4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
4 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
4 ure
Najbolj brani članki danes
5 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
6 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
7 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
7 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
7 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
7 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
8 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
8 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
8 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
8 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
9 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
9 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
10 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
11 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
11 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
11 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1 2

abrame sporočil: 1.628
[#2736117] 01.10.18 14:19
Odgovori   +    50
Za denar ki se je pokradel na MOL-u v času zadnjega mandatarja, bi Ljubljana morala imeti ponovno zgrajeno tramvajsko mrežo, ki nam jo je županković obljubljal, ko se je potegoval za 1. mandat.
Tako pa bo ostalo nekaj gradbenih jam, delno poškodovana Plečnikova nabrežina Ljubljanice na lokaciji Breg ter Gallusovo nabrežje in nekaj pobarvanih uličnih luščin v Centru.
Bedaki temu zlahka rečeje: "NI slabo, kaj ne?" in gredo ploskat na bolano režirane masovke.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2736118] 01.10.18 14:21
Odgovori   +    24
Zadnja sprememba: anon-149637 01.10.2018 14:24
V Ljubljani lahko zmaga samo janković.
Upam,da priimek ni napisan z malo začetnico zaradi pomote;da je napisan z določenim sporočilom.

Strinjam se,da tip laho zmaga že zaradi tega,ker dokler bo on, na gradu ne bo visela slovenska zastava.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736119] 01.10.18 14:30
Odgovori   +    15
Zoran Janković seveda ni moj župan, ne moj direktor ali menedžer, ne politik, ki bi ga volila...
...razen seveda, če nasprotnik slučajno pove, da se ne strinja s splavom...

:-p

lpA
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736120] 01.10.18 14:32
Odgovori   +    34
Zadnja sprememba: bobek13 01.10.2018 14:38
Ljubljana je tako lepa, da gredo turisti Ljubljančanom na živce. Turiste je pripeljal Janković...
cel svet se "utaplja" v poplavi turistov, bogme je dolga roka zorana...

:-)

lpA
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736121] 01.10.18 14:35
Odgovori   +    42
Ljubljane pod Viko Potočnik ali Danico Simšič...
u mater, to pa je bila visoko postavljena letvica... to je moral pa biti nečloveški napor, presečt ti dve perli...

:-)

lpA
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736122] 01.10.18 14:37
Odgovori   +    21
V Ljubljani lahko zmaga samo janković. Če bomo imeli srečo, bo to za meščane bolj poceni janković. Janković z manj prijatelji. Janković z manj korupcijskimi tveganji. Delati kaj drugega kot Janković v Ljubljani, je brez zveze. Je izguba. Je poraz.
itak... malomeščanska duša ne vidi preko ceglov...

:-)

lpA
Primi1106 sporočil: 246
[#2736123] 01.10.18 14:50
Odgovori   +    34
Še malo ste rekla Simona. 20% so samo provizije, kje so še vse ostale mahinacije, prevare, izsiljevanja,....
abrame sporočil: 1.628
[#2736124] 01.10.18 14:51 · odgovor na: bobek13 (#2736121)
Odgovori   +    7
Navedena imena niso bila nikoli izvoljena na župansko pozicijo, temveč zgolj "uspešno" delegirana.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2736125] 01.10.18 14:58
Odgovori   +    34
Jankovič je gospodar Ljubljane in večina Ljubljančanov čaka na drobtinice z gospodarjeve mize in zato voli gazdo Jankoviča. Če bi bil Ljubljančan ga zagotovo ne bi volil.
bigl sporočil: 18.363
[#2736126] 01.10.18 15:00
Odgovori   +    45
Anže Logar je dobro spoznal kako funkcionira Lj. In bo dober župan. Samo zvoljen mora biti, kar pa bo zaradi ljubiteljev rdeče zvezde, ki zgleda prevladujejo v LJ (mogoče le delajo takšen vtis zaradi trenutnih pozicij), težko. A s pravo kampanijo mu lahko uspe.
Tudi za predsednika vlade RS je po moje bolj kompetenten kot ta, ki je to zaradi t.i. družbenega experimenta. manjšinske vlade levih strank s podporo stranke, ki ne ve kam spada. Al v opozicijo ali pozicijo....Lep dan.
bc123a sporočil: 48.253
[#2736128] 01.10.18 15:01 · odgovor na: crt (#2736116)
Odgovori   +    1
[crt]
www.youtube.com/watc...Pp66FNd54M
Uf. Kot nasa narodnozabavna, samo z distortion efektom na kitari :)))
Gustl sporočil: 13.629
[#2736129] 01.10.18 15:06 · odgovor na: bobek13 (#2736122)
Odgovori   +    48
Zadnja sprememba: Gustl 01.10.2018 15:11
[bobek13]
>V Ljubljani lahko zmaga samo janković. Če bomo imeli srečo, bo to za meščane bolj poceni janković. Janković z manj prijatelji. Janković z manj korupcijskimi tveganji. Delati kaj drugega kot Janković v Ljubljani, je brez zveze. Je izguba. Je poraz.

itak... malomeščanska duša ne vidi preko ceglov...

Saj je vseeno, kaj si mislimo o tem, važno je, kaj si volivci.

Mene je strah, da bo Logar hitro zavozil, ker že slogan "Pozdravimo Ljubljano" namiguje, da se bodo tega lotili esdeesovsko.

Z retoriko "lublana je bulana" namreč ne bo šlo.

Po mojem za razumet:
- volivci SDS ga bodo volili že zato, ker je iz SDS, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga bodo volili zato, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga ne bodo nikoli volili, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba.
- detektirajo in osredotočijo naj se torej na ostale, kar pa pomeni prilagojena retorika in tematike, nobene potrebe po "zdaj bomo prišli mi in vas odrešili in pozdravili".

Ker Zoki absolutno nima spet tako grozno veliko volivcev, samo ostale je treba spravit volit.

Fingers crossed...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736137] 01.10.18 15:29 · odgovor na: Gustl (#2736129)
Odgovori   +    14
[Gustl]
> [bobek13]
> >V Ljubljani lahko zmaga samo janković. Če bomo imeli srečo, bo to za meščane bolj poceni janković. Janković z manj prijatelji. Janković z manj korupcijskimi tveganji. Delati kaj drugega kot Janković v Ljubljani, je brez zveze. Je izguba. Je poraz.
>
> itak... malomeščanska duša ne vidi preko ceglov...


Saj je vseeno, kaj si mislimo o tem, važno je, kaj si volivci.

Mene je strah, da bo Logar hitro zavozil, ker že slogan "Pozdravimo Ljubljano" namiguje, da se bodo tega lotili esdeesovsko.

Z retoriko "lublana je bulana" namreč ne bo šlo.

Po mojem za razumet:
- volivci SDS ga bodo volili že zato, ker je iz SDS, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga bodo volili zato, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga ne bodo nikoli volili, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba.
- detektirajo in osredotočijo naj se torej na ostale, kar pa pomeni prilagojena retorika in tematike, nobene potrebe po "zdaj bomo prišli mi in vas odrešili in pozdravili".

Ker Zoki absolutno nima spet tako grozno veliko volivcev, samo ostale je treba spravit volit.

Fingers crossed...
se popolnoma strinjam s tvojimi ugotovitvami, tak da sam še čakam, kak točno bodo izvedli samomor iz zasede... :-)

kar pa ne odveže ljubljančanov, da niso sposobni na lokalni ravni izvesti to, kar uspešno počnejo že ene 10-20 let na državni ravni -> sam da ni Janša bi morali tako na lokalnem pretvorit v sam da ni Jankovič, česar pa dokazano niso sposobni, zato jih rade volje en malček j u glavo...

:-)

lpA
bigl sporočil: 18.363
[#2736139] 01.10.18 15:36 · odgovor na: Gustl (#2736129)
Odgovori   +    15
[Gustl]
> [bobek13]
> >V Ljubljani lahko zmaga samo janković. Če bomo imeli srečo, bo to za meščane bolj poceni janković. Janković z manj prijatelji. Janković z manj korupcijskimi tveganji. Delati kaj drugega kot Janković v Ljubljani, je brez zveze. Je izguba. Je poraz.
>
> itak... malomeščanska duša ne vidi preko ceglov...


Saj je vseeno, kaj si mislimo o tem, važno je, kaj si volivci.

Mene je strah, da bo Logar hitro zavozil, ker že slogan "Pozdravimo Ljubljano" namiguje, da se bodo tega lotili esdeesovsko.

Z retoriko "lublana je bulana" namreč ne bo šlo.

Po mojem za razumet:
- volivci SDS ga bodo volili že zato, ker je iz SDS, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga bodo volili zato, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba
- nekateri ga ne bodo nikoli volili, ker ni Zoki, niti nagovarjati jih ni treba.
- detektirajo in osredotočijo naj se torej na ostale, kar pa pomeni prilagojena retorika in tematike, nobene potrebe po "zdaj bomo prišli mi in vas odrešili in pozdravili".

Ker Zoki absolutno nima spet tako grozno veliko volivcev, samo ostale je treba spravit volit.

Fingers crossed...
Že imaš vkalupljeno mišljenje? Vsak ima svoj vidik in pristop. To je lahko le dobro. Kar je več kot 2 madata se že kvari. Zato so v ameriško ustavo zapisali največ 2 mandata. Lep dan.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2736141] 01.10.18 15:52
Odgovori   +    12
Zoki,ko boš šou ke dol mi pozdravi sestriča Milojka i da mi vrati one pare.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2736144] 01.10.18 16:15 · odgovor na: abrame (#2736124)
Odgovori   +    4
[abrame]
Navedena imena niso bila nikoli izvoljena na župansko pozicijo, temveč zgolj "uspešno" delegirana.
prosim? seveda sta bili izvoljeni...

je pa res, da je Jankovič verjetno prvi žepan, ki ni lutka...

;-)

lpA
abrame sporočil: 1.628
[#2736147] 01.10.18 16:31 · odgovor na: bobek13 (#2736144)
Odgovori   +    4
Vzami si čas za razmislek, :)
in ne pozabi oditi na volišče, ko bo prišel tisti dan.
slovenecnb1 sporočil: 5.623
[#2736154] 01.10.18 18:07
Odgovori   +    17
Ljubljana je tok na ič da nima šans nobeden proti Jankoviču jih je v LJ enostavno že preveč slovencev pa premalo popolnoma enostavna matematika
Gustl sporočil: 13.629
[#2736156] 01.10.18 19:07 · odgovor na: slovenecnb1 (#2736154)
Odgovori   +    7
[slovenecnb1]
Ljubljana je tok na ič da nima šans nobeden proti Jankoviču jih je v LJ enostavno že preveč slovencev pa premalo popolnoma enostavna matematika
Torej v LJ je že preveč Slovencev, matematika pa je premalo popolnoma enostavna?

To slednje tudi mene skrbi, želel bi si bolj popolnoma enostavne matematike :)
Endimion sporočil: 10.306
[#2736168] 01.10.18 20:08 · odgovor na: bigl (#2736139)
Odgovori   +    13
Velja zgolj in samo za predsednika države... McCain je bil senator mislim da debelih 20 let.

Ta naš župan ima realizacijo. Jaz kot meščan Ljubljane jo opazim. Ne le Center. Oziroma strogi center. Jaz sem bil skeptičen leta 2007, in 2008, samo je res speljal nekaj reči zelo dobro. Zajeb s stadionom... Ja velik, ampak po drugi strani poglejmo kako se gredo gradnje športne infrastrukture v Allmighty USA:

www.youtube.com/watc...cwJt4bcnXs

Kaj drugače? Prav nič. Ampak Športna infrastruktura ni samo Stadion in dvorana ob BS3. Vse tole je bilo dograjeno ali renovirano v času županovanja Tega belcebuba:

www.sport-ljubljana..../RIC-Sava/
www.sport-ljubljana...._Kolezija/
www.sport-ljubljana....Ljubljana/

Zdajle so energetsko sanirali še Kopališče Tivoli.

Da ne omenjam zelenih površin (Zupančičeva jama, predel ob Šmartinki za črpalko, tam samo še kafič fali), mala športna in otroška igrišča ki se postavljajo na novo, drugo leto gre v prenovo tudi kopališče Vevče (Ob rondoju v POoplju pa bo v kratkem zrasel športni park)

Skratka cel kup reči, za katere se je poprejšnim urbanistom ob pozidavi ljubljanskih sosesk gladko jebalo. Pozidalo se je celega fuka becirkov, spremljajoče infrastrukture pa ni bilo.

Ja seveda so črni madeži. So konci Ljubljane, ki niso priklopljeni na kanalizacijsko omrežje. A vsaj za en primer vem, kjer se to ni zgodilo, ker eden ood deležnikov ni hotel na občino prestavit svojega konca ulice. Imaš 10 hiš, 9 bi jih dalo svoj konec uličice da jo občina uredi in ureja (Vključno z obcestno razsvetljavo, kanalizacijo, zimsko službo...) eden, pa je trmast, pa potem nihče nima nič. Koliko je še takih primerov, ne vem. Mislim, da ni osamljen. A point je, da je vseeno sramotno, da ni kanalizacije povsod. PIKA.

Recimo mene moti, da so vsa na novo zgrajena socialna stanovanja.. v Polju. Ne da tam stanujem, ampak ko ti v okoliš pade relativno solidno velika količina low-income ljudi, to malce degradira sosesko. Bolje bi bil naredil, če bi te bloke malo porazmetal po vsej ljubljani, kjer bi le lahko šlo. A je to možno ali ni možno.. ne vem.

Meni je sicer Logar čisto simpatična pojava... Bojim pa se, da bo prva stvar, ki se jo bo polotil... žaganje onih zvezd ob PST-ju. Ki nikomur v resnici ne koristijo, škodijo pa tudi ne. razpizdiš pa one, ki jih radi vidijo.

Tako kot je Gustl pravilno povedal. S sloganom "pozdravimo Ljubljano", ki je sicer dvoumno (pozdravimo kot pozdrav, ali pozdravimo kot zdravljenje), a vseeno sciljano s strani opcije, ki bi Zorana najraje videla na parah, in ne dopušča napačne interpretacije, v mestu, ki dejansko je bistveno bolj zdravo, kot pa pred 12 leti... Težko zmagaš. Lahko pa mu daš lekcijo skozi Mestni svet. Pa še to je vprašanje.

Kolegu ki mu gre na jetra to, da na vrh stolpa Ljubljanskega gradu ne vihra slovenska zastava pa sporočam da v vsej državi ni kraja ali mesta, kjer bi imel toliko razobešenih slovenskih zastav kot 2km2 Centra Ljubljane. Ne samo to. Tam ob Prešernovi je še cel kup drugih zastav.. Nemška, Avstrijska, Ruska, Ameriška, etc... Na vrh LJubljanskega gradu pa od ŽBLJ vihra zastava mesta Ljubljane. A čopova ulica je "slovenska"? ker je dal Zoran v podn zmontirati verze iz zdravljice? "Opanković je Slovenskega Poeta takole počastil? Ne me jebat... Saj ne rabite tako nazorno kazati da ste možganski maloposestniki...
rx170 sporočil: 6.403
[#2736171] 01.10.18 20:31
Odgovori   +    6
Janković je kot Janković ampak ima nekja za pokazati.

Kaj pa razen političnega meteličenja lahko pokaže Logar?

Sicer pa nisem Ljubljančan in se me ne tiče. Povedal sem samo, kkao razmišljamo nevtralni ljudje.
amaroki sporočil: 192
[#2736182] 01.10.18 23:50
Odgovori   +    6
Draga avtorica!
Po zeloooo dolgem času članek, vreden stroke!
Še je upanje v tem slovenistanu...
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2736194] 02.10.18 07:35 · odgovor na: Endimion (#2736168)
Odgovori   +    11
Kolegu ki mu gre na jetra to, da na vrh stolpa Ljubljanskega gradu ne vihra slovenska zastava pa sporočam da v vsej državi ni kraja ali mesta, kjer bi imel toliko razobešenih slovenskih zastav kot 2km2 Centra Ljubljane. Ne samo to. Tam ob Prešernovi je še cel kup drugih zastav.. Nemška, Avstrijska, Ruska, Ameriška, etc... Na vrh LJubljanskega gradu pa od ŽBLJ vihra zastava mesta Ljubljane. A čopova ulica je "slovenska"? ker je dal Zoran v podn zmontirati verze iz zdravljice? "Opanković je Slovenskega Poeta takole počastil? Ne me jebat... Saj ne rabite tako nazorno kazati da ste možganski maloposestniki.
Sklepam,da je pripomba o zastavi na gradu in maloposestništvu namenjena meni.Nisva kolega in,če si jeben to počneš sam.Zame si samo eden izmed piscev svojih mnenj tukaj.Če že ocenjuješ in določaš kriterij maloposestništva, uberi drugo stezo.Ne samo na konzulatih,tudi na predstavništvih tujih firm in hotelih visijo zastave,raznih oblik in SPOROČIL. Če bi bil pokvarjen do te mere kot si ti v tvoji oceni, bi brez zadržkov lahko napisal,da je tvoj župan Prešerna s tistimi verzi "tako počastil",da bi čimveč ljudi pohodilo slovensko himno.

Ne vem kaj je viselo na grajskem stolpu v času komunistične vlade,vem to,da Ljubljana ni mesto prebivalcev mesta (in turistov),temveč je glavno mesto države.Ob dvigovanju Slovaške zastave na raznih prireditvah v tujini lahko vstajaš po lastni želji.

O čistoči,predvsem fasadnih sporočil,s teboj nimam namena polemizirati,enako tudi ne o cenah in delitvi denarja za uspešne projekte,ki si jih naštel.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2736201] 02.10.18 08:32 · odgovor na: anon-149637 (#2736194)
Odgovori   +    6
[rosom]
>Kolegu ki mu gre na jetra to, da na vrh stolpa Ljubljanskega gradu ne vihra slovenska zastava pa sporočam da v vsej državi ni kraja ali mesta, kjer bi imel toliko razobešenih slovenskih zastav kot 2km2 Centra Ljubljane. Ne samo to. Tam ob Prešernovi je še cel kup drugih zastav.. Nemška, Avstrijska, Ruska, Ameriška, etc... Na vrh LJubljanskega gradu pa od ŽBLJ vihra zastava mesta Ljubljane. A čopova ulica je "slovenska"? ker je dal Zoran v podn zmontirati verze iz zdravljice? "Opanković je Slovenskega Poeta takole počastil? Ne me jebat... Saj ne rabite tako nazorno kazati da ste možganski maloposestniki.

Sklepam,da je pripomba o zastavi na gradu in maloposestništvu namenjena meni.Nisva kolega in,če si jeben to počneš sam.Zame si samo eden izmed piscev svojih mnenj tukaj.Če že ocenjuješ in določaš kriterij maloposestništva, uberi drugo stezo.Ne samo na konzulatih,tudi na predstavništvih tujih firm in hotelih visijo zastave,raznih oblik in SPOROČIL. Če bi bil pokvarjen do te mere kot si ti v tvoji oceni, bi brez zadržkov lahko napisal,da je tvoj župan Prešerna s tistimi verzi "tako počastil",da bi čimveč ljudi pohodilo slovensko himno.

Ne vem kaj je viselo na grajskem stolpu v času komunistične vlade,vem to,da Ljubljana ni mesto prebivalcev mesta (in turistov),temveč je glavno mesto države.Ob dvigovanju Slovaške zastave na raznih prireditvah v tujini lahko vstajaš po lastni želji.

O čistoči,predvsem fasadnih sporočil,s teboj nimam namena polemizirati,enako tudi ne o cenah in delitvi denarja za uspešne projekte,ki si jih naštel.
V Ljubljani Boga ni več, izginil je, na njegovo mesto je stopil denar, ki je zasedel mesto Boga, Bog je denar s katerim se urejajo ljubljanske ulice, fasade in trgi. Ljubljančani so, kot po nareku Mojzesovega brata Arona, sneli zlate uhane, prepustili mestu mestna (svoja) zemljišča in se veliko zadolžili in vse to dali županu, ki je vse to pretopil in naredil iz njih zlato tele okrog katerega danes pojejo, plešejo, praznujejo in vse kaže, da se bodo težko odpovedali svojem zlatem teletu.
abrame sporočil: 1.628
[#2736202] 02.10.18 08:36 · odgovor na: anon-149637 (#2736194)
Odgovori   +    6
Bravo! Huda je slepota agitprop mašinerije in konzumentov bolano režiranih masovk za malomeščanoviće. Po načelu kruha in iger sedaj, ko jim lahko odpelje vlak izpred nosa, trosijo hvalo korupciji na dve nogah.
S.T. je lepo razložila, da vse to in še marikaj pomembnejšega za funkcionalo delujoče mesto, bi morali dobiti za 20% ceneje.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2736204] 02.10.18 08:37 · odgovor na: Endimion (#2736168)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Velja zgolj in samo za predsednika države... McCain je bil senator mislim da debelih 20 let.

Ta naš župan ima realizacijo. Jaz kot meščan Ljubljane jo opazim. Ne le Center. Oziroma strogi center. Jaz sem bil skeptičen leta 2007, in 2008, samo je res speljal nekaj reči zelo dobro. Zajeb s stadionom... Ja velik, ampak po drugi strani poglejmo kako se gredo gradnje športne infrastrukture v Allmighty USA:

www.youtube.com/watc...cwJt4bcnXs

Kaj drugače? Prav nič. Ampak Športna infrastruktura ni samo Stadion in dvorana ob BS3. Vse tole je bilo dograjeno ali renovirano v času županovanja Tega belcebuba:

www.sport-ljubljana..../RIC-Sava/
www.sport-ljubljana...._Kolezija/
www.sport-ljubljana....Ljubljana/

Zdajle so energetsko sanirali še Kopališče Tivoli.

Da ne omenjam zelenih površin (Zupančičeva jama, predel ob Šmartinki za črpalko, tam samo še kafič fali), mala športna in otroška igrišča ki se postavljajo na novo, drugo leto gre v prenovo tudi kopališče Vevče (Ob rondoju v POoplju pa bo v kratkem zrasel športni park)

Skratka cel kup reči, za katere se je poprejšnim urbanistom ob pozidavi ljubljanskih sosesk gladko jebalo. Pozidalo se je celega fuka becirkov, spremljajoče infrastrukture pa ni bilo.

Ja seveda so črni madeži. So konci Ljubljane, ki niso priklopljeni na kanalizacijsko omrežje. A vsaj za en primer vem, kjer se to ni zgodilo, ker eden ood deležnikov ni hotel na občino prestavit svojega konca ulice. Imaš 10 hiš, 9 bi jih dalo svoj konec uličice da jo občina uredi in ureja (Vključno z obcestno razsvetljavo, kanalizacijo, zimsko službo...) eden, pa je trmast, pa potem nihče nima nič. Koliko je še takih primerov, ne vem. Mislim, da ni osamljen. A point je, da je vseeno sramotno, da ni kanalizacije povsod. PIKA.

Recimo mene moti, da so vsa na novo zgrajena socialna stanovanja.. v Polju. Ne da tam stanujem, ampak ko ti v okoliš pade relativno solidno velika količina low-income ljudi, to malce degradira sosesko. Bolje bi bil naredil, če bi te bloke malo porazmetal po vsej ljubljani, kjer bi le lahko šlo. A je to možno ali ni možno.. ne vem.

Meni je sicer Logar čisto simpatična pojava... Bojim pa se, da bo prva stvar, ki se jo bo polotil... žaganje onih zvezd ob PST-ju. Ki nikomur v resnici ne koristijo, škodijo pa tudi ne. razpizdiš pa one, ki jih radi vidijo.

Tako kot je Gustl pravilno povedal. S sloganom "pozdravimo Ljubljano", ki je sicer dvoumno (pozdravimo kot pozdrav, ali pozdravimo kot zdravljenje), a vseeno sciljano s strani opcije, ki bi Zorana najraje videla na parah, in ne dopušča napačne interpretacije, v mestu, ki dejansko je bistveno bolj zdravo, kot pa pred 12 leti... Težko zmagaš. Lahko pa mu daš lekcijo skozi Mestni svet. Pa še to je vprašanje.

Kolegu ki mu gre na jetra to, da na vrh stolpa Ljubljanskega gradu ne vihra slovenska zastava pa sporočam da v vsej državi ni kraja ali mesta, kjer bi imel toliko razobešenih slovenskih zastav kot 2km2 Centra Ljubljane. Ne samo to. Tam ob Prešernovi je še cel kup drugih zastav.. Nemška, Avstrijska, Ruska, Ameriška, etc... Na vrh LJubljanskega gradu pa od ŽBLJ vihra zastava mesta Ljubljane. A čopova ulica je "slovenska"? ker je dal Zoran v podn zmontirati verze iz zdravljice? "Opanković je Slovenskega Poeta takole počastil? Ne me jebat... Saj ne rabite tako nazorno kazati da ste možganski maloposestniki...
Jaz v bistvu držim pesti, da Logar spodobno pride v drugi krog in tam pobere Jankoviču kakih 40%. Zmaga naj pa sedanji župan. Tako si bo Loga rnaredil lepo promocijo, ne bo pa mu treba naslediti še kako vročega ljubljanskega županskega stola.
anon-166232 sporočil: 3.600
[#2736206] 02.10.18 09:06
Odgovori   +    17
Kandidat, ki farmacevtkam in gradbincem zrihta službo in posel šele ko mu dajo, si novega glasu na volitvah ne zasluži.

Če je komu takšen kandidat všeč, bohpomagaj.
kinbab sporočil: 3
[#2736207] 02.10.18 09:09 · odgovor na: Endimion (#2736168)
Odgovori   +    13
Lahko zgradi 100 mostov in cest ampak - ali je to opravičilo, da je ponižal žensko - NIKOLI
abrame sporočil: 1.628
[#2736211] 02.10.18 09:29 · odgovor na: anon-166232 (#2736206)
Odgovori   +    7
Očitno, fukfehratju.

Strani: 1 2