Strani: 1

spiderman sporočil: 1.741
[#2713922] 25.05.18 11:23
Odgovori   +    22
Nižje sodišče bo znova presojalo ali je Electa Naložbe zlorabila institut prisilne poravnave...
Odgovor je enak prejšnjemu.
(Pizda, kje jaz živim, da taki tipi niso za rešetkami.)
pobalin sporočil: 14.456
[#2713937] 25.05.18 12:28
Odgovori   +    7
Good morning FURShine
the earth says hello
...
Gliddy glub gloopy
Nibby nabby noopy
La la la lo lo
Sabba sibby sabba
Nooby abba nabba
Le le lo lo
Tooby ooby walla
Nooby abba naba
Early morning singing song

www.youtube.com/watc...Q_jEzGUYDE
pobalin sporočil: 14.456
[#2713952] 25.05.18 13:34 · odgovor na: spiderman (#2713922)
Odgovori   +    6
[spiderman]
(Pizda, kje jaz živim, da taki tipi niso za rešetkami.)
V slabi državi, ki jo bo resetirala in rešila Dobra Država, če boste volivci dovolj voljni. Pa ne se pred 3. junijem ukvarjat z malenkostmi in naključji, ki so lahko samo pesek v oči, da ne bi sprejeli najboljše Dobre Odločitve za Dobre Ljudi. Naj vas ne moti...

- Da med kandidati DD ni najti Zvonka Ivanušiča, ki je imel na kongresu DD izpostavljeno vlogo in je v svojem govoru dejal, da je, ko je bil finančni minister (samo nekaj mesecev!), "državo gledal kot podjetje",
youtu.be/8LIjoqBesSo?t=30

- kar je legendarna krilatica pravnomočno permanentno nedolžnega Zorana Jankovića, najbolj slavnega manežerja na Balkanu in dolgoletnega najboljšega župana najlepšega mesta na svetu,

- čigar nadarjena sinova sta legalno pro-forma uničila od očka "odkupljena" podjetja, sta de iure (SIC) tako rekoč socialna primera, de facto pa imata menda lajfstajl dinastičnih maziljencev,

- mimogrede se je tiček selivček Jure Janković nepojasnjeno zapletel v neke mračne finančne povezave s kalnim tranzicijskim podjetnikom Pišljarjem,

- ki je bil domnevno vpleten tudi v neko kalno preprodajo neke nepremičnine, katere končni kupec je bila firma pod vodstvom Zvonka Ivanušiča, ki je zaradi tega (ne)krivdno izgubil svoj foteljček,
live.finance.si/8901...-poravnala
live.finance.si/8901...-v-Savi-Re

- zdaj pa ni jasno, kaj je glumil na kongresu novokomponirane stranke, za katero ne kandidira na volitvah... ker ni populist, ampak je navajen, da ga na fotelje strokovno nameščajo.

Velik del tega je pred skoraj dvema letoma izčrpno popisala Siolova (ex-Dnevnik) trojka:
siol.net/posel-danes...uka-424458

Upam, da si zgoraj dobil vsaj delček Dobrega Odgovora o Etiki in Poštenju v tej Dobri Državi.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2713953] 25.05.18 13:35 · odgovor na: spiderman (#2713922)
Odgovori   +    3
[spiderman]
>Nižje sodišče bo znova presojalo ali je Electa Naložbe zlorabila institut prisilne poravnave...

Odgovor je enak prejšnjemu.
(Pizda, kje jaz živim, da taki tipi niso za rešetkami.)
Zato ker ste (smo) volilci in volilke tako želeli... Ob takšnih primerih se tudi sam vprašam, če morda demokracija v našem primeru res ne deluje ... ;)
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2714074] 26.05.18 09:20 · odgovor na: anon-204390 (#2713953)
Odgovori   +    4
[vickibedi]
> [spiderman]
> >Nižje sodišče bo znova presojalo ali je Electa Naložbe zlorabila institut prisilne poravnave...
>
> Odgovor je enak prejšnjemu.
> (Pizda, kje jaz živim, da taki tipi niso za rešetkami.)

Zato ker ste (smo) volilci in volilke tako želeli... Ob takšnih primerih se tudi sam vprašam, če morda demokracija v našem primeru res ne deluje ... ;)

Deluje, večinsko se odločamo za nastopače, povzpetnike in podobne kategorije, ki demokracijo izkoriščajo za lastne interese. Demokracija je odgovornost, udeležba na volitvah pa pravica in po moje tudi dolžnost , ker nobena pravica ne pride sama in brez dolžnosti .
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2714125] 26.05.18 14:35 · odgovor na: anon-190292 (#2714074)
Odgovori   +    0
[schodr]
> [vickibedi]
> > [spiderman]
> > >Nižje sodišče bo znova presojalo ali je Electa Naložbe zlorabila institut prisilne poravnave...
> >
> > Odgovor je enak prejšnjemu.
> > (Pizda, kje jaz živim, da taki tipi niso za rešetkami.)
>
> Zato ker ste (smo) volilci in volilke tako želeli... Ob takšnih primerih se tudi sam vprašam, če morda demokracija v našem primeru res ne deluje ... ;)


Deluje, večinsko se odločamo za nastopače, povzpetnike in podobne kategorije, ki demokracijo izkoriščajo za lastne interese. Demokracija je odgovornost, udeležba na volitvah pa pravica in po moje tudi dolžnost , ker nobena pravica ne pride sama in brez dolžnosti .
Nekoč je Bregović baje dejal, da je demokracija povzročila vojno v Jugoslaviji. Pa je imel prav, ko nezrel folk izbira hujskače in lopove nastane vojna. Ali pa vsaj velika kraja :)
www.youtube.com/watc...MwLxE8Xv_s

Strani: 1