Strani: 1 2

bc123a sporočil: 48.253
[#2754398] 24.01.19 14:44
Odgovori   +    35
Predvsem bi morale zicnice biti sofinancirane iz strani tistih, ki brez zicnic ne bi imeli udobnega biznisa. Torej hotelov in ostalih turisticnih objektov (od barov preko restavracij in naprej).

In ja, udoben smucarski dopust z garancijo snega je svinjsko drag...
anon-113117 sporočil: 14
[#2754435] 24.01.19 16:02
Odgovori   +    11
Hvala bogu. 34,50 eur (Kranjska Gora) za dnevno dričanje po hribu. Poleg tega te nadzorujejo z video sistemom, če se slučajno kdo spusti kakšno rundo s tvojo karto, mu karto odvzamejo, med smučanjem pa ti osorni redarji nalimajo še kazen za parkiranje. Bolano. Za ta denar dobiš odlično kosilo + bazen + gledališče (ali kino za 2 osebi) + pivo + hamburger. Žičničarski kraji so se povampirili kot tudi večina ostalih bolnikov v tej državi.
moon sporočil: 1.623
[#2754444] 24.01.19 16:24 · odgovor na: anon-113117 (#2754435)
Odgovori   +    7
Lej, mene video nadzor ne moti, ker za celi druzino kupim karte, parkiram ponavadi pred apartmajem, kjer imam par metrov do prve gondole. Je pa res, da v Sloveniji se nisem smucal, so pa navade slovenskih smucarjev tudi v tujini precej cudne (nosnja ruzakov polnih hrane in pijace, voznja na sverc, gazenje po tujih smuceh..) Seveda se jih loci tudi po elankah, ampak ok.. jim pac ustrezajo.. So pa tudi najbolj glasni, ko je treba kritizirat.
anon-113117 sporočil: 14
[#2754449] 24.01.19 16:34 · odgovor na: moon (#2754444)
Odgovori   +    2
Seveda, če si poln, ni nič problem. Ampak potem verjetno ne greš smučati v Kranjsko Goro. Ne vidim problema s kritiziranjem. Sploh, če je utemeljeno. Video nadzor, redarji ipd. govorijo o tem, koliko je nek kraj prijazen do svojih gostov. Koliko si jih pravzaprav želi. Potem se je pa smiselno še vprašati: če si gostov pravzaprav ne želim preveč in sem neprijazen do njih, zakaj hudiča se s turizmom sploh ukvarjam.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2754450] 24.01.19 16:36 · odgovor na: moon (#2754444)
Odgovori   +    15
[moon]
Lej, mene video nadzor ne moti, ker za celi druzino kupim karte, parkiram ponavadi pred apartmajem, kjer imam par metrov do prve gondole. Je pa res, da v Sloveniji se nisem smucal, so pa navade slovenskih smucarjev tudi v tujini precej cudne (nosnja ruzakov polnih hrane in pijace, voznja na sverc, gazenje po tujih smuceh..) Seveda se jih loci tudi po elankah, ampak ok.. jim pac ustrezajo.. So pa tudi najbolj glasni, ko je treba kritizirat.
Bemtiš a smo narod smučarjev, al nismo ?!
Eno figo vreden je tak smučar, ki si da vse takole kar k riti prinesti.

Jaz zagovarjam vsaj 1/2 ure hoje do smučišča v polni bojni opremi (po možnosti čez gozd in potem turna smuka nazaj). In ja - zmrznjeni sendviči in čaj v termovki tudi pašejo zraven. Tako vsaj veš, (ob koncu dneva), da si si zaslužil tistega takratkega, ričet, pol klobase in pir ;)
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2754451] 24.01.19 16:37
Odgovori   +    3
bolgarija je majka za smucat, sploh za last minute. kar sem gledal nekje 20-25% ceneje kot v slo, pa se dodatno se prihrani pri papici in pijaci in cikih in nasploh kvalitetnemu razvajanju. grem februarja. ce bo slucajno koga zamikalo, najboljsa veza je iz lj z direkt busom do sofije.

www.bulgariaski.com/...aria.shtml
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2754454] 24.01.19 16:57 · odgovor na: (#2754452)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-186196 24.01.2019 16:57
[jezdec666]
Sliši se OK, samo cizanje do Bugarske z busom mi pa ne diši pri mojih centimetrih.
ni druge, zal. cez zimo vlak ne vozi. cela fura firmom krstic via beograd, ljubljana - sofija, traja ene 16 ur, na kar naneseta vsaj ene dve uri postankov. mislim da je povratna ene 80 eur. z avionom mas direkt linijo iz brnika, ampak last minute pride fejst draga. alternativa je z vlakom do beograda, tam zazurat, pa naprej z busom, pa nazaj grede isto ponovit. jebiga, to ti je balkan.

ps. ce mas prevec cm, se da vnaprej zmenit za tisti sedez tik za ta srednjim vhodom/izhodom, da ti noge dol bingljajo.
anon-340671 sporočil: 80
[#2754456] 24.01.19 17:01
Odgovori   +    5
Ni odločilna samo cena, pomembno je tudi, da je potrebno za prave smučarske užitke vložiti kar veliko truda, da prideš do smučarskega znanja, kjer lahko maksimalno uživaš v vsakem zavoju na različnih strminah. V kolikor pa smučaš tako tako, se ti pa seveda ne zdi vredno zapravljati denarja za smučanje...Je pa dejstvo, da se lažje naučiš smučati na smušičiš kot je Alta Badia, kjer so proge vrhunsko pripravljene, medtem, ko v Sloveniji po večini katastrofalno...
anon-113117 sporočil: 14
[#2754458] 24.01.19 17:10 · odgovor na: anon-340671 (#2754456)
Odgovori   +    5
Imam drugačne izkušnje. Sem učitelj smučanja II. Dokler sem smučal bolj tako tako, mi je bilo v užitek. Ko sem enkrat izpopolnil, mi je postalo manj zanimivo oz. vsaj totalno ne vredno 35 eur.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2754464] 24.01.19 17:30 · odgovor na: anon-186196 (#2754454)
Odgovori   +    6
hodi se na veliko v francijo. precej ceneje od avstrije/svice, v bistvu se najvec placas za cestnine/tunele. ni sicer blizu, je pa blizje od bolgarije :)

v bosni se tudi kaj najde :)
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2754469] 24.01.19 17:48 · odgovor na: shevchenko (#2754464)
Odgovori   +    5
[shevchenko]
hodi se na veliko v francijo. precej ceneje od avstrije/svice, v bistvu se najvec placas za cestnine/tunele. ni sicer blizu, je pa blizje od bolgarije :)

v bosni se tudi kaj najde :)
se strinjam. bil v tignesu, smo sli z busom s kp ski klubom. infrastruktura je zakon, pist stotine kilometrov, sneg preko prvomajskih.... res je bil gust, samo smucanje. samo ti vecerni stroski se hitro naberejo ce hodis ven, pivo in pizza in takle. se pa da fejst sklestit stroske, ce si klapa sama kuha in pac tamani alkohol iz supermarketa.
bigl sporočil: 18.363
[#2754479] 24.01.19 18:11 · odgovor na: anon-113117 (#2754435)
Odgovori   +    6
Kupi sezonsko karto v predprodaji, nekaj mesecev prej, pa halbiraš stroške kart. Pogledal sem tudi trenutne cene domačih smušič, pa glej, nočna na Kopah malo pod 6 evri vključno z malico!!!! To pa res ni drago, razen za zastonjkarje. Lep dan.
klemenstp sporočil: 2.568
[#2754490] 24.01.19 19:31 · odgovor na: anon-186196 (#2754469)
Odgovori   +    4
[mrkolice]
> [shevchenko]
> hodi se na veliko v francijo. precej ceneje od avstrije/svice, v bistvu se najvec placas za cestnine/tunele. ni sicer blizu, je pa blizje od bolgarije :)
>
> v bosni se tudi kaj najde :)

se strinjam. bil v tignesu, smo sli z busom s kp ski klubom. infrastruktura je zakon, pist stotine kilometrov, sneg preko prvomajskih.... res je bil gust, samo smucanje. samo ti vecerni stroski se hitro naberejo ce hodis ven, pivo in pizza in takle. se pa da fejst sklestit stroske, ce si klapa sama kuha in pac tamani alkohol iz supermarketa.
Jp, Francija je sploh v popoldanskih urah in nočnih draga, če si ne kuhaš. Večerja 50+, pivo 9-10 eur, žgane po 6 eur... So pa dobri, da poskrbijo za nočno dogajanje, ker ga npr. v Dolomitih ni, pa so cene pijač 50% nižje kot v FRA.
Mi smo se tudi naveličali ITA, FRA, AUS in letos pičimo v Ukrajino - Bukovel. Je oddaljen podobno kot FRA (1000km), ima ful manj prog, nikogar še ne poznam, ki bi bil tam. Tako, sprememba mora biti, da bomo lahko primerjali.
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2754492] 24.01.19 19:37 · odgovor na: klemenstp (#2754490)
Odgovori   +    2
kul, fajn se mejte, poslji kartico :)

ps. na vzhodu je dosti dobre robe za ta hobi, pa se dodatna dimenzija avanture lepo zapapri cele pocitnice. bosna, karpati, rodopi... ni da ni.
anon-165738 sporočil: 7
[#2754499] 24.01.19 20:12 · odgovor na: moon (#2754444)
Odgovori   +    8
Haha pejt v CH smucat pa bos vidu svicarje s polnimi ruzaki hrane & pijace... sam “bogati” balkanci pa vzhodnjaki trosijo pare po kafanah ;)
anon-340671 sporočil: 80
[#2754502] 24.01.19 20:36 · odgovor na: anon-113117 (#2754458)
Odgovori   +    1
Morda res tvoja izkušnja...Ampak, kot rečeno osebno uživam na smučiščiš kot je Alta Badia oziroma Sella Ronda, kjer stane vozovnica 55 €,Dolomiti čudoviti, koče dizajnersko dovršene, hrana v hotelih strežna...Skratka destinacija, ki ponuja več kot smučanje...In osebno rad uživam v dobri hrani, postrežbi, svežem zraku...Torej smučanje je meni top, in boljši smučar, kot sem, boljše mi je:)
anon-113117 sporočil: 14
[#2754504] 24.01.19 21:20 · odgovor na: bigl (#2754479)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-113117 24.01.2019 21:21
6 EUR je super, če je to res. Kar je nekje do 25 se mi zdi se prebavljivo. Kranjska gora vsako leto 10% dražje. Ne vem od kje, kaj so nam plače povišali za 10% vsako leto? Inflacija v EU je 1%. Očitno se kopamo v denarju.
moon sporočil: 1.623
[#2754571] 25.01.19 09:50 · odgovor na: anon-165738 (#2754499)
Odgovori   +    3
Ja in? Lahko nosis s sabo celo specerijo.. tvoj problem, moj je samo toliko, da mi ni jasno od kod sa vam zdi normalno se s seboj prinesenimi zadevami vsesti v restavracijo? Pol pa se p....t, kako so klopi slabo ociscene...
bigl sporočil: 18.363
[#2754625] 25.01.19 13:50 · odgovor na: anon-113117 (#2754504)
Odgovori   +    0
Res je. Lep dan.
najobj sporočil: 31.920
[#2754639] 25.01.19 14:34 · odgovor na: anon-340671 (#2754502)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 25.01.2019 14:37
[natasasuh]
Morda res tvoja izkušnja...Ampak, kot rečeno osebno uživam na smučiščiš kot je Alta Badia oziroma Sella Ronda, kjer stane vozovnica 55 €,Dolomiti čudoviti, koče dizajnersko dovršene, hrana v hotelih strežna...Skratka destinacija, ki ponuja več kot smučanje...In osebno rad uživam v dobri hrani, postrežbi, svežem zraku...Torej smučanje je meni top, in boljši smučar, kot sem, boljše mi je:)
... čuj, če se pred znanci hočeš pohvalit, da si lahko privoščiš draga smučišča, kot je Alta Badia oziroma Sella Ronda, kjer stane vozovnica 55 €, si kompletno sfalila medij, ker je toti forum anonimen in kljub imenu Nataša v nicku verjetno noben forumaš nima pojma, kdo si ... alzo, fejsbuk in instagram sta prava stvar za tebe, pa si tam lahko s Pahorjem kažeta slike, kako uživata v dobri hrani, postrežbi in svežem zraku ...

P.S.: smučanja sem se naučil dolga leta nazaj, ko je bilo na Pohorju več grbin kot pa ravnin in je bilo smučanje včasih bolj napor kot pa užitek, ampak kdor je takrat znal smučat na Pohorju, je z lahkoto smučal kjerkoli na svetu ... no, ampak kljub učnim uram na razritem ali ledenem Pohorju v mondenem Kitzbühlu na urejenem smučišču glih ni dobro preveč dirkat, ker tam se še najboljši profiji razbijejo www.youtube.com/watc...Z0WZKXniDU kot kante, če niso dovolj previdni ...
moon sporočil: 1.623
[#2754756] 25.01.19 22:53 · odgovor na: najobj (#2754639)
Odgovori   +    1
S tem napisanim si povedal, da ste bili vcasih carji .. zdaj ste pa se zmeraj tam.. na Pohorju.. in to vas sekira?.. Pa saj klobasa v Alti badii ni nic boljsa kot una iz Merkatorja.. ti kar uzivaj in pusti Natasam da uzivajo po svoje.. jaz tudi ne instagramam, kje sem. Se nam pa fajn. .. kjerkoli ze je to
anon-340671 sporočil: 80
[#2754776] 26.01.19 09:33 · odgovor na: najobj (#2754639)
Odgovori   +    4
Kak primitiven odgovor, ne želim izpasti kot ti, ampak iz vidika storitev in gostoljubja, ter profesinalnosti celotnega osebja v Alta Badiji bi se lahko celoten slovenski turizem marsikaj naučil...Ampak, ker so odgovori Slovencev takšni, kot so, je Pohorje tam kjer je (od katastrofalnih prog, ter negostoljublja osebja). Pa če bi se po tvoje želel hvalit bi to res počel drugje...Pa še nekaj, takšnih smučarskih počitnic z družino ko sem bil majhen otrok si nismo morali privoščiti in sem izredno hvaležen, da si jih zdaj lahko, do tega sem prišel z lastnim trudom in iznajdljivostjo...P.S Svojo nezadovoljstvo z življenjem ali jezo ti svetujem, da preusmeriš v nekaj bolj pozitivnega...
bigl sporočil: 18.363
[#2754800] 26.01.19 12:08 · odgovor na: anon-340671 (#2754776)
Odgovori   +    3
[natasasuh]
Kak primitiven odgovor, ne želim izpasti kot ti, ampak iz vidika storitev in gostoljubja, ter profesinalnosti celotnega osebja v Alta Badiji bi se lahko celoten slovenski turizem marsikaj naučil...Ampak, ker so odgovori Slovencev takšni, kot so, je Pohorje tam kjer je (od katastrofalnih prog, ter negostoljublja osebja). Pa če bi se po tvoje želel hvalit bi to res počel drugje...Pa še nekaj, takšnih smučarskih počitnic z družino ko sem bil majhen otrok si nismo morali privoščiti in sem izredno hvaležen, da si jih zdaj lahko, do tega sem prišel z lastnim trudom in iznajdljivostjo...P.S Svojo nezadovoljstvo z življenjem ali jezo ti svetujem, da preusmeriš v nekaj bolj pozitivnega...
Če se lahko vmešam, nikjer ni omenjal negostoljubnega osebja. Na štajerskem še nisem srečal negostoljubnega osebja. Poanta je bila na štamfanju, ratrakov še ni bilo ali pa so bili redki. Proga ni bila zglancana, kot je danes, ampak polna grbin - kukerlov, večjih manjših, in kdo je po štamfanju in smučanju po grbinah na strminah obvladal Pohorje je bil sposoben smučat kjerkoli drugje.
V Avstriji se v šolah smučanja vračajo 60 leta, španerce, puloverji, štrikane kape, lepo smučanje, kristjanje in koriščenje bližnjih smušič, saj ugotavljajo, da na masovno obiskanih smučiščih polnih turistov ne morejo več uživat.
Tudi jaz si lahko privoščim bilo katero smučišče v EU, pa so mi ljubša domača smučišča. Zakaj bi se vozil stotine kilometrov v gužvo:-). Lep dan.
najobj sporočil: 31.920
[#2754820] 26.01.19 14:13 · odgovor na: moon (#2754756)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 26.01.2019 14:17
[moon]
S tem napisanim si povedal, da ste bili vcasih carji .. zdaj ste pa se zmeraj tam.. na Pohorju.. in to vas sekira?.. Pa saj klobasa v Alti badii ni nic boljsa kot una iz Merkatorja.. ti kar uzivaj in pusti Natasam da uzivajo po svoje.. jaz tudi ne instagramam, kje sem. Se nam pa fajn. .. kjerkoli ze je to
... čuj, sicer nisem glih ziher, kaj točno si hotel povedat, ker jaz sem namreč hotel povedat, da se smučat ne naučiš na speglanih progah v mondenih turističnih centrih po Evropi ... khmm, ker je natasasuh zgoraj napisal(a) "Je pa dejstvo, da se lažje naučiš smučati na smušičih kot je Alta Badia, kjer so proge vrhunsko pripravljene, medtem, ko v Sloveniji po večini katastrofalno", kar lahko napiše samo naduvani šminker s polnimi žepi, ki je lani prvič naredil plužni zavoj ...

P.S.: ker sem zgoraj nalimal profije, ki se kljub ogromnemu smučarskemu znanju razbijajo na perfektno pripravljeni progi v Kitzbühlu, je Alberto Tomba edini res uspešen profi, ki ni odraščal v vukojebinah visoko v hribih, kjer smučarske proge običajno niso speglane kot v turističnih centrih po Evropi, ki ti jih sploh ne zavidam, če si jih lahko privoščiš ... evo, kot tudi ti meni ziher ne zavidaš, ko se sredi sončnega dopoldneva - večinoma mi delo(dajalec) to dovoljuje - v službi spomnim, da bi bilo fajn tako lepi dan izkoristit za smučanje in sem čez pol ure že na pohorskih smučinah ... khmm, čeprav je zadnje cajte to bolj redko, ker je na Pohorju vedno manj snega in kar je tudi glavni razlog za vedno manj smučarjev po Evropi, na katerega je avtor članka očitno pozabil ...
anon-340671 sporočil: 80
[#2754821] 26.01.19 14:13 · odgovor na: bigl (#2754800)
Odgovori   +    2
Si kdaj smučal v Alta Badiji? Tam o kakšni gneči ni govora, ker je ogromno prog in je veliko le teh tudi ob 16.15 "zglancanih". Res je, da hodim smučat v januarju, ne vem kako je v februarju...Skratka jaz sem nad celotnim paketom navdušen in po mojem mnenju so Avstrijska smučišča veliko manj kvalitetna oziroma imajo veliko slabše pripravjene proge, glede hrane pa tako ali tako ni debate. Je pa Alta Badiaa 4 ure vožnje iz Ljubljane (torej tudi za 4 dnevni paket ni tako zelo daleč)...Skratka vsakemu svoje, vsak ima svoje želje in ga zadovoljijo druge stvari, jaz sem nad to regijo navdušen in priporočam vsakemu, da jo izkusi...(recimo sosednja dolina Cortina d Ampezzo ni niti približno na takšnem nivoju)...Kar se tiče pohorskega gostoljubja, jaz nimam dobrih izkušenj, osebje zategjeno, 5 minut pred koncem te podijo iz žičnic (da slučajno ne bo kdo delal od 16.00 ure dalje, niti minuto čez), veliko jamrajanja...Sem pa tudi Mariborčan in mi Pohorje zagotovo ni tuje...Da ne bom govoril, da med dnevno in nočno ne gredo z ratraki...Nočna torej ni vredna za moje pojme niti enega eura. Lp
anon-340671 sporočil: 80
[#2754824] 26.01.19 14:20 · odgovor na: najobj (#2754820)
Odgovori   +    3
Skratka me veseli, da ti bližna Pohorja toliko pomeni...In mogoče je bolje, da ne greš v Alta Badio, ker potem boš uvidel realno stanje pohorskega smučarskega turizma...Pa hvala za lep opis, sem res šminker s polnimi žepi;)
najobj sporočil: 31.920
[#2754825] 26.01.19 14:22 · odgovor na: anon-340671 (#2754776)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 26.01.2019 14:23
[natasasuh]
Kak primitiven odgovor, ne želim izpasti kot ti, ampak iz vidika storitev in gostoljubja, ter profesinalnosti celotnega osebja v Alta Badiji bi se lahko celoten slovenski turizem marsikaj naučil...Ampak, ker so odgovori Slovencev takšni, kot so, je Pohorje tam kjer je (od katastrofalnih prog, ter negostoljublja osebja). Pa če bi se po tvoje želel hvalit bi to res počel drugje...Pa še nekaj, takšnih smučarskih počitnic z družino ko sem bil majhen otrok si nismo morali privoščiti in sem izredno hvaležen, da si jih zdaj lahko, do tega sem prišel z lastnim trudom in iznajdljivostjo...P.S Svojo nezadovoljstvo z življenjem ali jezo ti svetujem, da preusmeriš v nekaj bolj pozitivnega...
... alzo, ker ti smučaš zaradi zaradi gostoljubja ter profesionalnosti celotnega osebja, sem jaz primitiven in nezadovoljen z življenjem ... eh, jebiga ...

P.S.: samo ti veš, zakaj si moral napisat, da v Alta Badiji vozovnica stane 55 €, ker sicer noben ne bi vedel, da si lahko privoščiš storitev in gostoljubje ter profesionalnost celotnega osebja v Alta Badiji, ki je neprimerljiva s katastrofalnimi progami ter negostoljubnim osebjem na Pohorju, zaradi česar svetovna smučarska elita že več kot pol stoletja na Pohorju lovi Zlato lisico ... aja, da ne pozabim, kaj je narobe s Pahorjem, fejsbukom in instagramom, da sem te tako vznemiril ? ...
najobj sporočil: 31.920
[#2754826] 26.01.19 14:30 · odgovor na: bigl (#2754800)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [natasasuh]
> Kak primitiven odgovor, ne želim izpasti kot ti, ampak iz vidika storitev in gostoljubja, ter profesinalnosti celotnega osebja v Alta Badiji bi se lahko celoten slovenski turizem marsikaj naučil...Ampak, ker so odgovori Slovencev takšni, kot so, je Pohorje tam kjer je (od katastrofalnih prog, ter negostoljublja osebja). Pa če bi se po tvoje želel hvalit bi to res počel drugje...Pa še nekaj, takšnih smučarskih počitnic z družino ko sem bil majhen otrok si nismo morali privoščiti in sem izredno hvaležen, da si jih zdaj lahko, do tega sem prišel z lastnim trudom in iznajdljivostjo...P.S Svojo nezadovoljstvo z življenjem ali jezo ti svetujem, da preusmeriš v nekaj bolj pozitivnega...
Če se lahko vmešam, nikjer ni omenjal negostoljubnega osebja. Na štajerskem še nisem srečal negostoljubnega osebja. Poanta je bila na štamfanju, ratrakov še ni bilo ali pa so bili redki. Proga ni bila zglancana, kot je danes, ampak polna grbin - kukerlov, večjih manjših, in kdo je po štamfanju in smučanju po grbinah na strminah obvladal Pohorje je bil sposoben smučat kjerkoli drugje.
V Avstriji se v šolah smučanja vračajo 60 leta, španerce, puloverji, štrikane kape, lepo smučanje, kristjanje in koriščenje bližnjih smušič, saj ugotavljajo, da na masovno obiskanih smučiščih polnih turistov ne morejo več uživat.
Tudi jaz si lahko privoščim bilo katero smučišče v EU, pa so mi ljubša domača smučišča. Zakaj bi se vozil stotine kilometrov v gužvo:-). Lep dan.
... jebiga, očitno si samo ti razumel, kaj sem hotel povedat, čeprav ne vem, kako bi isto moral povedat drugače, da bi razumeli tudi vsi ostali ...
anon-340671 sporočil: 80
[#2754832] 26.01.19 14:41 · odgovor na: najobj (#2754825)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-340671 26.01.2019 14:57
Ceno sem zapisal zato, ker sem prejel odgovor od učitelja smučanja, ki je izpopolnil svoje smučarske znanje do te mere, da je lahko učitelj in da mu kljub dobremu znanju smučanja ti občutki niso vredni 35 €. Če primerjam raven storitev v Alta Badiji za 55 € in v Sloveniji za 35 €, je value popolnoma na Alta Badiji. Tam sicer lahko smučas od 8.30 do 16.30. Torej eno uro dlje, kot v Sloveniji in dejansko lahko smučaš cel dan na pripravljenih progah. Torej jaz osebno raje grem manjkrat smučat in za plačan denar dobim zares ogromno, kot pa večkrat smučat in dobit izredno malo. Skratka priporočam ti, da se odpelješ za 4 dni smučat v Alto Badio in boma potem naprej diskutirala...Lahko pa prvotno oddideš smučat v Trbiž (20 min oddaljeno smučišče od Krajnske gore), kjer stane vozovnica 37 € in boš že tukaj videl razliko med Pohorjem in našimi smučišči...Pa lahko komuniciraš na bolj normalnem nivoju, kot pa s tvojimi podlimi žalitvami...Kaj se pa tiče Pahorja in Instagrama si pa popolnoma zgrešil point, če bi bil takšen tip, kot misliš, da sem, ne bi pisal teh zadev na forumu...Se ti ne zdi?
bigl sporočil: 18.363
[#2754853] 26.01.19 17:09 · odgovor na: anon-340671 (#2754832)
Odgovori   +    2
[natasasuh]
Ceno sem zapisal zato, ker sem prejel odgovor od učitelja smučanja, ki je izpopolnil svoje smučarske znanje do te mere, da je lahko učitelj in da mu kljub dobremu znanju smučanja ti občutki niso vredni 35 €. Če primerjam raven storitev v Alta Badiji za 55 € in v Sloveniji za 35 €, je value popolnoma na Alta Badiji. Tam sicer lahko smučas od 8.30 do 16.30. Torej eno uro dlje, kot v Sloveniji in dejansko lahko smučaš cel dan na pripravljenih progah. Torej jaz osebno raje grem manjkrat smučat in za plačan denar dobim zares ogromno, kot pa večkrat smučat in dobit izredno malo. Skratka priporočam ti, da se odpelješ za 4 dni smučat v Alto Badio in boma potem naprej diskutirala...Lahko pa prvotno oddideš smučat v Trbiž (20 min oddaljeno smučišče od Krajnske gore), kjer stane vozovnica 37 € in boš že tukaj videl razliko med Pohorjem in našimi smučišči...Pa lahko komuniciraš na bolj normalnem nivoju, kot pa s tvojimi podlimi žalitvami...Kaj se pa tiče Pahorja in Instagrama si pa popolnoma zgrešil point, če bi bil takšen tip, kot misliš, da sem, ne bi pisal teh zadev na forumu...Se ti ne zdi?
Užitek smučanja ni odvisen od smučišča, ampak od kondicijske pripravljenosti , znanja smučanja in seveda veselja do smučanja. Na kratko. In pomembno je, da je sneg:-). Lep dan.
P.S. Ne vem zakaj forsirat eno smušiče, ko je izbira zelo velika, enim pač paše supermarket smučanje, drugim manjša smučišča. Cel svet se je čudil, kje je začela Tina in drugi koroški olimpijci smučat. Sicer pa kaj je 4 dni Alte B. proti 3-4 mesecem smučanja doma?

Strani: 1 2