Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-234762 sporočil: 433
[#2169097] 12.07.13 10:41 · odgovor na: (#2168150)
Odgovori   +    1
Hvala za ta "mladenič". Sem zadosti star, da bi mi verjetno lahko kakšno limonado prinesli. Ja, ocene resnično kažejo, kdo so forumaši na financah. Pretežno desničarski zagledanci sami vase. Kot že rečeno ne podpiram ne levice, ne desnice.
Mi gre pa na bruhanje, ko poslušam tole vaše jokanje v stilu "pingvini", "mokre sanje", "palčki iz Murgelj", "komunajzarji" in ostali primitivni veleumi desnice.
Levica se vsaj primitivnega izrazoslovja ne poslužuje, kar kaže na nivo desničarskih "intelektualcev".
Politika Janše in "šivilje" pa se v ničemer ne razlikuje.
Levica in desnica je živina iz istega hleva.
Samo, če mene vprašate, bolje prenašam "zabito šiviljo", ki me pusti na miru, da opravljam svoje delo, kot pa faliranca, ki me zmerja z "levim fašistom".
Čeprav sam nisem bil nikoli simpatizer ali pa član komunistične partije, kar pa Janez Ivan ne more izjaviti za sebe.
Kdo je tu nor ?
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2169265] 12.07.13 12:30 · odgovor na: najobj (#2169027)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-226535 12.07.2013 12:34
da je bila cena zadolževanja Slovenije v času vlade Janeza Janše celo višja, kot je zdaj,
uu matr, ti bi se jezusa spravu ob zivce:

cena zadolzevanja v casu janse je P-A-D-A-L-A- stekas? cena v casu kure N-A-R-A-S-C-A stekas? v tem je point.

straw man fallacy debili mi gredo na kurac. ti pa s to tvojo prakso izpadas natanko tak kreten, ceprav sumim, da na nek nacin zelis bit korekten.

p.s. jaz nikogar nisem doslej zmerjal, vendar bos moral vzet na znanje, da je tale retoricna tehnika enako zaljiva, seveda poleg tvojih obicajnih zmerljivk, ki pa to ostajajo, ceprav v tvojem p.s.ju skusas zadevo zrelativizirat. najbrz nisi se niti postekal korelacije med tvojim omikanim "dezurni forumski kreten" in minusi, ki jih kasiras. btw, na, ker te tok tele otrocarije matrajo(pa nisi edini, kolk vas je takih) ti bom pluseka nalimal. vesel?

p.p.s. na vse tvoje poste sem ti pluseka dal. teci hitro mamici povedat!
najobj sporočil: 32.213
[#2169429] 12.07.13 14:24 · odgovor na: anon-226535 (#2169265)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 12.07.2013 14:25
[prec]
> da je bila cena zadolževanja Slovenije v času vlade Janeza Janše celo višja, kot je zdaj,
uu matr, ti bi se jezusa spravu ob zivce:

cena zadolzevanja v casu janse je P-A-D-A-L-A- stekas? cena v casu kure N-A-R-A-S-C-A stekas? v tem je point.

straw man fallacy debili mi gredo na kurac. ti pa s to tvojo prakso izpadas natanko tak kreten, ceprav sumim, da na nek nacin zelis bit korekten.

p.s. jaz nikogar nisem doslej zmerjal, vendar bos moral vzet na znanje, da je tale retoricna tehnika enako zaljiva, seveda poleg tvojih obicajnih zmerljivk, ki pa to ostajajo, ceprav v tvojem p.s.ju skusas zadevo zrelativizirat. najbrz nisi se niti postekal korelacije med tvojim omikanim "dezurni forumski kreten" in minusi, ki jih kasiras. btw, na, ker te tok tele otrocarije matrajo(pa nisi edini, kolk vas je takih) ti bom pluseka nalimal. vesel?

p.p.s. na vse tvoje poste sem ti pluseka dal. teci hitro mamici povedat!

... Hvaljen Jezus, Jezus ! ...

P.S.: kar gre gor, gre tudi dol in potem spet gor in potem spet dol ... evo, in če na grafu zajameš dovolj dolgo obdobje, to na grafu tudi vidiš ... aja, finte z Wikipedie pa ti raje onemu pirhovcu prodajaj, ker ima on rad finte z Wikipedie ...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2169454] 12.07.13 14:42 · odgovor na: najobj (#2169429)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-226535 12.07.2013 15:00

P.S.: kar gre gor, gre tudi dol in potem spet gor in potem spet dol ... evo, in če na grafu zajameš dovolj dolgo obdobje, to na grafu tudi vidiš ...
vidim, da nadaljujes v istem stilu. celotno obdobje, ki ga zajema casovni razpon o katerem tukaj, ima skupni imenovalec, to so pa draghijevi omt-ji. zato je kovacev argument relevanten. stekas? resno, povej ce stekas in tocno kaj stekas, ker si mi zdaj ze antropolosko zanimiv.
aja, finte z Wikipedie
???

(spet sem ti pluseka dal. upam, da te veseli)
najobj sporočil: 32.213
[#2169476] 12.07.13 15:09 · odgovor na: anon-226535 (#2169454)
Odgovori   +    0
[prec]
>
> P.S.: kar gre gor, gre tudi dol in potem spet gor in potem spet dol ... evo, in če na grafu zajameš dovolj dolgo obdobje, to na grafu tudi vidiš ...

vidim, da nadaljujes v istem stilu. celotno obdobje, ki ga zajema casovni razpon o katerem tukaj, ima skupni imenovalec, to so pa draghijevi omt-ji. zato je kovacev argument relevanten. stekas? resno, povej ce stekas in tocno kaj stekas, ker si mi zdaj ze antropolosko zanimiv.

> aja, finte z Wikipedie

???

(spet sem ti pluseka dal. upam, da te veseli)
... čuj, čača ti je antropološko zanimiv ...
anon-199019 sporočil: 233
[#2169489] 12.07.13 15:21
Odgovori   +    0
Baba nora tale Bratuška! Pa za kaj za vraga nam morajo finance furati marskistični ekonomisti, ki smatrajo, da višji ko so davki, večja je pravičnost v državi. Potem pa leni podrepniki (rentniki) prosperirajo, delavno ljudstvo pa obuboža in to v imenu diktature proletariata! Zafurali so Jugoslavijo, zafurali bodo Slovenijo. Zafrustrirani so edino zato, ker ne morajo zafurati cele Evropske Unije. Očitno je, da si želijo popolno pavperizacijo Slovenije, družbene nemire in najbrž spet kakšno trapasto morilsko revolucijo na podlagi naščuvane nejevoljne drhali, da pobijejo nasprotnike. Kako si drugače razlagati to početje, ki tako zelo, zelo škoduje državi in njenemu prebivalstvu?!
anon-242092 sporočil: 5.152
[#2169717] 12.07.13 22:37 · odgovor na: (#2167927)
Odgovori   +    1
[dob]
> [kirman69]
> katastrofa si samo ti, kovač in tebi podobni katastrofični majerjevi pisuni

mater, as ga fejst nazaj zabou!
The pen is mightier than the sword!

Strani: 1 2 3 4 5 6 7