Zasebnost

Strani: 1 2 3

jurijjurij sporočil: 4.944
[#1702711] 24.05.12 22:58 · odgovor na: anon-219625 (#1702565)
Odgovori   +    3
[indiraghandix]
Kaj mi kdo uspe razložiti zakaj je Marta Kos bila povabljena med sodelujoče? Kaj je njena kvalifikacija za...?
Nekje med finko in danko.
shevchenko sporočil: 21.898
[#1702887] 25.05.12 07:00 · odgovor na: (#1702874)
Odgovori   +    0
Za vso hrabrost in modrost ki ju v tej situaciji uporablja, kljub temu da je obkrožen z ljudmi katerim so ta dejanja tuja.
Gospa bi se v njegovi situaciji pokakala.
pa ja. kaksna pa je to njegova situacija?

3 leta je katastrofalno vodil vlado. ob tem je vseskozi ponavaljal: prevzemam odgovornost, prevzemam odgovornost...

in je bilo kaj iz tega? prav nic, on se se kar veselo drzi na polozaju, da je pa kaksno odgovornost prevzel, je ze davno tega pozabil. oprosti, ampak politik mora vedeti, kdaj je dovolj, da se lahko v miru posveti pisanju spominov ali whatever in prepusti mesto mlajsim in sposobnejsim. ampak ne, on je preprican, da je od boga izbran, da nam soli pamet dan in noc. in dvajset let ocitno se ni bilo dovolj. ob tem stalno svari pred cenenim populizmom, hkrati pa ga neprestano izvaja.

ob tem bi ga moral nekdo spomniti, da je v opoziciji, ne v poziciji. ce pa sam meni, da je ugodneje biti v poziciji, naj izstopi iz stranke ali pa naj preprica stranko, da gre v koalicijo. opozicija v parlamentu ni zaradi lepsega, ampak zato, da gleda poziciji pod prste, ne pa da ji servilno prikimava ob vsaki priloznosti. za to imamo ivanove kimavce, ki jih je v parlamentu vec kot dovolj. no, sedaj imamo se enega vec, s to razliko, da se ima on za nekaj vec.
anon-28518 sporočil: 90
[#1702950] 25.05.12 07:45 · odgovor na: (#1702650)
Odgovori   +    4
Se strinjam s tabo. "Pahorjeve" kolege pa najbolj sesuva in tlači njihova neetičnost in nizkotnost. Zato "levica" s takšnimi ljudmi v Sloveniji nima prihodnosti. Pahorju vsekakor želim, da uspe v predsedniški tekmi, če bo kandidiral, ker je po mojem mnenju edini, ki lahko kolikor toliko poveže Slovence.

Lp, Aleš
anon-190292 sporočil: 2.667
[#1702957] 25.05.12 07:49 · odgovor na: shevchenko (#1702564)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-190292 25.05.2012 08:01
[shevchenko]
> [Inside]
> Pahorju kapo dol.

zakaj? gospa mu je lepo povedala, da je sam najvecji populist
k temu je skoraj nujno dodati, da po mojem razumevanju političnih usmerjenosti spada gospa k salonskim levičarjem Foruma 21, kjer je tudi članica ob dejstvu, da ustvarja velik del prihodkov iz svoje dejavnosti na MOL-u z učenjem komuniciranja . Po tem , kar so včerajšnji modeli javno izkazali je bil še najmanjši populist Pahor, ker ni povedal nič posebno všečnega državljanom in meni je več kot dovolj povedal že povišan ton gospe , če že ne histeričen , ko je zabrusila Pahorju , da je populist in živo se spomnim te iste gospe, ki je v Cankarjevem domu skakala kot osnovnošolka, ko je bila razglasitev rezultatov predčasnih volitev .Po mojem razumevanju niso levičar , če objaviš oglas v časopisu in , če si navdušen nad Jankovićem. Dodatno sliko o svoji socialni ali bolje poslovni usmerjenosti pa je gospa ustvarila z izogibanjem Pahorjevemu vprašanju ali bi na ev, referendumu glasovala za varčevalne ukrepe . Neverjetno poučen je bil tudi nastop dr. Udeta , ki se kot pravnik zavzema za socialno državo, razpravlja o ekonomskih ukrepih in bi na ev. referendumu glasoval proti varčevalnim ukrepom. Oba omenjena eden manj kot drugi pa zajemata iz davkoplačevalskega denarja in verjetno zato svojega interesa za nevarčevanje včeraj nista mogla skriti . Se je pa pokazal napredek dr. Ude ni niti enkrat omenil pravne države, ki jo pogosto načenja s svojimi pravnimi mnenji po naročilu in projekti, ki jih za za posamezne interese plačujemo davkoplačevalci . To bi bilo pa verjetno res preveč ! Ni pa zanemarljivo dejstvo, da so bili verjetno vsi včeraj prisotni posredno ali neposredno in bolj ali manj navezani na davkoplačevalski denar, kar pove vse o njihovi kredibilnosti v zvezi z varčevalnimi ukrepi.
shevchenko sporočil: 21.898
[#1703209] 25.05.12 09:54 · odgovor na: (#1703188)
Odgovori   +    0
Bolje da ne veš natančno. ;)
zakaj je to bolje?
Morda se bo pa čez čas pokazalo da to vodenje ni bilo tako katastrofalno slabo kot smo vsi mislili.
a to bo takrat, ko nam bodo grki koncno vrnili dolg?
Seveda je vam, ki bi radi ohranili pridobljene ugodnosti v kontinuiteti njegov slog razumnega sodelovanja pri ključnih projektih države tuj. Vam gre samo črno-rdeče po glavi, kje je pa meja vam pa ne kapne oz. ste pripravljeni braniti preko trupel.
jaz nimam nobenih pridobljenih ugodnosti. njegov slog ni razumen, ampak servilen, to je nekaj povsem drugega. ce je res tako mocan voditelj, kot sam pravi (ha, ha), potem bi se moral ivanu malce upreti. ampak ne, niti malo niti za 1%. ocitno torej ivanova udba nekaj ve o njem. s pahorjem si, zal, ne moremo prav nic pomagati.
Saj večkrat povdarja da ne podpira vlado JJ, razen pri projektih za katere meni da so ključni da bo država še naprej obstajala. Če je to za vas težko sprejeti potem veš s kom ima opravka.
ah dej. to je spet ta zlagana panika. ze 10 let je situacija zelo slaba, zdaj pa ko je ivan na oblasti, je pa taka velika panika.. in samo zato, da lahko borci rece: veste, jaz sem drugacen od ivana. jaz sem taksen pa taksen pa taksen. ves kaj si, borci? en velik narcis si. svoj lastni lepi (no, ja) obraz si postavil pred koristi svojih volilcev. kar zacni ustanavljati svojo drzavljansko listo ali pa pojdi med jerovska in grimsa, tja kamor spadas torej.

Strani: 1 2 3