Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-226232 sporočil: 48
[#1263966] 23.06.11 16:19
Odgovori   +    0
Me skrbi, da ne bo še MOL-a do stečaja spravu, saj svojega sina ne uči dobro glede vodenja podjetja, pa se hvali, da je odličen maneger. Electa je blokirana že dolgooooooo časa. Iz česa njegov sin Damijan sploh živi. A dela kaj za Gradis G, za Ogrina, pa mu denar nakazuje na vzporedne račune al kaj? Nekaj mora bit
gugu75 sporočil: 389
[#1264085] 23.06.11 17:42 · odgovor na: anon-178479 (#1263143)
Odgovori   +    1
[Aleister]
Močno si želim, da bi park ostal park, zelena pljuča centra mesta, garažo bi pa odneslo drugam, kjer ji je bolj primerno mesto. Park, pod katerim je betonska garaža, nima več prihodnosti, zaradi požrešnosti tajkunov, ki si prisvajajo javno dobro, za uveljavljanje svojih garažarskih poslov na račun javne koristi. Park je bil od vseh, zgrajen na javni parceli, ki so si jo nekateri kar prisvojili in spremenili v garažo.
Kako se ti matraš iskat neko razlago, ki je ni. Garaže so hoteli med drugim tudi okoliški stanovalci in so jo dobili. Kaj tebi ni prav, mi tudi ni jasno. In glede "umiranja" drevesja.. jah.. to so platane, ne bukve đizus krajst.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1264279] 23.06.11 21:01 · odgovor na: anon-35515 (#1263874)
Odgovori   +    0
[marsonn]
> [Maj]
> > [marsonn]
> > In zdaj leteče slone zamenjaj z brezmadežnim spočetjem. Ko mi boš našel oprijemljive dokaze, vzamem svoje trditve nazaj in sebe razglasim za idiota.
>
> Kaj pa je umetna oploditev drugega kot brezmadežno spočetje???

Ni isto. Pri brezmadežnem čudežnem spočetju ne le, da ni bilo seksa ampak tudi moškega semena ne.
Kje si pa to prebral, da ni bilo moškega semena???
Ja potem so pa očitno že takrat izvajali kloniranje.
> Je pa zanimivo, da ravno cerkev najbolj nasprotuje takemu brezmadežnemu spočetju.

Ah, pri cerkvi je itak več "zanimivih" stvari kot nezanimivih.
V bistvu stvari v cerkvi niso "zanimive" ampak tragikomične.
Sedaj ugotavljam, da je bil brezmadežno spočet Jezus očitno celo kloniran.
Cerkev je odločno proti, ker očitno noče, da še kdo drug počne tisto kar sami očitno že tisočletja.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1264297] 23.06.11 21:16 · odgovor na: (#1263900)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [Maj]
> > [NavadniNimda]
> > > [Maj]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Fak, kak drek so naredili iz tega nekoč tako lepega trga. Jankovič, fuj te blo s takimi!
> > >
> > > A to ti je bil lep trg web.vecer.com/portal...0805394693
> > >
> > > Čuden okus imate nekateri.
> >
> > Come on, tam nisem bil od leta 1988! In tudi v bodoče se ne mislim tam motati. Moti me edino, da moramo tisti preurejanje in žepotrpanje plačevati prek davkov. Sicer pa naj Yankovičevci počno tam karkoli si faking želijo. Jaz pa lepo ostajam na tej strani obvoznice. ;)
>
> Če te ni bilo tam, zakaj pa potem kritiziraš?

Ker moram prisilno plačevati. Če si bodo sami plačevali, naj počno tam karkoli se jim zahoče. Freedom rulez!
Oh ko bi plačevali samo za take koristne stvari me sploh ne bi bolela glava ampak plačujemo prisilno tudi take bedarije, da bolje, da zanje sploh ne vemo.

> Garažna hiša v centru je bila nujno potrebna in tudi Kongresni trg je sedaj lep in tak kot se spodobi.

Imaš prav, ampak ponavljam: zakaj moram jaz to prisilno plačevati?
Saj v bistvu ni treba, lahko se preseliš v drugo občino, kjer pa namesto garaž raje gradijo sebi gradove iz občinskega denarja...
Žal gre ljudem predobro, ker sicer bi že zdavnaj šli na ulice ali pa vsaj ustanovili kakšno novo boljšo stranko, ki bo zagovarjala minimalno državo z minimalnimi davki.
> Podpiram tudi gradnjo garaž pod tržnico saj bo po izgradnji tudi tržnica desetkrat lepša od te zanemarjene današnje podobe.

Ker me nikoli (ampak res nikoli) ni na uni tržnici, mi je ravno odavde do Istanbula. Če si bodo pa tisto še sami plačevali s svojim denarjem, jih bom pa podprl s ploskanjem in hvalnicami. Imel jih bom za zmagovalce!
Sam nisem iz Lj., tako, da me ne skrbi, da me bo z garažo pod tržnico obral, me pa obere tisti lopov, ki ima parkirno hišo ob kliničnem saj mi za triurno parkiranje požre pet evrov.
Bolnice bi morale stati nekje na obrobju recimo ob obvoznici, ne pa v centru.

Čez tržnico sem šel pa ravno včeraj in zgleda še bolj zanikrno kot tista v Istanbulu, zato karkoli naredi s tržnico lahko naredi le bolje.
> Narobe je v tej državi to, da se samo zato, ker nekdo nekomu ni všeč potem kritizira kar vse počez namesto, da bi se dobre stvari pohvalilo slabe pa kritiziralo-na ta način bi tudi politiki bolj upoštevali mnenje ljudi.
> Če se pa kritizira kar vse počez potem pa seveda delajo vse po svoje(saj je itak vse njihovo delo spljuvano pa če je dobro ali slabo) in se zato na mnenje ljudi sploh ne ozirajo več.

Najpomebnejši sta moji osebna in gospodarska svoboda. Če mi bodo nehali prisilno jemati, da se bodo oni fajn imeli, jih niti slučajno naum kritiziral, ampak bom kritiziral tiste, ki njih kritizirajo. :)
Se strinjam.
> Tudi sam vedno pohvalim, da je odlično, ker je janša ukinil res glupe registracijske nalepke.

Se strinjam, tudi jaz sem Janšo zelo hvalil za to potezo. Škoda, da jo je potem matematično "pokrajšal" s prisilno uvedbo nepremičninske nalepke. Drugih pozitivnih reči nisem opazil, razen seveda predsedovanja EU, ki ga je IJJ s svojo vlado izvedel več kot zgledno.
Tudi jaz sem v glavnem opazil same negativne stvari ampak vsaj eno stvar je pa le naredil dobro.
Od predsedovanja pa nismo imeli drugega kot cel kup stroškov, je pa lepo, da so vsaj v času predsedovanja stopili skupaj pozicija in opozicija in si vsaj nismo naredili mednarodne sramote.
> In tudi pri Jankoviću moram garažno hišo in lepo urejen trg pohvaliti.
>
> Kritiziral bom pa vedno kupovanje parkomatov za par milijonov ter postavljanje ramp in potem še drago vzdrževanje plus morje novih redarjev, da bodo vse to kontrolirali, saj bi za ta denar lahko uredili cel kup novih parkirišč.

Ja! Ekonomski temelji so edini, ki so pomembni in merodajni, ko se pogovarjamo o ekonomskih rečeh. Z njimi pa se naj ukvarja lastnik, predvsem v smislu kapitalizacije. Ravno zato je nujno (življensko pomembno!), da se država spoka iz gospodarstva. Popolnoma!
Država bi se že zdavnaj morala spokati iz gospodarstva, to se strinjam.
Gradnja garaž in parkirišč pa ni glih gospodarstvo in je čisto ok, če to dela občina, ker sicer bomo kmalu imeli garaže, kjer bo parkiranje po pet evrov na uro.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1264298] 23.06.11 21:16 · odgovor na: anon-178479 (#1263040)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [klaudi777]
> Pozdravljen ljubitelj starega Kongresnega trga..polnega parkiranih avtomobilov...
> Prejšni trg je bil pa res čudovit ha,ha,ha,ha

Bil je lep osvežilen park. Danes pa je spodaj sam beton na katerem drevesa ne bodo mogla več rasti. Samo vandali in barbaari delajo iz parkov garažne hiše. Kot, da ne bi bilo drugje dovolj prostora, so se morali vandali znesti ravno nad parkom.
Glede na to, da pravijo, da imajo starejši modrost, pri tebi niti malo ne drži.

Jama pod drevesi je skopana že dve leti pa začuda še kar vsa drevesa rastejo???
Sedaj, ko bo zraven še lep trg brez avtov bodo drevesa samo še lepša in prišla še bolj do izraza.
anon-35515 sporočil: 2.397
[#1264327] 23.06.11 21:38 · odgovor na: anon-1670 (#1264279)
Odgovori   +    0
[Maj]
> [marsonn]
> > [Maj]
> > > [marsonn]
> > > In zdaj leteče slone zamenjaj z brezmadežnim spočetjem. Ko mi boš našel oprijemljive dokaze, vzamem svoje trditve nazaj in sebe razglasim za idiota.
> >
> > Kaj pa je umetna oploditev drugega kot brezmadežno spočetje???
>
> Ni isto. Pri brezmadežnem čudežnem spočetju ne le, da ni bilo seksa ampak tudi moškega semena ne.

Kje si pa to prebral, da ni bilo moškega semena???
Ja potem so pa očitno že takrat izvajali kloniranje.
Marijo ni "nafilal" moški ampak neko mistično bitje in predvidevam, da to bitje ne proizvaja semena :)
> > Je pa zanimivo, da ravno cerkev najbolj nasprotuje takemu brezmadežnemu spočetju.
>
> Ah, pri cerkvi je itak več "zanimivih" stvari kot nezanimivih.

V bistvu stvari v cerkvi niso "zanimive" ampak tragikomične.
Sedaj ugotavljam, da je bil brezmadežno spočet Jezus očitno celo kloniran.
Cerkev je odločno proti, ker očitno noče, da še kdo drug počne tisto kar sami očitno že tisočletja.
Saj zato pa so božji namestniki na Zemlji. Bog je samo njim poslal vsa ta pooblastila :)
anon-22053 sporočil: 2.869
[#1265812] 25.06.11 14:00 · odgovor na: anon-1670 (#1264297)
Odgovori   +    0
[Maj]
> [NavadniNimda]
> > [Maj]
> > > [NavadniNimda]
> > > > [Maj]
> > > > > [NavadniNimda]
> > > > > Fak, kak drek so naredili iz tega nekoč tako lepega trga. Jankovič, fuj te blo s takimi!
> > > >
> > > > A to ti je bil lep trg web.vecer.com/portal...0805394693
> > > >
> > > > Čuden okus imate nekateri.
> > >
> > > Come on, tam nisem bil od leta 1988! In tudi v bodoče se ne mislim tam motati. Moti me edino, da moramo tisti preurejanje in žepotrpanje plačevati prek davkov. Sicer pa naj Yankovičevci počno tam karkoli si faking želijo. Jaz pa lepo ostajam na tej strani obvoznice. ;)
> >
> > Če te ni bilo tam, zakaj pa potem kritiziraš?
>
> Ker moram prisilno plačevati. Če si bodo sami plačevali, naj počno tam karkoli se jim zahoče. Freedom rulez!

Oh ko bi plačevali samo za take koristne stvari me sploh ne bi bolela glava ampak plačujemo prisilno tudi take bedarije, da bolje, da zanje sploh ne vemo.


> > Garažna hiša v centru je bila nujno potrebna in tudi Kongresni trg je sedaj lep in tak kot se spodobi.
>
> Imaš prav, ampak ponavljam: zakaj moram jaz to prisilno plačevati?

Saj v bistvu ni treba, lahko se preseliš v drugo občino, kjer pa namesto garaž raje gradijo sebi gradove iz občinskega denarja...
Žal gre ljudem predobro, ker sicer bi že zdavnaj šli na ulice ali pa vsaj ustanovili kakšno novo boljšo stranko, ki bo zagovarjala minimalno državo z minimalnimi davki.

> > Podpiram tudi gradnjo garaž pod tržnico saj bo po izgradnji tudi tržnica desetkrat lepša od te zanemarjene današnje podobe.
>
> Ker me nikoli (ampak res nikoli) ni na uni tržnici, mi je ravno odavde do Istanbula. Če si bodo pa tisto še sami plačevali s svojim denarjem, jih bom pa podprl s ploskanjem in hvalnicami. Imel jih bom za zmagovalce!

Sam nisem iz Lj., tako, da me ne skrbi, da me bo z garažo pod tržnico obral, me pa obere tisti lopov, ki ima parkirno hišo ob kliničnem saj mi za triurno parkiranje požre pet evrov.
Bolnice bi morale stati nekje na obrobju recimo ob obvoznici, ne pa v centru.

Čez tržnico sem šel pa ravno včeraj in zgleda še bolj zanikrno kot tista v Istanbulu, zato karkoli naredi s tržnico lahko naredi le bolje.

> > Narobe je v tej državi to, da se samo zato, ker nekdo nekomu ni všeč potem kritizira kar vse počez namesto, da bi se dobre stvari pohvalilo slabe pa kritiziralo-na ta način bi tudi politiki bolj upoštevali mnenje ljudi.
> > Če se pa kritizira kar vse počez potem pa seveda delajo vse po svoje(saj je itak vse njihovo delo spljuvano pa če je dobro ali slabo) in se zato na mnenje ljudi sploh ne ozirajo več.
>
> Najpomebnejši sta moji osebna in gospodarska svoboda. Če mi bodo nehali prisilno jemati, da se bodo oni fajn imeli, jih niti slučajno naum kritiziral, ampak bom kritiziral tiste, ki njih kritizirajo. :)

Se strinjam.

> > Tudi sam vedno pohvalim, da je odlično, ker je janša ukinil res glupe registracijske nalepke.
>
> Se strinjam, tudi jaz sem Janšo zelo hvalil za to potezo. Škoda, da jo je potem matematično "pokrajšal" s prisilno uvedbo nepremičninske nalepke. Drugih pozitivnih reči nisem opazil, razen seveda predsedovanja EU, ki ga je IJJ s svojo vlado izvedel več kot zgledno.

Tudi jaz sem v glavnem opazil same negativne stvari ampak vsaj eno stvar je pa le naredil dobro.
Od predsedovanja pa nismo imeli drugega kot cel kup stroškov, je pa lepo, da so vsaj v času predsedovanja stopili skupaj pozicija in opozicija in si vsaj nismo naredili mednarodne sramote.

> > In tudi pri Jankoviću moram garažno hišo in lepo urejen trg pohvaliti.
> >
> > Kritiziral bom pa vedno kupovanje parkomatov za par milijonov ter postavljanje ramp in potem še drago vzdrževanje plus morje novih redarjev, da bodo vse to kontrolirali, saj bi za ta denar lahko uredili cel kup novih parkirišč.
>
> Ja! Ekonomski temelji so edini, ki so pomembni in merodajni, ko se pogovarjamo o ekonomskih rečeh. Z njimi pa se naj ukvarja lastnik, predvsem v smislu kapitalizacije. Ravno zato je nujno (življensko pomembno!), da se država spoka iz gospodarstva. Popolnoma!

Država bi se že zdavnaj morala spokati iz gospodarstva, to se strinjam.
Gradnja garaž in parkirišč pa ni glih gospodarstvo in je čisto ok, če to dela občina, ker sicer bomo kmalu imeli garaže, kjer bo parkiranje po pet evrov na uro.
zakaj me to spominja na Après moi le déluge, Nimda ?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1265914] 25.06.11 18:12 · odgovor na: anon-25229 (#1263661)
Odgovori   +    3
[bara1]
Tole so hudi očitki tetke, za katere bi bilo lepo, če bi imela vsaj en čisto majčken dokaz! Ad personam ali ne, tetka, potem ko zmanjka argumentov, ad personam!
Tetka? O čem sploh govoriš tetka? Nič ni videti na kaj se to tvoje tetkanje nanaša.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1265916] 25.06.11 18:14 · odgovor na: anon-124452 (#1263398)
Odgovori   +    3
[yuslocan]
> [Aleister]
> > [yuslocan]
> > > [Aleister]
> > > > [yuslocan]
> > >
> > > Zoran pljuva na našo kulturno dediščino. Iz parka je pa naredil opustošenje.
> >
> > Mici, da ti povem po domače, daj ne nakladaj neumnosti.
> >
> > Napravi se za v mesto, odpeketaj s svojim dedijem do parka zvezda in boš ugotovila da je park v celoti ostal NEDOTAKNJEN.
> >
> > Ma kaj ti tukaj nabijaš o nekem "opustošenju"!!!!
> >
> > A si bila tam, v parku Zvezda????
> >
> > A si videla park?????
> >
> > A si ga vsaj na slikah pogledala?????
> >
> > Ti si ena nakladačka v interesu svojega Ivana krvavih rok.
> >
> > ČISTI POLITIČNI AGITPROP PRODAJAŠ.
>
> Bila sem v parku in sem videla, da drevesa crkujejo. Medtem ko je pločnik veličastno asfaltiran namesto, da bi bile položene nanj kamnite plošče.

Babi, ti nisi videla parka Zvezda, niti na slikah ne.

Asfalta ni nič več, kot ga je bilo prej. Celo narobe, zdaj je v parku veliko manj asfalta, ker so nasipali beli pesek po sprehajalnih stezah.

Babi Aleister, pojdi še enkrat v park, pa ta nova očala vzemi s sabo.

Ali pa morda vidiš tisto kar bi ti rada. Hmmmm, recimo da drevesa že crkujejo....

Tukaj nam prodajaš politično propagando babi, meglo spuščaš iz bednih propagandno političnih razlogov. V imenu neke politične opcije. Bedno, zelo bedno....
Kdaj prej?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1265925] 25.06.11 18:26 · odgovor na: anon-124452 (#1263071)
Odgovori   +    3
[yuslocan]
> [Aleister]
> > [klaudi777]
> > Pozdravljen ljubitelj starega Kongresnega trga..polnega parkiranih avtomobilov...
> > Prejšni trg je bil pa res čudovit ha,ha,ha,ha
>
> Bil je lep osvežilen park. Danes pa je spodaj sam beton na katerem drevesa ne bodo mogla več rasti. Samo vandali in barbaari delajo iz parkov garažne hiše. Kot, da ne bi bilo drugje dovolj prostora, so se morali vandali znesti ravno nad parkom.

Šele danes, ko je park zvezda brez avtomobilov, je to postal osvežilni park, da lahko čutiš svež zrak in se z veseljem sprehajaš.

Ne nabijaj, kar tako v prazno, samo zato, ker je park uredil Jankovič.

Če bi to isto naredil Ivan, pa bi ga ti ocenila za čudovito stvareitev inteligence in napredka.

Daj nehaj nakladati ......
Glej! Park je bil že prej. Jankovič je naredil garaže, ostalo je bilo narejeno po sili razmer.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1266162] 26.06.11 07:34 · odgovor na: anon-1670 (#1264298)
Odgovori   +    3
[Maj]
> [Aleister]
> > [klaudi777]
> > Pozdravljen ljubitelj starega Kongresnega trga..polnega parkiranih avtomobilov...
> > Prejšni trg je bil pa res čudovit ha,ha,ha,ha
>
> Bil je lep osvežilen park. Danes pa je spodaj sam beton na katerem drevesa ne bodo mogla več rasti. Samo vandali in barbaari delajo iz parkov garažne hiše. Kot, da ne bi bilo drugje dovolj prostora, so se morali vandali znesti ravno nad parkom.

Glede na to, da pravijo, da imajo starejši modrost, pri tebi niti malo ne drži.

Jama pod drevesi je skopana že dve leti pa začuda še kar vsa drevesa rastejo???
Sedaj, ko bo zraven še lep trg brez avtov bodo drevesa samo še lepša in prišla še bolj do izraza.
Če bi malo bolje pogledal, bi videl, da drevesa crkujejo. Rastejo drevesa pa drugje, tu pa ne več. O modrosti pa raje ne bi. Levorokci si jo že desetletja pripisjete povsem neupravičeno. Vse česar se dotaknete crkne. Tako crkuje tudi naša država, ki je edino pod Janšem prosperirala. Res pa je, da levorokci zelo radi participirate na ustvarjenih vrednotah drugih. Med njimi je tudi upostošeni in zabetonirani park. Na betonu drevesa ne rastejo, pa če levoroki prisvojitelji parka za spremembo namembnosti v garaže, to še tako goreče zagovarjate. Park je uničen in njegova kulturna dediščina tudi. Sram naj vas bo. Uničevanje kulturne dediščine je v demokracija kaznivo, v demokraturah pa doživlja slavospeve demokraturatorjev.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1266173] 26.06.11 07:57 · odgovor na: gugu75 (#1264085)
Odgovori   +    3
[gugu75]
> [Aleister]
> Močno si želim, da bi park ostal park, zelena pljuča centra mesta, garažo bi pa odneslo drugam, kjer ji je bolj primerno mesto. Park, pod katerim je betonska garaža, nima več prihodnosti, zaradi požrešnosti tajkunov, ki si prisvajajo javno dobro, za uveljavljanje svojih garažarskih poslov na račun javne koristi. Park je bil od vseh, zgrajen na javni parceli, ki so si jo nekateri kar prisvojili in spremenili v garažo.

Kako se ti matraš iskat neko razlago, ki je ni. Garaže so hoteli med drugim tudi okoliški stanovalci in so jo dobili. Kaj tebi ni prav, mi tudi ni jasno. In glede "umiranja" drevesja.. jah.. to so platane, ne bukve đizus krajst.
Ali hočeš natveziti, da so okoliški prebivalci hoteli, da iz parka nastanejo garaže? Ne, to je hotel tajkunski kapital kajmanskih in ciprskih nabiralnikov. Normalni kapital bi kupil normalno parcelo za garaže, to se pravi svoj denar bi vložil, da bi tržil garaže. Tajkunski kapital pa se polasti parka in iz njega naredi garaže. V moji okolici je tudi park, ki je javna last. Kaj misliš, da bi mi isti organi, ki so odobrili garaže v Kongresnem parku, dovolili, da si naredim garaže tam? Pa še nekaj okoliških prebivalcev bi tam dobilo možnost, da parkirajo. Pa še sam poskusi v svojem bližnjem parku narediti garaže. Verjetno boš uspel in denar ti bo občina kar šenkala za ta gradbeni podvig, komaj čakajo tvoje vloge za dovoljenje betoniranja parkov.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1266229] 26.06.11 09:53
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-167067 26.06.2011 09:54
"Bog pomagaj" (prikladen vzklik). Če je investitor povzročil škodo, jo bo povrnil.

Medtem pa bi se lahko kdo malo poveselil projekta, ki je parkirišče spremenil v normalen trg, javni prostor.

Tujcem negativizem in godrnjaštvo te nacije niso razumljivi. Vse je narobe, vse je treba kritizirati.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1266231] 26.06.11 09:57 · odgovor na: novica (#1262678)
Odgovori   +    1
[novica]
> [klaudi777]
>
kaj pa so napovedale finance in se ni uresničilo? so se stožice zgradile izključno z denarjem privat investitorjev, kot je napovedoval župan? ali so se zgradile v skladu z napovedmi financ pretežno s posojili domačih bank, ker tuje banke tega projekta niti povohat nočejo? so podizvajalci na stožicah plačani,kot trdi župan? ali so mnogi med njimi še danes na suhem, kot smo že večkrat napisali na financah? ali ima bšp (aka pečečnik) že gradbeno dovoljenje, kot mu je že pred tremi leti napovedoval družbenik župan? ali plečnikov stadion (konkurenca županovemu) še naprej klavrno propada zaradi neurejenih lastniških razmerij, kot smo napovedovali na financah? mah, ne ljubi se mi več naštevat...
novica
Daj utemelji "pretežno posojila". Kot razumem je pretežno (kaj je to- več kot 50 %) zasebni investitor prejel plačilo v zemljiščih. To, kje on vzame kredit za zasebni del projekta, je njegova stvar.

Za gradbeno dovoljenje in lastniška razmerja Plečnikovega stadiona pa je najbolj odgovoren tisti, ki dovoljenje izdaja- država, katero je panično strah iti na roko Ljubljani.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1266323] 26.06.11 13:05 · odgovor na: anon-178479 (#1266162)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [Maj]
> > [Aleister]
> > > [klaudi777]
> > > Pozdravljen ljubitelj starega Kongresnega trga..polnega parkiranih avtomobilov...
> > > Prejšni trg je bil pa res čudovit ha,ha,ha,ha
> >
> > Bil je lep osvežilen park. Danes pa je spodaj sam beton na katerem drevesa ne bodo mogla več rasti. Samo vandali in barbaari delajo iz parkov garažne hiše. Kot, da ne bi bilo drugje dovolj prostora, so se morali vandali znesti ravno nad parkom.
>
> Glede na to, da pravijo, da imajo starejši modrost, pri tebi niti malo ne drži.
>
> Jama pod drevesi je skopana že dve leti pa začuda še kar vsa drevesa rastejo???
> Sedaj, ko bo zraven še lep trg brez avtov bodo drevesa samo še lepša in prišla še bolj do izraza.

Če bi malo bolje pogledal, bi videl, da drevesa crkujejo. Rastejo drevesa pa drugje, tu pa ne več. O modrosti pa raje ne bi. Levorokci si jo že desetletja pripisjete povsem neupravičeno. Vse česar se dotaknete crkne. Tako crkuje tudi naša država, ki je edino pod Janšem prosperirala. Res pa je, da levorokci zelo radi participirate na ustvarjenih vrednotah drugih. Med njimi je tudi upostošeni in zabetonirani park. Na betonu drevesa ne rastejo, pa če levoroki prisvojitelji parka za spremembo namembnosti v garaže, to še tako goreče zagovarjate. Park je uničen in njegova kulturna dediščina tudi. Sram naj vas bo. Uničevanje kulturne dediščine je v demokracija kaznivo, v demokraturah pa doživlja slavospeve demokraturatorjev.
Enostavno ne razumem ljudi kot si ti, ki pljujejo čisto vse kar ne naredi janša-kar pa naredi janša je pa vedno vsaj odlično, če ne fantastično.
Še jaz pri janši vedno pohvalim, da je odpravil glupe registracijske nalepke, ki niso služile ničemer drugemu kot polnjenju bandljeve denarnice.

Če si za pljuvanje plačana ok, če pa nisi potem je pa že skrajni čas za obisk zdravnika, ki te bo napotil k ustreznemu specialistu.

Kongresni trg je sedaj izjemno lep, v bistvu bi bil zelo težko še lepši.
Drevesa so prav lepo zelena, če pa ti vidiš, da se sušijo pa prosim prilepi slikco, ker sem šel po parku zvezda in nisem opazil sušečega drevesa-morda malce veni trava, ker so jo na hitro položili ampak se bo že opomogla...

Pa še stotič ti povem, da je država pod janšo prosperirala samo zato, ker so se naša podjetja v parih letih zadolžila za vsaj 25 milijard evrov, hkrati so bili pa še pozitivni vplivi iz tujine.
V trenutku, ko pozitivnih vplivov iz tujine ni bilo več so podjetja začela propadati saj niso imela niti za odplačevanje obresti.
Če podjetja ne bi bila tako zelo zadolžena(izjemno velik vpliv na zadolževanje je imelo tudi janševo odločno podpiranje tajkunov), bi imeli sedaj že dva do trikratno nemško rast.

Na srečo Pahor ni na horuk metal denarja v podjetja in je lepo pustil najslabša podjetja propasti, kar na kratek rok sicer ni dobro(velika brezposelnost) a na srednjeročni rok je pa to odlično saj bo gospodarstvo spet lahko začelo rasti na zdravih temeljih.

Lp
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1268288] 28.06.11 07:08 · odgovor na: anon-1670 (#1266323)
Odgovori   +    3
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > > [Aleister]
> > > > [klaudi777]
> > > > Pozdravljen ljubitelj starega Kongresnega trga..polnega parkiranih avtomobilov...
> > > > Prejšni trg je bil pa res čudovit ha,ha,ha,ha
> > >
> > > Bil je lep osvežilen park. Danes pa je spodaj sam beton na katerem drevesa ne bodo mogla več rasti. Samo vandali in barbaari delajo iz parkov garažne hiše. Kot, da ne bi bilo drugje dovolj prostora, so se morali vandali znesti ravno nad parkom.
> >
> > Glede na to, da pravijo, da imajo starejši modrost, pri tebi niti malo ne drži.
> >
> > Jama pod drevesi je skopana že dve leti pa začuda še kar vsa drevesa rastejo???
> > Sedaj, ko bo zraven še lep trg brez avtov bodo drevesa samo še lepša in prišla še bolj do izraza.
>
> Če bi malo bolje pogledal, bi videl, da drevesa crkujejo. Rastejo drevesa pa drugje, tu pa ne več. O modrosti pa raje ne bi. Levorokci si jo že desetletja pripisjete povsem neupravičeno. Vse česar se dotaknete crkne. Tako crkuje tudi naša država, ki je edino pod Janšem prosperirala. Res pa je, da levorokci zelo radi participirate na ustvarjenih vrednotah drugih. Med njimi je tudi upostošeni in zabetonirani park. Na betonu drevesa ne rastejo, pa če levoroki prisvojitelji parka za spremembo namembnosti v garaže, to še tako goreče zagovarjate. Park je uničen in njegova kulturna dediščina tudi. Sram naj vas bo. Uničevanje kulturne dediščine je v demokracija kaznivo, v demokraturah pa doživlja slavospeve demokraturatorjev.

Enostavno ne razumem ljudi kot si ti, ki pljujejo čisto vse kar ne naredi janša-kar pa naredi janša je pa vedno vsaj odlično, če ne fantastično.
Še jaz pri janši vedno pohvalim, da je odpravil glupe registracijske nalepke, ki niso služile ničemer drugemu kot polnjenju bandljeve denarnice.

Če si za pljuvanje plačana ok, če pa nisi potem je pa že skrajni čas za obisk zdravnika, ki te bo napotil k ustreznemu specialistu.

Kongresni trg je sedaj izjemno lep, v bistvu bi bil zelo težko še lepši.
Drevesa so prav lepo zelena, če pa ti vidiš, da se sušijo pa prosim prilepi slikco, ker sem šel po parku zvezda in nisem opazil sušečega drevesa-morda malce veni trava, ker so jo na hitro položili ampak se bo že opomogla...

Pa še stotič ti povem, da je država pod janšo prosperirala samo zato, ker so se naša podjetja v parih letih zadolžila za vsaj 25 milijard evrov, hkrati so bili pa še pozitivni vplivi iz tujine.
V trenutku, ko pozitivnih vplivov iz tujine ni bilo več so podjetja začela propadati saj niso imela niti za odplačevanje obresti.
Če podjetja ne bi bila tako zelo zadolžena(izjemno velik vpliv na zadolževanje je imelo tudi janševo odločno podpiranje tajkunov), bi imeli sedaj že dva do trikratno nemško rast.

Na srečo Pahor ni na horuk metal denarja v podjetja in je lepo pustil najslabša podjetja propasti, kar na kratek rok sicer ni dobro(velika brezposelnost) a na srednjeročni rok je pa to odlično saj bo gospodarstvo spet lahko začelo rasti na zdravih temeljih.

Lp
Tajkuni so posledica Drnovškove zakonodaje in nedelovnaje pravnega sistema. Janša je imel mandat 4 leta, ostali pa več mandatov. Kako je potem lahko Janša kriv za vso zakonodajo in kraje?
Kar se pa dreves tiče v Kongresnem parku, se lepo sušijo, čeprav so zelena. Nobeno drevo ne raste na betonski garaži. Ni problem parka, kar je narejenega zgoraj, problem je tisti beton, ki je zabetoniran spodaj. Janković je iz mestenega parka, javega dobra in kulturne dediščine naredil betonsko garažo, kar je uničevanje kulturne dediščine brez primere. Noben kulturen človek ne gre gradit betonske garaže na prostore javnega parka. Noben, razen Jankovića!
Ker pri Janši vidiš samo, kako je ukinil neke nalepke, bi ravno ti rabil očala, ki se jim reče pogled občana brez političnih predsodkov do opozicijskega politika. No, takih očal ti nimaš, pa še malo časa nazaj si ga lepo zmerjal z različnimi opazkami, ki so bile neresnične, osebno žaljive in zato nekulturne.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1268295] 28.06.11 07:15 · odgovor na: (#1266337)
Odgovori   +    4
[mojateta]
> [Aleister]
> > [Maj]

> Če bi malo bolje pogledal, bi videl, da drevesa crkujejo. Rastejo drevesa pa drugje, tu pa ne več. O modrosti pa raje ne bi. Levorokci si jo že desetletja pripisjete povsem neupravičeno. Vse česar se dotaknete crkne. Tako crkuje tudi naša država, ki je edino pod Janšem prosperirala. Res pa je, da levorokci zelo radi participirate na ustvarjenih vrednotah drugih. Sram naj vas bo.


Če smem. Drevesa ne crkujejo, ampak umirajo, crknejo pa lahko samo Milani Kurčani, Ribičiči in njihova svojat in to prav na takšen osvobajajoč način kot so ga oni privoščili svojim bratom in sestram.
Seveda smeš in zelo se strinjam s tvojo pripombo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1269528] 28.06.11 18:22 · odgovor na: anon-178479 (#1268288)
Odgovori   +    0
Pripopaj kakšno slikco sušečega oziroma umirujočega drevesa s Kongresnega trga.

janša pa bi lahko v ŠTIRIH letih naredil ogromno-v bistvu bi lahko zakonodajo v celoti spisal na novo.

Pa ni, ker je večino svojega časa posvečal kje bo po Omanovo namestil svojega ne glede ali je sposoben ali ne.
Pa pri(h)vatizacija vsega kar je še ostalo mu je vzela tudi veliko časa.

Še dobro, da je moral pol leta predsedovati EU, ker sicer bi naredil še precej več škode.

V novem mandatu ne bo nobene spremembe, ker že pregovor pravi kar se janezek nauči to janez zna.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7