Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2695940] 01.02.18 20:18
Odgovori   +    29
Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2698442] 20.02.18 15:20
Odgovori   +    4
Kako in kaj je z Jazbecem, je Tadej pisal že v preteklosti. Torej, Jazbec si je našel varno zavetje pred pregonom. Ne dvomim, da bo imel kot član SRB-ja imuniteto. Ko pa zadeva zastara, je pa tako ali tako vseeno. Je pa ironično, kje ima kompanjone, ravno na področju, kjer je mešal drek. Kar veliko pove o EU.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2698462] 20.02.18 17:41 · odgovor na: sopranos (#2695940)
Odgovori   +    4
[sopranos]
Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.
Pozabi na kaznica dejanja, razen movoče v vzporednem svetu. Jazbec je psč xosegel svojo noirvano. Ga ni slovenca ki ne bi prodal mamo za uradnisko sluzbo v Bruslju..

P.s
Se opravicujem za misspell to je poslefica mobilne tjphkovnice, kateri sem izpostavljen )
sopranos sporočil: 11.404
[#2698480] 20.02.18 18:40 · odgovor na: anon-204390 (#2698462)
Odgovori   +    4
[vickibedi]
> [sopranos]
> Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.

Pozabi na kaznica dejanja, razen movoče v vzporednem svetu. Jazbec je psč xosegel svojo noirvano. Ga ni slovenca ki ne bi prodal mamo za uradnisko sluzbo v Bruslju..

P.s
Se opravicujem za misspell to je poslefica mobilne tjphkovnice, kateri sem izpostavljen )
Ja, če en evropski poslanec lahko v 10 letih prenovi hišo, zgradi vilo, prenovi vozni park, kupi jahto, si privošči luksuzno življenje in 4.500 EUR pokojnine, potem je to povsem logično.

Da potem takih službic kot jih je imel Cvikl, ko so kasirali po 20.000 EUR na mesec niti ne izpostavljam. Potem gre tudi nakup in prenova hiše za 700.000 EUR v zgolj nekaj letih. Pri tem pa imeti še keš pičko za ženo, ki ti na polno kuri denar. Pa si še vseeno na zeleni veji.

V tem pogledu so politiki, ki ostajajo v Sloveniji mazohistični bebci.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2698489] 20.02.18 19:09 · odgovor na: sopranos (#2698480)
Odgovori   +    3
[sopranos]
> [vickibedi]
> > [sopranos]
> > Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.
>
> Pozabi na kaznica dejanja, razen movoče v vzporednem svetu. Jazbec je psč xosegel svojo noirvano. Ga ni slovenca ki ne bi prodal mamo za uradnisko sluzbo v Bruslju..
>
> P.s
> Se opravicujem za misspell to je poslefica mobilne tjphkovnice, kateri sem izpostavljen )

Ja, če en evropski poslanec lahko v 10 letih prenovi hišo, zgradi vilo, prenovi vozni park, kupi jahto, si privošči luksuzno življenje in 4.500 EUR pokojnine, potem je to povsem logično.

Da potem takih službic kot jih je imel Cvikl, ko so kasirali po 20.000 EUR na mesec niti ne izpostavljam. Potem gre tudi nakup in prenova hiše za 700.000 EUR v zgolj nekaj letih. Pri tem pa imeti še keš pičko za ženo, ki ti na polno kuri denar. Pa si še vseeno na zeleni veji.

V tem pogledu so politiki, ki ostajajo v Sloveniji mazohistični bebci.
Vsi Slovenci smo mazohisticni bebci Ampak mi svo dvakratni, ker si ta mazohizem se ocitamo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2698491] 20.02.18 19:21 · odgovor na: anon-204390 (#2698489)
Odgovori   +    2
[vickibedi]
> [sopranos]
> > [vickibedi]
> > > [sopranos]
> > > Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.
> >
> > Pozabi na kaznica dejanja, razen movoče v vzporednem svetu. Jazbec je psč xosegel svojo noirvano. Ga ni slovenca ki ne bi prodal mamo za uradnisko sluzbo v Bruslju..
> >
> > P.s
> > Se opravicujem za misspell to je poslefica mobilne tjphkovnice, kateri sem izpostavljen )
>
> Ja, če en evropski poslanec lahko v 10 letih prenovi hišo, zgradi vilo, prenovi vozni park, kupi jahto, si privošči luksuzno življenje in 4.500 EUR pokojnine, potem je to povsem logično.
>
> Da potem takih službic kot jih je imel Cvikl, ko so kasirali po 20.000 EUR na mesec niti ne izpostavljam. Potem gre tudi nakup in prenova hiše za 700.000 EUR v zgolj nekaj letih. Pri tem pa imeti še keš pičko za ženo, ki ti na polno kuri denar. Pa si še vseeno na zeleni veji.
>
> V tem pogledu so politiki, ki ostajajo v Sloveniji mazohistični bebci.

Vsi Slovenci smo mazohisticni bebci Ampak mi svo dvakratni, ker si ta mazohizem se ocitamo.
Ja, mi na dnu prehranjevalne verige smo še toliko večji bebci, ker mi smo tisti, ki vse te pijavke plačamo. Potem pa malo modrujemo po forumih, da damo malo jeze iz sebe. :) No, bolje to kot pa to, kar se dogaja v ZDA, ko komu dvigne pokrov in jih 10-20 vzame na drugi svet.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2698629] 21.02.18 18:00 · odgovor na: sopranos (#2698491)
Odgovori   +    1
[sopranos]
> [vickibedi]
> > [sopranos]
> > > [vickibedi]
> > > > [sopranos]
> > > > Le kaj? Tukaj je počopal kolikor je lahko, postalo je vroče, ker je delal tudi kazniva dejanja. Tako da je edina logična poteza, da se umakne v tujino in si tako zagotovi zaščito ter tudi dobre prihodke.
> > >
> > > Pozabi na kaznica dejanja, razen movoče v vzporednem svetu. Jazbec je psč xosegel svojo noirvano. Ga ni slovenca ki ne bi prodal mamo za uradnisko sluzbo v Bruslju..
> > >
> > > P.s
> > > Se opravicujem za misspell to je poslefica mobilne tjphkovnice, kateri sem izpostavljen )
> >
> > Ja, če en evropski poslanec lahko v 10 letih prenovi hišo, zgradi vilo, prenovi vozni park, kupi jahto, si privošči luksuzno življenje in 4.500 EUR pokojnine, potem je to povsem logično.
> >
> > Da potem takih službic kot jih je imel Cvikl, ko so kasirali po 20.000 EUR na mesec niti ne izpostavljam. Potem gre tudi nakup in prenova hiše za 700.000 EUR v zgolj nekaj letih. Pri tem pa imeti še keš pičko za ženo, ki ti na polno kuri denar. Pa si še vseeno na zeleni veji.
> >
> > V tem pogledu so politiki, ki ostajajo v Sloveniji mazohistični bebci.
>
> Vsi Slovenci smo mazohisticni bebci Ampak mi svo dvakratni, ker si ta mazohizem se ocitamo.

Ja, mi na dnu prehranjevalne verige smo še toliko večji bebci, ker mi smo tisti, ki vse te pijavke plačamo. Potem pa malo modrujemo po forumih, da damo malo jeze iz sebe. :) No, bolje to kot pa to, kar se dogaja v ZDA, ko komu dvigne pokrov in jih 10-20 vzame na drugi svet.
In ravno v tem jE prednost slovenskega mazohizma. namrec ko otroke posljes v solo ne dozivljas travm.
To je naša prednost in pa gasilci, ki delujejo bolje kot bivsa armija.

Strani: 1