Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Čisto resno o nadzoru nad kriptožetoni

Strani: 1

MrRooky sporočil: 351
[#2677396] 06.10.17 11:23
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: MrRooky 06.10.2017 11:25
Ufaaaa, po poplavi člankov v zadnjem času vezanih na kripto svet, od katerih so bili nekateri vsebinsko čisti krep in žal bolj primerni za objavo v kakšni čudni rumeni reviji kot v resnem cajtngu...moram priznati, da sem prijetno pozitivno presenečen nad tem člankom! Lepo opisano, razumljivo tudi za tiste, ki jim kripto svet še ni prišel v delovno sobo. Mogoče bo po tem članku večje zavedanje, kaj sploh ICO je, kaj so "žetoni", kaj je blockchain...in da to ni eno in isto :) Lepo argumentirane trditve, kakšni so plusi za podjetje, ki v ICO gre itd....nevarnosti za investitorja/vlagatelja/kupca žetonov...

Bravo Gorazd!!
Končno članek, katerega avtor si je vzel čas in članek podkrepil z številkami, mnenji...in ne samo navrgel par trditev iz neta brez glave in repa! Tole bi dal kar v kategorijo obveznega branja za tiste, ki bi radi o ICO in kriptičih debatirali v družbi ali po forumih :)))
najobj sporočil: 31.906
[#2677405] 06.10.17 12:48 · odgovor na: MrRooky (#2677396)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 06.10.2017 12:49
[MrRooky]
Ufaaaa, po poplavi člankov v zadnjem času vezanih na kripto svet, od katerih so bili nekateri vsebinsko čisti krep in žal bolj primerni za objavo v kakšni čudni rumeni reviji kot v resnem cajtngu...moram priznati, da sem prijetno pozitivno presenečen nad tem člankom! Lepo opisano, razumljivo tudi za tiste, ki jim kripto svet še ni prišel v delovno sobo. Mogoče bo po tem članku večje zavedanje, kaj sploh ICO je, kaj so "žetoni", kaj je blockchain...in da to ni eno in isto :) Lepo argumentirane trditve, kakšni so plusi za podjetje, ki v ICO gre itd....nevarnosti za investitorja/vlagatelja/kupca žetonov...

Bravo Gorazd!!
Končno članek, katerega avtor si je vzel čas in članek podkrepil z številkami, mnenji...in ne samo navrgel par trditev iz neta brez glave in repa! Tole bi dal kar v kategorijo obveznega branja za tiste, ki bi radi o ICO in kriptičih debatirali v družbi ali po forumih :)))
... čuj, jaz imam eno čisto resno vprašanje, in sicer zakaj je Tim Žagar, ki je šef 128 milijonov dolarjev v torek, 3. oktobra 2017 "vredne" firme Iconomi, izjavil »ICO je skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja.«, če pa so kriptovalute oh in sploh in še pa še ...

P.S.: nehal sem brat, ko sem prebral, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, bom pa probal prebrat čez vikend, ker mi res ni jasno, zakaj niti Tim Žagar ne zaupa v kriptovalute ...
MrRooky sporočil: 351
[#2677418] 06.10.17 13:41 · odgovor na: najobj (#2677405)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [MrRooky]
> Ufaaaa, po poplavi člankov v zadnjem času vezanih na kripto svet, od katerih so bili nekateri vsebinsko čisti krep in žal bolj primerni za objavo v kakšni čudni rumeni reviji kot v resnem cajtngu...moram priznati, da sem prijetno pozitivno presenečen nad tem člankom! Lepo opisano, razumljivo tudi za tiste, ki jim kripto svet še ni prišel v delovno sobo. Mogoče bo po tem članku večje zavedanje, kaj sploh ICO je, kaj so "žetoni", kaj je blockchain...in da to ni eno in isto :) Lepo argumentirane trditve, kakšni so plusi za podjetje, ki v ICO gre itd....nevarnosti za investitorja/vlagatelja/kupca žetonov...
>
> Bravo Gorazd!!
> Končno članek, katerega avtor si je vzel čas in članek podkrepil z številkami, mnenji...in ne samo navrgel par trditev iz neta brez glave in repa! Tole bi dal kar v kategorijo obveznega branja za tiste, ki bi radi o ICO in kriptičih debatirali v družbi ali po forumih :)))

... čuj, jaz imam eno čisto resno vprašanje, in sicer zakaj je Tim Žagar, ki je šef 128 milijonov dolarjev v torek, 3. oktobra 2017 "vredne" firme Iconomi, izjavil »ICO je skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja.«, če pa so kriptovalute oh in sploh in še pa še ...

P.S.: nehal sem brat, ko sem prebral, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, bom pa probal prebrat čez vikend, ker mi res ni jasno, zakaj niti Tim Žagar ne zaupa v kriptovalute ...
Čuj??? Na forumu te ne "čujem", če že, potem berem.Tvoje čisto resno vprašanje je za mene čisto neresno! Takole forumaško, malo trolaš po forumih... Če te zanima zelo resno, kaj je izjavil Tim Žagar in zakaj, vprašaj njega in ne svinjaj meni po postih ;) Nikjer nisem zasledil, da Tim ne zaupa v kriptovalute. (pa si upam trditi, da res ne! Ne v vse! V Iconomi in še nekaj njih pa verjetno da!)

P.S.: Mogoče je celo dobro, da si nehal brati...ker tudi kar si prebral, zgleda nisi razumel, ker mešaš jabolka in hruške in buške. Tim Žagar je izjavil 5% v ICO in NE 5% v kriptovalute-katere sicer so lahko tudi iz ICO...niso pa vse. ČUJ, pa mi ti povej iz katerega ICO-ta je padel tale Bitkojn????

Tvoja trditev o kriptovalutah:
če pa so kriptovalute oh in sploh in še pa še ...
Trditev nima nobenega smisla in ne vem od kje se ti je prikradla v možgane? Nekako se ne spomnem, da bi jo sploh kje prebral, kaj šele da bi jo jaz napisal? Koliko so katere kriptovalute oh in sploh in še pa še, je odvisno od vsakega investitorja posebej. Ali špekulira z vrednostjo, ali zaupa tehnologiji za kriptom....

Tudi vse (fiat) valute niso oh in sploh in še pa še! Eni vlagajo v CHF ker verjamejo v tisto, kar za njim "stoji", drugi v EUR, USD, YPN.... In tako za kritovalutami ki izhajajo iz ICO stoji nekaj...in tudi med kriptiči obstajajo "Bolivarji"-nekaj kar je vredno nič

Če bi prebral, no verjetno si prebral tudi kakšen moj komentar, kjer povdarjam, da vlaganje v kripto valute je rizik in se držim pravila, da vlagam toliko kolikor z lahkoto pogrešam/izgubim, potem mene tega ne bi spraševal. Mogoče rad jemlješ čas ljudem po forumih, mogoče pametuješ, mogoče pa sicer zadeve prebereš, vendar informacije še vedno iščejo pot do možganov...Tokrat si vsaj napisal, da si nehal brati, ampk poboldal pa si stavek, katerega nisi upošteval :)))) Mogoče ti vprašanja sploh ne bi bilo potrebno postaviti, če bi najprej prebral članek, ki je res dober, šele nato pisal po forumu......Jaz pa napišem, da se mi na takšno trolanje v bodoče ne da odgovarjat.
najobj sporočil: 31.906
[#2677432] 06.10.17 15:02 · odgovor na: MrRooky (#2677418)
Odgovori   +    1
[MrRooky]
> [najobj]
> > [MrRooky]
> > Ufaaaa, po poplavi člankov v zadnjem času vezanih na kripto svet, od katerih so bili nekateri vsebinsko čisti krep in žal bolj primerni za objavo v kakšni čudni rumeni reviji kot v resnem cajtngu...moram priznati, da sem prijetno pozitivno presenečen nad tem člankom! Lepo opisano, razumljivo tudi za tiste, ki jim kripto svet še ni prišel v delovno sobo. Mogoče bo po tem članku večje zavedanje, kaj sploh ICO je, kaj so "žetoni", kaj je blockchain...in da to ni eno in isto :) Lepo argumentirane trditve, kakšni so plusi za podjetje, ki v ICO gre itd....nevarnosti za investitorja/vlagatelja/kupca žetonov...
> >
> > Bravo Gorazd!!
> > Končno članek, katerega avtor si je vzel čas in članek podkrepil z številkami, mnenji...in ne samo navrgel par trditev iz neta brez glave in repa! Tole bi dal kar v kategorijo obveznega branja za tiste, ki bi radi o ICO in kriptičih debatirali v družbi ali po forumih :)))
> ... čuj, jaz imam eno čisto resno vprašanje, in sicer zakaj je Tim Žagar, ki je šef 128 milijonov dolarjev v torek, 3. oktobra 2017 "vredne" firme Iconomi, izjavil »ICO je skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja.«, če pa so kriptovalute oh in sploh in še pa še ...
>
> P.S.: nehal sem brat, ko sem prebral, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, bom pa probal prebrat čez vikend, ker mi res ni jasno, zakaj niti Tim Žagar ne zaupa v kriptovalute ...
Čuj??? Na forumu te ne "čujem", če že, potem berem.Tvoje čisto resno vprašanje je za mene čisto neresno! Takole forumaško, malo trolaš po forumih... Če te zanima zelo resno, kaj je izjavil Tim Žagar in zakaj, vprašaj njega in ne svinjaj meni po postih ;) Nikjer nisem zasledil, da Tim ne zaupa v kriptovalute. (pa si upam trditi, da res ne! Ne v vse! V Iconomi in še nekaj njih pa verjetno da!)

P.S.: Mogoče je celo dobro, da si nehal brati...ker tudi kar si prebral, zgleda nisi razumel, ker mešaš jabolka in hruške in buške. Tim Žagar je izjavil 5% v ICO in NE 5% v kriptovalute-katere sicer so lahko tudi iz ICO...niso pa vse. ČUJ, pa mi ti povej iz katerega ICO-ta je padel tale Bitkojn????

Tvoja trditev o kriptovalutah:

> če pa so kriptovalute oh in sploh in še pa še ...

Trditev nima nobenega smisla in ne vem od kje se ti je prikradla v možgane?
Nekako se ne spomnem, da bi jo sploh kje prebral, kaj šele da bi jo jaz napisal? Koliko so katere kriptovalute oh in sploh in še pa še, je odvisno od vsakega investitorja posebej. Ali špekulira z vrednostjo, ali zaupa tehnologiji za kriptom....

Tudi vse (fiat) valute niso oh in sploh in še pa še! Eni vlagajo v CHF ker verjamejo v tisto, kar za njim "stoji", drugi v EUR, USD, YPN.... In tako za kritovalutami ki izhajajo iz ICO stoji nekaj...in tudi med kriptiči obstajajo "Bolivarji"-nekaj kar je vredno nič

Če bi prebral, no verjetno si prebral tudi kakšen moj komentar, kjer povdarjam, da vlaganje v kripto valute je rizik in se držim pravila, da vlagam toliko kolikor z lahkoto pogrešam/izgubim, potem mene tega ne bi spraševal. Mogoče rad jemlješ čas ljudem po forumih, mogoče pametuješ, mogoče pa sicer zadeve prebereš, vendar informacije še vedno iščejo pot do možganov...Tokrat si vsaj napisal, da si nehal brati, ampk poboldal pa si stavek, katerega nisi upošteval :)))) Mogoče ti vprašanja sploh ne bi bilo potrebno postaviti, če bi najprej prebral članek, ki je res dober, šele nato pisal po forumu......Jaz pa napišem, da se mi na takšno trolanje v bodoče ne da odgovarjat.
... evo, se opravičujem za smetenje z neznanjem, ker bi očitno moral napisat, zakaj Tim Žagar ne zaupa v "An unregulated means by which funds are raised for a new cryptocurrency venture" (več tukaj www.investopedia.com...ideo-idx-0 ) , ker torej tote angleške "cryptocurrency" nimajo nobene zveze s slovenskimi kriptovalutami ...

P.S.: če bi Tim Žagar zaupal v ICO, potem ne bi rekel, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, ampak bi Tim Žagar rekel, da je priporočljivo vložiti 95% denarja, ki ga imaš na razpolago, ker svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in je zato boljše, da postoteriš 95% namesto samo 5% ... khmm, sploh pa ne razumem, zakaj za nekaj (= kriptovalute), s čemer svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš, ne bi rekel, da je oh in sploh in še pa še ... aja, če ne čuješ dobro, bom samo za tebe naslednjič napisal ejga ...
MrRooky sporočil: 351
[#2677439] 06.10.17 16:06 · odgovor na: najobj (#2677432)
Odgovori   +    2
[najobj]

... evo, se opravičujem za smetenje z neznanjem, ker bi očitno moral napisat, zakaj Tim Žagar ne zaupa v "An unregulated means by which funds are raised for a new cryptocurrency venture" (več tukaj www.investopedia.com...ideo-idx-0 ) , ker torej tote angleške "cryptocurrency" nimajo nobene zveze s slovenskimi kriptovalutami ...
Resnično ti na to temo odgovarjam zadnjič ;)

Loči že enkrat med kriptovalutami in ICO! Eno je, ko preko ICO izdaš novo kripto valuto... Čisto nekaj drugega pa je recimo Bitcoin, ki ni produkt ICO (pa ni edini, vendar vsaj malo domače naloge naredi sam in poišči še nekaj drugih, ki so bile narejene za "nadomestek" fiat denarja). Že iz tega kar si prilepil je razvidno za kakšno kriptovaluto gre. Za izpeljano iz ICO:
"An unregulated means by which funds are raised for a new cryptocurrency venture"
Zgleda, da tudi kar prebereš ne razumeš dobro...Tim ne zaupa v ICO, ne v vse ICO-te in svetuje 5% naložbenega portfelja. O naložbah v kriptovalute sploh ni govora. Še enkrat, niso vse kriptovalute "enake"-nimajo enakega namena za kar so bile izdane. V nekaterih ga sploh ne najdem-namena namreč, kaj naj bi z njimi sploh počel....

P.S.: če bi Tim Žagar zaupal v ICO, potem ne bi rekel, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, ampak bi Tim Žagar rekel, da je priporočljivo vložiti 95% denarja, ki ga imaš na razpolago, ker svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in je zato boljše, da postoteriš 95% namesto samo 5% ... khmm, sploh pa ne razumem, zakaj za nekaj (= kriptovalute), s čemer svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš, ne bi rekel, da je oh in sploh in še pa še
Kaj bi Tim Žagar rekel, si ga kar ti določil ;) , ker kot sem ti že napisal ne ločiš med jabolki in hruškami! Ni vsaka kriptovaluta produkt ICO!
... aja, če ne čuješ dobro, bom samo za tebe naslednjič napisal ejga ...
Čisto dobro "čujem" samo ne na forumu, kjer se piše ;) Lahko pišeš ejga, ali pa unga, ali toti ali totega.... Kar se Janezek nauči, to Janezek zna, obstaja pa možnost, da se ni naučil pravilno. ;)
najobj sporočil: 31.906
[#2677683] 09.10.17 09:51 · odgovor na: MrRooky (#2677439)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 09.10.2017 09:54
[MrRooky]
> [najobj]
>
> ... evo, se opravičujem za smetenje z neznanjem, ker bi očitno moral napisat, zakaj Tim Žagar ne zaupa v "An unregulated means by which funds are raised for a new cryptocurrency venture" (več tukaj www.investopedia.com...ideo-idx-0 ) , ker torej tote angleške "cryptocurrency" nimajo nobene zveze s slovenskimi kriptovalutami ...

Resnično ti na to temo odgovarjam zadnjič ;)

Loči že enkrat med kriptovalutami in ICO! Eno je, ko preko ICO izdaš novo kripto valuto... Čisto nekaj drugega pa je recimo Bitcoin, ki ni produkt ICO
(pa ni edini, vendar vsaj malo domače naloge naredi sam in poišči še nekaj drugih, ki so bile narejene za "nadomestek" fiat denarja). Že iz tega kar si prilepil je razvidno za kakšno kriptovaluto gre. Za izpeljano iz ICO:

> "An unregulated means by which funds are raised for a new cryptocurrency venture"

Zgleda, da tudi kar prebereš ne razumeš dobro...Tim ne zaupa v ICO, ne v vse ICO-te in svetuje 5% naložbenega portfelja. O naložbah v kriptovalute sploh ni govora. Še enkrat, niso vse kriptovalute "enake"-nimajo enakega namena za kar so bile izdane. V nekaterih ga sploh ne najdem-namena namreč, kaj naj bi z njimi sploh počel....
>
> P.S.: če bi Tim Žagar zaupal v ICO, potem ne bi rekel, da je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti približno pet odstotkov naložbenega portfelja, ampak bi Tim Žagar rekel, da je priporočljivo vložiti 95% denarja, ki ga imaš na razpolago, ker svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in je zato boljše, da postoteriš 95% namesto samo 5% ... khmm, sploh pa ne razumem, zakaj za nekaj (= kriptovalute), s čemer svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš, ne bi rekel, da je oh in sploh in še pa še

Kaj bi Tim Žagar rekel, si ga kar ti določil ;) , ker kot sem ti že napisal ne ločiš med jabolki in hruškami! Ni vsaka kriptovaluta produkt ICO!

> ... aja, če ne čuješ dobro, bom samo za tebe naslednjič napisal ejga ...

Čisto dobro "čujem" samo ne na forumu, kjer se piše ;) Lahko pišeš ejga, ali pa unga, ali toti ali totega.... Kar se Janezek nauči, to Janezek zna, obstaja pa možnost, da se ni naučil pravilno. ;)
... ejga čuj, zdaj sem te hotel vprašat, če se s totim ICO-tom lahko izda še kaj drugega kot nove kriptovalute, pa se ne upam, ker si rekel, da mi ne boš več odgovarjal ... evo, ker če bi se z ICO-ti zbiral pravi denar (EUR, USD) še za kaj drugega kot za izdajo novih kriptovalut, potem jaz sploh ne bi pomislil, da Tim Žagar ne zaupa v ICO-te zaradi kriptovalut, ki so oh in sploh in še pa še, ker z njimi svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in jih zato s svojim ICO-tom proba za sebe vsak naredit še sam ... ja, res je škoda, da mi ne boš več odgovarjal, ker me zelo zanima, kako si ti razlagaš, kdaj Tim Žagar ve, katerim ICO-tom in posledično izdanim novim kriptovalutam je treba zaupat in katerim ne oziroma zakaj jim je treba zaupat samo s 5%, namesto s 95% ...

P.S.: če bi Tim Žagar bral Finance, bi mogoče lahko sam povedal, zakaj je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti samo 5% naložbenega portfelja, 95% pa v nekaj bolj zanesljivega ... khmm, sploh pa bi lahko povedal, zakaj se tržna kapitalizacija kriptovalut meri v pravih valutah (EUR, USD), ne pa v kriptovalutah ...
MrRooky sporočil: 351
[#2677938] 10.10.17 10:35 · odgovor na: najobj (#2677683)
Odgovori   +    1
... ejga čuj, zdaj sem te hotel vprašat, če se s totim ICO-tom lahko izda še kaj drugega kot nove kriptovalute, pa se ne upam, ker si rekel, da mi ne boš več odgovarjal ...
23.657 postov si spisal na forumu financ, pa ne znaš pogooglat in najti odgovora sam????
Kratica ICO pomeni “Initial Coin Offering“, torej odgovor je NE! Nič drugega kot kriptiči! Ne sekret papir in ne fiat denar....

evo, ker če bi se z ICO-ti zbiral pravi denar (EUR, USD) še za kaj drugega kot za izdajo novih kriptovalut,.....
Pa dobro no, a lahko odpreš nek internet brskalnik pa malo poiščeš po netu kar te zanima??? Ker resno te nebi rad žalil po forumu, samo po vsem tem prepucavanju si še vedno nisi vzel časa da bi si našel odgovore na svoja vprašanja in malo razširil znanja, če se že oglašaš v temah, o katerih imam občutek, da ne veš ravno veliko, pa še to ne ločiš med različnimi zadevami....

Naloga zate, da ne boš spraševal s čim se zbira "pravi" denar: Kakšna je razlika med ICO in IPO ;) in razširitev znanja še na RICO. Kaj je start up in na katere načine lahko pride do zagonskega kapitala.... Ko boš tole pogooglal, se vremena štajercu bodo razjasnila....
potem jaz sploh ne bi pomislil, da Tim Žagar ne zaupa v ICO-te zaradi kriptovalut, ki so oh in sploh in še pa še, ker z njimi svoj pravi denar (EUR, USD) lahko postoteriš in jih zato s svojim ICO-tom proba za sebe vsak naredit še sam ... ja, res je škoda, da mi ne boš več odgovarjal, ker me zelo zanima, kako si ti razlagaš, kdaj Tim Žagar ve, katerim ICO-tom in posledično izdanim novim kriptovalutam je treba zaupat in katerim ne oziroma zakaj jim je treba zaupat samo s 5%, namesto s 95% ...
:)))) Jaz si nič ne razlagam katerim ICO Tim Žagar zaupa! Vprašaj njega...
Hint z vprašanjem: Kateremu start up-u je za zaupat? Koliko jih dolgoročno uspe?
Najbolje, da ti kar na forumu pišem kom vtakni svoj denar, da ga boš kot sam navajaš "postoteril" :)))))) Naredi domačo nalogo, preberi "white paper", analiziraj, koplji, išči, razišči, primerjaj, preveri kakšna je ekipa, kakšne so možnosti na trgu, konkurenca....in se odloči!

P.S.: če bi Tim Žagar bral Finance, bi mogoče lahko sam povedal, zakaj je ICO skrajno tvegana naložba, v katero je priporočljivo vložiti samo 5% naložbenega portfelja, 95% pa v nekaj bolj zanesljivega ...
Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...

Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))
najobj sporočil: 31.906
[#2677986] 10.10.17 12:55 · odgovor na: MrRooky (#2677938)
Odgovori   +    0
Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...

Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))
... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...

P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
MrRooky sporočil: 351
[#2678025] 10.10.17 14:06 · odgovor na: najobj (#2677986)
Odgovori   +    1
[najobj]
> Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...
>
> Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))

... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...

P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
Odgovoril sem ti v upanju, da ti bo odgovor vsaj malo razsvetlil temo v tvojem poznavanju tematike ;) Žal sem bil neuspešen

Nič ne špijoniram, pri vsakem nick name piše število objav... A tudi paranojo na špijuniranje imaš? Ne ločiš med pogledom in špijuniranjem :)))))))) in dol mi visi koliko časa že to počneš, zgleda pa, da ti gre to dobro od rok :)))) Čas za računanje, bom raje namenil pregledu in iskanju tistih uspešnih 5% ICO!

Tole niso bila retorična vprašanja ampak vprašanja, ki izkazujejo neznanje in mešanje sadja

Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati
najobj sporočil: 31.906
[#2678043] 10.10.17 15:13 · odgovor na: MrRooky (#2678025)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 10.10.2017 15:15
[MrRooky]
> [najobj]
> > Saj je povedal.... In tudi to, če te sploh zanima, bi z lahkoto sam našel na netu.... Ampak zgleda da bolj ljubiš trolanje po forumih (glede na število objav!), kot pa da te stvar resnično zanima in bi si našel odgovor...
> >
> > Grem metat kocke, v kater ICO bom vložil del mezde :))))))
> ... ejga čuj, ker si mi zadnjič napisal, da mi ne boš več odgovarjal, ti bom naslednjič eksplicitno napisal, da mi ne rabiš odgovarjat na retorična vprašanja ...
>
> P.S.: z retoričnimi vprašanji sem ti hotel povedat samo to, da če nekdo (= Tim Žagar) v nekaj zaupa, potem tistemu nameni več kot 5% svojega prostega denarja ... aja, če že špijoniraš, potem še poglej, od kdaj trolam po totem forumu in začni računat ...
Odgovoril sem ti v upanju, da ti bo odgovor vsaj malo razsvetlil temo v tvojem poznavanju tematike ;) Žal sem bil neuspešen

Nič ne špijoniram, pri vsakem nick name piše število objav... A tudi paranojo na špijuniranje imaš? Ne ločiš med pogledom in špijuniranjem :)))))))) in dol mi visi koliko časa že to počneš, zgleda pa, da ti gre to dobro od rok :)))) Čas za računanje, bom raje namenil pregledu in iskanju tistih uspešnih 5% ICO!

Tole niso bila retorična vprašanja ampak vprašanja, ki izkazujejo neznanje in mešanje sadja

Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati
... ejga čuj, ti bi mene očitno rad razjezil, pa ti ne gre glih dobro ...

P.S.: če že hočeš biti pameten s primerjavami iz realnega življenja, bi tota z avtomobili mogoče bila pametna, če bi napisal, da si poleg 5% denarja za avtomobil - ki mu zaupaš 100%, sicer ga ne bi vozil - za preostalih 95% denarja raje kupiš še kaj drugega, ker 20 avtomobilov (20 X 5 = 100) verjetno res ne rabiš ...
MrRooky sporočil: 351
[#2678047] 10.10.17 15:25 · odgovor na: najobj (#2678043)
Odgovori   +    1
>
> Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati

... ejga čuj, ti bi mene očitno rad razjezil, pa ti ne gre glih dobro ...

P.S.: če že hočeš biti pameten s primerjavami iz realnega življenja, bi tota z avtomobili mogoče bila pametna, če bi napisal, da si poleg 5% denarja za avtomobil - ki mu zaupaš 100%, sicer ga ne bi vozil - za preostalih 95% denarja raje kupiš še kaj drugega, ker 20 avtomobilov (20 X 5 = 100) verjetno res ne rabiš ...
Napredek, pravilno si sklepal.... In zdaj ponovi vajo zakaj XY zaupa le 5% ICO :)))))) in kam da ostalo :))))
najobj sporočil: 31.906
[#2678053] 10.10.17 15:41 · odgovor na: MrRooky (#2678047)
Odgovori   +    0
[MrRooky]
> >
> > Veš, jaz tudi zaupam samo 5% proizvajalcem avtomobilov! Zato vozim enega izmed teh in ne enega imed vseh ostalih 95%. Če boš uspel dojeti, kaj sem ti hotel s tem povedati
>
> ... ejga čuj, ti bi mene očitno rad razjezil, pa ti ne gre glih dobro ...
>
> P.S.: če že hočeš biti pameten s primerjavami iz realnega življenja, bi tota z avtomobili mogoče bila pametna, če bi napisal, da si poleg 5% denarja za avtomobil - ki mu zaupaš 100%, sicer ga ne bi vozil - za preostalih 95% denarja raje kupiš še kaj drugega, ker 20 avtomobilov (20 X 5 = 100) verjetno res ne rabiš ...
Napredek, pravilno si sklepal.... In zdaj ponovi vajo zakaj XY zaupa le 5% ICO :)))))) in kam da ostalo :))))
... www.youtube.com/watc...HhgllqSKro ...

Strani: 1