Strani: 1

deblo sporočil: 3.339
[#2706157] 06.04.18 11:17
Odgovori   +    4
Največ koristi od navedenega projekta bo imel Idrijski Kolektor in gospod Petrič.Drugi pa morda pozneje.
anon-292686 sporočil: 763
[#2706160] 06.04.18 11:31 · odgovor na: (#2706150)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-292686 06.04.2018 11:36
[Wulfe]
a v stolpnico "ob Dunajski cesti" se pa seli Palestinska ambasada in osrednji vzgojno-izobraževalni center Hezbullah za vzhodno Evropo?
Aloha tudi tebi! :-) Sicer me za slovenske "medijske hiše" boli k... (se opravičujem za ta balkanizem!), ampak, ko si že ravno privlekel Palestino na plano - jaz sem pa ZA priznanje njihove države! Vse seveda strogo utemeljeno in v popolnoma jasnih okvirih! Moja opredelitev nikakor ni proti Izraelcem, ampak proti njihovi politiki, javni in tisti manj javni ali celo skriti, apartheidu, korupciji in pa nenazadnje proti vsem (političnim in drugim ekstremističnim) predstavnikom vsega navedenega. Tudi namenoma sem v zadnjem stavku uporabil format upravičevanja, kot ga zadnje čase zelo rad uporablja t.i. Zahod. (In, prosim, ne me zaradi tega aprióri povezovati s kakšno (npr.) domačo levico in sorodnimi (pa tudi tej manj sorodnimi) združbami!) Dogodki, posiljevanja in ravnanja, kot je npr. naslednje, vsaj mene v moji opredelitvi namreč zgolj utrjuje ...

www.rt.com/usa/42334...e-blocked/

(P.S.: In Abby Martin vsaj zame definitivno je medijska ikona, ena izmed redkih sicer, čeprav bi pri kakšni njeni objavi morda imel tudi kakšno pripombo ali celo zadržek!)
pobalin sporočil: 14.456
[#2706186] 06.04.18 13:25 · odgovor na: (#2706150)
Odgovori   +    4
[Wulfe]
a v stolpnico "ob Dunajski cesti" se pa seli Palestinska ambasada in osrednji vzgojno-izobraževalni center Hezbullah za vzhodno Evropo?
Po dosedanji analogiji se bo našla kakšna (para)državna institucija, ki bo najela ali odkupila proste dele Črne vdove in Doma tiska. Kar poglej, kaj se je naselilo po podobnih stavbah po mestu.

Če pogledava samo najbolj simbolno tranzicijo, ko so tiskarno Ljudska pravica predelali v Pravno fakulteto, bi pričakoval, da bo prostore Dela zasedlo ministrstvo za delo in družino ali vsaj zavod za zaposlovanje. Sosednji Dom tiska bi lahko postal zavetišče za brezdomce in muzej tiska.

Pa še nekaj bo treba spremeniti. Na mestno periferijo preseljeno Delo ne bo več moglo biti osrednji časnik. To bosta zaradi lokacije uredništev (p)ostala Dnevnik in Finance (če bodo slednje še vsak dan na toliko papirja, da si bodo zaslužile naziv časnik). Delo bodo pa lahko preimenovali v "osrednji periferni časnik Slovenije". :-)
pobalin sporočil: 14.456
[#2706220] 06.04.18 15:56 · odgovor na: (#2706209)
Odgovori   +    4
[Wulfe]
hm, zanimiva ideja. jaz bi tam lahko celo videl Mirowno Inštitucijo, vsaj ene 3 nadstropja bi lahko zasedli
Ta tudi ni napačna. Pa enemu štuku bi dali ime Vesoljska postaja Mir, da bi jo Živadinovo vesoljno pleme po mili volji kulturaliziralo.
Glavnina Črne vdove pa bi pravzaprav morala pripasti militantnim feministkam. Glej:
en.wikipedia.org/wik...s#Behavior
Gustl sporočil: 13.629
[#2706275] 07.04.18 09:23
Odgovori   +    5
Pametno. V skladu s trendi po svetu.

Casi debelih krav in elitnih nepremičnin, v katerih so domovale casopisne hise, so mimo.

In hkrati super biznis za Petrica & Co.
1357 sporočil: 7.095
[#2706293] 07.04.18 13:21
Odgovori   +    1
Super posel za Kolektor in Petriča, v eni potezi bo vsaj pokril, če ne še kaj zaslužil, vse stroške, ki jih je imel z prevzemom in upravljanjem časopisno založniškega podjetja Delo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2706320] 07.04.18 16:53 · odgovor na: anon-292686 (#2706160)
Odgovori   +    2
[alpha7b5]
> [Wulfe]
> a v stolpnico "ob Dunajski cesti" se pa seli Palestinska ambasada in osrednji vzgojno-izobraževalni center Hezbullah za vzhodno Evropo?

Aloha tudi tebi! :-) Sicer me za slovenske "medijske hiše" boli k... (se opravičujem za ta balkanizem!), ampak, ko si že ravno privlekel Palestino na plano - jaz sem pa ZA priznanje njihove države! Vse seveda strogo utemeljeno in v popolnoma jasnih okvirih! Moja opredelitev nikakor ni proti Izraelcem, ampak proti njihovi politiki, javni in tisti manj javni ali celo skriti, apartheidu, korupciji in pa nenazadnje proti vsem (političnim in drugim ekstremističnim) predstavnikom vsega navedenega. Tudi namenoma sem v zadnjem stavku uporabil format upravičevanja, kot ga zadnje čase zelo rad uporablja t.i. Zahod. (In, prosim, ne me zaradi tega aprióri povezovati s kakšno (npr.) domačo levico in sorodnimi (pa tudi tej manj sorodnimi) združbami!) Dogodki, posiljevanja in ravnanja, kot je npr. naslednje, vsaj mene v moji opredelitvi namreč zgolj utrjuje ...

www.rt.com/usa/42334...e-blocked/

(P.S.: In Abby Martin vsaj zame definitivno je medijska ikona, ena izmed redkih sicer, čeprav bi pri kakšni njeni objavi morda imel tudi kakšno pripombo ali celo zadržek!)
Ko vidim RT news dobim pike, ampak vseeno,
se pa strinjam s tem, da je Palestincem treba ponuditi za spremembo vsaj nekaj kar je podobno neki avtonomni pokrajini, če že ne državi, ker to kar sedaj ponuja Izrael Palestincem zgleda kot malo bolj human del Auschwitza (mislim tisti del lagerja, kjer je slučajno zmanjkalo plina in zdaj pazniki improvizirajo).
anon-292686 sporočil: 763
[#2706489] 09.04.18 13:34 · odgovor na: (#2706178)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-292686 09.04.2018 13:34
[rename]
Palestina.
Arafat.
Islam.
Terorizem.

Zato sem proti priznanju palestinske države, ker gre za solo akcijo slovenskih levakov. Palestino naj zaradi mene prizna EU in bom to spoštoval (pa še vedno se ne strinjal).
Ok, te razumem in moram priznati, da sem (bil) pogosto tudi sam proti čemu "le zato", ker gre (/je šlo) za kakšne očitno levičarske akcije. Saj, če pogledamo recimo naslednjo karto, bi se najbrž marsikomu hitro obrnilo:

polination.files.wor...=500&h=357

Ampak, zadnje se čase se pri marsičem skušam dvigniti nad vso (namerno, vsiljeno, programirano) bi- ali celo multi-polarnost, ter dojeti, ugledati večjo sliko in ozadje, ki pa pogosto, če ne celo vedno, pripelje do enih in istih ugotovitev, akterjev in namenov.

Glede te konkretne zadeve bi konec koncev najbrž bilo še najzanimivejše vprašanje, ali bi se recimo dolgoročno sploh kaj spremenilo z vidika odnosov med vsemi vpletenimi, zlasti pa med dvema stranema(?) ... Čeprav, po drugi strani je zanimivo vprašanje tudi, komu in zakaj (mu/jim) ustreza "zatečeno" stanje, ki pravzaprav vedno bolj zateka, se stopnjuje, in kaj je cilj, kaj bo zadnja faza razvoja te zadeve, kot se, namreč njen razvoj, že kaže danes(?) ...
najobj sporočil: 31.920
[#2706529] 09.04.18 15:34 · odgovor na: anon-292686 (#2706489)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 09.04.2018 15:38
[alpha7b5]
> [rename]
> Palestina.
> Arafat.
> Islam.
> Terorizem.
>
> Zato sem proti priznanju palestinske države, ker gre za solo akcijo slovenskih levakov. Palestino naj zaradi mene prizna EU in bom to spoštoval (pa še vedno se ne strinjal).
Ok, te razumem in moram priznati, da sem (bil) pogosto tudi sam proti čemu "le zato", ker gre (/je šlo) za kakšne očitno levičarske akcije. Saj, če pogledamo recimo naslednjo karto, bi se najbrž marsikomu hitro obrnilo:

polination.files.wor...=500&h=357

Ampak, zadnje se čase se pri marsičem skušam dvigniti nad vso (namerno, vsiljeno, programirano) bi- ali celo multi-polarnost, ter dojeti, ugledati večjo sliko in ozadje, ki pa pogosto, če ne celo vedno, pripelje do enih in istih ugotovitev, akterjev in namenov.

Glede te konkretne zadeve bi konec koncev najbrž bilo še najzanimivejše vprašanje, ali bi se recimo dolgoročno sploh kaj spremenilo z vidika odnosov med vsemi vpletenimi, zlasti pa med dvema stranema(?) ... Čeprav, po drugi strani je zanimivo vprašanje tudi, komu in zakaj (mu/jim) ustreza "zatečeno" stanje, ki pravzaprav vedno bolj zateka, se stopnjuje, in kaj je cilj, kaj bo zadnja faza razvoja te zadeve, kot se, namreč njen razvoj, že kaže danes(?) ...
.. OK, ampak če jaz tukaj www.delo.si/dzgodbe/.../palestina prav vidim, se od leta 1948, ko so zahodni zavezniki zaradi slabe vesti državo Izrael dobesedno "vrinili" med muslimanske države sl.wikipedia.org/wik..._prva_leta in kjer glede na tvoj link razen Muslimanov na tisoče kilometrov daleč naokoli ni nikogar, se Muslimani na tistem ozemlju niso nič preseljevali, ampak so se v Izrael s celega sveta priseljevali samo Židje ...

P.S.: kar je Hitler delal z Židi, to zdaj Židi delajo s Palestinci, zanimivo pa bi bilo vedeti, zakaj je Hitler z Židi delal, kar je delal ...
anon-292686 sporočil: 763
[#2706621] 10.04.18 08:59 · odgovor na: najobj (#2706529)
Odgovori   +    0
[najobj]
...

.. OK, ampak če jaz tukaj www.delo.si/dzgodbe/.../palestina prav vidim, se od leta 1948, ko so zahodni zavezniki zaradi slabe vesti državo Izrael dobesedno "vrinili" med muslimanske države sl.wikipedia.org/wik..._prva_leta in kjer glede na tvoj link razen Muslimanov na tisoče kilometrov daleč naokoli ni nikogar, se Muslimani na tistem ozemlju niso nič preseljevali, ampak so se v Izrael s celega sveta priseljevali samo Židje ...

P.S.: kar je Hitler delal z Židi, to zdaj Židi delajo s Palestinci, zanimivo pa bi bilo vedeti, zakaj je Hitler z Židi delal, kar je delal ...
Ahoj, najlepša hvala za to odlično grafiko! (Delo pač spremljam le občasno in bolj ali manj naključno in še to le v papirnati obliki. Tako je to s thrash mediji :-P , no, čeprav tudi v Delu se še občasno najde zanimive, verodostojne in sicer spodobne vsebina. Na tisto sliko sem pred nekaj dnevi naletel v neki debati ali članku ali na YouTube ali v komentarju in se mi je zdela zanimiva. Glede tvojega komentarja se čisto strinjam. Dovolj oziroma preveč je že, če je dejansko že skoraj tako, kot si napisal (in tako naj bi v resnici tudi bilo!) ... (In to celo po uradnih poročilih določenih teles UN, ki pa so bila hinavsko zavrnjena!)
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2706626] 10.04.18 09:12 · odgovor na: najobj (#2706529)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [alpha7b5]
> > [rename]
> > Palestina.
> > Arafat.
> > Islam.
> > Terorizem.
> >
> > Zato sem proti priznanju palestinske države, ker gre za solo akcijo slovenskih levakov. Palestino naj zaradi mene prizna EU in bom to spoštoval (pa še vedno se ne strinjal).

> Ok, te razumem in moram priznati, da sem (bil) pogosto tudi sam proti čemu "le zato", ker gre (/je šlo) za kakšne očitno levičarske akcije. Saj, če pogledamo recimo naslednjo karto, bi se najbrž marsikomu hitro obrnilo:
>
> polination.files.wor...=500&h=357
>

> Ampak, zadnje se čase se pri marsičem skušam dvigniti nad vso (namerno, vsiljeno, programirano) bi- ali celo multi-polarnost, ter dojeti, ugledati večjo sliko in ozadje, ki pa pogosto, če ne celo vedno, pripelje do enih in istih ugotovitev, akterjev in namenov.
>
> Glede te konkretne zadeve bi konec koncev najbrž bilo še najzanimivejše vprašanje, ali bi se recimo dolgoročno sploh kaj spremenilo z vidika odnosov med vsemi vpletenimi, zlasti pa med dvema stranema(?) ... Čeprav, po drugi strani je zanimivo vprašanje tudi, komu in zakaj (mu/jim) ustreza "zatečeno" stanje, ki pravzaprav vedno bolj zateka, se stopnjuje, in kaj je cilj, kaj bo zadnja faza razvoja te zadeve, kot se, namreč njen razvoj, že kaže danes(?) ...

.. OK, ampak če jaz tukaj www.delo.si/dzgodbe/.../palestina prav vidim, se od leta 1948, ko so zahodni zavezniki zaradi slabe vesti državo Izrael dobesedno "vrinili" med muslimanske države sl.wikipedia.org/wik..._prva_leta in kjer glede na tvoj link razen Muslimanov na tisoče kilometrov daleč naokoli ni nikogar, se Muslimani na tistem ozemlju niso nič preseljevali, ampak so se v Izrael s celega sveta priseljevali samo Židje ...

P.S.: kar je Hitler delal z Židi, to zdaj Židi delajo s Palestinci, *zanimivo pa bi bilo vedeti, zakaj je Hitler z Židi delal, kar je delal* ...
Najobjebani, malce si pozen s tem bildanjem CV-ja, ce si ciljal na dobro sinekuro pri Goebbelsu, ampak sigurno pa lahko tvoje izvajanje pade plodno v uc ajatolam, ki bojda krvavo rabijo umivalce scetinastih riti.
najobj sporočil: 31.920
[#2706632] 10.04.18 09:31 · odgovor na: anon-16741 (#2706626)
Odgovori   +    0
[tekavec]
> [najobj]
> > [alpha7b5]
> > > [rename]
> > > Palestina.
> > > Arafat.
> > > Islam.
> > > Terorizem.
> > >
> > > Zato sem proti priznanju palestinske države, ker gre za solo akcijo slovenskih levakov. Palestino naj zaradi mene prizna EU in bom to spoštoval (pa še vedno se ne strinjal).
> > Ok, te razumem in moram priznati, da sem (bil) pogosto tudi sam proti čemu "le zato", ker gre (/je šlo) za kakšne očitno levičarske akcije. Saj, če pogledamo recimo naslednjo karto, bi se najbrž marsikomu hitro obrnilo:
> >
> > polination.files.wor...=500&h=357
> >

> > Ampak, zadnje se čase se pri marsičem skušam dvigniti nad vso (namerno, vsiljeno, programirano) bi- ali celo multi-polarnost, ter dojeti, ugledati večjo sliko in ozadje, ki pa pogosto, če ne celo vedno, pripelje do enih in istih ugotovitev, akterjev in namenov.
> >
> > Glede te konkretne zadeve bi konec koncev najbrž bilo še najzanimivejše vprašanje, ali bi se recimo dolgoročno sploh kaj spremenilo z vidika odnosov med vsemi vpletenimi, zlasti pa med dvema stranema(?) ... Čeprav, po drugi strani je zanimivo vprašanje tudi, komu in zakaj (mu/jim) ustreza "zatečeno" stanje, ki pravzaprav vedno bolj zateka, se stopnjuje, in kaj je cilj, kaj bo zadnja faza razvoja te zadeve, kot se, namreč njen razvoj, že kaže danes(?) ...
> .. OK, ampak če jaz tukaj www.delo.si/dzgodbe/.../palestina prav vidim, se od leta 1948, ko so zahodni zavezniki zaradi slabe vesti državo Izrael dobesedno "vrinili" med muslimanske države sl.wikipedia.org/wik..._prva_leta in kjer glede na tvoj link razen Muslimanov na tisoče kilometrov daleč naokoli ni nikogar, se Muslimani na tistem ozemlju niso nič preseljevali, ampak so se v Izrael s celega sveta priseljevali samo Židje ...
>
> P.S.: kar je Hitler delal z Židi, to zdaj Židi delajo s Palestinci, *zanimivo pa bi bilo vedeti, zakaj je Hitler z Židi delal, kar je delal* ...
Najobjebani, malce si pozen s tem bildanjem CV-ja, ce si ciljal na dobro sinekuro pri Goebbelsu, ampak sigurno pa lahko tvoje izvajanje pade plodno v uc ajatolam, ki bojda krvavo rabijo umivalce scetinastih riti.
... čuj, če se prav spomnim, sem jaz tebi že nekajkrat povedal, da se s kreteni ne ukvarjam, pa se te očitno nič ne prime ...
najobj sporočil: 31.920
[#2706638] 10.04.18 09:44 · odgovor na: anon-292686 (#2706621)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.04.2018 09:45
[alpha7b5]
> [najobj]
> ...
>
> .. OK, ampak če jaz tukaj www.delo.si/dzgodbe/.../palestina prav vidim, se od leta 1948, ko so zahodni zavezniki zaradi slabe vesti državo Izrael dobesedno "vrinili" med muslimanske države sl.wikipedia.org/wik..._prva_leta in kjer glede na tvoj link razen Muslimanov na tisoče kilometrov daleč naokoli ni nikogar, se Muslimani na tistem ozemlju niso nič preseljevali, ampak so se v Izrael s celega sveta priseljevali samo Židje ...
>
> P.S.: kar je Hitler delal z Židi, to zdaj Židi delajo s Palestinci, zanimivo pa bi bilo vedeti, zakaj je Hitler z Židi delal, kar je delal ...
Ahoj, najlepša hvala za to odlično grafiko! (Delo pač spremljam le občasno in bolj ali manj naključno in še to le v papirnati obliki. Tako je to s thrash mediji :-P , no, čeprav tudi v Delu se še občasno najde zanimive, verodostojne in sicer spodobne vsebina. Na tisto sliko sem pred nekaj dnevi naletel v neki debati ali članku ali na YouTube ali v komentarju in se mi je zdela zanimiva. Glede tvojega komentarja se čisto strinjam. Dovolj oziroma preveč je že, če je dejansko že skoraj tako, kot si napisal (in tako naj bi v resnici tudi bilo!) ... (In to celo po uradnih poročilih določenih teles UN, ki pa so bila hinavsko zavrnjena!)
... eh, saj jaz Dela tudi ne berem, sem pa v Google vtipkal "palestina izrael" in mi je takoj izpljunil toti link ...

P.S.: spomnim se, da je pred leti na totem forumu nekdo nalimal link, kjer se "v živo" vidi, kako Palestinci izginjajo, ampak se ga mi ne ljubi iskat ...

Strani: 1