Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.890
[#2761007] 28.02.19 21:12
Odgovori   +    13
Najvecja zabloda je da smo vsi enaki in vsi moramo vse imeti. Ni res. Ker zremo svinjamo ker vsi vse hocemo pa nimamo smo depresivni. Dragi moji. Nazaj k naravi. Imas, kar zasluzis, bodi skromen v smislu kroznega gospodarstva ne razmetavaj. Najzaj nazaj.
Veseli se majhnih dosezkov, rasti glej kaj bos prispeval in naj te ne briga, kaj imajo drugi. Bogati ti lahko dajo delo. DELO? FUJ!~Vse bi imeli brez dela. Narobe!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2761012] 28.02.19 22:44
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: anon-317028 28.02.2019 22:51
Prihodnost naših otrok največ ogroža velikanski javni dolg v višini 32-33 milijard evrov, ki sedanja generacije politikov, pravzaprav pokvarjencev na oblasti ne misli vrniti, ker je prepričana, da državi dolga ne bo treba nikoli vrniti in v stilu "modrosti" Mitje Gasparija, da bi vračanje dolga »pomenilo nepotreben družbeni strošek za sedanjo generacijo« brezskrbno na račun prihodnjih generacij zapravlja naprej. Torej, Mitja je vračilo dolga preložil na naše otroke, vnuke in pravnuke, le, da bi on in njegova generacija brezskrbno feštala nekje v Bruslju, seveda, tudi Štrukelj in sindikati javnega sektorja so proti vrnitvi dolga, ker niti predstaviti ne morejo, da bi npr. milijarda, ki po mafijskem pravilu pripada zaposlenim v javnem sektorju zapravili na tam nekakšno vračilo dolga...Naj ga vrnejo naši otroci.

Sramotna izjava Gasparija, da bi vračilo dolga pomenilo nepotreben družbeni strošek za sedanjo generacijo, ki kaže, da ga prav nič ne zanima, da s tem iz naših otrok dela finančne sužnje in ogroža njihovo prihodnost na: www.dnevnik.si/10428...nih-pravil
anon-75212 sporočil: 24
[#2761027] 01.03.19 07:24
Odgovori   +    14
Stran vržen žeton. Zavedla me je omemba “fizik” na začetku, da sem šel sploh brat. Članek pa je napisal sociolog. Samo ljubo jamranje in splošne floskule, kot abstrakt enih par ševilk Jane.
Je pa avtor pozabil omeniti podnebne spremembe in diplomsko delo “Pomen bureka v Sloveniji”.

Strani: 1