Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2750319] 29.12.18 18:31
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-317028 29.12.2018 18:41
Ob teh besedah Mesčevi levičarji s kurci v zraku špricajo vse naokrog, levičarkam pa se kar cedi po nogi, seveda, če jo na ladji ne luftajo... orgazem je... Antonio Guterres še vedno čaka v vrsti, da dobi hrano od patra Opeke na največjem smetišču v Antananarivu na Madagaskarju. Ne pozabimo, Mesec in Luftajoča sodijo v 1% najbogatejših Zemljanov, Gauterres pa v 0,01%, tam je verjetno tudi Štrukelj, Kuštrin zagotovo. Npr. upokojenec Semolič je blizu, vsekakor s svojo upokojensko kapitalistično rento sodi v družbo 1% najbogatejših Zemljanov, je pravzaprav bogati rentijer, tudi Jerkičeva bo.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2750330] 29.12.18 18:53 · odgovor na: anon-317028 (#2750319)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-317028 29.12.2018 19:11
[FIN-311684]
Ob teh besedah Mesčevi levičarji s kurci v zraku špricajo vse naokrog, levičarkam pa se kar cedi po nogi, seveda, če jo na ladji ne luftajo... orgazem je... Antonio Guterres še vedno čaka v vrsti, da dobi hrano od patra Opeke na največjem smetišču v Antananarivu na Madagaskarju. Ne pozabimo, Mesec in Luftajoča sodijo v 1% najbogatejših Zemljanov, Gauterres pa v 0,01%, tam je verjetno tudi Štrukelj, Kuštrin zagotovo. Npr. upokojenec Semolič je blizu, vsekakor s svojo upokojensko kapitalistično rento sodi v družbo 1% najbogatejših Zemljanov, je pravzaprav bogati rentijer, tudi Jerkičeva bo.
Po objavi tega komentarja me je še en dodal med "ignore" (46 jih je), kar me veseli, ker smo tisti, ki nasprotujemo javnosektorski diktaturi in skorumpirani državi na pravi poti, torej tisti, ki me je na novo ignoriral je prisesanec na proračun, naraven parazit, popolnoma brezkoristen za družbo...Spoštujem ga, bori se zase in debelejši znesek na osebnem računu ali več denarja v žepu, ki ga je zaslužil v javnem sektorju ali s korupcijo. Zakaj ne stopi na trg? Tudi Šarec je in zmagal na volitvah. Kaj bi si želel? Da me ignorira vsaj 100 bralcev Finanac. Kaj bo to pomenilo? Da je Slovenija srečna in vesela država z BDP po prebivalcu vsaj 40 tisoč evrov, je brez državnih podjetjih, brez državnih bolnišnic, s popolnoma privatiziranem zdravstvom, šolstvom...Z železnicami z 2 tisoč zaposlenih, cestami in elektrogospodarstvom gospodarijo Avstrijci kot v času Franza Jozefa...
robi2107 sporočil: 4.272
[#2750335] 29.12.18 19:26 · odgovor na: anon-317028 (#2750330)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 29.12.2018 19:38
[FIN-311684]
> [FIN-311684]
> Ob teh besedah Mesčevi levičarji s kurci v zraku špricajo vse naokrog, levičarkam pa se kar cedi po nogi, seveda, če jo na ladji ne luftajo... orgazem je... Antonio Guterres še vedno čaka v vrsti, da dobi hrano od patra Opeke na največjem smetišču v Antananarivu na Madagaskarju. Ne pozabimo, Mesec in Luftajoča sodijo v 1% najbogatejših Zemljanov, Gauterres pa v 0,01%, tam je verjetno tudi Štrukelj, Kuštrin zagotovo. Npr. upokojenec Semolič je blizu, vsekakor s svojo upokojensko kapitalistično rento sodi v družbo 1% najbogatejših Zemljanov, je pravzaprav bogati rentijer, tudi Jerkičeva bo.

Po objavi tega komentarja me je še en dodal med "ignore" (46 jih je), kar me veseli, ker smo tisti, ki nasprotujemo javnosektorski diktaturi in skorumpirani državi na pravi poti, torej tisti, ki me je na novo ignoriral je prisesanec na proračun, naraven parazit, popolnoma brezkoristen za družbo...Spoštujem ga, bori se zase in debelejši znesek na osebnem računu ali več denarja v žepu, ki ga je zaslužil v javnem sektorju ali s korupcijo. Zakaj ne stopi na trg? Tudi Šarec je in zmagal na volitvah. Kaj bi si želel? Da me ignorira vsaj 100 bralcev Finanac. Kaj bo to pomenilo? Da je Slovenija srečna in vesela država z BDP po prebivalcu vsaj 40 tisoč evrov, je brez državnih podjetjih, brez državnih bolnišnic, s popolnoma privatiziranem zdravstvom, šolstvom...Z železnicami z 2 tisoč zaposlenih, cestami in elektrogospodarstvom gospodarijo Avstrijci kot v času Franza Jozefa...
Te bom še jaz ruknil na ignore, da boš še za en glas bližje svojemu cilju. Pa ne zato, ker bi mi šla na jetra tvoja mantra o javnem sektorju kot nejvečjem možnem zlu tega univerzuma. Mi gre zelo na jetra ampak si mislim: "naj lajna svojo mantro, ima pravico do nje" in jo včasih preberem, največkrat pa ne, ker znam te mantre že na pamet. Ampak v tem zadnjem komentarju si pa zares prestopil mejo dobrega okusa, ko si tega, ki te je dal na ignore, označil, da je "prisesanec na proračun, naraven parazit, popolnoma brezkoristen za družbo," ki je "...debelejši znesek na osebnem računu ali več denarja v žepu [...] zaslužil v javnem sektorju ali s korupcijo." Kaj pa ti veš o njem? A bom jaz tudi prisesanec na državne jasli, če te dam na ignore? Čeprav od te države ne dobim niti centa, plačujem pa kar masten davek?

Sicer sem pa že večkrat pomislil, da pri nicku FIN-311684 ne gre za osebo, temveč za dobro uigrano ekipo, ki se vselej prva oglasi pri ama baš vsaki temi. Glede na število komentarjev in količino napisanega namreč težko verjamem, da gre za eno osebo, ker dan pač nima 25 ur in je treba vmes še kaj jesti, spati, srati in sem pa tja skočiti na ženo. Druga varianta pa je, da gre za bota. Ta pač ne je, ne spi, ne serje in ne skače na ženo.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2750338] 29.12.18 19:48 · odgovor na: robi2107 (#2750335)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-317028 29.12.2018 20:07
[robi2107]
> [FIN-311684]
> > [FIN-311684]
> >
Sicer sem pa že večkrat pomislil, da pri nicku FIN-311684 ne gre za osebo, temveč za dobro uigrano ekipo, ki se vselej prva oglasi pri ama baš vsaki temi. Glede na število komentarjev in količino napisanega namreč težko verjamem, da gre za eno osebo, ker dan pač nima 25 ur in je treba vmes še kaj jesti, spati, srati in sem pa tja skočiti na ženo. Druga varianta pa je, da gre za bota.
Pišem sam, ker me pisanje sprošča, pač povem kar mislim, z upanjem, da je v Sloveniji dovolj kritične mase ljudi, ki je dobila pogum, da sploh lahko pove kaj misli, brez želje, da bi se vsi strinjali s tem. Sem podjetnik, ki bi se lahko že upokojil, delovno knižico imam od leta 1972, vmes je bil redni študij brez Titove štipendije, kar me je tedaj malo jezilo, ker so rekli, da štipendije nimam zaradi starega očeta, ki je imel dolgi jezik...no ja, to je zgodovina. Drugače, imam rad filozofijo in pravkar berem novo knjigo od Hedžet Tothove "Diskriminirajoče tendence" (Kocbek, Grmič- fenomenalno)..., hkrati berem od Mazzucatove laž od "Podjetniška država", tudi od argentinskega filozofa Angela Livraga "Skrivnostna umetnost zmage"...Prijatelji mi govorijo, da sem poročen z delovnim pravom, žena se s to ugotovitvijo strinja, ker je tudi poročena z delovnim pravom. Po zenu živimo danes, včeraj več ni, jutri je novi dan, seveda brez včeraj. Jaz ignoriranih nimam in jih ne bom imel, spodbudi pa me na razmišljanje zakaj me nekdo ignorira? Saj nisem politik, pa vendar vedoč, da v vesoljski karmi vsako spodbujanje negativnega odmeva, ignore to zagotovo je, podbuja razmišljanje kako vzpostaviti pozitivno ravnovesje, ker ignore je vendar z nečim spodbujena negativna energije naperjena vame.
,
153 sporočil: 9.333
[#2750341] 29.12.18 19:57
Odgovori   +    1
Papež Frančišek in Antonio Guterres dvigata
pooblaščeni glas, doba pohlepa - potrošništva -
ustvarja globalne krivice, krivci si zatiskajo
oči, bojijo se množic, ki se za preživetje bori,
neobhodne migracije spreminjajo podobo sveta,
ta pa se vrti in vrti okrog sonca in svoje osi - do
kdaj in s kolikimi žrtvami, preden se kaj spremeni,
so rumenim lajbčem že pojenjale moči ?

Sodražan
robi2107 sporočil: 4.272
[#2750345] 29.12.18 20:17 · odgovor na: anon-317028 (#2750338)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 29.12.2018 20:20
[FIN-311684]
Pišem sam, ker me pisanje sprošča, pač povem kar mislim, z upanjem, da je v Sloveniji dovolj kritične mase ljudi, ki je dobila pogum, da sploh lahko pove kaj misli, brez želje, da bi se vsi strinjali s tem. Sem podjetnik, ki bi se lahko že upokojil, delovno knižico imam od leta 1972, vmes je bil redni študij brez Titove štipendije, kar me je tedaj malo jezilo, ker so rekli, da štipendije nimam zaradi starega očeta, ki je imel dolgi jezik...no ja, to je zgodovina. Drugače, imam rad filozofijo in pravkar berem novo knjigo od Hedžet Tothove "Diskriminirajoče tendence" (Kocbek, Grmič- fenomenalno)..., hkrati berem od Mazzucatove laž od "Podjetniška država", tudi od argentinskega filozofa Angela Livraga "Skrivnostna umetnost zmage"...Prijatelji mi govorijo, da sem poročen z delovnim pravom, žena se s to ugotovitvijo strinja, ker je tudi poročena z delovnim pravom. Po zenu živimo danes, včeraj več ni, jutri je novi dan, seveda brez včeraj. Jaz ignoriranih nimam in jih ne bom imel, spodbudi pa me na razmišljanje zakaj me nekdo ignorira? Saj nisem politik, pa vendar vedoč, da v vesoljski karmi vsako spodbujanje negativnega odmeva, ignore to zagotovo je, podbuja razmišljanje kako vzpostaviti pozitivno ravnovesje, ker ignore je vendar z nečim spodbujena negativna energije naperjena vame.
Izgleda, da si sicer čisto v redu dec, zato me še toliko bolj čudi, da si se spustil na nivo osebnega obračunavanja v stilu "ti si pa en prisesanec na državne jasli in blablabla". Tu gor na forumu smo pač osebe različnih nazorov in prepričanj, pogosto se glede česa ne strinjamo, to pa vendarle ne pomeni, da ima kdo od nas pravico sogovornika diskreditirati in obkladati s svakojakimi izrazi. Enostavno to ni dostojno in še največ pove o tistem, ki se takšnega načina poslužuje. OK, verjamem, da te je malo zaneslo in da se sicer tega zavedaš tudi sam. Pa brez zamere.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2750348] 29.12.18 20:42 · odgovor na: robi2107 (#2750345)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-317028 29.12.2018 20:57
[robi2107]
> [FIN-311684]
> Pišem sam, ker me pisanje sprošča, pač povem kar mislim, z upanjem, da je v Sloveniji dovolj kritične mase ljudi, ki je dobila pogum, da sploh lahko pove kaj misli, brez želje, da bi se vsi strinjali s tem. Sem podjetnik, ki bi se lahko že upokojil, delovno knižico imam od leta 1972, vmes je bil redni študij brez Titove štipendije, kar me je tedaj malo jezilo, ker so rekli, da štipendije nimam zaradi starega očeta, ki je imel dolgi jezik...no ja, to je zgodovina. Drugače, imam rad filozofijo in pravkar berem novo knjigo od Hedžet Tothove "Diskriminirajoče tendence" (Kocbek, Grmič- fenomenalno)..., hkrati berem od Mazzucatove laž od "Podjetniška država", tudi od argentinskega filozofa Angela Livraga "Skrivnostna umetnost zmage"...Prijatelji mi govorijo, da sem poročen z delovnim pravom, žena se s to ugotovitvijo strinja, ker je tudi poročena z delovnim pravom. Po zenu živimo danes, včeraj več ni, jutri je novi dan, seveda brez včeraj. Jaz ignoriranih nimam in jih ne bom imel, spodbudi pa me na razmišljanje zakaj me nekdo ignorira? Saj nisem politik, pa vendar vedoč, da v vesoljski karmi vsako spodbujanje negativnega odmeva, ignore to zagotovo je, podbuja razmišljanje kako vzpostaviti pozitivno ravnovesje, ker ignore je vendar z nečim spodbujena negativna energije naperjena vame.

Izgleda, da si sicer čisto v redu dec, zato me še toliko bolj čudi, da se greš tu na forumu takšna osebna obračunavanja v stilu "ti si pa en prisesanec na državne jasli in blablabla". Tu gor na forumu smo pač osebe različnih nazorov in prepričanj, pogosto se glede česa ne strinjamo, to pa vendarle ne pomeni, da ima kdo od nas pravico sogovornika diskreditirati in obkladati s svakojakimi izrazi. Enostavno to ni dostojno in še največ pove o tistem, ki se takšnega načina poslužuje. OK, verjamem, da te je malo zaneslo in da se sicer tega zavedaš tudi sam. Pa brez zamere.
Si pa me kresnil prav v možgane, direkt...Prav zato so forumi, jaz povem kar mislim, ti poveš kar misliš. Tisto, kar sem pisal o javnem sektorju...saj sem nekje prebral in bolj po domače seštel, da so Predsednik države, Vlada, ministrstva, šole...skupaj s Kralji ulice naročeni na dvajset izvodov Financ in nekaj digitalnih naročil od česar Kralji ulice imajo večino gesel, ker največ berejo Finance, kajti zaposleni v javnem sektorju so za branje preleni in se jim ne da...Se opravičujem za nespodobne besede.
mlin987 sporočil: 382
[#2750351] 29.12.18 21:02 · odgovor na: anon-317028 (#2750348)
Odgovori   +    4
Misel leta,...zadnji stavek! hahahha
macon sporočil: 12.861
[#2750354] 29.12.18 21:34 · odgovor na: anon-317028 (#2750319)
Odgovori   +    3
[FIN-311684]
Ob teh besedah Mesčevi levičarji s kurci v zraku špricajo vse naokrog, levičarkam pa se kar cedi po nogi, seveda, če jo na ladji ne luftajo... orgazem je... Antonio Guterres še vedno čaka v vrsti, da dobi hrano od patra Opeke na največjem smetišču v Antananarivu na Madagaskarju. Ne pozabimo, Mesec in Luftajoča sodijo v 1% najbogatejših Zemljanov, Gauterres pa v 0,01%, tam je verjetno tudi Štrukelj, Kuštrin zagotovo. Npr. upokojenec Semolič je blizu, vsekakor s svojo upokojensko kapitalistično rento sodi v družbo 1% najbogatejših Zemljanov, je pravzaprav bogati rentijer, tudi Jerkičeva bo.
Hehehe. :)))
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2750380] 30.12.18 09:33 · odgovor na: macon (#2750354)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-317028 30.12.2018 09:36
[macon]
> [FIN-311684]
> Ob teh besedah Mesčevi levičarji s kurci v zraku špricajo vse naokrog, levičarkam pa se kar cedi po nogi, seveda, če jo na ladji ne luftajo... orgazem je... Antonio Guterres še vedno čaka v vrsti, da dobi hrano od patra Opeke na največjem smetišču v Antananarivu na Madagaskarju. Ne pozabimo, Mesec in Luftajoča sodijo v 1% najbogatejših Zemljanov, Gauterres pa v 0,01%, tam je verjetno tudi Štrukelj, Kuštrin zagotovo. Npr. upokojenec Semolič je blizu, vsekakor s svojo upokojensko kapitalistično rento sodi v družbo 1% najbogatejših Zemljanov, je pravzaprav bogati rentijer, tudi Jerkičeva bo.

Hehehe. :)))
Najbolj glasni Slovenci v boju proti slovenskem zasebnem kapitalu in podjetnikom sodijo med 0,5%, 1% ali največ 2% najbogatejših ljudi na svetu, torej so največji rentniki na svetu..."S pomočjo programa www.globalrichlist.com/wealth smo takrat še izračunali, da se Luka Mesec in Miha Kordiš proti kapitalističnem izkoriščanju delovnega ljudstva pregovorno borita v družbi elite 0,47 % po prihodkih najbogatejših ljudi na Zemlji, sindikalist Branimir Štrukelj pa je sodil celo med svetovno elito 0,3 odstotkov prihodkovno najbolj preskrbljenih..."...Kdo ima prav, Špela Kožar ali Jordan Peterson: je novinarka TV Slovenija med 1 % najbogatejših ljudi na svetu? Več na: www.domovina.je/kdo-...-na-svetu/

Strani: 1