Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2807472] 13.12.19 11:03
Odgovori   +    0
V povezavi s tč. 5. bi dodali še tč. 6. z vprašanji npr. kakšnim Združenim kraljevstvom? Kdo bo v njem? Bo Škotska? Wales? Koliko je potrebno, da v Severni Irski spet začnejo frcati iskre? Johnsonova naloga ne bo lahka, sicer, kot ugotavlja članek, bi Johnson utegnil biti bolj spravljiv.
najobj sporočil: 31.906
[#2807488] 13.12.19 12:44
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 13.12.2019 12:52
... Kaj Johnsonova zmaga časovno pomeni za brexit in EU ...

... čuj, Simona ... evo, meni se sicer jebe, kaj Johnsonova zmaga časovno pomeni za brexit in EU, ker pa sem mahnjen na šport, me zelo zanima, kako bo že čez dobra dva meseca (18.februarja 2020) izgledalo nadaljevanje letošnjih tekmovanj v okviru UEFA www.uefa.com/ , sploh če pomislim na Bosmanovo pravilo www.finance.si/24497...-Sloveniji in na številne evropske fuzbalerje v najboljših klubih Velike Britanije in (morebitne) omejitve števila tujcev v ekipah ...

P.S.: če omejitve števila tujcev v fuzbalskih ekipah še vedno obstajajo - ne ljubi se mi guglat - stavim gajbo pira, da vsaj polovica moških ne bi glasovalo za brexit in zdaj še za Johnsona, če bi vedeli, da jim bo zaradi brexita zelo verjetno vsaj z vidika kvalitete razpadla njihova Premier League ...

Strani: 1