Strani: 1

FIN223552 sporočil: 1.136
[#2826526] 19.03.20 15:14
Odgovori   +    1
Kaj to pomeni na javnih površinah? Da s svojo familijo ne smem na cesto stopit in mora eden ostat na privat zemlji?
FIN-547190 sporočil: 286
[#2826546] 19.03.20 15:41 · odgovor na: (#2826529)
Odgovori   +    3
[rename]
> [FIN223552]
> Kaj to pomeni na javnih površinah? Da s svojo familijo ne smem na cesto stopit in mora eden ostat na privat zemlji?

Daj no, a je res tako težko razumeti.
Gre za odlok, ki bo dodatno otežil razširjanje virusa.
Tvoja familija, četudi imaš 10 otrok, se še vedno lahko špancira po "javnih površinah", saj ste že cluster... okužen ali neokužen.
Če boš pa sklical komplet žlahto na demonstracije pred vladno palačo, te bodo pa razgonili in naložili kazen.

Bebčki kot je tale in oni aktivistični ekonomist kren so ključni faktor širjenja epidemije. Pa deset tisoči njima podobnih, a manj ali celo ne-pismenih, ki se tudi ne pustijo ovirati pri svojem vsakodnevnem druženju ali poslovanju; med sabo in nato seveda z drugimi. Celo srbska oblast je to z dvotedensko zamudo dojela in šla krepko dlje od naše nove.

Nimaš kaj. Morda se jim hitro povrne ta ohola naivnost...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2826636] 19.03.20 19:54
Odgovori   +    2
A grem lahko na trim s člani svoje familije ali bodo uleteli specialci in nas zaprli v gulag ?
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2826644] 19.03.20 20:07 · odgovor na: (#2826529)
Odgovori   +    0
[rename]
> [FIN223552]
> Kaj to pomeni na javnih površinah? Da s svojo familijo ne smem na cesto stopit in mora eden ostat na privat zemlji?

Daj no, a je res tako težko razumeti.
Gre za odlok, ki bo dodatno otežil razširjanje virusa.
Tvoja familija, četudi imaš 10 otrok, se še vedno lahko špancira po "javnih površinah", saj ste že cluster... okužen ali neokužen.
Če boš pa sklical komplet žlahto na demonstracije pred vladno palačo, te bodo pa razgonili in naložili kazen.
Kakšni clusterji? Uradni list za zadnji dan je plačljiv, odlok sploh ni v celoti javen, do zdaj pa niso v teh odlokih specificirali točno nič - vse so totalno splošne idiotsko artkulirane prepovedi.

Dejansko me zamima ali lahko froce pa babo napokam v avto, brez da me policaji oglobijo.

Beboti kot oni pod tabo pa se očitno ne znajo vživeti v situacijo izven svojega malenkostnega žabjega bivanja. 5 ljudi je debilno do skrajnosti, to ne more biti splošno veljavno.
crt sporočil: 27.181
[#2826650] 19.03.20 20:17 · odgovor na: FIN223552 (#2826644)
Odgovori   +    4
[FIN223552]
Kakšni clusterji? Uradni list za zadnji dan je plačljiv, odlok sploh ni v celoti javen, do zdaj pa niso v teh odlokih specificirali točno nič - vse so totalno splošne idiotsko artkulirane prepovedi.
Dejansko me zamima ali lahko froce pa babo napokam v avto, brez da me policaji oglobijo.
Gibanje, dostop in zadrževanje na javnem kraju se v okviru zgoraj navedenih izjem dovoljuje tudi:

- skupinam oseb, če gre za ožje družinske člane ali člane skupnega gospodinjstva in če je mogoče ob tem gibanju zagotoviti varno razdaljo do gibanja podobnih skupin,

...

www.gov.si/novice/20...slovenije/
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2826660] 19.03.20 20:29 · odgovor na: FIN223552 (#2826526)
Odgovori   +    0
No zdaj so povedali da za družine in skupno gospodinjstvo ne velja. Bom pa prebral odlok jutri za ziher, to postaja noro vse skupaj.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2826665] 19.03.20 20:40 · odgovor na: anon-204390 (#2826636)
Odgovori   +    2
Mogoče bo pa sedaj Zoki poslal svoje redarje kasirat na potke okoli Tivolija in Rožnika.
:)
FIN-547190 sporočil: 286
[#2827046] 20.03.20 15:12 · odgovor na: (#2826642)
Odgovori   +    4
[kren]
> [FIN-547190]
> Bebčki kot je tale in oni aktivistični ekonomist kren so ključni faktor širjenja epidemije. Pa deset tisoči njima podobnih, a manj ali celo ne-pismenih, ki se tudi ne pustijo ovirati pri svojem vsakodnevnem druženju ali poslovanju; med sabo in nato seveda z drugimi. Celo srbska oblast je to z dvotedensko zamudo dojela in šla krepko dlje od naše nove.
>
> Nimaš kaj. Morda se jim hitro povrne ta ohola naivnost...

Mene pač bolj kot koronavirus skrbi kolaps gospodarstva. In če ti vrnem očitek... ti in tebi podobni ste ključni faktor za kolaps gospodarstva, ki bo mnoge prizadel bistveno bolj, kot koronavirus.
Glej, dragi liberalni fahidiot, še zadnjič preden greš na ignore.

Sem klen konzervativec, odgovarjam kot direktor za cca 120 mio EUR prodaje letno, hkrati odgovarjam tudi družbi - državljanom za ustrezno ravnanje podjetja v teh tednih. A ko berem tvoje mladeniške (upam) budalosti, se lahko zgolj pokrižam in se vprašam, kako bo, če taki kot ti nekoč prično voditi politiko, državo. Ne zanima me, od kod tvoje travme s starši, ne zanima me, od kod fahidiotizem in malikovanje profita. Etos pač ni privzgojen čisto vsakomur. Me pa iskreno zanima, kaj bo s tvojo zaverovanostjo v iskanje profitov, ko bo ta virus mutiral in udaril mlajšo populacijo, verjetnost je tam okrog 50%. Boš potem v postelji na respiratorju še besnel nad izgubljenimi možnostmi prodaje tvojih, ne vem, šraufov, plastičnih vrečk, hotelskih ali svetovalskih storitev? Ali to sceno delal ob morebitnem svojem otroku na tisti napravi? Laže bi razpravljal o tej temi s socialdemokrati kot pa z "vse je dovoljeno za moj profit" liberalcem, priznam.

Bedno, to je edini izraz, ki ga najdem za tvoj forumski aktivizem v teh dneh. Vale! (Spet googlaj, latinščina gotovo ni tvoja močna točka.)
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2827505] 21.03.20 15:35 · odgovor na: FIN-547190 (#2827046)
Odgovori   +    2
[FIN-547190]
> [kren]
> > [FIN-547190]
> > Bebčki kot je tale in oni aktivistični ekonomist kren so ključni faktor širjenja epidemije. Pa deset tisoči njima podobnih, a manj ali celo ne-pismenih, ki se tudi ne pustijo ovirati pri svojem vsakodnevnem druženju ali poslovanju; med sabo in nato seveda z drugimi. Celo srbska oblast je to z dvotedensko zamudo dojela in šla krepko dlje od naše nove.
> >
> > Nimaš kaj. Morda se jim hitro povrne ta ohola naivnost...
>
> Mene pač bolj kot koronavirus skrbi kolaps gospodarstva. In če ti vrnem očitek... ti in tebi podobni ste ključni faktor za kolaps gospodarstva, ki bo mnoge prizadel bistveno bolj, kot koronavirus.

Glej, dragi liberalni fahidiot, še zadnjič preden greš na ignore.

Sem klen konzervativec, odgovarjam kot direktor za cca 120 mio EUR prodaje letno, hkrati odgovarjam tudi družbi - državljanom za ustrezno ravnanje podjetja v teh tednih. A ko berem tvoje mladeniške (upam) budalosti, se lahko zgolj pokrižam in se vprašam, kako bo, če taki kot ti nekoč prično voditi politiko, državo. Ne zanima me, od kod tvoje travme s starši, ne zanima me, od kod fahidiotizem in malikovanje profita. Etos pač ni privzgojen čisto vsakomur. Me pa iskreno zanima, kaj bo s tvojo zaverovanostjo v iskanje profitov, ko bo ta virus mutiral in udaril mlajšo populacijo, verjetnost je tam okrog 50%. Boš potem v postelji na respiratorju še besnel nad izgubljenimi možnostmi prodaje tvojih, ne vem, šraufov, plastičnih vrečk, hotelskih ali svetovalskih storitev? Ali to sceno delal ob morebitnem svojem otroku na tisti napravi? Laže bi razpravljal o tej temi s socialdemokrati kot pa z "vse je dovoljeno za moj profit" liberalcem, priznam.

Bedno, to je edini izraz, ki ga najdem za tvoj forumski aktivizem v teh dneh. Vale! (Spet googlaj, latinščina gotovo ni tvoja močna točka.)

Sicer si dobro opredelil sociopata, a še vedno raje vidim take kot je on po morebitni pandemični katastrofi ali po prihajajočem ekonomskem kolapsu kot pa mesečno/kučanovske komuniste.

Strani: 1