Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2741475] 08.11.18 19:38
Odgovori   +    23
Zadnja sprememba: anon-317028 08.11.2018 19:52
Mesec in Levica bosta vse pobrala in dolgoročno prepovedala osebne račune na bankah. V Sloveniji ne sme biti Slovenca, ki bi imel na banki denar, kajti ta denar ni zaslužen na pošten način, saj vsi moramo imeti enako nič, tudi Mesec pred vstopom v parlament ni imel nič. Vsi moramo enako jesti, enako piti, enako dolge "kurce" imeti, ker vse kar odstopa je potrebno odsekati, odrezati in nacionalizirati. Brez skrbi, Mesec in Kordiš prebirata Đilasovo "Novo klaso", kajti, da ob vseh revežih, člani Levice ne bi bili novi razred in imeli prav nič se preprosto ne spodobi...Minimalna plača bo kmalu enaka povprečni plači, potem pa plač sploh ne bo več, imeli bomo bone, na eni strani bosta v objemu Mesec in Čavez, na drugi pa Mesec, Madam Violet (ki jo lufta, je pisalo), Kordiš in Maduro...spredaj pa Šarec, ki gleda z odprtimi očmi v luftajočo. Šarec bo veliki krivec, ker je zgodovinsko dokazano levičarsko zlo pripeljal na oblast.
EKSPROPRIACIJA sporočil: 420
[#2741478] 08.11.18 20:01
Odgovori   +    17
V Jugi smo temu rekli uravnilovka.
Orwell je v Živalski farmi rekel, da so vse živali enakopravne, toda ene živali so enakopravnejše od drugih. Imajo 4.000 eur plače za sedenje v parlamentu.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2741480] 08.11.18 20:10 · odgovor na: anon-317028 (#2741475)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-317028 08.11.2018 20:13
[FIN-311684]
Ja...

Mesec in Levica bosta vse pobrala in dolgoročno prepovedala osebne račune na bankah. V Sloveniji ne sme biti Slovenca, ki bi imel na banki denar, kajti ta denar ni zaslužen na pošten način, saj vsi moramo imeti enako nič, tudi Mesec pred vstopom v parlament ni imel nič. Vsi moramo enako jesti, enako piti, enako dolge "kurce" imeti, ker vse kar odstopa je potrebno odsekati, odrezati in nacionalizirati. Brez skrbi, Mesec in Kordiš prebirata Đilasovo "Novo klaso", kajti, da ob vseh revežih, člani Levice ne bi bili novi razred in imeli prav nič se preprosto ne spodobi...Minimalna plača bo kmalu enaka povprečni plači, potem pa plač sploh ne bo več, imeli bomo bone, na eni strani bosta v objemu Mesec in Čavez, na drugi pa Mesec, Madam Violet (ki jo lufta, je pisalo), Kordiš in Maduro...spredaj pa Šarec, ki gleda z odprtimi očmi v luftajočo. Šarec bo veliki krivec, ker je zgodovinsko dokazano levičarsko zlo pripeljal na oblast...rekel bo, da ni nič kriv, ker je samo kot Serpentišek sledil napisanemu scenariju za film "Šarec, predsednik vlade", da pa bi bil dejansko predsednik vlade o tem nič ne ve, on je le sledil scenariju...ki je bil do Slovencev tako škodljiv in zloben, da je mislil, da je predsednik vlade Janša...Zdaj pa me nekateri obtožujejo, da sem bil zares predsednik vlade. Porkaduš, jaz sem le Serpentišek, bo v zaporu na Dobu kričal Šarec.

Strani: 1