6 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
6 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
7 ur
Najbolj brani članki danes
8 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
9 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
9 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
9 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
9 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
9 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
10 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
11 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
11 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
11 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
11 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
11 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
12 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
13 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
13 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
13 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
13 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.966
[#2825511] 17.03.20 13:01
Odgovori   +    9
Pravega bleferja so dali za uradnega govorca.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2825522] 17.03.20 13:20 · odgovor na: FIN-379669 (#2825511)
Odgovori   +    6
Strinjam se, Šarec je bil boljši! In Bratuškova!
Sarcasm off
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2825535] 17.03.20 13:53
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-184333 17.03.2020 14:11
Tale Kacin mi žal deluje naveličano, nervozno, na trenutke vzkipljivo in arogantno. Pravo nadprotje od poveljnika CZ Šestana, ki poleg kriznih razmer obvlada tudi spodbudne razmere. Najbrž so to leta in veljava, ki mu je stopila v glavo. Upam, da se nas virus čimprej usmili. Kar se tiče zaprtja DZ pa lahko gredo tudi v CD, če jim paše.

PS: Maske se bolje prilegajo tistim, ki nimajo brade.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2825557] 17.03.20 15:05
Odgovori   +    3
Verjetno se sami ne vedo, kaj bi radi in sploh naredili!?

Pa tako se jim je mudilo!! :))

In ukinitev testiranja je bilo edino,kar so naredili!? :))

Naj poimenujejo nazaj vojasnico!
Miricamb sporočil: 129
[#2825593] 17.03.20 16:42 · odgovor na: anon-333107 (#2825557)
Odgovori   +    3
Lenarčič: "Ne vem, na čem temelji odločitev slovenske vlade, a priporočila pristojnih ustanov so, da se testira čim širše"
Micare sporočil: 1.582
[#2825625] 17.03.20 18:19 · odgovor na: (#2825601)
Odgovori   +    3
Kaj majo za nakladat. Razlagat pravo in trgovske zadeve. Ti strokovnjaki odločajo o gospodarstvu, pokojninah, vojski, zdravstvu ... Če ma kdo kaj za povedat naj povedo zdravniki. Ne pogrebniki. Nekoč ni bilo niti ene papirnate maske. A platnene niso več dobre, da kapljice ne špricajo okrog? Pa večslojne so lahko. Dvojno upojno. Se mi zdi, da sem nekje videl kr naglavni model. Kak strokovnjak bi lahko povedal s čim jih smemo preparirat (sol? koliko na liter vode?), da bi bile še bolj učinkovite in neškodlijve. Pa prekuhaš jih lahko. Pa pa še zlikaš. In tudi eko so. Pa še v mikrovalovko jih lahko porineš kot flaške za dojenčke.Trikrat sterilizirane. Še pomnim kako peče, ko daaaajeeeeššššš stekleno flaško iz kropa.
Mi rabimo vse kar izvajajo Kitajci, Tajvanci, južno Korejci. Tko na mini. Izolacijo samoizoliranih po enotah. Prepovedati prehajanje iz ene enote v drugo. Enota mora bit taka s trgovino in zdravnikom. Iz enote v drugo enoto dovoljeno samo v službo in nazaj, če ni okuženih v obeh enotah. Tako bi tudi marsikaj od gospodarstva funkcioniralo. Mini karantene, vas, blok. Kvečjemu krajevna skupnost. Iz karantene ni izhoda. Dokler se ne prekliče. Vse potencialno okužene in potrebno osebje v izolacijo v hotel. Prav tako okužene v hotele s sobami z wc. Tiste s hudo obliko pa v bolnišnico naenjeno le njim in bivanju osebja. Iz teh izolacij pelje pot ven samo skozi karaneno. Jaz že ne bi hodil domov, da okužim domače, sosede in pol trgovine. Nikol ne veš.
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2825737] 18.03.20 06:54 · odgovor na: (#2825569)
Odgovori   +    2
[denac]
> []
> Pravega bleferja so dali za uradnega govorca.

Takoj, ko sem slišal novico,da je glasnogovorec kriznega štaba, sem pomislil, da je to priznanje za vlogo ministra za informiranje. Posebno se je izkazal v slovenski vojni 1991. Vse takratne tiskovke v CD je vodil Kacin. In delal sem na skoraj vseh tiskovkah. Kacin je z namazanim jezikom dobil tričetrt slovenske vojne.
Morda pa je vlada z njegovim imenovanjem hotela poudariti in opomniti na resnost položaja vsaj tiste, ki se spomnimo vojne in njegovih tiskovk.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2825747] 18.03.20 07:27 · odgovor na: (#2825569)
Odgovori   +    1
[denac]
> []
> Pravega bleferja so dali za uradnega govorca.

Takoj, ko sem slišal novico,da je glasnogovorec kriznega štaba, sem pomislil, da je to priznanje za vlogo ministra za informiranje. Posebno se je izkazal v slovenski vojni 1991. Vse takratne tiskovke v CD je vodil Kacin. In delal sem na skoraj vseh tiskovkah. Kacin je z namazanim jezikom dobil tričetrt slovenske vojne.
Naj se hudičevo dobro zaveda da je tisto vojno dobil na podlagi govorjenja večje resnice kot je to počela srbska propaganda. Sedaj ima opravka z virusom, ljudmi in priporočili zdravstva ter strokovnjakov iz sveta. Dvomim da se bo znašel. Včeraj na odmevih je tresel več laži kot resnice.

Strani: 1