Strani: 1

anon-80907 sporočil: 1.126
[#2749219] 21.12.18 07:44
Odgovori   +    1
Izgleda,da je od gradbenih tajkunov najdlje odsedela prav Tovšakova...
Dajte ji že enkrat mir !!!
robi2107 sporočil: 4.272
[#2749235] 21.12.18 09:45 · odgovor na: anon-80907 (#2749219)
Odgovori   +    4
[stanislavko]
Izgleda,da je od gradbenih tajkunov najdlje odsedela prav Tovšakova...
Dajte ji že enkrat mir !!!
Je treba dokazat, da smo mi PRAVNA država. In ker so razni Zidarji pri nas nedotakljivi in mu nič ne morejo, bojo zato Hildo jebali do smrti. Ker njo pa lahko in nekoga pač morajo. Podobno, kot pri plačevanju davkov. Veliki se bodo izmuznili, od malih lulčkov bodo pa iztiskali tiste bedne evrčke. Ali pa pri najemanju kreditov. Samohranilko, ki je izgubila šiht in ne more več odplačevati kredita, bojo rubili in metali na cesto, kurcem, ki so si za njihov monopoli izposojali milijone, se pa krediti lepo odpišejo in jih odplačuje raja. Premoženja jim pa ne morejo rubit, ker so ga poskrili in so uradno reveži.

Sicer mi pa Hilde ni prav nič žal. Žal mi je kvečjemu to, da ji v čuzi ne dela družbe še marsikdo drug.
Camarilos sporočil: 4
[#2749254] 21.12.18 10:55
Odgovori   +    4
čas vnosa: 20.12.18 19:15
Ha,ha, Hilda kot Hilda,
sklenila sporazum, da ni imela več postopkov in so jo spustili na pogojno. Sedaj ko je ven pa priklicala, da lahko izsiljuje Senico. Tožilec Pintar jo je zastonj obiskoval na Igu, ko je mislil, da špeca Senico in Špana, ona je pa mela svojo računico. Kot vedno. Premoženje je prenesla, delavci so šli nazaj v bosno, nimajo kinte, da bi tožli, ona pa samo čaka... in plete kot pajek.. Nategnila je vse, ki so mislili, da res ni vzela niča zase na Vegradu. Pokvarjenka, da ni večje.. Ni vedla zakaj se gre?? Pa saj je imela internet, pa izhode, pa knjižnico, pa sestanke..... Laže in krade že leta ..pa še kar najde ljudi, ki ji verjamejo. Uboga Hilda. Delavci, katerih družine so stradali so pa itak bosanaci, pa naj grejo domov če jim ni prav , a ne!! Bog daj Hilda, da te ljudje že enkrat spregledajo in pošljejo kamor spadaš! V zapor!!

Strani: 1