Strani: 1

anon-394991 sporočil: 252
[#2719928] 23.06.18 22:30
Odgovori   +    0
Ko gledam izdelke IKE-je se z prihodom ne bo povečala dodana vrednost Slvoenskih izdelkov, ker bodo prevlekli svoje izdelke.Samo poglejmo kaj se dogaja okrog. Samo poglejmo druge prodajalce, kjer so tujci. Prvo poskrbijo, da prevlečejo izdelke iz svojih matičnih držav in potem dobimo izdelke, kateri niso kompatibilni z našim tržiščem. Recimo okovja za vrata ali pa recimo, da kupiš neka vrata imaš probleme z ključavnicami, ker ne gredo skupaj. Naši proizvajalci pa imajo dobre izdelke ampak jih ne moreš kupiti, ker ne gredo skupaj. Tako je isto z pohištvom. Zato je nesmisleno razlastiti ljudi in jih uničiti samo zato, da bo nekdo prodajal navlako v SLoveniji. Za naše tržišče se je potrebno usmeriti v uvoz strojev in orodja za obdelavo lesa in zagnati proizvodnjo. Pri nas imamo zelo dobre izdelke, kateri so narejeni kvalitetno na strojih, katerih delajo delavci. ZAto je smešno, da uničiš proizvodnjo in na isto mesto postavljaš preprodajo kramarije in to iz drugih držav. NAše pa se zanemarja. Sam sem recimo kupil ena vrata in moram reči, da sse mi je pokvarila ključavnica oziroma okovje. V trgovini nimajo okovja in dobiti se ga ne da ker je šlo za neko takšno trgovino. Če hočem popraviti vrata mi je cenejše, da jih odštemam in kupim nova vrata, ker okovje pride 850€ in nova vrata našega mizarja pa pridejo vgrajena 1000€. Zato pa smo tam kot smo, ker ni določenih nekih standardov in pogojev prodaje. KUPEC ne more vedeti o detajlih rezevnih delov ali nadomestnih delov.

Strani: 1