Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[#2706877] 11.04.18 13:03
Odgovori   +    3
"Sem namreč ugledna pravnica iz Republike Srbske"
Ha, ha, ha... ženska je še za hece, je ugledna pravnica po lastnem prepričanju in gre kazensko ovaditi predsednika Vlade druge države. Pa je imela res izvrstno priložnost držati jezik za zobmi, LOL
MrRooky sporočil: 351
[#2706892] 11.04.18 13:39 · odgovor na: vrac (#2706877)
Odgovori   +    13
Zadnja sprememba: MrRooky 11.04.2018 13:40
[vrac]
>"Sem namreč ugledna pravnica iz Republike Srbske"

Ha, ha, ha... ženska je še za hece, je ugledna pravnica po lastnem prepričanju in gre kazensko ovaditi predsednika Vlade druge države. Pa je imela res izvrstno priložnost držati jezik za zobmi, LOL
Torej spopad dveh "uglednih" (po lastnem prepričanju!) pravnikov. To je šele LOL!

Moralni in etični pravnik je obdolžil dotično, da je "v kriminalni zdržbi"...

Mirkec, kaj misliš kako tebe vidijo v SLO? Khm,... PM in ministrski zborček je tudi neka "združba", počela je čudne rabote... Kako se pa takšni zdržbi reče? Samo vprašam...
0430ABAKU sporočil: 1.782
[#2706899] 11.04.18 14:03
Odgovori   +    1
Razžalitev se kazensko preganja? Verbalni delikt?
matijad sporočil: 106
[#2706916] 11.04.18 15:02 · odgovor na: (#2706900)
Odgovori   +    0
Razžalitev se sicer kazensko preganja samo na zasebno tožbo, tako da bo tožilstvo to ovadbo zavrglo.
vrac sporočil: 11.068
[#2707330] 13.04.18 19:49 · odgovor na: MrRooky (#2706892)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: vrac 13.04.2018 19:50
[MrRooky]
Torej spopad dveh "uglednih" (po lastnem prepričanju!) pravnikov. To je šele LOL!

Moralni in etični pravnik je obdolžil dotično, da je "v kriminalni zdržbi"...

Mirkec, kaj misliš kako tebe vidijo v SLO? Khm,... PM in ministrski zborček je tudi neka "združba", počela je čudne rabote... Kako se pa takšni zdržbi reče? Samo vprašam...

Ne se sprenevedat, točno veš, kakšno vlogo je ta kuharica ali kaj sploh je po poklicu, imela v tej aferi. Kje si še pa ti slišal, da se ugledni pravniki ukvarjajo s posojanjem denaja? Jaz še nisem slišal za kaj takšnega.
MrRooky sporočil: 351
[#2707335] 13.04.18 20:14 · odgovor na: vrac (#2707330)
Odgovori   +    4
[vrac]
> [MrRooky]

> Torej spopad dveh "uglednih" (po lastnem prepričanju!) pravnikov. To je šele LOL!
>
> Moralni in etični pravnik je obdolžil dotično, da je "v kriminalni zdržbi"...
>
> Mirkec, kaj misliš kako tebe vidijo v SLO? Khm,... PM in ministrski zborček je tudi neka "združba", počela je čudne rabote... Kako se pa takšni zdržbi reče? Samo vprašam...


Ne se sprenevedat, točno veš, kakšno vlogo je ta kuharica ali kaj sploh je po poklicu, imela v tej aferi. Kje si še pa ti slišal, da se ugledni pravniki ukvarjajo s posojanjem denaja? Jaz še nisem slišal za kaj takšnega.
Tudi slučajno se ne sprenevedam!
Kakšno vlogo je imela, me glih boli klinac.... Ugledni pravniki (kar naj bi Mirko bil?) tudi ne blebetajo bedarij in ne obdolžijo nekoga, da je v kriminalni združbi, če za to ne obstajajo dokazi! Ugledni ustavni pravniki tudi ne kršijo ustave (no, ne osebno, ampak kot PM in vlada pri referendumu...bi verjetno ugledni pravnik moral preprečiti, da ne pride do kršitve ustave in mogoče preprečiti, da iz uglednega pade v kategorijo neuglednega, če pač ne pozna ustave, potem je samo v slo lahko ugledni ustavni pravnik, ali se motim?)

In ne boš verjel, v SLO se ogromno "uglednih" pravnikov/odvetnikov ukvarja z dajanjem posojil ;) Malo poguglej katere pisarne so komu posojale denar za nakup česa... in to precej večje zneske kot dotična gospa. Tako da, ja sem slišal, sem bral (celo v Financah), videl pri poročilih,...Res, precej neugledni ugledni posojilodajalski pravniki :)

Strani: 1