Strani: 1

anon-318613 sporočil: 664
[#2685289] 22.11.17 16:32
Odgovori   +    1
»Na Dan mojih financ sem prišel, ker sem v življenju prihranil nekaj denarja, pa sem ugotovil, da bi ga moral vložiti, saj bi si želel imeti stabilno pokojnino. Ker bom letos star 55 let, bi bilo pametno biti malo bolj konservativen – zato se nagibam k nepremičninam.«

Ja, kupi si min kjer živiš, če pa imaš ornk presežek, pa izvoli, pri nepremičninah je največji vzvod, ćeprav bi se SLO izognil v širokem loku (zgodovina nacionalizacij, apetiti po obdavčitvah, nenehna socializacija prihodkov, banke so bankomati in ne zastopijo investicij, ....). Razmišljanje pri 55 je "kasno stiže car Lazar", vendar nikoli ne reci nikoli.

"Najbolj zanimiva nama je bila zgodba Sama Lubeja o tem, kako se upokojiti pri 50. letu, saj imava tudi sama takšne načrte";
Najbolje da se vržeta v "priviligirane" kategorije, kjer se da to naredit že pri 45ih:) Drugače pa z bodo šli načrti najverjetneje "down the drain", saj se v SLO kapitala ne da ustvariti, saj je "kategorija izkoriščevalcev".

"Prišel pa sem predvsem zaradi kriptovalut, ker mi je tudi to področje zanimivo"
God speed and luck, criptoti so ziher gain, kot amway, ALG, FOREX, in Alenka Bratušek "višji davki so posledično višja varnost". Mogoče bi bila še boljša rešitev LOTO:)

"Prišla sem, ker delam na računovodskem področju in ker je na trgu polno različnih naložb. Res se težko odločiš, v kaj bi se spustil. Na Dnevu mojih financ sem dobila neko izhodišče, nekaj za razmislek, zdaj pa se moram pa o stvareh, kot je bitcoin, še dodatno pozanimati"

Aha, računovodstvo je en sam "BITCOIN", tako da te razumem:) Go ahaid, kot so šli v SLO bankah, ko so v septembrskih bilancah izkazali vse OK, ob reviziji oktobra pa 5+3+še nekaj miljard minusa. Zmaga za bitcorn, ether, Jazbeca in minus za nategnjence v stilu Kotnika

Strani: 1