Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Oskrunjeno obeležje na Roški

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-106853 sporočil: 1.122
[#2134662] 02.06.13 21:49 · odgovor na: (#2134656)
Odgovori   +    10
ne se norčevat, nam takrat res ni bilo do heca........v bistvu bi bil prav dober eksperiment, da se folku dvakrat tedensko za 6 ur odklopi elektriko, pa da vidimo koliko časa bi trajalo, da pošizijo......
shevchenko sporočil: 21.898
[#2134663] 02.06.13 21:50 · odgovor na: (#2134656)
Odgovori   +    2
V glavnem - dobro, da je takrat pršu JJ in nam prpelu štrom.

:))
ja sej, tito je bil kljucavnicar, on pa je elektricar

makes sense.
čarli sporočil: 13.178
[#2134697] 02.06.13 22:54 · odgovor na: anon-106853 (#2134636)
Odgovori   +    1
[Tejči.]
Tip trdi, da ima vse živo dokazov, na dan z njimi.......kaj še čaka?...
Ne vem njega vprašaj;) Baje je nezakonito dajat ven nezakonito pridobljene stvari:)
anon-106853 sporočil: 1.122
[#2134699] 02.06.13 23:00 · odgovor na: čarli (#2134697)
Odgovori   +    5
torej le ni takšen frajer za katerega se ima.....
čarli sporočil: 13.178
[#2134706] 02.06.13 23:12 · odgovor na: (#2134677)
Odgovori   +    1
[janezpizdek]
> [čarli]
> > [Tejči.]
> > Če je Miksi takšen frajer bo vse kar ima predal ustreznim organom in se bo zadeva razčistila.....
>
> A zadeva se bo kar razčistila? Daj ne se smešit;) Se vidi, da ne veš kaj vojska in politika sploh je;)
>
> >če pa ne bo, pa ostane vse tole samo blodnja nekega posameznika, ki misli, da je frajer......
>
> Ah ja spet te blodnje kar rečejo drugi. Kar reče pa jajo pa vse 100% drži nda:)

Ok, evo, Jajo je gnoj. Legendarni komandant Čarli je vedno govoro in zdaj je dokončno - Jajo je največji gnoj od človeka severno od ekvatorja y bogamy y šyre. Etooooo!
Hmm, zakaj se mi zdi, da nisi iskren in ti srček še vedno bije za jajota?:) No jaz drgač o jajotu samo trdim, da je isti kot pingvini;) Pač kar se tiče v rabotah so brothers in arms...
No, zdaj ti nam povej kaj bi tebe osrečilo in zadovoljilo.

Da ga obsodijo na 100 let zapora?
Da se sam fenta?
Da ga v Lepeni brez možnosti apliciranja seruma piči afriška zelena mamba, ki se je tam znašla misteriozno, hehe?
Vep kaj bi ne prvo osrečilo;) Da bi se jajo nehal pasti na državnih jaslih. To bi bilo prvo. Potem pa še vse ostalo;) Je pa zanimivo, da me sprašuješ samo o njemu:)
Če je prvo, daj nam povej s čim, s katerimi dokazi se to doseže. Bi šlo?
Dokazov je ogromno, da bi si zaslužil lepo bivanje na dobu;) Njegovi prijatli v celici bi pa mogli bit še palček, opankar in bavčar:)
Če je drugo, prosim povej, ali si ga ti vsaj prosil, da se naj sam fenta?
Nobenmu ne privoščim, da se sam fenta;) Bo šlo zdaj šamanček?
Če je tretje, imaš kakšno idejo kdo in kako bi to mambo podtaknil ke v Lepeno in s tem storil ta "plemeniti" karbarizem?
A treba na to bedasto vprašanje sploh odgovarjat?:) Drugače pa ti ni jasno kdo so liberalci in zakaj se zavzemajo nda;)
Če pa ni nič od tega, daj nam v dveh stavkih povej kaj se naj žnjim zgodi i kako to dosežemo, ne da bi pri tem sami postali največji zločinski gnoj.
A da bi se znašel na dobu bi bilo pa prehudo za tebe nda.)
P: Jaz sem za to, da vsi politiki, ki so kadarkoli stopili na slovensko politično sceno izginejo iz politike in iz bližine upravljanja z državo, iz bližine državnega denarja, funkcij, oblasti, moči...Vrstni red odhoda je idealno vsi naenkrat, če pa to ne gre, potem najprej kompartijska tolpa rdečih talibanov, ki so bili in so še vedno kompartijini, takoj zatem pa Janša, ki je bil, ma ni več kompartijin, saj ga kompartija hoče na vsak način eliminirati s scene, vred s svojimi andrejisštajerske, ki brez slabe vesti radi skupaj s kompartijo in skupaj z Janšo vzakonijo antinarodne zakone, recimo najbolj lopovskega ever - pokojninskega.
No meni je pa vseeno za vrstni red ker vem, da eni brez drugega ne morejo živet in bi v trenutku propadli;)
Kar pa zadeva orožje, patrije, brezplačnike, korupcijo raznorazno vobče, prosim lepo, vsi odneite dokaze tožilstvu, pa sikter na sodišče, sodišče naj obsodi barabo, pa bo, ...
Aja a ti verjameš udbovskim sodiščem al kako?:) Sploh pa ani zanimivo, da jajo ni izgubil še nobene sodbe kogar je tožil. Očitno ima že dobre udbovske zveze in poznanstva;) In jaz se ne mislim ukvarjat z jajotom in tožilcem dajat dokaze. Namreč dokazov je vse polno. Zakaj nič ne ukrepajo je pa tudi znano. Namreč zadeve so zastarale, če ne veš;) Aja pa zanimivo, da ni prišlo nobeno poročilo o pisalnem stroju v zvezi z depalo vas. Zanimivo kajne;)
alpa šuti, jebotealah!
Koji si ti kurac, da boš meni pisal da naj utihnem sikter bebasti?;)
Alpa vsaj priznaj, da je to zgolj tvoja vrednostna sodba, da za dokaze ne veš, pa magari zraven dodaj na koncu še sintagmo "na žalost ni možno zbrati dokaze, čeprav vem, da je baraba", ti bomo forumaši že to tolerirali.
A si ti kakšno knjigo prepral v zvezi s preprodajo orožij?
To, da se neki pačite pa se sklicujete na Kunstlja, pa na sojenje v Avstriji, pa na sojenje na Finskem, pa na neke knjige in romane in ne vem kakšne kvazi dokaze, ki jih v bistvu misinterpretirate, distortirate, prikrajate, manipulirate in potvarjate, je brez veze in vam kredibilnosti ne bo vzpostavljena, niti, če še bolj hitite mutiti in gebelsovati. Dobro?
Katere knjige in dokaze misinterpretiram, distortiram, prikrajam, manipuliram in potvarjam? Dajmo šamane ppa ja ne bo samo pri besedah ostalo?:)
Sicer pa sem jaz, poleg odstranitve politikov s scene, tudi za to, da se za odgovornost vpraša vse državljane, ki so vztrajno volili te politike in so se navijajoč za ali proti tem politikom pripravljeni stepsti, morda celo poklati, da o laganju in potvarjanju niti ne govorimo.

Tudi sam sem parkrat prekinil abstinencijo pa volil Janšo recimo takrat, ko je mahal z Mrkajićem in EDS, v veri, da bo demontiral satanski lopovski sistem kompartije, a me je razočaral in v poslednjem mandatu sem spet abstiniral. In sem vesel, da sem, kajti ne bi prenesel strašnega udarca slabe vesti, da sem volil gnjide, ki so se združile s komunistično tolpo in vzakonile najbolj zločinski pokojninski zakon ever.

In ader wordz, jaz sem že 5 let čist, a tudi nikoli pred tem nisem bil slepi navijač enih, niti slepo sovražil OneDruge, za svoje zahteve volivcem po eliminaciji komunističnih lopovov iz parlamenta in oblasti, ter njihovih lopovskih zakonov iz sistema, imam argumente in corpus delicti in to dobesedno.
Imaš argumente samo na podlagi tega ker nisi volil?:)
Kaj pa ti Čarli? Kje so tebi dokazi? Ne za vse, za nekatere zadeve so moji dokazi o Janša-Kučanovih antinarodnih združenih zlodelih tudi tvoji, recimo ta povezan s pokojninskim zakonom. Če seveda nisi tudi ti eden tistih, ki Janšo sicer strastno sovražijo, a ga za pokojninski zakon hvalijo, za katerega bi sicer morali upravičeno sovražiti, ga pa ne, češ, dobro, tu je pa bil priden kuža, hehe.
Hehe spet si brcnil v temo kot ponavadi:) Ampak hej nič novega, da pizdek kot si meni podtikaš kar mi pač podtikaš. Pač v tem je jajo neprekosljiv. In njegovi učenci-med te te štejem zdraven, če se slučajno ne prepoznaš-tudi:)
LP shaman
anon-223671 sporočil: 1.149
[#2134741] 03.06.13 00:08 · odgovor na: Gustl (#2134197)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [koma4]
> Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.

A res? Kaj pa elektrika? Baje je takrat še bila, zdaj pa južneje od Kolpe menda sam še karbid uporabljajo.

Ni se ti treba budale delat, ce ne ves za redukcije za casa Juge.

Termiti (reski punkerji), Redukcija: www.youtube.com/watc...cZXq6xg_Yk
anon-223671 sporočil: 1.149
[#2134742] 03.06.13 00:11 · odgovor na: Gustl (#2134426)
Odgovori   +    5
[Gustl]
> [Tejči.]
> > [Gustl]
> > > [koma4]
> > > Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.
> >
> > A res? Kaj pa elektrika? Baje je takrat še bila, zdaj pa južneje od Kolpe menda sam še karbid uporabljajo.
>
> Glede elektrike...ti izraz redukcija kaj pomeni? 2x tedensko od 6 ure zvečer so polnoči....istočasno se je pojavil tudi manjko sveč v trgovinah......da da, nekateri se še spomnimo....

Vse vem. Samo tega nisem vedel, da bi bilo se vedno tako, ce ne bi bilo JJ. Najbrz bi jaz zdele tenis gledal na crnobeli televiziji. Aja. Stroma ne bi bilo. Hm.
Verjamem, da se le delas neumnega. Hm
1357 sporočil: 7.095
[#2134758] 03.06.13 00:38
Odgovori   +    4
To je sramota. Tisti, ki je to pisal in popacal spominsko tablo, ne pozna slovenske zgodovine zadnjih 30 let in procesov, ki so se v tem času dogajali v Sloveniji.
anon-231230 sporočil: 4.037
[#2134767] 03.06.13 01:00 · odgovor na: (#2134469)
Odgovori   +    9
[gsavli]
> [vinopivec]
> > [gsavli]
> > > [vinopivec]
> > > > [mrki.]
> > > > > [dob]
> > > >
> > > >
> > > > Zato ima višji FQ on tebe in napake skrite pod rušo!
> > > >
> > > > PS:
> > > > Približno tako je pisalo, a so takoj zbrisali sporočilo. Zakaj že?
> > > > Imajo nekateri na forumu privilegije in posebno zaščito?
> > >
> > >
> > > Tri ti lahko takoj naštejem, vsi stebri forumskega vsegliharstva. Pa dva od njih ponavadi z veseljem preberem.
> > >
> > > A +83-129=63
> > > B +134-104=63
> > > C +126 -103=74
> > >
> > > Pa še kak očitno precej bolan agitator, ki se deklarira za vsegliharja in liberalca in zato mirno uživa pod plaščem zaščite
> > >
> > > D +71-174=46
> > >
> > > Cenzurirani dob in podobna desničarska golazen imajo pač drugačen tretma
> > >
> > > E +145-86=52
> > > F +112-76=40
> > > G +94-74=37
> > >
> > > Ščiti ali razsuva jih prav gotovo legendarni skrivnostni algoritem. Programska logika je vedno objektivna...
> >
> > janševi neodubi je treba priznati prizadevnost, manjka vam pa bistrosti za kake zaključke ven potegnit. to vas še malo jebe.
> >
> > :)
>
>
> Rdeče stare mladince iz pravih partizanskih družin vas očitno marsikaj veže. One for all, all for one. Si to hotel povedati, dotorčič? Ti meni o bistrosti... Ja, zdaj se bom pa res zamislil.

Nihče ne zbira tako vneto podatkov o drugih forumaših kot ravno janševi cucki. Kaj je že stara udba delala?

To sem želel povedati.
"Janševi cucki"... In takle ubogi žaljiv politikantski revež Gregec Šavlijev se gre dohtarja in kandidata za ljudskega poslanca na Vipavskem? Vidim, da ti s tako od boga, pardon, genetike dano pametjo ni bilo lahko na medicini.

Pa še vnaprej ti ne bo, kolega, ker nimaš murgelskega kritja kategorije podobnih rodbinskih rdečkarjev tipa Voljča, Kebra, Kende. Pač tuli vnaprej svoje in Mladinine mantre.

To ti želim povedati. Nič več, "bistri".
anon-251880 sporočil: 6.972
[#2134799] 03.06.13 06:41 · odgovor na: anon-233742 (#2134107)
Odgovori   +    9
[Gypsy]
Komunistična mazaška banda, kot nekoč fašisti na tržaškem.Ni već kaj dodati.


To isto so komunisti delali med vojno v Ljubljani, potem so pa Italijani celo ulico zasliševali in nekaj jih je šlo nedolžnih v Gonars ali pa celi v Gramozno jamo, to je bil boj OFrjev in VOSovcev v Ljubljani.
Večni mazači do današnjih dni.
Gustl sporočil: 13.625
[#2134806] 03.06.13 06:48 · odgovor na: anon-223671 (#2134742)
Odgovori   +    0
[jozagulikozaa]
> [Gustl]
> > [Tejči.]
> > > [Gustl]
> > > > [koma4]
> > > > Mi ki smo malo starejši se je še spomnimo. V osnovni šoli je bila obvezna! Mislim da v 5. ali 6. razredu . Tako kot Srbohrvaščina po vojašnicah v Sloveniji.
> > >
> > > A res? Kaj pa elektrika? Baje je takrat še bila, zdaj pa južneje od Kolpe menda sam še karbid uporabljajo.
> >
> > Glede elektrike...ti izraz redukcija kaj pomeni? 2x tedensko od 6 ure zvečer so polnoči....istočasno se je pojavil tudi manjko sveč v trgovinah......da da, nekateri se še spomnimo....
>
> Vse vem. Samo tega nisem vedel, da bi bilo se vedno tako, ce ne bi bilo JJ. Najbrz bi jaz zdele tenis gledal na crnobeli televiziji. Aja. Stroma ne bi bilo. Hm.

Verjamem, da se le delas neumnega. Hm
Jaz pa nisem preprican, ce locite preteklik od sedanjika.
anon-72566 sporočil: 3.465
[#2134824] 03.06.13 07:22 · odgovor na: čarli (#2134283)
Odgovori   +    0
Tole je zanimivo razmisljasnje....

www.ekathimerini.com...013_499789
bozo666 sporočil: 3.026
[#2134826] 03.06.13 07:23
Odgovori   +    2
Vedno se je treba vprašati kdo ima korist od te mazaške akcije.

Poznati pa je treba tudi delovanje obveščevalnih in para obveščevalnih služb.

Ne sme pa se pozabiti kdo je bil v stanju ponarejeti dokumente za diskreditacijo predsednika Danila T.

Pisanje po zidu je dosti manj zahtevna zadeva od prej navedene.

TOREJ,VSE JE MOŽNO, POČAKAJMO KAJ BO REKLA POLICIJA PO KONCU PREISKAVE.
anon-55427 sporočil: 729
[#2134832] 03.06.13 07:28 · odgovor na: (#2134258)
Odgovori   +    7
[pirhovec]
> [yuTel]
> > [zvonkass]
> > ...tut elektriko so nam izklapljal...cist tko mimgrede...
>
> Res, tast je 1985 leta (tam nekje) kupil novo petrolejko za namensko uporabo, zaradi redukcij. Je pa res, da so table z napisi v ćirilici na želežniških postajah pobrali tam nekje sredi sedemdesetih let.

tam nekje v 5. razredu OŠ smo se morali učiti in naučiti cirilice
... in ne samo to, res samo eno leto, so v slovenskih šolah izdajali šolska spričevala v cirilici. Imam original od enega svojega prednika.
1003TKCXd sporočil: 336
[#2134849] 03.06.13 07:59
Odgovori   +    10
Res je zanimivo, da ta sramotna dejanja v Sloveniji počnejo le levičarji (beri komunisti). Enkrat s pobojem grozijo kristjanom, enkrat nas pošiljajo v Hudo jamo, organizirajo proteste proti desnici itd. To je pač kultura levičarjev. Tu si nimamo kaj pomagati. S takim načinom so prišli že večkrat na oblast in mislijo, da jo bodo tudi sedaj na ta način obdržali. A ste že kdaj kakšna takšna dejanja videli ali doživeli od desničarjev?
anon-261460 sporočil: 74
[#2134881] 03.06.13 08:19 · odgovor na: bozo666 (#2134826)
Odgovori   +    9
Tukaj gre za čisto sprenevedanje-dejstvo je,da je bombo podtaknila UDBA in Danilo je to vedel,potem pa je lagal,da ni vedel. Vedel je moj foter,ki je bil takrat tožilec v Mb.,vedela je moja stara mama in vedel je cel Maribor. Neumno pa je sestavljati dokumente,da bi lažnivcu dokazali da je lažnivec.
najobj sporočil: 31.867
[#2135051] 03.06.13 10:07 · odgovor na: (#2134673)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 03.06.2013 10:08
[gsavli]
> [Tejči.]
> ne se norčevat, nam takrat res ni bilo do heca........v bistvu bi bil prav dober eksperiment, da se folku dvakrat tedensko za 6 ur odklopi elektriko, pa da vidimo koliko časa bi trajalo, da pošizijo......
Pa to - pred JJjem - redukcije, po JJju, fdvjevcu in hobi električistu - elektrika.

:))
... čuj, ampak če raja to res verjame, potem se jaz niti najmanj ne čudim, da je za njih Janez Janša odrešenik in ne Jezus Kristus ...
anon-9457 sporočil: 1.286
[#2135067] 03.06.13 10:12
Odgovori   +    0
"oskrunili spominsko obeležje ?" SSKJ: "oskrúniti -im dov. (ú ȗ) 1. storiti dejanje, s katerim se izrazi nespoštovanje do stvari, ki se jim navadno izkazuje spoštovanje: oskruniti cerkev, grob; oskruniti spomenik žrtvam fašizma; oskruniti trupla padlih." Tabla na Roški je kamen s politično vsebino in zato ne more biti nekaj, čemur bi morali izkazovati spoštovanje. Moje politično stališče npr. je, da imam že poln qurac te četverice, predvsem čuftoljubca. In res ne vem, zakaj naj to stališče ne bi imelo enako težo kot stališče tablopostaviteljev.
anon-307399 sporočil: 426
[#2135348] 03.06.13 12:51 · odgovor na: Gustl (#2134130)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [Bo100]
> Zaradi tega junak (ti mu praciš lopov) lahko ti danes pišeš svinjarije po internetu. In to celo v slovenščini. Če ne bi bilo Janše, še za elektriko ne bi imel in bi uporabljal cirilico.

U matr, a tako bi bilo? To se pa res ne sliši dobro.
Gustl, ne delajte se neumnega!
Morda ne bi bilo čisto tako, ampak ne delajte se neumnega.
1003TKCXd sporočil: 336
[#2135457] 03.06.13 13:59 · odgovor na: anon-9457 (#2135067)
Odgovori   +    3
Spoštovani, lahko bi se strinjal z vami, če nekateri ne bi z veliko večjo vnemo in mnogo, mnogo manj upravičeno slavili svojo zmago že skoraj sedemdeset let.Ali ste se že kdaj oglasili ob proslavi Dražgoške bitke itd itd? Prav gotovo bo zgodovina pokazala, da so bila dejanja v 90-letih v celotni slovenski zgodovini najbolj plemenita in najbolj pommebna za vse nas in za bodoče rodove.
čarli sporočil: 13.178
[#2135554] 03.06.13 14:53 · odgovor na: anon-72566 (#2134824)
Odgovori   +    3
[bondy]
Tole je zanimivo razmisljasnje....

www.ekathimerini.com...013_499789
Jah nič novega. Pač žižek je attention whore in hoče s takimi izjavami pritegniti folk;) No je pa on itak doživljal že orgazme v času praške pomladi ko so sovjetski tanki šli nad protestnike. To vse pove o njegovem twisted mind...
anon-293700 sporočil: 135
[#2135556] 03.06.13 14:54 · odgovor na: Gustl (#2134197)
Odgovori   +    5
sem tujka in 7 leto opazujem Slovence in dogajanje v politiki.
problem večine in vaš tudi Gustl, da sploh ne cenite niti svoje države, niti neodvisnosti in ne premorete nekaj nacionalne samozavesti.Všeč vam je katerakoli osebnosti ali ne, samo spoštovanje do tistih kateri so pripomogli k neodvisnosti vaše države, prvič v zgodovini, vam je popolnoma tuje, na žal....
Gustl sporočil: 13.625
[#2135564] 03.06.13 14:58 · odgovor na: anon-293700 (#2135556)
Odgovori   +    4
[neresen]
sem tujka in 7 leto opazujem Slovence in dogajanje v politiki.
problem večine in vaš tudi Gustl, da sploh ne cenite niti svoje države, niti neodvisnosti in ne premorete nekaj nacionalne samozavesti.Všeč vam je katerakoli osebnosti ali ne, samo spoštovanje do tistih kateri so pripomogli k neodvisnosti vaše države, prvič v zgodovini, vam je popolnoma tuje, na žal....
Poblem precej vas pa je, da ne znate ločiti med spoštovanjem za neka dejanja in čaščenjem. Žal.
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2135679] 03.06.13 15:54
Odgovori   +    3
Komunisti so bili v casu nasega solanja vedno polni besed glede strahopetzstva italijanskih ali avstrijskih fasistov, ce so popisali kaksno tablo ali grob.
Ali so zato oni sedaj kako drugacni. Ali pa sedaj mlade drugace poneumljajo?
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2135988] 03.06.13 19:34 · odgovor na: (#2135080)
Odgovori   +    0
Ne bodi smešen, nihče mi DD ni ukradel, niti vidva, ker je sploh ne razumeta ;)
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2136051] 03.06.13 20:41 · odgovor na: (#2136021)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
> [sstanislav]
> Ne bodi smešen, nihče mi DD ni ukradel, niti vidva, ker je sploh ne razumeta ;)

Tako si rekel,

> [sstanislav]
> > > [valsidalado]
> > /.../
> Nič ni bila prenosljiva, samo novinar Mladine si je moj tekst prikrojil po svoje. Pa tudi jaz si nisem nalimal logo DS, ampak je bil tak sklep kongresa, da gre na volitve DD kot vodilna tema programa.

Pa tole

> /.../
> Vidva, z onim novinarjem Mladine, mislim, da je bil Jani Sever, bi bila odličen par ;)

Sicer pa ne vem kaj si želel s tem povedati, razen če si želel biti smešen kar ti. S Severjem si me očitno enačil glede razumevanja tvoje ideje. Je pač ne znaš razložiti ali pa ni logična, če se ti zdi, da je ne razumem. Sploh pa, čuden način, da mi želiš nekaj razložiti, obenem ko vztrajno trdiš, da prav jaz tega nikakor ne morem razumeti. Butasto. Izgleda da iščeš potencialno žrtev, da bi se prikupil s tem drugim, kar se mi pa ne zdi ravno fer. Do sedaj sem pripisal ta tvoja natolcevanja tvoji ev. utrujenosti, vse bolj pa že dvomim v tvoje namene in tvoj značaj.
Utrujaš pa me v vsakem primeru.
Brez truda ni uspeha, sploh pa ne v upravljanju in vodenju podjetja.
Večje je, večji je trud.
V vsaki državi pa je največje podjetje država.
Marsikateri car je pri trudu izgubil tudi glavo, ne le kapitala.
Kaj in čigav je torej tvoj nemški javni kapital?
Kdo ta teritorij brani na smrt pred tistim, ki mu ga hoče odvzeti?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2136124] 03.06.13 21:55 · odgovor na: anon-238577 (#2134488)
Odgovori   +    1
[fibonaci]
> [Gustl]
> > [zvonkass]
> > ...tut elektriko so nam izklapljal...cist tko mimgrede...
>
> Skratka, da povzamemo, koliko dreka se nam poizkuša v glavo uturit:
>
> 1) ČE ne bi bilo partizanov, bi sedaj govorili nemško.
>
> 2) ČE ne bi bilo Janše, bi sedaj pisali v cirilici in to v temi.
>
> A res ne opazite, kolk glupo je vse skupaj.

xexe, to si dobro opazil in povezal;

mit enobeja in mit osamosvojitve sta popolnoma enaka;

tista "nova elita" ki je prišla iz enobeja, ko so čobani na poti v šolo zašli na položaje, je bila čista taka, kot je zdaj "nova tajkunska elita", enaki vzorci, enako poreklo, enaka obramba, enake metode, enako glupe zgodbice ...

petdeset let smo korakali v krogu, da smo prišli spet na začetno točko, pa še zdaj ploskajo tistim, ki vodijo ta "pohod u jajce..."
Janša je samo lakmus papir slovenske norosti. Dokler bodo starci iz ene in druge opcije dušili to državo s svojim strupom iz naftalina, napredka ne bo. Oni so svoj smisel pred smrt našli. Mi pa lahko samo čakamo da jim obojim poide bencina.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#2136189] 03.06.13 23:08
Odgovori   +    5
Mi smo bili tudi na Roški leta 1988, ker vemo kaj je bilo takrat, ga podpiramo tudi danes!!!!

Janez Janša je naš edini državnik !
anon-79735 sporočil: 16.531
[#2136197] 03.06.13 23:17 · odgovor na: (#2136173)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
> [sstanislav]
> > [valsidalado]
> /.../
> Kaj in čigav je torej tvoj nemški javni kapital?
> Kdo ta teritorij brani na smrt pred tistim, ki mu ga hoče odvzeti?

...in kdo te bo pa branil pred carjem ali pred tvojim Putinom? (Švicarji?)
Da, kdo, državljan ali davkoplačevalec?
anon-313800 sporočil: 72
[#2136234] 04.06.13 01:10 · odgovor na: anon-9457 (#2135067)
Odgovori   +    2
You are sick,no question about.Go see a shrink,he may be able to help you if is not to late!

Strani: 1 2 3 4 5 6 7