Zasebnost

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8

bc123a sporočil: 48.253
[#577318] 05.09.09 14:17 · odgovor na: anon-38753 (#577042)
Odgovori   +    0

milenaskubicleben je napisal(a):
Neumen članek, tako kot so bili od te osebe že vsi prejšnji članki. Škoda jih je sploh brati in s tem izgubljati čas.
 
Clanek je odlicen. Razen ce si seveda tocno tisti, iz katerih se Mico norcuje - FDVjevsko izobrazen frajercek, poln puhlic.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#577378] 05.09.09 18:12 · odgovor na: gogi1 (#577299)
Odgovori   +    0

gogi1 je napisal(a):

Hvala , ker si obudil star Mićotov prispevek, če ga bo kdo še enkrat prebral, bo koristno.
 Nisem bil jaz. Odgovarjal sem na že obujen prispevek. Se mi je pač zdelo primerno da na eno od najsočnejših mićotovih rentačenj o stanju duha v sloveniji odložim link o pizdarijah, ki jih delajo njegovi novi (?) delodajalci.


gogi1 je napisal(a):

 nestrpne linke 
 Eja, kritika IMF-a in ostalih nadnacionalnih mutibarićev je pa res rasizem najpodlejše sorte.
anon-9013 sporočil: 5.146
[#577392] 05.09.09 19:38 · odgovor na: anon-163159 (#495821)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-9013 05.09.2009 19:39

kmatjaz64 je napisal(a):
Namenoma sem članek prebral šele danes, ker še nikoli ni bilo nič pametnega za prebrati s strani Mrkaića. Tudi ta članek je takšen, da ni vreden izgube časa. Cel kup cinizma, kakršnega so zmožni on in njemu podobni. Tisti, ki v življenju še nikoli niso položili svojega kamenčka v mozaik skupnega napredka človeštva, pač pa so celo življenje kontraproduktivni, za svoj neuspeh, ki je rezultat njihove lastne lenobe pa obdolžujejo družbeni red, ki je delavskim družinam zgradil družinske hiše, kupil prvi avto, prinesel kopalnico in stranišče v hišo in zgradil ceste. Ti ljudje v nebesa kujejo kapitalistični sistem, kakršnega smo poznali pred drugo vojno, ko si ljudje niso mogli privoščiti zrna kave, okopali so se lahko samo v javnih kopališčih in koristili stranišče skupaj z dvajsetimi strankami v hiši. Kolo si je lahko privoščil lahko samo kakšen bogat državni uradnik, avtomobili pa so bili dosegljivi samo za največje tovarnarje in duhovščino. V času "največjega zločinca" pa se je za delavstvo obrnil svet na glavo. Bogate danes ne moti, ker imajo kakšen milijon premalo, temveč, ker podrejeni delavski razred ni še bolj obubožan. Radi bi ga ponovno razvrednotili na nivo lakote, pomanjkljivih higijenskih pogojev, brezposelnosti. To pa zelo počasi uspeva, ker so si ljudje v času socializma izdatno poboljšali življenske pogoje. Generacije, ki prihajajo živijo v hišah, katere so zgradili starši v času socializma, danes si to ne bi mogli privoščit. Kako uspeti v Sloveniji? Če bi Mrkaić to v resnici vedel, ne bi nekoristno porabljal čas za cinizem. Zagotovo nima niti enega uporabnega nasveta. Mrkaić ima diplomo iz ekonomije, ni pa ekonomist. To je bistvena razlika.
 
Bistvo razlike je bolj v tem, da je v Sloveniji na kupe ljudi, ki imajo (slovensko) diplomo iz ekonomije, niso pa ekonomisti. Seveda si je potem enostavno predstavljati, kakšno je znanje iz ekonomije pri tistih Slovencih, ki uradno niso ekonomisti, če o njej pojma nimajo niti tisti, ki uradno so ekonomisti. Ekonomija je pač ena sama in človek samo je ali pa ni ekonomist.

Slovenija je že veliko let v sicer pikritih velikih težavah ravno zato, ker ima toliko ekonomistov, mimo katerih je bila ekonomija zgolj letela . Kajti, ekonomist, ki ne zagovarja prednosti privatne lastnine pred državno, ni ekonomist, ampak zgolj državni uradnik. Državna lastnina je z vidika ekonomije zgolj socialni in koristolovski nadomestek za leverage, pri katerem se margin call pošilja ljudstvu.

Ker večina Slovencev realnosti ne razume in je noče razumeti, Sloveniji čakajo slabi časi. Končalo se je namreč obdobje zastonjkarskega priskledovanja na razvojne rešitve. Po krizi bo namreč treba vsak realni razvoj tudi povsem realno plačati, to je, plačati z ekvivalentom. Teh pa ni in jih ne bo dokler delo in znanje ne bosta cenjena. Tako okolje pa lahko nastane samo tam, kjer privatna lastnina v družbi celoti prevlada, torej tam, kjer sta tudio zdavstvo in šolstvo popolnoma privatna, banke in podjetaj pa imajo lastnike s priimkom in imenom, za katere se točno ve, kje so dobili denar, ki so ga vanje vložili. Ker MM zagovarja tako družbo, se v oceni o njem v osnovi motiš.

Enfrice.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#577506] 06.09.09 14:29
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-182066 06.09.2009 14:33
Pa Mrkaić, tebe bodo zatožili pri Pusarjevi, boš videl! Ti po nemarnem citiraš najbolj udarne fraze temeljev slovenske družbe, mnenjskih voditeljev, mirnih znanstvenikov, ki ne padejo dol pred vsako modno muho; ki vztrajajo v svojem srčecu na poti revolucije in enotnosti delovnega ljudstva naše prelepe in prepametne domovine. Če v SP Dela deklarirano najbolj bogat slovenski tajkun sebe opiše kot levo usmerjenega, socialno čutečega človeka, potem je, ljudi moji, v Slovenistanu vse mogoče... Aja, nisem mislil Jankoviča, on je tajkun, enako misli, ni pa najbogatejši...
anon-9013 sporočil: 5.146
[#577517] 06.09.09 15:10 · odgovor na: (#577464)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9013 06.09.2009 15:12

dob je napisal(a):

 
Zanimivo.
Moj lakmusov papirček za cinizem pa pravi, da si ti cinik in ne Mrkaič! Iin to cinik najslabše sorte.

Tvoja parola: "Smrt fašizmu - svoboda narodu!", se danes bere drugače, kot se je brala v tvojih časih.
Sami ste postali fašisti prve klase in zasužnjevalci lastnega naroda (da vas ni sram, vi gnide!!!), ste paraziti, ki zajedate v živo meso vsakega med nami, ki se trudi s poštenim delom preživeti, medtem ko sami nimate nobene izkušnje ali znanja o tem, kaj pošteno delo sploh je. Predvidevam, da je za vas "pošteno delo" samo oznaka za pobijanje političnih nasprotnikov v kakem zapuščenem rovu.

Cinizem je, ko svoji žrtvi - kajti ves tale narod je vaša žrtev in vaš talec! - nakladaš o tem, da je svoboden ker si mu ti prinesel svobodo (!) in da je dolžan tebi plačevati za svojo svobodo.

Prekleti paraziti.
 
Zadnjič sem zapisal, da so Primorci po Mussoliniju kasirali še tri ali štiri take bolj ali manj enakovredne kreature na oblasti (zadnji je Kučan), pa ostajajo še vedno zgolj pri kritiki prvega. To je do sedaj uspevalo predvsem zato, ker so bili levičarji dokaj uspešni pri promociji videnja, da komunisti in fašisti predstavljajo nasproten politični pol. Seveda v normalnem (ameriškem) okolju vseskozi velja, da gre pri fašistih in komunistih za eno in isto sodrgo, ki pa svoje ideološke traparije na nekoliko različne našine manifestira, vendar bistvo viška družbenega diskurza, to je, oviranje zasebne iniciative, ostaja tako v fašizmu kot komunizmu isto in ne enako ali podobno. Zato velja enačba Obamina:

fašizem  =  komunizem.

Enfrice.
anon-203490 sporočil: 670
[#577521] 06.09.09 15:42
Odgovori   +    0
Sicer so bolj sarkastični kot kaj drugega. Pa avtor je popušil na celi fronti, medtem pa so si eni nagrabli milijone.
anon-9013 sporočil: 5.146
[#577537] 06.09.09 17:28 · odgovor na: (#577530)
Odgovori   +    1

dob je napisal(a):

 ... enačba, ki jo je Kučan, s tem ko je napisal knjigi predgovor, potrdil!

Se pa bojim, da tega on ne razume. Namreč, tisti z visokim I. KU. (I.KU. je inteligenca potrebna, da uspešno dokončaš kumrovško univerzo), kar seveda ne gre enačiti z I.Q. ( pretvornik: I.KU.=IQ-100), ne sledijo prav dobro svojim dejanjem. Od njih so "odlepljeni" in kajpak zanje povsem neodgovorni. Če še kdo ni tega opazil, komunajzarjem se stvari kar same zgodijo, niti slučajno jih oni s svojimi dejanji ne povzročajo. Zato je jasno, da ne morejo biti odgovorni za svoja dejanja. O tem jasno uči dialektični materializem, ki pravi da je treba sovražnika pokončati še preden ti kaj stori. Ali še drugače povedano: kogarkoli pokončaš, je bil tvoj sovražnik, zato se ti ni treba sekirati, če so med njimi ženske in otroci.

Polpismeni Kučan ne ve čisto dobro, komu je napisal predgovor, zakaj ga je napisal ali kaj sploh pomeni. Kdor ni v njegovi I.KU. lestvici tega pač ni sposoben razumeti.
 
Po mojem se Kučanu še sedaj kolca, ker je napisal ta predgovor h Obamini knjigi. Brez dvoma (bivši) partijski boss ni bil pričakoval, da bo za svoje delo nagrajen s formulo  fašizem  =  komunizem. . Ta predgovor je bolj primer skrajnega idotizma, ki slovenske komunajzerje še vedno poganja. Tako kot je bil Obamo Kučan očitno označil kot nekakšnega evrolevičarja, da se je sploh spustil v pisanje predgovora, tako je v Moskvo pošiljal ljudi, ki naj bi tam obujali stare stike na komunajzerski osnovi. Razumljivo, da so jih v Moskvi samo debelo gledali...

Enfrice.
macon sporočil: 12.861
[#577626] 06.09.09 23:22 · odgovor na: anon-163159 (#495821)
Odgovori   +    1

kmatjaz64 je napisal(a):
Namenoma sem članek prebral šele danes, ker še nikoli ni bilo nič pametnega za prebrati s strani Mrkaića. Tudi ta članek je takšen, da ni vreden izgube časa. Cel kup cinizma, kakršnega so zmožni on in njemu podobni. Tisti, ki v življenju še nikoli niso položili svojega kamenčka v mozaik skupnega napredka človeštva, pač pa so celo življenje kontraproduktivni, za svoj neuspeh, ki je rezultat njihove lastne lenobe pa obdolžujejo družbeni red, ki je delavskim družinam zgradil družinske hiše, kupil prvi avto, prinesel kopalnico in stranišče v hišo in zgradil ceste. Ti ljudje v nebesa kujejo kapitalistični sistem, kakršnega smo poznali pred drugo vojno, ko si ljudje niso mogli privoščiti zrna kave, okopali so se lahko samo v javnih kopališčih in koristili stranišče skupaj z dvajsetimi strankami v hiši. Kolo si je lahko privoščil lahko samo kakšen bogat državni uradnik, avtomobili pa so bili dosegljivi samo za največje tovarnarje in duhovščino. V času "največjega zločinca" pa se je za delavstvo obrnil svet na glavo. Bogate danes ne moti, ker imajo kakšen milijon premalo, temveč, ker podrejeni delavski razred ni še bolj obubožan. Radi bi ga ponovno razvrednotili na nivo lakote, pomanjkljivih higijenskih pogojev, brezposelnosti. To pa zelo počasi uspeva, ker so si ljudje v času socializma izdatno poboljšali življenske pogoje. Generacije, ki prihajajo živijo v hišah, katere so zgradili starši v času socializma, danes si to ne bi mogli privoščit. Kako uspeti v Sloveniji? Če bi Mrkaić to v resnici vedel, ne bi nekoristno porabljal čas za cinizem. Zagotovo nima niti enega uporabnega nasveta. Mrkaić ima diplomo iz ekonomije, ni pa ekonomist. To je bistvena razlika.
Mogoče nisi opazil, ampak zgodilo se je par tehnoloških revolucij, ki so omogočile hiše za delavce. Informacijsko je ubogi socializem povsem zamudil in mu je odpeljal vlak. Primerjave s tridesetimi so povsem nerelevantne. Kaj je po drugi svetovni prinesel delavcem kapitalizem? Saj res, socializem je ljudem dal, v kapitalizmu pa so delavci še naprej koristili stranišče z 20 strankami v hiši.

Generacije, ki prihajajo živijo v najemniških stanovanjih in/ali so zakreditirane do vrh glave in čez. Zakreditirane = zasužnjene.

Kako uspeti v Sloveniji? Z vezicami, lezenjem v rit in malimi barabijami. Z zlomljeno hrbtenico in kimavim ksihtom. V 95% primerov.  
anon-195618 sporočil: 1.141
[#579610] 09.09.09 00:25 · odgovor na: anon-91864 (#577405)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 09.09.2009 00:32

shaman je napisal(a):

P.S.

Še to. Dragi bratje in sestre forumske, preberite si te lucidne misli velikega in nenadkriljivega Enfriceja, pa vam bo jasno zakaj je meni v čast in ponos, ko me Đekil& Hajd, alias Xitos, Šitos, Selenio, nejmit, itd...i šire, pojmuje kot zgolj drugi nick od Enfriceja. he,he.

E pa hvala ti sinko moj Đekil&Hajd, zgleda je res tako, kot pravi oni slavni eskimski narodni umotvor, ki ga Eskimi najraje ob spremljavi z guslami prepevajo - ...d a je meni što mi misli dušman [patološko ljubosumna žena ] , bože ne daj što mi misli [pretirano zaskrbljena] mati .

LP shaman
 
  E mojti shlampa-mona.....
prosto da čovek ne poveruje da si TI toliko fuk-si-analno nepismeni pizdun (kao ti si iz Kranja, jebote)....
Vjerojatno je to rezultat uznapredovanoga Alzheimer'sa i stalnog trabunjanja pri "tip-kanju" na forumu, jerbo su moji tajni agenti zaznali povećanu aktivnost posle tvojega bitisanja na teritoriji tvojeg izvirnog tzv. "vilajeta" (8-9 dugih - dugih laprdo-bezveznih "prispefkof" na jeziku norcef (klofuta-press) dnevno .... to znači da sise dodobra odmorio i onda ponovo krenuo po onom tvojem "s novim elanom u nove pobede za domovinu s Titom napred !" (to ti je ostalo još iz mladosti, studentske.... a ne da(?)) ....
Pa su moji "sodelafci" na neki način došli do šifrirane slike (putem ENIGME iz WW2) na kojoj se vidi kako predano pišeš na forumu u inostranstvu (SLO za tebe) .... nažalost ENIGMA radi samo sa znacima koje ima na tipkofnici, pa pokušaj da to "raz-VO-zlaš" na tebi svojstveni način.... eve gi slikca ....
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Enigma.jpg
    ,-~~~-.____¸      & nbsp;     _____
   /   |     +                 | pizda |
  (    )        & nbsp;      0     _ //****
   _ /-,    ,-------'        ;     
        ====       &nbs p;                 &n bsp;  / /      
       /       ---~=ß       & nbsp;   /~~~(O)
      /     ___/~~|     _°°/       &n bsp;     |   
  =(( _________|    (_________ |
           
PS
ali ostavimo, zasada, te pojedinosti, jerbo je mlogo važnije toto tvoje mentalno rasulo, što mene veoma jako zabrinjava, pogotovo za tvoje duševno stanje..... naime, jope si poč'o da meni pripisuješ dela tvojih prijatelja iz tvoje burne prošlosti, što bih ja vrlo rado prihvatio (prihvatizacija = savremeni izraz vas ne-oko-kapitalista), ali bih imao problema sa dokazivanjem, da ja to nisam plagi(ja-ti)rao, nego da sam to od tebe na dar dobio....mada se poklonjenom konju ne gleda u zube...a ne da (?)
Pa da budem jasan, moraću da ti ponovo podvučem, da je tvoj "prijatelj iz mladosti" to sročio (s pravom).:
Klofuta      #260348  06.06.08 14:32
O ti zmešano bitje. Le kaj nam hočeš povedati? Ne bi najprej svoje "besedilo" prevedel iz govorice norcev v slovenščino? Da bi te bralci razumeli. Saj zato pišeš, ali ne? Če sam tega nisi sposoben, prosi svojo dvojno osebnost enfriceja, da ti pomaga.
Klofuta   #240450  28.04.08 06:48
Čeprav je zadeva resna, sem se ob prebiranju komentarjev iz srca nasmejal. Namreč načinu razmišljanju gospoda Shamana in Enfriceja. Kako zmešana glava (Ena glava, da ne bo pomote - dopisuje si sam s seboj in potrjuje svoje umotvore samemu sebi -to smo ugotovili z analiziranjem njegovih 4000 komentarjev na tem forumu)Za tako obsežno delo ima pa res časa za odmet. Človek izgleda nima nobenega koristnega dela. Je njegova bolezen shizofrenija pred komunajzarji že tako moteča, da ga nikjer ne vzamejo v službo? Pa utaplja svojo žalost z mržnjo proti celemu svetu in nam uporabnikom krade prostor za resne debate. Daj junak, rešiš se lahko s samomorom!
PPS
Ja sam i ranije znao da si ti jedan veliki lažmivec (SLOpress), ali da možeš toliko daleko otići, čak u materinu (TI-MENI-press), pa još ono tvoje sranje o "ignore", šta ti misliš o nama malim pizdecima, da si samo TI ovde pametan, k'o tvoj prijatelj i kompa Lecner (1%) gegen beboti (99%).... jebiseparasti (Jožica MB press)
A ti neznaš zaošto je Pinocchio dobio onolikiiiiii nos(?).... neznaš jel'da(?) .... pa ti je ON prodao licencu pod imenom "finocchio" za taki nos (mo'š da gi vidiš u priponku)
PPPS
A ono "ignore" sam ti već odgovorio zajedno sa "najobjektivnejšem", samo ti toga ne "bereš", jerbo si sebi udario "ignore" (budalo nepismena)
Auuuuu, već je prošla ponoć..... sad'će vampiri na forum.... moram da kidam odavde, ajd' uzdr (a) vlje ... ..
____________________________
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟ XITOS
anon-223777 sporočil: 6
[#1290855] 18.07.11 13:55
Odgovori   +    0
Kako dobiti čim več klikov za svoj članek?
Dajte mu čim bolj udaren naslov, pri čimer ni važno ali ima kaj skupnega s samo vsebino.

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8