Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2769771] 14.04.19 19:27
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-317028 14.04.2019 19:31
Kakšno avtorsko pravo neki!!!??? To je zakon o smrti interneta in je Peterle glasoval za smrt interneta. Spomnimo se, kako so glasovali:

ZA smrt interneta so glasovali:
Franc Bogovič,
Alojz Peterle,
Ivo Vajgl.

PROTI potrditvi direktive so glasovali:
Tanja Fajon,
Igor Šoltes,
Patricija Šulin,
Romana Tomc ter
Milan Zver.

Torej, nihče normalen v Sloveniji ne more glasovati za liste kje so Peterle, Bogovič in Vajgl. Če je na listi Bogovič se ga prečrta...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2769774] 14.04.19 19:41 · odgovor na: (#2769772)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-317028 14.04.2019 20:00
[rename]
No ja....na listi SDS ni samo Bogovic, so tudi trije, ki so glasovali proti.

Dejansko so direktivo podprli le stari udbovci ;-)
Bogovic je pa na listi zato, da prinese vec glasov za SDS, izvoljen pa ne bo.
Sem nadopolnil, jaz bom glasoval za to listo, Bogoviča sem enkrat poslušal v živo, ima scenarij za dva stavka, pri tretjem se izgubi...Znanec me je opozoril, da sem enkrat naredil krivico Vajglu z obtožbo, da je skupaj z Jakofčičem praznoval hrvaško zmago v teranski vojni s Slovenijo (opravičujem se Vajglu), kajti naj bi hrvaško zmago praznoval Bogovič.

Namesto časa, ki ga je SDS zgubljala z nepomembnimi Podobnikom, Kanglerjem in Bogovičem bi se lahko več pogovarjala z Brščičem in Ušajevo, saj bo sedanji položaj zmedel veliko desnih volivcev tako, da Bogovič niti slučajno ne bo evroposlanec, bo pa DOM dobil vsaj enega poslanca pa ne Šarčevega.

Upajmo, da bo na naslednjih državnozborskih volitvah poleg Janševih 28%, DOM dobil vsaj 15%, Tonin 10%...in bo prvi zakon, ki ga bo sprejel novi parlament prepoved stavke v javnem sektorju, drugi pa Zujf 2 in zmanjšanje mase za plače v javnem sektorju za vsaj 30%.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2769778] 14.04.19 20:37 · odgovor na: (#2769777)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 14.04.2019 20:40
[rename]
> [FIN-311684]
> > [rename]
> >
> Sem nadopolnil, jaz bom glasoval za to listo, Bogoviča..
>
Bogovic je katastrofa, ampak ce g bos precrtal na glasovnici, se lahko zgodi, da bo neveljavna.
Res je, če se prečrta ostane nič.

Brscic ni clan stranke.
Usajeva je prestara; predvsem pa neustrezna za v EU parlament.
DOM seveda ne bo dobil nobenega poslanca, saj za to nima nobenih pogojev.
Trdim, da bosta Kangler in Bogovic dobila vec preferencnih glasov, kot lista DOM.

DOM je internetna, oziroma twitter stranka, ki bo tezko presegla 1%, kaj sele parlamentarni prag.
Volitve so nepredvidljive in ne bi podcenjeval Brščiča in Ušajevo. Deluje malo nerodno, sicer desnica je nekaj morala narediti, kajti SDS je nekako neživa stranka, neživa materija, ne vzburja, nihče več ne drka nanjo. Dom je brizgnil kot gejzir. Sicer, Bršćič je malo pretežak zame.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2769789] 15.04.19 05:35 · odgovor na: anon-317028 (#2769771)
Odgovori   +    10
Ameriski genialci (z vseh vetrov sveta zbrani v Silicijevi dolini) ustvarijo genialne tehnoloske platforme in v desetletju preskocijo stoletja. Kitajci ukradejo in izboljsajo. Eu politiki iscejo moznosti, kako to uniciti: enkrat so to varovanje osebnih podatkov, drugic so to davki in neposteno bogatenje nazadnje so to avtorske pravice pisunov, ki bi morali placati platforme prek katerih lahko prodrejo v svet. Kaj pa avtorske pravice Amerike ki je platforme razvila in demokratizirala cel svet? Nic hudega prihajajo Kitajcki z G5 in se z marsicem. Bomo jedli riz in imeli postrani ucke, ce bo treba. In bo treba. Volilci so pa voli ker ne vedo, da EU politika ne dela v njihovem interesu.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2769801] 15.04.19 08:29 · odgovor na: FIN-454644 (#2769789)
Odgovori   +    0
[FIN-454644]
Ameriski genialci (z vseh vetrov sveta zbrani v Silicijevi dolini) ustvarijo genialne tehnoloske platforme in v desetletju preskocijo stoletja. Kitajci ukradejo in izboljsajo. Eu politiki iscejo moznosti, kako to uniciti: enkrat so to varovanje osebnih podatkov, drugic so to davki in neposteno bogatenje nazadnje so to avtorske pravice pisunov, ki bi morali placati platforme prek katerih lahko prodrejo v svet. Kaj pa avtorske pravice Amerike ki je platforme razvila in demokratizirala cel svet? Nic hudega prihajajo Kitajcki z G5 in se z marsicem. Bomo jedli riz in imeli postrani ucke, ce bo treba. In bo treba. Volilci so pa voli ker ne vedo, da EU politika ne dela v njihovem interesu.
Direktiva je nejasna, izziva dvome, sprejeta je prav na slovenski način, torej, zakon, ki v uradnem listu zasede 2 lista se natisne v 500 srani debeli knjigi s komentarjem, ki kasneje potrebuje še komentar komentarjev...

Strani: 1