Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Česa ne pozabite vprašati na pogovoru za delo

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2668223] 20.08.17 21:10
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: anon-317028 20.08.2017 21:16
Kadrovska komisija »Cerar dobi tri, Erjavec in Židan po enega, Mesec pa pol« izbere kandidata in ga pošlje na razgovor npr. na SPIRIT ali Banko Slovenije, in kandidat kadroviku zastavlja vprašanja, ki mu odgovarja:
1. Zakaj je to delovno mesto prosto? Saj delovnega mesta sploh ni bilo, smo si ga izmislili, ker je poklical Brglez, potem pa Cerar, tudi Dobovšek je nekaj težil.
2. Kako zadržite zaposlene in na katere dosežke ste še posebej ponosni? Saj dosežkov sploh ni, ponosni smo le na to, da imamo dobre plače, nas je vsaki dan več, nič ne delamo in za nič ne odgovarjamo. Zaposlene ne zadržujemo, saj zaradi nesposobnosti nikamor ne uidejo.
3. Kaj pričakujete od mene v prvih šestih do 12 mesecih? Nič posebej, le da si tiho in prihajaš le enkrat na teden v službo, še boljše bo, da kontaktiraš šefa na facebooku.
4. Kako lahko nekdo postane uspešen na tem delovnem mestu? Pri nas uspešnosti sploh ni, saj ne delamo nič, plača je fiksna, če pa želiš stimulacijo, naj ti tisti, ki se prijavijo na razpis ali banke, ki želijo dobro mnenje, plačajo korupcijski bonus, da pa bo vse lepo in prav prej pokliči Štefanca iz naše komisije, ki skrbi za zakonitost korupcijskih bonusov, le ne pozabi tudi njemu nekaj nakazati, kajti on mora naprej nakazati Pahorju, Kontiču, Mehu, Jazbecu, Štruklju...obvezno nakaži Klemenčiču, ker on ima sodnike na uzdah.
5. Imate morda kakšne dvome, zakaj bi bil jaz odličen za to delovno mesto? Kje pa, mi popolnoma zaupamo kadrovikom iz komisije »Cerar dobi tri, Erjavec in Židan po enega, Mesec pa pol«, ki so rekli, da si odličen in drugega kandidata sploh ni.
6. Kdaj se boste odločili glede kandidatov? Saj sem že povedal, da drugih kandidatov sploh ni.

Strani: 1