Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2800668] 27.10.19 17:53
Odgovori   +    1
Zakaj brexitovsko šikanirajo ljudi, če brexita nikoli ne bo?
FIN-379669 sporočil: 7.967
[#2800675] 27.10.19 20:46 · odgovor na: anon-317028 (#2800668)
Odgovori   +    4
Bo, ko bo ali Corbyn ali irska DUB povedala kdaj. To je ves trik tele zgodbice.

Gre za vprašanje, kdo ima daljšega.

V bistvu večine poslancev EU ne zanima, jih pa zanima, ali bodo "na pravi, zmagovalni strani".

Kolikor sem imel opravka z Angleži, tudi izobraženi ljudje se obnašajo, kot da je UK center sveta, zlasti London. Zelo malo vedo o vzhodu EU, kamor zanje spadamo tudi mi.

V UK žive dva svetova, eden izobražen in bogat - samozadosten - in eden, ki je delavski - dokaj neizobražen in ga oni bogati svet ne šmirgla kaj dosti.

Ne želim si živeti v EU državi, kjer je prepad med tema svetovoma tako velik, kot je v UK.

Pa to pravim z vsem spoštovanjem do Angležev, ki so zgodovinsko dokazano zelo uspešen narod - čeprav sestavljen iz različnih narodnosti - ampak ravno njihov primer dokazuje, kako težko je sobivati z različnimi narodnostmi, vendar za sedaj še uspešno.

Več je razlogov, zakaj je tam tak kaos, ampak še Kraljica je dala signal, da UK gre lahko iz EU, pa še zmeraj večine v parlamentu za to NI.
Vsi imajo radi kraljico, ampak ko šljivi njen politični nazor. Tako kot mi dejansko ne šmirglamo Pahorja, pa ga imamo kot neko barbiko še zmeraj radi.

Ali bi novi referendum kaj rešil? Morda ja, morda ne. Ampak jaz bi ga izvedel, ker je od prvega že toliko časa poteklo. Pa nisem Anglež, so I'm indifferent, more or less.

Strani: 1