Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Igor Kadunc

Strani: 1

153 sporočil: 9.333
[#2660019] 21.06.17 20:13
Odgovori   +    1
Saj so pametni zbrani, se bodo
že zmeniti znali, če ne, pa naj
Igor udari po mizi, kajti v topli
kadi se pravi borci, in te rabi(mo),
ne premetavajo radi, ali pač ?

Sodražan
bozo666 sporočil: 3.026
[#2660021] 21.06.17 20:26
Odgovori   +    4
RTV ima velik kapital v svojem arhivu in bi lahko z majhnimi stroški naredila oddaje ali dokumentarno igrane filme ali zgolj dokumentarne......in jih tržila v EU...npr na kanalu History, tako kot to delajo sosedje na HTV v Zagrebu.

Če bi oni imeli toliko filmskega materiala o rešenih zavezniških letalcih, bi naredili serijo igrano dokumentarnih filmov in to lepo prodali....a mi ne znamo.

Hrvati so imeli dolgo serijo Hrvatski kralji in zdaj Republika Dubrovnik....me res zanima koliko so zaslužili s to prodajo

VRANOV LET je največja evropska zgodba reševanja pilotov iz več držav......mislim , da so v 80-tih australci celo posneli TV film o tem......pri nas pa so arhivi mrtev kapital

In takih, mednarodnih tem....npr. partizansko zdravstvo kot svetovni fenomen, ki bi ga morali dati pod UNESCO kot svetovno dediščino......ali akcija vPostojnski jami....ali skupne akcije z zavezniki......VSE TO GRE LEPO V PROMET, KER TO MNOGI ODKUPIJO......sploh akcija v Postojnski jami bi se prodala širom sveta......No, počakajmo ali bo novemu gen. direktorju uspelo aktivirati ta potencial.....ZAKAJ MORAMO BITI MI VEDNO SLABŠI OD HTV-ja?

Strani: 1