2 uri
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
3 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
3 ure
Najbolj brani članki danes
4 ure
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
5 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
6 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
6 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
6 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
6 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
6 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
7 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
7 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
7 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
7 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
8 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
8 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
9 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
9 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
10 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
10 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1

Neuvrscen sporočil: 1.779
[#2755871] 31.01.19 16:18
Odgovori   +    3
Očitno ga FURSu pošteno biksa inf. sistem. Ne le tole danes (mmg., tudi meni so zasmetili email s celim kupom "lažnih" obvestil o evročitvi), že pred pred 2 ali 3 meseci so mi prek eDavkov vročili "prijazno" pisemce, da "so bili obveščeni, da imam v tujini odprt račun, ki jim ga še nisem prijavil, in da naj to takoj storim". Meni nič jasno, ker se jim vse to sproti sporočal in je tudi na ustrezni podstrani eDavkov vse bilo tako, kot mora biti, potem pa na nekem "podforumu" o N26 preberem, da jih je podobno pošto dobilo še cel kup komitentov N26, mnogi kar po klasični pošti. Enemu je poštar celo rekel, da je tisti dan imel nenavadno veliko pošte od davkarije.

Kakorkoli, ker so striktno zahtevali odziv, sem jim pač napisal, kdaj sem kje odprl kakšen račun, kdaj in v katerem dokumentu sem jim to prijavil... in vse do danes nobenega odziva, niti, kateri račun jih je zmotil, niti kakšnega opravičila za nevšečnosti.
Vinci sporočil: 5.933
[#2755891] 31.01.19 17:52
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Vinci 31.01.2019 17:53
Vzrok je programer, ki je apliciral slabo kodo na produkcijo. :)

Strani: 1