Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2688224] 12.12.17 18:29
Odgovori   +    12
Odgovor je na dlani, v Španiji nimajo Jazbeca, imajo pa Banko Španije, ki odkriva, za razliko od Banke Slovenije, ki skriva.
FIN-379669 sporočil: 7.965
[#2688250] 12.12.17 21:04
Odgovori   +    6
Drugo leto so volitve in možnost spremembe pri tej temi. Prej, ko se začne kandidatom postavljati vprašanja, prej bodo Slo ostriženci vedeli, kateri strici stojijo za kandidati.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2688263] 13.12.17 00:34
Odgovori   +    7
Za še nekaj občutka, kako daleč so v BS pripravljeni iti: ko so omenjenemu pritožniku izročili to »delno razkrito« cenitev, sem ga na njegovo prošnjo spremljal, in ko sem po prelistanju prejete »beline« vprašal prisotna pravnika BS Jurija Žitka in Miho Pečovnika, zakaj so na vseh straneh prekrili celó njihovo številčenje, mi je Pečovnik po krajši tišini odgovoril: »Ker smemo prekriti zaupne podatke in smo presodili, da so tudi podatki o številkah strani zaupni.« Ob tem sta se z Žitkom spogledala, se začela muzati in s težavo zadrževala smeh. Ali v slengu najstnikov: »Stari, kaj jima delava!«
Harata! :)

In v kakšni pravni državi mi živimo*!?

*To je možno samo v Butalah.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2688284] 13.12.17 08:15 · odgovor na: anon-333107 (#2688263)
Odgovori   +    1
[FrRoSt]
>Za še nekaj občutka, kako daleč so v BS pripravljeni iti: ko so omenjenemu pritožniku izročili to »delno razkrito« cenitev, sem ga na njegovo prošnjo spremljal, in ko sem po prelistanju prejete »beline« vprašal prisotna pravnika BS Jurija Žitka in Miho Pečovnika, zakaj so na vseh straneh prekrili celó njihovo številčenje, mi je Pečovnik po krajši tišini odgovoril: »Ker smemo prekriti zaupne podatke in smo presodili, da so tudi podatki o številkah strani zaupni.« Ob tem sta se z Žitkom spogledala, se začela muzati in s težavo zadrževala smeh. Ali v slengu najstnikov: »Stari, kaj jima delava!«

Harata! :)

In v kakšni pravni državi mi živimo*!?

*To je možno samo v Butalah.
V Sloveniji se vedno nekaj skriva, veliko je beline ali črnine. Zakaj ne želimo še prodati NLB? Ker privilegirani potrebujejo še nekaj let, da se v NLB zabrišejo vse sledi za bančnim kriminalom, ki se je dogajal v banki...piše kontroverzni Lucu v Dnevniku:www.dnevnik.si/10427...o-vse-zivo
najobj sporočil: 31.918
[#2688349] 13.12.17 13:54
Odgovori   +    2
... Zaradi vprašljive objektivnosti cenitve Deloitta in njenega skrivanja ne le pred javnostjo, temveč tudi pred razlaščenimi vlagatelji BPE, so ti zahtevali svojo pravico po pravnih poteh ...

... čuj, TadejK ... evo, čeprav si ti zadovoljen s španskim sodstvom, mene bolj od tega zanima, kako lahko katerikoli "izdelki" družbe Deloitte še vedno veljajo za verodostojne, ker namreč kljub omenjeni strokovni sramoti še nisem slišal, da družba Deloitte ne bi bila več ugledna in njihovih strokovnih storitev komercialne banke ne bi naročale in jih centralne banke ne bi upoštevale ...

P.S.: če se ne motim, si pred leti v trenutku slabosti na totem forumu napisal, da ugledne ameriške bonitetne agencije Moody's, Standard & Poor's ali pa Fitch za dobro plačilo naračunajo točno takšno boniteto, kot jo naročnik hoče imeti, tako da ne vem, zakaj bi bila družba Deloitte izjema ... khmm, in je pri podrejencih pravzaprav edino vprašanje, če naročnik sedi v Ljubljani ali v Bruslju oziroma v Frankfurtu ...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2688970] 17.12.17 23:49 · odgovor na: anon-317028 (#2688284)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
V Sloveniji se vedno nekaj skriva, veliko je beline ali črnine. Zakaj ne želimo še prodati NLB? Ker privilegirani potrebujejo še nekaj let, da se v NLB zabrišejo vse sledi za bančnim kriminalom, ki se je dogajal v banki...piše kontroverzni Lucu v Dnevniku:www.dnevnik.si/10427...o-vse-zivo
Tudi v tem grmu zna biti veliko resnice, .... med drugim. :)

*Čivave bevskajo, karavana pa dremlje dalje. :)

Strani: 1