Strani: 1

crt sporočil: 27.121
[#2839092] 20.04.20 12:14
Odgovori   +    10
The Trump administration awarded a $55 million contract to a bankrupt company with zero employees for N95 masks, which it's never manufactured www.businessinsider....sks-2020-4
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2839098] 20.04.20 12:29
Odgovori   +    21
Počivalšek pa je govoril, da poslujejo z zanesljivimi podjetji...

... gre za insajderske info, pomešane z vojnim dobičkarstvom. Stvar je precej očitna.

In če Snežič pravi: Tačke stran od tega posla... hu, potem nehote pove, da nekaj ve o teh poslih, sicer ne bi podjetjem (ki ga povprašajo) aka svetoval: tačke stran od tega.

Torej, izgleda, da je ta nova Vlada (kot smo predvidevali) afera na dveh nogah... ki želi ustvariti dobiček v izrednem stanju.

Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo...
bigl sporočil: 18.363
[#2839102] 20.04.20 12:59
Odgovori   +    13
Dejstvo je, da je dobitek v poslu z maskami boljši od listka za loto, razmišljam. Prvi je 100% brez rizika (dobre so tudi serevete z dodanimi gumicami), drugi pa je skoraj 99,9999 rizičen. Lep dan.
vrac sporočil: 11.068
[#2839116] 20.04.20 13:24 · odgovor na: (#2839086)
Odgovori   +    11
So brez sramu. Tole se ne bo nujno končalo najbolj "srečno" za njih.
lojze1 sporočil: 755
[#2839139] 20.04.20 14:06 · odgovor na: FIN-379669 (#2839098)
Odgovori   +    7
čas vnosa: 20.04.20 13:50
Kaj je to za en argument:"Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo.." A je tvoja narava "ta prava"?!
najobj sporočil: 31.867
[#2839144] 20.04.20 14:15 · odgovor na: FIN-379669 (#2839098)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2020 14:20
[]
Počivalšek pa je govoril, da poslujejo z zanesljivimi podjetji...

... gre za insajderske info, pomešane z vojnim dobičkarstvom. Stvar je precej očitna.

In če Snežič pravi: Tačke stran od tega posla... hu, potem nehote pove, da nekaj ve o teh poslih, sicer ne bi podjetjem (ki ga povprašajo) aka svetoval: tačke stran od tega.

Torej, izgleda, da je ta nova Vlada (kot smo predvidevali) afera na dveh nogah... ki želi ustvariti dobiček v izrednem stanju.

Me kaj dosti ne čudi vse skupaj, glede na naravo ljudi, ki vse skupaj vodijo...
... eh, kolikor vidim, zdaj noben ni neznanega dne, na neznan način in na neznanem kraju sprejel neznano nagrado, ampak je vse transparentno, tako da res ne vem, kaj te spet muči ...

P.S.: vojno dobičkarstvo je najbolj normalna stvar - BTW, boj s korono imenujejo vojna povsod po svetu - za vsako vojno, sicer besedna zveza "vojno dobičkarstvo" po celem svetu ne bi obstajala, poleg tega pa tokrat ne kupujemo Patrije za potrebe NATO pakta, ampak kupujemo zaščitno opremo, ki jo res rabimo, pa Šarcu tudi noben ni zvijal roke, da je odstopil in se prostovoljno odpovedal možnosti, da neznanega dne, na neznan način in na neznanem kraju sprejme neznano nagrado ... aja, in ko sem že pri Šarcu in Janšatu, Janša mi res gre na kurac, ker niti zdaj ne more iz svoje tviteraške kože, neizmerno bolj pa mi grejo na kurac hinavske skrivaške pizde, ki so se s Šarcem na čelu poskrile v svoje luknje in se kot stekli psi zaganjajo v Janšata, ki je - njegov motiv sploh ni pomemben - z vodenjem vlade za VSE ljudi v Sloveniji nastavil svoj hrbet v daleč najhujši krizi od WWII naprej ...
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2839160] 20.04.20 14:40 · odgovor na: najobj (#2839144)
Odgovori   +    9
Glede na tvoj zapis, ti svetujem dopust ali obisk pri terapevtu. Alzo, sedaj razumeš.
najobj sporočil: 31.867
[#2839161] 20.04.20 14:42 · odgovor na: FIN-379669 (#2839160)
Odgovori   +    7
[]
Glede na tvoj zapis, ti svetujem dopust ali obisk pri terapevtu. Alzo, sedaj razumeš.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, ti pol kurca nič ne razumeš ... no, je pa res, da ti samo zato ni treba k terapevtu ...
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2839178] 20.04.20 15:27 · odgovor na: najobj (#2839161)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-379669 20.04.2020 15:28
Poglej. Z vsakim dodatnim zapisom razkrivaš del sebe, ki potrebuje sprostitev, ker kaže prikrito agresijo, ki ni dobra popotnica za tvoje življenje.

(Tvoj všečkar pa ima problem, da odkar sem zapisal, da vse stvari v življenju niso črno bele, ali pa da rumeno-bela-rumeno barva ni najlepša v tem prostoru... sem na njegovi negativni listi. :) Pa veš, kako se sekiram zaradi tega... 0,00000001%... morda še to ne.)

(Za razliko od 19 majhnih ljudi na tem portalu jaz nisem dal na ignore niti eno osebo, čeprav se z njenim razmišljanjem ne strinjam. Če se ne strinjam, pač zapišem. Morda kdo razume, morda ne, pa kaj pol, če ne.)

(Mi je pa izpod nivoja dajati koga na ignore. Majhni ljudje pa to konstantno počno in na tak način se jim one v mokrih sanjah podaljša za 5 cm. Samozavesten človek tega ne potrebuje. Tudi velikega vozila s 6.000 cm3 motorjem ne potrebuje za vsakdanje življenje...)

(Vsak ignore-ant naj se pogleda v ogledalo in premisli, če je srečen s tem malim dejanjem.)

(Če si do sem prišel, se boš vprašal, kaj ima to s teboj. Morda nič, ampak, vseeno ti povem, uporabljaš besednjak in ton, ki je neprimeren, zraven pa mešaš misli, ki ne gredo skupaj. Kaj si jaz mislim o JJ ali kaj ne, je moja stvar... o Vladi, ki je sestavljena iz 100 osebkov, pa si kot celoti lahko mislim svoje in zapišem.)

(Če boš kaj razumel, boš, če ne boš, pa nič. Res mi je ravno, ampak, če ti to pišem, sem pač po naravi zelo vtrajen in glede nekih medčloveških odnosov zelo dosleden... zato pišem.)
najobj sporočil: 31.867
[#2839269] 20.04.20 19:27 · odgovor na: FIN-379669 (#2839178)
Odgovori   +    5
[]
Poglej. Z vsakim dodatnim zapisom razkrivaš del sebe, ki potrebuje sprostitev, ker kaže prikrito agresijo, ki ni dobra popotnica za tvoje življenje.

(Tvoj všečkar pa ima problem, da odkar sem zapisal, da vse stvari v življenju niso črno bele, ali pa da rumeno-bela-rumeno barva ni najlepša v tem prostoru... sem na njegovi negativni listi. :) Pa veš, kako se sekiram zaradi tega... 0,00000001%... morda še to ne.)

(Za razliko od 19 majhnih ljudi na tem portalu jaz nisem dal na ignore niti eno osebo, čeprav se z njenim razmišljanjem ne strinjam. Če se ne strinjam, pač zapišem. Morda kdo razume, morda ne, pa kaj pol, če ne.)

(Mi je pa izpod nivoja dajati koga na ignore. Majhni ljudje pa to konstantno počno in na tak način se jim one v mokrih sanjah podaljša za 5 cm. Samozavesten človek tega ne potrebuje. Tudi velikega vozila s 6.000 cm3 motorjem ne potrebuje za vsakdanje življenje...)

(Vsak ignore-ant naj se pogleda v ogledalo in premisli, če je srečen s tem malim dejanjem.)

(Če si do sem prišel, se boš vprašal, kaj ima to s teboj. Morda nič, ampak, vseeno ti povem, uporabljaš besednjak in ton, ki je neprimeren, zraven pa mešaš misli, ki ne gredo skupaj. Kaj si jaz mislim o JJ ali kaj ne, je moja stvar... o Vladi, ki je sestavljena iz 100 osebkov, pa si kot celoti lahko mislim svoje in zapišem.)

(Če boš kaj razumel, boš, če ne boš, pa nič. Res mi je ravno, ampak, če ti to pišem, sem pač po naravi zelo vtrajen in glede nekih medčloveških odnosov zelo dosleden... zato pišem.)
... alzo, noh ajn mal ... čuj, kot sem napisal, očitno - OK, ne bom napisal da pol kurca - nič ne razumeš, ker v svojem postu tukaj zgoraj sploh nisem mislil na tebe - BTW, pojma nimam, zakaj si v totih "steklih psih" prepoznal sebe in zakaj v famozni "neznanega dne, na neznan način in na neznanem kraju sprejel neznano nagrado" nisi prepoznal cinične zajebancije na Janšatov račun oziroma na račun finske podkupnine, ki je na dolgi poti s Finske "izhlapela" na avstrijsko-slovenski meji - ampak sem s steklimi psi mislil na aktualno opozicijo, ki je s svojim podlim nagajanjem (= sabotiranjem) Janšatovi (= slovenski) vladi v teh nenormalnih časih dosegla človeški poden in so bolj bedni, kot si vsak normalen sploh lahko predstavlja ...

P.S.: (ne)ignoriranje in plusarjenje je brezveze komentirat, ker si kompletno sfalil, ker namreč v svoji 12 (dvanajst) letni zgodovini na totem forumu - ignoriranje in plusarjenje mi je preprosto glupo - nikomur nisem dal niti enega samega plusa, na ignore pa je pred nekaj dnevi prvi in edini do zdaj odletel oni picikato, ki pa je na totem forumu itak iz "mojega" komunajzarskega tabora, ampak me je s svojim bebavim antijanšizmom v tistem trenutku resnično razpizdil, vmes pa sem pozabil, da bi ga odignoriral ... aja, če te moj občasno namerno vulgarni besednjak tako zelo moti, potem si očitno odraščal in še vedno živiš zavit v vato in "grdih" besed - ja, Simonin vzdih "pismo" je res lepše, kot če jaz zavzdihnem "pizda" - pač nikoli nisi slišal, jaz pa sem že malo prestar, da bi zdaj zaradi nežnih dušic na totem forumu svoj stil menjal, jebiga ...
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#2839280] 20.04.20 19:45 · odgovor na: najobj (#2839269)
Odgovori   +    3
Pismo, tokrat imaš 78,789% prav, po moje. Ne me vprašati, kako sem izračunal, ker tote cifre mi včasih služijo 77,655% zanesljivo, včasih se približam do 95%, ne pomnim, da bi kdaj zadel 100%.

Če bi zadel 100% vsaj 5 v živlenju, bi bil že milijonar, in seveda s takimi čudnimi tiči na totem forumu ne bi zapravljal čas. Najmanj, kar je, bi se spraševal, ali je žena še tista 100% prava ali le 92%. Otroka pa sta baje 100% moja... mi je žena djala.

(Ker pa nisem milijonar, so žena in otroka 100% najbolje, kar se mi mota okoli... čeprav me 75% poslušajo. Vse drugo, s čimer se ukvarjam, je še bolj relativno.)

(Toti virus? Moral bi imeti 10% težo danes v našem življenju. Jutri, 5%, pojutrišnjem 0%. Z Janšo, Hanom, Šarcem in drugimi bi moralo biti podobno, le precej bolj pospešeno, začenši pri 0,0001% do zaključne 0-le.)
XHKSV1 sporočil: 251
[#2839354] 20.04.20 23:02
Odgovori   +    0
Za bruhat ...
FIN-231786 sporočil: 43
[#2839388] 21.04.20 06:38
Odgovori   +    13
Bi rekel, da je to SAŠO ČEH, ki je bil med ostalim pred mnogimi leti lastnik podjetja PISANI MLIN d.o.o.
Podjetje je bilo IZBRISANO davnega leta 2007, ostal je DOLŽNIK mnogim, premnogim podjetjem.
Njegov NASLOV pa je bil SAŠO, ČEH, JANEŽOVCI 7, DESTERNIK
in če je to ta, evo deluje dalje pod drugim imenom ter muti celo do vrha države.
SRAMOTA S KOM POSLUJE DRŽAVA IN SRAMOTA ZA DRŽAVLJANE KAKŠNO IMAMO VODSTVO, pa kopica uradnikov in sekretarjev, ki niti pogledati nočejo kdo, kaj in kako je v preteklosti utajeval!
IN OČITNO SO ŽE TAKRAT DELALE POLITIČNE NAVEZE, SE JE IZ KAZENSKIH PREGONOV IN SODIŠČ IZVLEKEL KOT VZOREN DRŽAVLJAN, BI REKEL JE BIL TOŽNIK KRIV DA GNOJ NI PLAČAL!!!
No ja, da ne bo pomota ni pomembna brva, VSI ISTI KO SE DOKOPLJEJO VRHA - LOPOVI!!!
OSvet2020 sporočil: 4
[#2841258] 27.04.20 11:08 · odgovor na: FIN-379669 (#2839280)
Odgovori   +    1
Ojoj, to pa morem napisati glede na prebrano.

Kako pa si ti (FIN-379669) ena vase zagledana, megalomanska, kompleksna in predvsem komplicirana duša.

Verjetno enak tudi v realnem življanju.

Ker, sodeč samo po komentarjih tukaj; je te odgovore kar težko normalnemu človeku (po tvoje - malemu človeku) prebaviti. Res si ne bi želel s takim človekom kramljati ob kavi ...

Strani: 1