 · odgovor na: anon-19790 (#2055800)
Odgovori   +    4
Predavanja na tujih univerzah so le drugo ime za...golf!


Favšija?
anon-101299 sporočil: 9.501
[#2056221] 21.03.13 11:38 · odgovor na: anon-314161 (#2056173)
Odgovori   +    8
[ohaha]
> BTW zakaj ni tvoj bog jajo tožil avtorje knjig kjer piše o preprodaji orožja?

ja, to je res dobro vprašanje, zakaj ne, kot tudi to, da ni nobenih pravnih posledic sploh po skoraj četrt stoletja. to je zelo čudno.
res,a si predstavljaš da bi moral Zaliti Palček za živa u zapor
anon-184846 sporočil: 129
[#2056224] 21.03.13 11:39
Odgovori   +    3
Počasi se uči oz. kopira metode kvazi leve strani. Z njimi ni mogoče igrati na odprt in pošten način, treba je enostavno sprejeti umazano igro in boljši zmaga. Kdo bo sedaj pedro za medije ?
anon-298623 sporočil: 135
[#2056228] 21.03.13 11:42 · odgovor na: Neuvrscen (#2056139)
Odgovori   +    7
Ni več kumrovške šole pa nimajo kje predavat.
anon-309880 sporočil: 1.729
[#2056247] 21.03.13 11:50
Odgovori   +    17
Kot vidim iz mnogih komentarjev: Po Janši Janša.

Koga bi sovražili, če ne bi bilo njega?

Ni meja za sovraštvo, zdaj ga bodo začeli ponovno sovražiti, ker je v opoziciji, opa, ni v opoziciji, no ga bodo sovražili, ker niti ni v opoziciji, hm, verjetno ga bodo sovražili kar tako, ker je to že utečen način razmišljanja podalpskega plemena.

Pa še stališče:
Če imam za izbirati med komunisti, bom raje izbral Janšo.
Če imam za izbirati med udbovci, bom izbral Janšo.
Če imam za izbirati me lopovi, bom raje izbral Janšo.
Če imam za izbirati med Kunstljem in Janšo, zaprtih oči izberem Janšo.

Sicer sem volil DL, vendar že razlogi, ki jih nekateri navajajo za svoje sovraštvo proti Janši, me prepričujejo, da si zasluži moj glas.

Edino, kar ne vem kako se odločit, je, kaj izbrati med debilom ali nekom, ki mu je glavna avtoriteta Kunstelj.

Da nekdo z univerzitetno izobrazbo ni sposoben ugotoviti stotine nedoslednosti v Kunstljevih halucinacijah je dovolj zaskrbljujoče samo po sebi.

Npr. Kunstelj trdi, da se stalno videva z Njavrom, a ta trdi, da se že celo desetletje ni videl z njim. To je na ravni verovanja v Kunstlja, podobno kot izjava, da so vsi z drugačnim mišljenjem jajotovi verniki.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7