Strani: 1

artEdge sporočil: 111
[#2681903] 03.11.17 07:13
Odgovori   +    29
Nevem no, meni se zdi samo da se pac ne da cakat v nedogled, stanovanje je potrebno prej ali slej obnoviti ravno tako avto. Drugace pa res ne vem na kaki osnovi bi se razpolozenje dvigalo, ni prav nobene spremembe v primerjavi s kriznim obdobjem, ce ne se slabse.Samo mediji nekaj pumpajo enkrat tako drugic drugace, ce pa malo pogledas okoli je slika vedno ista in ni neke logicne osnove da bi trenutno ali v bliznji prihodnosti lahko slo bolje.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2681905] 03.11.17 07:26
Odgovori   +    14
Tisti podjetniki, ki smo včeraj poslušali Mesca, ki je razlagal, da v Sloveniji imamo najmanjši davek na dohodek v EU (kaj ni res) in bi ga seveda morali krepko zvišati nimamo velikega razloga za optimizem. Politiki ne želijo razumeti, da v podjetjih planiramo za vsaj 5 let vnaprej in želimo stabilno poslovno okolje brez davčnih sprememb. Ne verjamem, da obstaja država EU v kateri politika kar tako, meni nič, tebi nič spremeni pogoje za poslovanje. Le mimogrede, lani je Mramor zvišal davek na dohodek podjetij iz 17% na 19%...
0403PRESE sporočil: 49
[#2681911] 03.11.17 08:18
Odgovori   +    15
A mi živimo v isti državi? V zdravstvu ni prav nobenega optimizma. Ravno obratno:stvari gredo rapidno samo navzdol in to že kar nekaj časa! Da o vzdušju med zdravstvenimi delavci sploh ne govorim...

Strani: 1