Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.796
[#2703200] 19.03.18 12:42
Odgovori   +    24
Tatvina je za tatu silno uspešen projekt.
Okradeni ostali se pa s tem bolj težko strinjajo.
najobj sporočil: 31.870
[#2703205] 19.03.18 13:08
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: najobj 19.03.2018 13:09
... Janković pred Logarjevo komisijo: Stožice so bile za Ljubljano izjemno uspešen projekt ...

... OK, roko na srce za Ljubljano s povprečnim obiskom 317 gledalcev na tekmah Olimpije v fuzbalu in košarki Stožice glih niso neki izjemno uspešen projekt ... no, da pa se država Slovenija ne bi še naprej sramotila pred svetom s skoraj 100 let staro ruševino za Bežigradom in nekaj let mlajšim Tivolijem, pa so tudi za mene Mariborčana bile Stožice izjemno potreben projekt, jebiga ...

P.S.: da ne bi kdo na totem forumu spet planil po meni, govorim o stadionu in dvorani in ne o tem, kdo si je v Stožicah "omastio brkove" ... khmm, čeprav so tudi s tega vidika bile Stožice za marsikoga izjemno uspešen projekt, tako da ima Janković s svojo izjavo kar prav, če mene kdo kaj vpraša ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2703208] 19.03.18 13:11
Odgovori   +    10
Pred cc. dvema letoma sem parkiral avto ob ograji Stožic, blizu vrtičkov nasproti vhoda v blokovsko naselje...Tisto v ograji je bilo prej podobno bombardiranem iraškem Mosulu ali sirski Raki, kot uspešnem projektu. Ker od tedaj nisem videl Stožic se vnaprej opravičujem, mogoče Stožice danes res bleščijo in so uspešen projekt, pardon, izjemno uspešen projekt.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2703210] 19.03.18 13:19 · odgovor na: najobj (#2703205)
Odgovori   +    3
... OK, roko na srce za Ljubljano s povprečnim obiskom 317 gledalcev na tekmah Olimpije v fuzbalu in košarki Stožice glih niso neki izjemno uspešen projekt ...
vazno, da mate vi gori uspesen projekt, skrbite za sport in teater naenkrat, to pa tudi ni kar tako!
sopranos sporočil: 11.404
[#2703212] 19.03.18 13:21
Odgovori   +    15
A sedaj smo že tako daleč, da lahko Jankovič mirno reče Ljubljana to sem jaz?

Jaz predlagam, da se vsakemu Ljubljančanu izstavi položnico za sorazmerni del izgube, ki so jo Stožice naredile v naših bankah, ki smo jih morali dokapitalizirati.

Ali pa če se na volitvah vsakemu, ki bo volil za Jankoviča zraven da tudi položnica. Bo tako še najbolj pravično. Pa da potem vidimo "saj je veliko naredil za Ljubljano" mojstre, da tudi z dejanji sledijo svojemu gobcanju.
sopranos sporočil: 11.404
[#2703223] 19.03.18 13:35 · odgovor na: (#2703220)
Odgovori   +    17
[jezdec666]
"Jest sm Zoki de, vsi me neki murite s provizijami pa podkupninami de, pa jest spoluoh ne vem, kakšna je razlika mad tem de, jest vzamem kr uboje de"
Še sedaj ni mojster pojasnil kako ima lahko obrok kredita višji od mesečne plače. Vse njegove firme so pa v stečaju oz. prisilni poravnavi.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2703225] 19.03.18 13:48
Odgovori   +    3
Pred njim smo gledali Viko, Danico ki sta govorili in nič naredili, potem pride Zoki in premakne, ter naredi. Naredil je pa tako kot je bilo možno in okot on zna. Žal so drugi odgovorni da je jemanje podmiznih provizij praksa v naši državi.
bigl sporočil: 18.363
[#2703226] 19.03.18 13:49
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bigl 19.03.2018 13:50
So bile? Se vidi kako. Velika razlika med trditvijo in videnim. Vidi se, da niso bile uspešne. Kako odstranit odvečni beton, pa je vprašnje za tiste, ki takšno kložno odstranjujejo. Lep dan.
sopranos sporočil: 11.404
[#2703230] 19.03.18 14:00 · odgovor na: (#2703224)
Odgovori   +    6
[rename]
A limiti 300.000 eurov pri Banki Koper še ima?
Ne vem, vem samo to, da je imel pred časom cca. 3.000 EUR obroka kredita, plače pa manj kot to. In pri 300.000 EUR kredita, tudi z obroki po 3.000 EUR na mesec ne poplačaš zadeve kar tako hitro. Tako, da tudi mene zanima kako je s tem. Že z aviona se vidi, da zadeva smrdi.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2703237] 19.03.18 14:17 · odgovor na: 0513ANITO (#2703235)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-178149 19.03.2018 14:22
[0513ANITO]
> [Inside]
> Pred njim smo gledali Viko, Danico ki sta govorili in nič naredili, potem pride Zoki in premakne, ter naredi. Naredil je pa tako kot je bilo možno in okot on zna. Žal so drugi odgovorni da je jemanje podmiznih provizij praksa v naši državi.

Bedak
ANITO, ni kaj, izredno duhovito, nivo komentarjev se ti dviguje!

Stožice (dvorana, stadion) so nedvomno uspešne za Ljubljano, to je rabila, najobj 300 na tekmo sicer ni več res, bomo videli v soboto, ali bo stadion dovolj velik. Se pa bojim, da bo enkrat v Ljubljani med derbijem mir, so verjetno še viole obupale nad vijoličastimi.
Na žalost je pa gradnja sovpadla s krizo in trgovski del je propadel in od tod preiskava na komisiji. Mogoče se bo pa zadeva uredila, počakajmo preden vpijemo in kritiziramo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2703244] 19.03.18 14:34 · odgovor na: anon-61428 (#2703225)
Odgovori   +    7
[Inside]
Pred njim smo gledali Viko, Danico ki sta govorili in nič naredili, potem pride Zoki in premakne, ter naredi. Naredil je pa tako kot je bilo možno in okot on zna. Žal so drugi odgovorni da je jemanje podmiznih provizij praksa v naši državi.
Ljudje, ki korupcijo opravičujejo z izgovorom, da "vsi kradejo, ampak on je pa vsaj nekaj naredil" pozabljajo na več stvari.

Prva je ta, da so rezultati pri takem načinu dela boljši samo na kratek rok. Na daljši rok pa se vzpostavi takšen režim, da veliko bolj ovira razvoj, kot pa ga spodbuja. In to se pokaže vedno znova. Tako v Rusiji, kot v Venezueli itd.

Če pogledamo Ljubljano se to tudi že potrjuje. Na začetku so bili načrti visokoleteči. Začelo se je graditi in delati na veliko. V primerjavi s prej, se je zdelo kot dan in noč. Če pa pogledamo zadnji mandat, pa vidimo že povsem drugo sliko. Zagona ni. Večjih projektov ni več sposoben poriniti naprej. Toliko se osredotoča na to koga bo zjebal in kje bo pobral provizije, da se mu številne zadeve vlečejo in tudi podirajo. Celo Ikea zna biti pod vprašanjem, ker se noče dogovoriti.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2703247] 19.03.18 14:44 · odgovor na: sopranos (#2703244)
Odgovori   +    1
[sopranos]
> [Inside]
> Pred njim smo gledali Viko, Danico ki sta govorili in nič naredili, potem pride Zoki in premakne, ter naredi. Naredil je pa tako kot je bilo možno in okot on zna. Žal so drugi odgovorni da je jemanje podmiznih provizij praksa v naši državi.

Ljudje, ki korupcijo opravičujejo z izgovorom, da "vsi kradejo, ampak on je pa vsaj nekaj naredil" pozabljajo na več stvari.

Prva je ta, da so rezultati pri takem načinu dela boljši samo na kratek rok. Na daljši rok pa se vzpostavi takšen režim, da veliko bolj ovira razvoj, kot pa ga spodbuja. In to se pokaže vedno znova. Tako v Rusiji, kot v Venezueli itd.

Če pogledamo Ljubljano se to tudi že potrjuje. Na začetku so bili načrti visokoleteči. Začelo se je graditi in delati na veliko. V primerjavi s prej, se je zdelo kot dan in noč. Če pa pogledamo zadnji mandat, pa vidimo že povsem drugo sliko. Zagona ni. Večjih projektov ni več sposoben poriniti naprej. Toliko se osredotoča na to koga bo zjebal in kje bo pobral provizije, da se mu številne zadeve vlečejo in tudi podirajo. Celo Ikea zna biti pod vprašanjem, ker se noče dogovoriti.
Tudi v tujini managerji poberejo nagrado za izvedbo projektov ampak je ta bolj uradna kot tukaj. Problem takega dela je ko apetiti zrastejo čez meje (videli smo Zidar,Hilda,Bavčar,...). Zidar bi lahko dobil tudi železnico v gradnjo če bi normalno delal (in jemal sebi), ker enostavno se noben nebi spuščal dokler bi razvoj tekel. Ko pa dobiš od drugih "Ustavite tega človeka" pol je zgodbe konec. In naletel je na zaprta vrata, ter propadel. Tudi Zoki bo končal če bo pohlepen.
Ne vem kako lahko daš skupaj Rusijo, kjer so zlahka speljali Soči in bodo WC 2018 in Venezuelo?
pobalin sporočil: 14.456
[#2703255] 19.03.18 15:07 · odgovor na: anon-178149 (#2703237)
Odgovori   +    9
[MarijanMacek]
Stožice (dvorana, stadion) so nedvomno uspešne za Ljubljano, to je rabila,
Ljubljana je rabila večnamensko dvorano, kar pomeni dvorano z vsaj minimalno sprejemljivo akustiko. Ta je v Stožicah katastrofa na kvadrat. Samo režimski, klientski in pajdaški kimavci to zanikajo. In rešitve za akustiko še vedno ni!
Na žalost je pa gradnja sovpadla s krizo in trgovski del je propadel in od tod preiskava na komisiji. Mogoče se bo pa zadeva uredila, počakajmo preden vpijemo in kritiziramo.
To nima zveze s krizo. Pred krizo se je vedelo, da imamo nevzdržno kvadraturo trgovskih površin in slabo ekonomiko v trgovini na drobno. V času poceni ekspresnih montažnih gradenj hipermarketov, ki BTW uničujejo veliko prevelike primestne površine, predvsem pa življenje znotraj mesta, je bilo stožensko pravljico možno prodati samo totalnim zaslepljencem in klientom. BTC, Rudnik, Črnuče, Vižmarje... povsod večinoma šnel objekti, v Stožicah bi pa en šoping center sfinanciral cel stadionsko-dvoranski kompleks!? A ni čudno, da niti opijanjeni hypo-ipd. Avstrijci ob vseh svojih deželnih avanturah niso z vso težo nasedli na stožensko bajko?
slovenecnb1 sporočil: 5.591
[#2703259] 19.03.18 15:10 · odgovor na: sopranos (#2703212)
Odgovori   +    3
[sopranos]
A sedaj smo že tako daleč, da lahko Jankovič mirno reče Ljubljana to sem jaz?

Jaz predlagam, da se vsakemu Ljubljančanu izstavi položnico za sorazmerni del izgube, ki so jo Stožice naredile v naših bankah, ki smo jih morali dokapitalizirati.

Ali pa če se na volitvah vsakemu, ki bo volil za Jankoviča zraven da tudi položnica. Bo tako še najbolj pravično. Pa da potem vidimo "saj je veliko naredil za Ljubljano" mojstre, da tudi z dejanji sledijo svojemu gobcanju.
tako je pa doda se še naj glavarina dolga na posameznega občana pa bomo vidl kmalu kok je ljubljana najlepše mesto
najobj sporočil: 31.870
[#2703267] 19.03.18 15:22 · odgovor na: shevchenko (#2703210)
Odgovori   +    2
[shevchenko]
> ... OK, roko na srce za Ljubljano s povprečnim obiskom 317 gledalcev na tekmah Olimpije v fuzbalu in košarki Stožice glih niso neki izjemno uspešen projekt ...
vazno, da mate vi gori uspesen projekt, skrbite za sport in teater naenkrat, to pa tudi ni kar tako!
... ja, treba je priznati, da Zahović zna privabiti gledalce, pa naj bo to fuzbal ali teater ...

P.S.: nimam pojma, kaj sta prej imela s totim novinarjem, ampak s svojo izjavo je Zahović definitivno zabluzil, s hinavskim linčanjem pa so zdaj zabluzili tudi mrhovinarski novinarji ...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2703271] 19.03.18 15:31 · odgovor na: najobj (#2703267)
Odgovori   +    0
... ja, treba je priznati, da Zahović zna privabiti gledalce, pa naj bo to fuzbal ali teater ...
jup. meni naceloma je dokaj vseeno za slovenski fuzbal, ampak ko zacne zahovic poprati je pa vedn zanimivo :D
sopranos sporočil: 11.404
[#2703277] 19.03.18 15:41 · odgovor na: anon-61428 (#2703247)
Odgovori   +    2
[Inside]
> [sopranos]
> > [Inside]
> > Pred njim smo gledali Viko, Danico ki sta govorili in nič naredili, potem pride Zoki in premakne, ter naredi. Naredil je pa tako kot je bilo možno in okot on zna. Žal so drugi odgovorni da je jemanje podmiznih provizij praksa v naši državi.
>
> Ljudje, ki korupcijo opravičujejo z izgovorom, da "vsi kradejo, ampak on je pa vsaj nekaj naredil" pozabljajo na več stvari.
>
> Prva je ta, da so rezultati pri takem načinu dela boljši samo na kratek rok. Na daljši rok pa se vzpostavi takšen režim, da veliko bolj ovira razvoj, kot pa ga spodbuja. In to se pokaže vedno znova. Tako v Rusiji, kot v Venezueli itd.
>
> Če pogledamo Ljubljano se to tudi že potrjuje. Na začetku so bili načrti visokoleteči. Začelo se je graditi in delati na veliko. V primerjavi s prej, se je zdelo kot dan in noč. Če pa pogledamo zadnji mandat, pa vidimo že povsem drugo sliko. Zagona ni. Večjih projektov ni več sposoben poriniti naprej. Toliko se osredotoča na to koga bo zjebal in kje bo pobral provizije, da se mu številne zadeve vlečejo in tudi podirajo. Celo Ikea zna biti pod vprašanjem, ker se noče dogovoriti.

Tudi v tujini managerji poberejo nagrado za izvedbo projektov ampak je ta bolj uradna kot tukaj. Problem takega dela je ko apetiti zrastejo čez meje (videli smo Zidar,Hilda,Bavčar,...). Zidar bi lahko dobil tudi železnico v gradnjo če bi normalno delal (in jemal sebi), ker enostavno se noben nebi spuščal dokler bi razvoj tekel. Ko pa dobiš od drugih "Ustavite tega človeka" pol je zgodbe konec. In naletel je na zaprta vrata, ter propadel. Tudi Zoki bo končal če bo pohlepen.
Ja, če so za vse isti in vnaprej znani pogoji, potem to pač ni problem. Vemo, da v Sloveniji temu ni tako.

Glede ustavitve takega človeka ni tako enostavno. Ker ljudje kot so Jankovič, Popovič, Putin in podobni nedemokratični tipi poskušajo zasesti vse položaje moči in vplivanja na javno mnenje.
Ne vem kako lahko daš skupaj Rusijo, kjer so zlahka speljali Soči in bodo WC 2018 in Venezuelo?
Rusija seveda ni Venezuela. Ampak tudi pri njih se poslabšuje stanje. Vseeno so Rusi malo bolj disciplinirani, država je večja, ima neko boljšo osnovo vsak kar se izobraževanja tiče. Tudi ljudje Rusijo dojemajo kot pomembnejši faktor itd. Vseeno se zdi, da Rusija brez spremembe načina delovanja ne more dohajati Zahoda na gospodarskem področju.
fcajt sporočil: 4.335
[#2703280] 19.03.18 15:47
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: fcajt 19.03.2018 15:48
Stožice so bile za Ljubljano izjemno uspešen projekt...
v fazi projekta mogoče res, v fazi izvedbe pa so se pokazale vse žepanove moneyđerske sposobnosti...
mafijanković je sam' še za v arest dobr, lopov naduveni !!!
.
pinkfloyyd sporočil: 658
[#2703281] 19.03.18 15:47
Odgovori   +    7
Tako uspešen projekt, da so ga prisilno sofinancirali tudi prekmurski kmetje.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2703295] 19.03.18 17:24 · odgovor na: sopranos (#2703277)
Odgovori   +    4
Pravim da je problem ko tak človek dobi občutek da mu ne morejo nič pol so zgodbe kot Zidar, Janković, Todorić ipd. imperiji. Pri nas je korupcijo nemogoče izkoreniniti se omejiti jo je problem saj vemo da je folk nosil darila v šolo, zdravnikom, in drugim da se nekaj premakne, porine višje, nagradi, kako drugače vpliva na postopke. Zoki koristi kar mu je dano balkanske sposobnosti in sistem ki mu to omogoča. V tujini bi bil navaden povprečnež.
sopranos sporočil: 11.404
[#2703297] 19.03.18 17:44 · odgovor na: anon-61428 (#2703295)
Odgovori   +    0
[Inside]
Pravim da je problem ko tak človek dobi občutek da mu ne morejo nič pol so zgodbe kot Zidar, Janković, Todorić ipd. imperiji. Pri nas je korupcijo nemogoče izkoreniniti se omejiti jo je problem saj vemo da je folk nosil darila v šolo, zdravnikom, in drugim da se nekaj premakne, porine višje, nagradi, kako drugače vpliva na postopke. Zoki koristi kar mu je dano balkanske sposobnosti in sistem ki mu to omogoča. V tujini bi bil navaden povprečnež.
Ja, imaš prav.

Ravno na to temo, je bil danes odličen komentar: www.finance.si/89311...demokracij
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2703300] 19.03.18 18:13 · odgovor na: slovenecnb1 (#2703259)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-178149 19.03.2018 18:16
[slovenecnb1]
> [sopranos]
>
tako je pa doda se še naj glavarina dolga na posameznega občana pa bomo vidl kmalu kok je ljubljana najlepše mesto
Slovencelj, najprej ti svetujem, , da pogledaš koliko je zadolžen povprečen Nemec v primerjavi s Slovencem. Te bo kap sem prepričan. Ni merilo zadolženost na glavo, ampak relativna zadolženost glede na BDP, finančne prilive občine, države, pa še kakšen kriterij bi se našel.

Sicer pa absolutna zdolženost Ljubljančana ni alarmantno visoka glede na slovensko povprečje in na prihodke MO. Ker se te pa nič ne prime, ti bom še enkrat povedal, povprečen Ljubljančan je bil na 31.12.2016 zadolžen za celih 654€. In Ljubljana je bila na 18. mestu po zadoženosti. Rekorderka G.Petrovci ima 1813€ dolga na glavo, pa BDP vsaj 3x manjši na prebivalca. So pa še 4 občine z dolgom preko 1000€ (Solčava, pod umnim vodstvom SDS, Kostel, Litija, Komenda), www.mf.gov.si/si/del...leto_2016/ Po istem viru je povpreča zadolženost občin 409€ na prebivalca. In spet ne pozabi, prihodki proračuna MO Lj so vsaj 2x večji kot povprečje občin v Slovenij, seveda na prebivalca.
Lahko si pa ogledaš tudi proračun MO LJ, če si sposoben razumeti prebrano, www.uradni-list.si/g...-leto-2017 pa se bojim, da je vse bob ob steno, imaš pač izkrivljen pogled na realnost!
pobalin sporočil: 14.456
[#2703304] 19.03.18 18:43 · odgovor na: (#2703266)
Odgovori   +    6
[denac]
Tule ti dam zelo prav. zaradi tega vedno trdim, da je za koncerte renomiranih opernih pevcev najbolj primerna Gallusova dvorana v CD.
Ja, če gre za subvencioniran koncert z dragimi vstopnicami za petično mestno gospodo. Sicer se računica ne izide.
Stožice pomenijo poniževanje takih pevcev ali izrednih orkestrov.
No, za tako ponižanje so danes, ko je dvorana že pokazala vse svoje vrline, krivi predvsem njihovi manežerji, če niso preverili prizorišča, ampak samo prodali nastop. Krivi so si tudi nastopajoči, če imajo slabe manežerje ali je celo njim osebno vseeno. Ponižanje, ki mora skrbeti nas, je ponižanje tisočev obiskovalcev koncertov, ki so fritzlovsko nategnjeni. Ker večina jih najbrž ne hodi po svetu, da bi vedeli, kakšen kraval so dobili namesto koncerta.

Je pa res, da več ko je razočaranih glasbenikov, ki iz Ljubljane odidejo z izkušnjo nastopa v kovinsko lesketajočem multi-hlevu dunajskih konjarjev, bolj se po svetu širi zavedanje o senčnih plateh tega najlepšega mesta na svetu pa, bogami, i puno šire.
macon sporočil: 12.861
[#2703306] 19.03.18 19:12 · odgovor na: sopranos (#2703223)
Odgovori   +    3
[sopranos]
> [jezdec666]
> "Jest sm Zoki de, vsi me neki murite s provizijami pa podkupninami de, pa jest spoluoh ne vem, kakšna je razlika mad tem de, jest vzamem kr uboje de"

Še sedaj ni mojster pojasnil kako ima lahko obrok kredita višji od mesečne plače. Vse njegove firme so pa v stečaju oz. prisilni poravnavi.
"Sinovi mi kaj prinesejo, nje. Od kod pa jima denar, pa ni moja stvar, ker sta odrasle osebe, de nje."
macon sporočil: 12.861
[#2703307] 19.03.18 19:22
Odgovori   +    1
A se da kje videti posnetek?

Žepan je samopašen primitivec in ne preveč inteligenten, po mojem bi ga nekdo, ki bi se pripravil, zlahka sprovociral, da bi pokazal svoj pravi jaz in bistvo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2703312] 19.03.18 19:41 · odgovor na: macon (#2703306)
Odgovori   +    2
[macon]
> [sopranos]
> > [jezdec666]
> > "Jest sm Zoki de, vsi me neki murite s provizijami pa podkupninami de, pa jest spoluoh ne vem, kakšna je razlika mad tem de, jest vzamem kr uboje de"
>
> Še sedaj ni mojster pojasnil kako ima lahko obrok kredita višji od mesečne plače. Vse njegove firme so pa v stečaju oz. prisilni poravnavi.

"Sinovi mi kaj prinesejo, nje. Od kod pa jima denar, pa ni moja stvar, ker sta odrasle osebe, de nje."
Ja, oba v stečaju. Ni denarja za upnike.A za capota Zokija se vedno nekaj jurčkov napraska.

Nor sem pa jaz ker na to opozarjam. Matematika po Jankovičevo (s podporo sodstva in večine medijev): 2-3=5 Matematika kot jo pozna civiliziran, na pravu in razumu zgrajen svet: 2-3=-1

Strani: 1