Strani: 1

bambino sporočil: 1.028
[#2702724] 15.03.18 21:25
Odgovori   +    13
Mene na dom spominja Gorenjka in ne Milka! Mi je tudi boljša. Milka, kupljena v Sloveniji me spominja na sladkorno tablico.
anon-295352 sporočil: 1
[#2702749] 16.03.18 06:09
Odgovori   +    6
čas vnosa: 15.03.18 21:30
Finska ni skandinavska država! Finci redko vpadejo sogovorniku v besedo, razen v izjemnih slučajih, denimo, ko sogovornik Finsko označi za skandinavsko državo! Sicer pa se popolnoma strinjam z avtorico: ponudba v finskih trgovinah je pestra, finske sladkarije pa so izvrstne.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2702765] 16.03.18 09:07
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-207617 16.03.2018 09:07
Hebala vas milka in za kateri trg je narejena. Ce hoces igrat konzumersko finoco, je tukaj Lindt. Ce si ekstra in sploh fin, so privat cokoladnice, celo v sloveniji jih je kar nekaj.

Ce pa si razvijanja okusov nesposobna ovca, ki je mahnjena na tisto mlecno cokolado, ki je najbolj prisotna v reklamah na poopTv in najbolj razsirjena na policah Meckatorja, potem pa ne rintaj iz Blatnega dola, ker te cakajo veliko hujse grozote kot finska cokolada: nic vec cockte, nikjer cedevite, cokolesnik je cisto drugacen, vegeta v prahu ne obstaja, kekec pastete niti amazon ne posilja, in se preden se bodo tvoje srpokladivarske brboncice prilagodile svobodi nestetih okusov, bos sestradan poginil pred vrati slovenskega ali kjer to ni na voljo, srbskega veleposlanistva, ljudje pa bodo zbegano gledali ko bos v zadnjih vzdihljajih sibko zaklical: Poooliiii... Muuuuuu!!!
0430ABAKU sporočil: 1.773
[#2703026] 18.03.18 00:12
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0430ABAKU 18.03.2018 00:15
Jaz sem v Španiji iskal riomare tune. Nimajo sploh.
Pa v resnici nisem tako zelo zaljubljen v riomare. Želel sem tune z zelenjavo. Nimajo sploh. Z žitaricami. Nimajo sploh. S fižolom. Nimajo sploh.
Pa ne da nimajo tune. Španija je ribiška velesila, le vse njihove tune so izključno in samo tune (z edinim dodatkom - oljem takim ali drugačnim). Zilijon vrst proizvajalcev/konzerv z enako vsebino.

Z okusi je problem in se nam pač včasih stoži po okusih, ki smo jih vajeni.
Ko sem že ravno pri tunah. Enkrat sem kupil konzervo v našem Lidlu. Tune pakirane na Poljskem. Neokusno in neprebavljivo. Priokus nekakšna sladkoba. Itak je znano, da imajo severnjaki zelo radi cuker in ga očitno dodajajo prav vsem, tudi krompirju in celo ribam.
Zato sem pač, opisano v prvem odtavku, iskal riomare. Vsaj vem, kakšen bo okus.

Strani: 1