Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2686125] 28.11.17 06:35
Odgovori   +    21
Eni imajo naravne nesreče lakoto, sušo, kobilice, cunamije, potrese, kugo, špansko gripo...mi pa namesto tega imamo Cerarja, Erjavca, Židana, Mrakovo, Koprivnikarja, Kolarjevo...posledice njihovega katastrofalnega vodenja države bomo popravljali naslednjih 100 let.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2686130] 28.11.17 07:56 · odgovor na: anon-317028 (#2686125)
Odgovori   +    3
[FIN-311684]
Eni imajo naravne nesreče lakoto, sušo, kobilice, cunamije, potrese, kugo, špansko gripo...mi pa namesto tega imamo Cerarja, Erjavca, Židana, Mrakovo, Koprivnikarja, Kolarjevo...posledice njihovega katastrofalnega vodenja države bomo popravljali naslednjih 100 let.
Kakšne posledice bi bile dolgoročno videne, če bi recimo ti imel možnost voditi državo. Pa k sreči ni nobene možnosti.

Vsekakor mi pa ni pri tem višanju števila zaposlenih v JU jasno, da eni povečujejo zaposlenost zaradi prerazporejanja, nikjer pa ni opaznega ustreznega znižanja. Ali torej država prevzema pristojnosti od določenih "ne-državnih" ustanov kot so določene zbornice? Vendar to ni bilo omenjeno nikjer. tako pač izpade, da nekateri ministri dokazujejo svojo pomemnbost s številom podrejenih.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2686187] 28.11.17 11:28 · odgovor na: anon-178149 (#2686130)
Odgovori   +    4
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> Eni imajo naravne nesreče lakoto, sušo, kobilice, cunamije, potrese, kugo, špansko gripo...mi pa namesto tega imamo Cerarja, Erjavca, Židana, Mrakovo, Koprivnikarja, Kolarjevo...posledice njihovega katastrofalnega vodenja države bomo popravljali naslednjih 100 let.

Kakšne posledice bi bile dolgoročno videne, če bi recimo ti imel možnost voditi državo. Pa k sreči ni nobene možnosti.

Vsekakor mi pa ni pri tem višanju števila zaposlenih v JU jasno, da eni povečujejo zaposlenost zaradi prerazporejanja, nikjer pa ni opaznega ustreznega znižanja. Ali torej država prevzema pristojnosti od določenih "ne-državnih" ustanov kot so določene zbornice? Vendar to ni bilo omenjeno nikjer. tako pač izpade, da nekateri ministri dokazujejo svojo pomemnbost s številom podrejenih.
Preprosto povečujejo zaposlenost. Prvo jih zaposlijo brez objave za določen čas dveh, treh mesecev...kmalu za nedoločen čas in število zaposlenih raste in raste, tudi masa za plače raste, ki je v javni upravi za 15% večja kot leta 2014. Priznaj, tudi tebi vse skupaj že malo preseda...Vse skupaj je eno veliko izsiljevanje ali tudi ne, saj sta Cerar in Koprivnikar del javnega sektorja in verjetno člana štrukljevega SVIZ.

Strani: 1