Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2762701] 09.03.19 17:49
Odgovori   +    6
Opazujem, opazujeva, opazujemo...V poslovni stavbi kje imamo sedež je tudi manjša enote velike, res velike ugledne evropske banke, ki pokriva poslovne partnerje, torej podjetja...Le oni in mi smo naročeni na Finance v tiskani obliki, ki jih dobiva v zunanji poslovni nabiralnik. Pred teden, dva so začele težave kar pomeni, da je raznašalec dal le en izvod Financ v nabiralnik. Mene sicer tiskane Finance ne zanimajo veliko, ker tistih mizernih nekaj tiskanih strani Financ sploh ne povoham, razburjati se začela žena, ki pa digitalnih Financ ne povoha, želi cajtng v roke pa še solato z vrta zavije v njega in kar je najbolj zanimivo je ona tista ki skrbi za redno plačilo naročnine, njenih Financ pa ni. Poklical sem na naročniški oddelek Financ, kje so mi dejali, da smo mi naročeni na Finance, ki nam jih vsaki dan vržejo v nabiralnik. Da ne bi bil predolg, je prava katastrofa, da je velika evropska banka odpovedala naročnino za prvi in najboljši finančni časopis v Sloveniji z odlično digitalno spremljavo. Ne vem, zakaj so svoje zaposlene pustili brez informacij iz Financ, domnevam pa, da krčijo stroške, ker se napoveduje VELIKA KRIZA Sloveniji.
slovenecnb1 sporočil: 5.622
[#2762719] 09.03.19 21:04
Odgovori   +    4
Prihaja zmrzal za podjetja upad prihodkov, stroški za državo pa na enaki ravni sledila bodo odpuščanja že znano in javno sektor na nogah da nimajo usklajenih plač učiteljev in zdravnikov so prenizke in pregorevajo dokler drugi zmrzujemo

Strani: 1