Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[#2682245] 05.11.17 07:23
Odgovori   +    47
Tale "vaš zoki" res nekaj ima(ne mislim Petre,ki je neumnost z narekovajem dobro označila),kako je to kar ima dosegel, je splošno znano.Vanj so nekateri investirali "tekovine".Tudi za lastno uporabo. Nagrada za ves gnoj,ki se je po njegovi zaslugi in pomočnikov na sodišču nakopičil je vredna celo mednarodnega priznanja.No,medalje ali kaj je že bilo tisto v Moskvi. Tej farsi se niti smejati ni več mogoče.
anon-260322 sporočil: 202
[#2682246] 05.11.17 07:47
Odgovori   +    9
Druže zoki mi ti se kunemo,da sa krivog puta ne skrenemo.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2682262] 05.11.17 10:50
Odgovori   +    17
Svasta. Svastarjenje. A bo govoril tudi v Drazgosah?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2682264] 05.11.17 11:14
Odgovori   +    2
Kaj je za slovenske podjetnike in zasebno gospodarstvo boljše? Volilna zmaga Cerarja? Židana? Mesca? Jankoviča? Seveda pod podmeno, da sedanja desna opozicija, kljub zmagi na volitvah ne bo zmogla oblikovati večine v parlamentu. Zmaga Židana je za gospodarstvo slaba opcija, le zmaga Mesca je slabša. Cerarjeva stranka je tako šibka, da zmagati ne more. Ostane Jankovič, ki tudi zmagati ne more, lahko pa dobi nekaj odstotkov. Janša bi lahko oblikoval koalicijo z Nsi in Cerarjem, pogojno tudi z Jankovičem. Če Janša ne oblikuje vlade smo obsojeni na Židanovo vlado v koaliciji z Mescom, Erjavcem in pogojno Jankovičem, mogoče Cerarjem. Če pa vlade ne bo oblikovala desnica, raje vidim vlado Jankoviča kot Židana ali Mesca.
pobalin sporočil: 14.456
[#2682266] 05.11.17 11:18
Odgovori   +    5
Berem tole, medtem pa se zraven pojavi naslov svežega rejva: "Zaradi korupcije v Savdski Arabiji prijeli več deset princev in ministrov". Vse kaže, da gre za dinastične obračune v skrajno konservativni totalitarni državi.

Zoran "Hej brigade" Janković me v svoji neznanski ljubezni do herojskih časov malo spominja na Dobrico Ćosića. Čosićeva kronološko razvrščena bibliografija pa spominja na karierno pot Zokija, ki Dela Jankovića:
Daleko je sunce, Koreni, Deobe, Akcija, Bajka, Moć i strepnje, Vreme smrti, Stvarno i moguće, Vreme zla (Grešnik, Otpadnik, Vernik), Promene, Vreme vlasti 1., Prijatelji, Vreme vlasti 2, U tuđem veku.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2682271] 05.11.17 11:35 · odgovor na: pobalin (#2682266)
Odgovori   +    10
Zoki je pri Putinu. Ga je pravkar odlikoval. In Anjo Kopac Mrak.
pobalin sporočil: 14.456
[#2682286] 05.11.17 13:02 · odgovor na: FIN-454644 (#2682271)
Odgovori   +    3
[FIN-454644]
Zoki je pri Putinu. Ga je pravkar odlikoval. In Anjo Kopac Mrak.
Hvala, nisem vedel. Če je kaj v tolažbo: Kremlin je Zokija dal na zadnje mesto. :-)
The President also presented the Order of Friendship to a number of foreign citizens for their outstanding services to strengthening peace, friendship and mutual understanding between peoples, to preserving and popularising the Russian language and culture abroad.
The state decorations of the Russian Federation were awarded to Rafael Guzman Tirado, Professor of Greek and Slavic Philology, University of Granada, Kingdom of Spain; Anja Kopac Mrak, Minister of Labour, Family, Social Affairs and Equal Opportunities of the Republic of Slovenia; Tomislav Nikolic, President of the Republic of Serbia (from May 31, 2012 to May 31, 2017), Chairman of the National Council for Coordination of Cooperation with the Russian Federation and the People’s Republic of China; Gilles Remy, CEO of CIFAL, the French Republic; Cavit Caglar, Chairman of the Management Board, Nergis Holding, Republic of Turkey; Jean-Pierre Chevènement, Special Representative of the French Government on relations with Russia, the French Republic; Zoran Jankovic, Mayor of Ljubljana, Republic of Slovenia.
en.kremlin.ru/events...news/56002
Dobro je tudi vedeti, za kakšen ruski praznik gre, saj gre pri praznikih in odlikovanjih za simbolne pomene.
Unity Day is a national holiday in Russia held on November 4. It commemorates the popular uprising which expelled Polish occupation forces from Moscow in November 1612, and more generally the end of the Time of Troubles and turning point of the Polish-Muscovite War (1605–1618). The day's name alludes to the idea that all classes of Russian society united to preserve Russian statehood when there was neither a tsar nor a patriarch to guide them.
en.wikipedia.org/wik...y_(Russia)
najobj sporočil: 31.870
[#2682290] 05.11.17 13:20 · odgovor na: pobalin (#2682266)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 05.11.2017 13:24
[pobalin]
Berem tole, medtem pa se zraven pojavi naslov svežega rejva: "Zaradi korupcije v Savdski Arabiji prijeli več deset princev in ministrov". Vse kaže, da gre za dinastične obračune v skrajno konservativni totalitarni državi.

Zoran "Hej brigade" Janković me v svoji neznanski ljubezni do herojskih časov malo spominja na Dobrico Ćosića. Čosićeva kronološko razvrščena bibliografija pa spominja na karierno pot Zokija, ki Dela Jankovića:
Daleko je sunce, Koreni, Deobe, Akcija, Bajka, Moć i strepnje, Vreme smrti, Stvarno i moguće, Vreme zla (Grešnik, Otpadnik, Vernik), Promene, Vreme vlasti 1., Prijatelji, Vreme vlasti 2, U tuđem veku.
... čuj, če povsem razumem obračune v družinskem podjetju z imenom Saudska Arabija, jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ... no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ... aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...

P.S.: Zoki ni nič novega www.justwatch.com/im...24869/s592 , ampak Petra je še premlada, Peter pa bi lahko vedel ...
Kanzon sporočil: 2.392
[#2682291] 05.11.17 13:27
Odgovori   +    15
»Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein

Če babe ne bi bile v vsakem trenutku pripravljene počepnit potem Weinstein ne bi bil svinja,za Zokija pa nisem siguren.
pobalin sporočil: 14.456
[#2682306] 05.11.17 15:41 · odgovor na: najobj (#2682290)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: pobalin 05.11.2017 15:44
[najobj]
jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ...
Ne vsi. Tebe je še treba spreobrnit. :-)
no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ...
Meni je pa hecno, da levakarji in pravičnice in enakopravniki tukaj delajo cirkus zaradi ameriških pohotnežev, ko pa se podobna zgodba pojavi pri pevcu hej brigad, je pa precej tiho, zamolčano in izbrisano. Meni gre strašno na jetra navijaštvo, kričaštvo in licemerje tako pikčastih kot progastih, ker poskušam v tem direndaju s pazljivim poslušanjem izluščiti bistvo.
aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...
Čuj, to bi moral vedeti ti, saj sta oba Štajerca, Mariborčana. Pa Finance, ki budno spremljajo vse deželne posle in poslovneže. :-)
P.S.: Zoki ni nič novega
Veš kaj je novo/staro? Nova potrditev starega vedenja, kako bedna, klečeplazna, lenoritna, servilna in predvsem brez vsakih človeških manir je deželna medijska srenja z državno sta.si na čelu. Kje, razen v necivilizirani vukojebini, se lahko zgodi, da v predsednik ene od svetovnih velesil odlikuje dva osebka iz mikrodeželije, to pa potem feel-love plemenu razbobna državna agencija, ki v naslovu in tekstu na prvo mesto postavi moškega in župana, žensko in državno ministrico pa šele na drugo mesto?!

Lenivci deželnih medijev pa to zvesto kopi-pejstajo - tudi pravičniško desni Reporter - vključno z zgovornim dodatkom, da gre za PR sporočilo županove spin mašine. Kar zagotovo ni pravi razlog, da so Jankovića zrinili na prvo mesto, kot se je Trump nekoč prerinil mimo črnogorskega predsednika. Gre enostavno zato, da je J abecedno pred K in M, pri spolu in funkciji pa sta.si in mediji prisegajo na absolutno enakopravnost...

Stokrat prekleta zaplankana močvirska zagovedna necivilizirana (para)državna svojat!
Putin župana Jankovića in ministrico Kopač Mrakovo odlikoval z redom prijateljstva
Kot so še sporočili z Mestne občine Ljubljana, je ruski predsednik danes odlikoval skupno osem posameznikov iz petih držav. Poleg župana Jankovića in ministrice Kopač Mrakove so odlikovanja prejeli še predstavniki iz Rusije, Srbije, Francije, Španije in Turčije.
www.sta.si/2446596/p...jateljstva
www.rtvslo.si/sloven...tva/436964
siol.net/novice/slov...uge-452740
www.delo.si/novice/s...akovo.html
reporter.si/clanek/s...ica-603529
linaprin sporočil: 771
[#2682324] 05.11.17 16:18 · odgovor na: FIN-454644 (#2682271)
Odgovori   +    4
čas vnosa: 05.11.17 16:12
[FIN-454644]
Zoki je pri Putinu. Ga je pravkar odlikoval. In Anjo Kopac Mrak.
Anja si zasluži dve odlikovanji, na vsakega eno
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2682328] 05.11.17 16:43 · odgovor na: linaprin (#2682324)
Odgovori   +    6
Anja gre meni ful na jetra. Gotovo je zavalila ogromno nasega denarja za nekaj, cesar ne vemo.
najobj sporočil: 31.870
[#2682353] 05.11.17 19:26 · odgovor na: pobalin (#2682306)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 05.11.2017 19:31
[pobalin]
> [najobj]
> jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ...

Ne vsi. Tebe je še treba spreobrnit. :-)

> no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ...

Meni je pa hecno, da levakarji in pravičnice in enakopravniki tukaj delajo cirkus zaradi ameriških pohotnežev, ko pa se podobna zgodba pojavi pri pevcu hej brigad, je pa precej tiho, zamolčano in izbrisano. Meni gre strašno na jetra navijaštvo, kričaštvo in licemerje tako pikčastih kot progastih, ker poskušam v tem direndaju s pazljivim poslušanjem izluščiti bistvo.

> aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...

Čuj, to bi moral vedeti ti, saj sta oba Štajerca, Mariborčana. Pa Finance, ki budno spremljajo vse deželne posle in poslovneže. :-)

> P.S.: Zoki ni nič novega

Veš kaj je novo/staro? Nova potrditev starega vedenja, kako bedna, klečeplazna, lenoritna, servilna in predvsem brez vsakih človeških manir je deželna medijska srenja z državno sta.si na čelu. Kje, razen v necivilizirani vukojebini, se lahko zgodi, da v predsednik ene od svetovnih velesil odlikuje dva osebka iz mikrodeželije, to pa potem feel-love plemenu razbobna državna agencija, ki v naslovu in tekstu na prvo mesto postavi moškega in župana, žensko in državno ministrico pa šele na drugo mesto?!

Lenivci deželnih medijev pa to zvesto kopi-pejstajo - tudi pravičniško desni Reporter - vključno z zgovornim dodatkom, da gre za PR sporočilo županove spin mašine. Kar zagotovo ni pravi razlog, da so Jankovića zrinili na prvo mesto, kot se je Trump nekoč prerinil mimo črnogorskega predsednika. Gre enostavno zato, da je J abecedno pred K in M, pri spolu in funkciji pa sta.si in mediji prisegajo na absolutno enakopravnost...

Stokrat prekleta zaplankana močvirska zagovedna necivilizirana (para)državna svojat!

> Putin župana Jankovića in ministrico Kopač Mrakovo odlikoval z redom prijateljstva
> Kot so še sporočili z Mestne občine Ljubljana, je ruski predsednik danes odlikoval skupno osem posameznikov iz petih držav. Poleg župana Jankovića in ministrice Kopač Mrakove so odlikovanja prejeli še predstavniki iz Rusije, Srbije, Francije, Španije in Turčije.
> www.sta.si/2446596/p...jateljstva
> www.rtvslo.si/sloven...tva/436964
> siol.net/novice/slov...uge-452740
> www.delo.si/novice/s...akovo.html
> reporter.si/clanek/s...ica-603529
... čuj, Požar je sicer rojen Mariborčan - spomnim se ga s tenisa na Braniku - zdaj pa ima prodana duša z Mariborom manj, kot imam jaz z Ljubljano, pa jaz z Ljubljano razen plačevanja davkov nimam nič, tako da se tudi zaradi vašega pjevača nešto starijih šlagera čisto nič ne sekiram ...

P.S.: če se ne motim, so pri nas na ameriške pohotneže ne glede na barvo dresov vsi zelo ponosni oziroma so zelo ponosni na tisto, kar je iz tote pohote nastalo ... aja, Financarji (pre)pišejo samo tisto, kar (pre)pišejo na sta.si, v svetu pa Požar očitno ni taka marka, da bi se kdo z njegovim bestsellerjem ukvarjal in da bi lahko na sta.si od koga kaj prepisovali ...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2682385] 06.11.17 08:21 · odgovor na: anon-149637 (#2682245)
Odgovori   +    7
[rosom]
Tale "vaš zoki" res nekaj ima(ne mislim Petre,ki je neumnost z narekovajem dobro označila),kako je to kar ima dosegel, je splošno znano.Vanj so nekateri investirali "tekovine".Tudi za lastno uporabo. Nagrada za ves gnoj,ki se je po njegovi zaslugi in pomočnikov na sodišču nakopičil je vredna celo mednarodnega priznanja.No,medalje ali kaj je že bilo tisto v Moskvi. Tej farsi se niti smejati ni več mogoče.
kak te ne, seveda se lahko tej farsi (še) smejimo...

nehali se bomo, ko bo sarec "precednik", zorane predsednik de, dupli pingvin predsednik parlamentaparlamenta pa halal poric žepan najlepšiga mesta...

de...

:-)))

lpA
bigl sporočil: 18.363
[#2682634] 07.11.17 08:55
Odgovori   +    0
Izjava "znanega direktorja" zelo veliko pove. Lep dan.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2682639] 07.11.17 09:32 · odgovor na: pobalin (#2682286)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [FIN-454644]
> Zoki je pri Putinu. Ga je pravkar odlikoval. In Anjo Kopac Mrak.

Hvala, nisem vedel. Če je kaj v tolažbo: Kremlin je Zokija dal na zadnje mesto. :-)

> The President also presented the Order of Friendship to a number of foreign citizens for their outstanding services to strengthening peace, friendship and mutual understanding between peoples, to preserving and popularising the Russian language and culture abroad.
> The state decorations of the Russian Federation were awarded to Rafael Guzman Tirado, Professor of Greek and Slavic Philology, University of Granada, Kingdom of Spain; Anja Kopac Mrak, Minister of Labour, Family, Social Affairs and Equal Opportunities of the Republic of Slovenia; Tomislav Nikolic, President of the Republic of Serbia (from May 31, 2012 to May 31, 2017), Chairman of the National Council for Coordination of Cooperation with the Russian Federation and the People’s Republic of China; Gilles Remy, CEO of CIFAL, the French Republic; Cavit Caglar, Chairman of the Management Board, Nergis Holding, Republic of Turkey; Jean-Pierre Chevènement, Special Representative of the French Government on relations with Russia, the French Republic; Zoran Jankovic, Mayor of Ljubljana, Republic of Slovenia.
> en.kremlin.ru/events...news/56002

Dobro je tudi vedeti, za kakšen ruski praznik gre, saj gre pri praznikih in odlikovanjih za simbolne pomene.

> Unity Day is a national holiday in Russia held on November 4. It commemorates the popular uprising which expelled Polish occupation forces from Moscow in November 1612, and more generally the end of the Time of Troubles and turning point of the Polish-Muscovite War (1605–1618). The day's name alludes to the idea that all classes of Russian society united to preserve Russian statehood when there was neither a tsar nor a patriarch to guide them.
> en.wikipedia.org/wik...y_(Russia)
Joj, sama močna imena, stebri vpliva v svetovni politiki in gospodarstvu takorekoč. Putin is geting desperate.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2682642] 07.11.17 09:36 · odgovor na: najobj (#2682290)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [pobalin]
> Berem tole, medtem pa se zraven pojavi naslov svežega rejva: "Zaradi korupcije v Savdski Arabiji prijeli več deset princev in ministrov". Vse kaže, da gre za dinastične obračune v skrajno konservativni totalitarni državi.
>
> Zoran "Hej brigade" Janković me v svoji neznanski ljubezni do herojskih časov malo spominja na Dobrico Ćosića. Čosićeva kronološko razvrščena bibliografija pa spominja na karierno pot Zokija, ki Dela Jankovića:
> Daleko je sunce, Koreni, Deobe, Akcija, Bajka, Moć i strepnje, Vreme smrti, Stvarno i moguće, Vreme zla (Grešnik, Otpadnik, Vernik), Promene, Vreme vlasti 1., Prijatelji, Vreme vlasti 2, U tuđem veku.

... čuj, če povsem razumem obračune v družinskem podjetju z imenom Saudska Arabija, jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ... no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ... aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...

P.S.: Zoki ni nič novega www.justwatch.com/im...24869/s592 , ampak Petra je še premlada, Peter pa bi lahko vedel ...
Oni pohotnež čez lužo verjetno čez 4 leta ne bo več izvoljen. Če pa bo, bo tam še največ 4 leta. But Zoki is going on and on and on... forever.
najobj sporočil: 31.870
[#2682649] 07.11.17 10:04 · odgovor na: anon-204390 (#2682642)
Odgovori   +    1
[vickibedi]
> [najobj]
> > [pobalin]
> > Berem tole, medtem pa se zraven pojavi naslov svežega rejva: "Zaradi korupcije v Savdski Arabiji prijeli več deset princev in ministrov". Vse kaže, da gre za dinastične obračune v skrajno konservativni totalitarni državi.
> >
> > Zoran "Hej brigade" Janković me v svoji neznanski ljubezni do herojskih časov malo spominja na Dobrico Ćosića. Čosićeva kronološko razvrščena bibliografija pa spominja na karierno pot Zokija, ki Dela Jankovića:
> > Daleko je sunce, Koreni, Deobe, Akcija, Bajka, Moć i strepnje, Vreme smrti, Stvarno i moguće, Vreme zla (Grešnik, Otpadnik, Vernik), Promene, Vreme vlasti 1., Prijatelji, Vreme vlasti 2, U tuđem veku.
> ... čuj, če povsem razumem obračune v družinskem podjetju z imenom Saudska Arabija, jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ... no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ... aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...
>
> P.S.: Zoki ni nič novega www.justwatch.com/im...24869/s592 , ampak Petra je še premlada, Peter pa bi lahko vedel ...
Oni pohotnež čez lužo verjetno čez 4 leta ne bo več izvoljen. Če pa bo, bo tam še največ 4 leta. But Zoki is going on and on and on... forever.
... ja, in ? ...

P.S.: naj ponovim poanto, kdor Zokija sovraži, ga sovraži in ga bolj sovražit ne more ... ja, je pa očitno, da si Financarji merijo klike in kaj je za "uspeh" boljše kot Zoki ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2682670] 07.11.17 11:24 · odgovor na: (#2682667)
Odgovori   +    3
[kajulci]
Kaj ne bi bilo fino, ce bi Zoki koncno enkrat sestavil vlado? In bi bila potem cela zurka, ko bi gledali kako ga Bruselj prisili, da bi pozrl vse svoje besede. In kako bi svical ko bi kar naenkrat moral pojasnjevat, zakaj je treba NLB prodat, pa kako Mercator ne sme bit spet slovenski? Cela komedija, za kavc in kokice.
Jaz mislim, da on s tem sploh ne bi imel problemov. Mojster pretvarjanja besed, važno da se mu denar rola.
pobalin sporočil: 14.456
[#2682684] 07.11.17 12:02 · odgovor na: (#2682667)
Odgovori   +    6
[kajulci]
Kaj ne bi bilo fino, ce bi Zoki koncno enkrat sestavil vlado? In bi bila potem cela zurka, ko bi gledali kako ga Bruselj prisili, da bi pozrl vse svoje besede. In kako bi svical ko bi kar naenkrat moral pojasnjevat, zakaj je treba NLB prodat, pa kako Mercator ne sme bit spet slovenski? Cela komedija, za kavc in kokice.
Imaš vtis, da je bil kaj strašno zasliševan zaradi bančnega brezna na račun Stožic? Da vsaj enkrat na teden blazno švica, ko mora vedno znova pojasnjevati, kako je meščanom in Sloveniji zrihtal stadion in dvorano, Rastoderju pa ostalo, vse tako rekoč za džabe?
pobalin sporočil: 14.456
[#2682927] 08.11.17 17:58 · odgovor na: (#2682828)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Sej glih zato. Zdaj je naš in dla kaj če. Pol bi imel pa Bruselj nad sabo. Ampak oni moj komentar je bil bolj ciničen kot pa iskrena želja :)
Hvala princeska, nas bi dala med kladivo in nakovalo, sama pa se izselila na Havaje. :-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2682955] 08.11.17 20:51 · odgovor na: FIN-454644 (#2682271)
Odgovori   +    2
[FIN-454644]
Zoki je pri Putinu. Ga je pravkar odlikoval. In Anjo Kopac Mrak.
In Zoki mu že hvaležno vrača:
www.portalplus.si/24...vic-putin/
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2682975] 09.11.17 07:30 · odgovor na: anon-204390 (#2682955)
Odgovori   +    3
Moramo biti pozorni, kdaj bo Zoki na gradu izobesil rusko zastavo.
anon-169261 sporočil: 1.078
[#2683356] 10.11.17 14:46
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-169261 10.11.2017 14:48
Vsekakor je Mercator njegova večna travma.
Pohlepen in nepošten preko vseh njegovih podjetij in podjetij družine na
račun nas davkoplačevalcev.
Se sprašujete preko katere stranke naj bi prišel na volitve!
Ne motim se preveč, če rečem, da je za začetek Šarec M. dobro zastavljen cilj.
To njegovo gofljanje o vseh mogočih zadevah državnega pomena, itak že dolgo
presega vse meje pristojnosti in ob tem gofljanju kar počez, naobveščen
poslušalec dobi občutek, da je glavni in edini, ki nas lahko reši ne vem čega.
Naj vrnejo vse tiste odpisane miljone! To bo državotvorno.

Strani: 1