Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nacionalni interes: spoštujmo ustvarjalce

Strani: 1 2 3

anon-124452 sporočil: 6.934
[#1262767] 22.06.11 23:19 · odgovor na: (#1262758)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 22.06.2011 23:20
[denac]
> [yuslocan]
> Peter Frankl, a je vrhunec vaše ustvarjalnosti v Financah, današnji prispevek:
>
> "Zoran Janković proslavlja, uršulinke trese in poplavlja"
>
> Če je, potem je vaša ustvarjalnost poden od podna.

Upam, da boš z neustvarjalnostjo in propadom te vlade utihnil tudi ti. Tudi v Nemčiji še najdeš ostarele naciste, ki prisegajo na nacizem in Hitlerja. Pri nas pa celo nafilano mladež, ki prisega na komunizem in tita. Ti si jim podoben.
A sem kje hvalil komunizem?????

A sem kje hvalil Tita????

A misliš da sodim med mladež????

Daj no že enkrat ustavi konje in ne nabijaj politični agitprop.

Preverjeno dejstvo, da je novi park Zvezda čuidovit in lep. Enkratna pridobitev za Ljubljano.

Pravkar sem tam bil in preveril, kaj je takega naredil ZJ. Kaj pa ti???? A si ti bil tam?

A še vedno misliš da Uršulinke trese, kaj praviš????

A jih še vedno poplavlja, kaj?????

Skratka, časopisni prispevek v Financah je čisto politično sranje.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1262783] 22.06.11 23:55 · odgovor na: anon-55957 (#1262737)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 22.06.2011 23:59
[strdr]
Ooo najbolj všeč so mi lupinarji tipa - v prejšnjem sistemu sem dobro zaslužil, spoštoval šefe in državo in vsi smo se imeli dobro in se imeli radi!!
NASVET: komot lahko kupite enosmerno vozovnico za Severno Korejo. Pa vam bo spet lepo kot nekoč.
Nihče tukaj ni trdil "da smo v Severni Koreji živeli dobro" kot ti nabijaš. Ali drugače povedano, če je tebi kapitalizem prima, potem lepo spokaj v Mehiko. Ali pojdi v Turčijo, Grčijo, Indonezijo, Bolivijo. Vse to so "stare" utrdbe kapitalizma.

A ti kapitalizem v teh državah ne diši, kaj?????

Zakaj in koga ti pošiljaš v Severno Korejo z enosmerno vozovnico.

Nabijaš v tri krasne.

Da smo v Sloveniji živeli dobro, da smo zaslužili dobro in se imeli radi pa trdi velika večina, tudi jaz.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1262796] 23.06.11 00:38 · odgovor na: (#1262784)
Odgovori   +    0
[denac]
> [yuslocan]
>
> Da smo v Sloveniji živeli dobro, da smo zaslužili dobro in se imeli radi pa trdi velika večina, tudi jaz.

To trdijo samo do skrajnosti nafilani ljudje. Taki, ki verjamejo v partizane, OF in "osvoboditev". Taki, ki nikoli ne bodo sposobni dojeti, kako strahoten nateg je bilo partizanstvo, OF in "osvoboditev". Vse te naštete zadeve so najhuje, kar se je Slovencem zgodilo v vsej zgodovini. In dokler tega ne dojamemo, bomo samo hlapci vsemu svetu.
Evo spet smo tam:

Ti si že vse dojel, in nihče drug ti ne sledi!!!!!

Vsi drugi so samo "do skrajnosti nafilani" ljudje!!!!

A se ti to sliši realno, kaj????????
bigl sporočil: 18.363
[#1262817] 23.06.11 05:23 · odgovor na: (#1262485)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bigl 23.06.2011 05:24
Šaman, še kar obdeluješ ljudi, ki so živeli v socializmu. Ti mislenega modela ne bodo spremenili. Evo 20 let je doba za prvo generacijo živečo v kapitalizmu a še študirajo. Pravi kapitalisti pri nas imajo miselno ozadje socializma in tudi ravnanja. A misliš, da se takrat ni, kako bi rekel, kradlo?. Takrat vsi po malem pravijo, sedaj pa eni na veliko, menda. Kapitalistične tradicije ni. Spoštovanja lastnine ni. Zato se tudi ne plačuje....drugače kot s kompenzacijami. Problem je, da s temi marsičesa ne moreš plačat.
Itd. Lep dan.
anon-207862 sporočil: 1.476
[#1263067] 23.06.11 09:50
Odgovori   +    0
JA - KAKO? Menedžerske nepismenosti & kompleksov je od politike do monopolistov, njihovih podizvajalcev toliko, da se sposobnejšim poznavalcem kisajo možgani. Če samo trzneš navzgor - BUFFF. Tako kot stvari stojijo smo TU obsojeni na brezveznost. Ne hecam se.

Strani: 1 2 3