Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[#2660350] 23.06.17 13:30
Odgovori   +    4
... Fowlerjeva pa še vedno čaka na opravičilo. ...

... OK, opravičila jaz sicer ne rabim, ker mi noben ni zvijal roke, da sem članek prebral do konca, vsekakor pa bi rad pojasnilo, kaj je Tina Bernik hotela s svojim člankom povedat ... khmm, oziroma kaj imata Uberjev taksist in njegov potnik več ali manj od tega, ker Travis Kalanick ni imel problemov, ko je kakšen Uberjev šef na kakšni zabavi kakšno babo zgrabil za rit ...

P.S.: Financarji so očitno spet obrnili ploščo ali pa so pozabili na svojo mantro, da je podjetje na svetu zato, da dela profit ... khmm, kar pomeni, da je Travis Kalanick naredil točno to, kar Finance propagirajo kot najpomembnejše, ko je ob ustanovitvi Uberja postavil 14 osnovnih »vrednot« podjetja, ki so temeljile na ideji, da se na vrh povzpnejo najprizadevnejši, ne glede na to, koliko s svojimi dejanji škodujejo drugim ...
tstih sporočil: 5.199
[#2660614] 26.06.17 10:07
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: tstih 26.06.2017 10:08
Med zadnjimi je bil ta mesec tudi David Boomberg, direktor Uber Technologies, ki je odstop kot član uprave ponudil po neprimerni izjavi na sestanku z zaposlenimi. Ko je članica uprave Arianna Huffington poudarila pomembnost tega, da je med direktorji v podjetju več žensk, ker podatki kažejo, da če je v vrhu ena ženska, je večja verjetnost, da bo prišla tudi druga, je Bonderman izjavil: »Pravzaprav to kaže, da je veliko večja verjetnost, da bo potem več govorjenja.«
Ko se bo obdobje kromosonologije koncalo bodo tistega, ki pride na dan z idejo o spolnih kvotah odpustili in raje zaposlili tistega, ki verjame v rezultate. Dotlej pa bomo poslusali in brali taksne bizarke.
bc123a sporočil: 48.253
[#2660900] 27.06.17 18:43 · odgovor na: tstih (#2660614)
Odgovori   +    4
[tstih]
Ko se bo obdobje kromosonologije koncalo bodo tistega, ki pride na dan z idejo o spolnih kvotah odpustili in raje zaposlili tistega, ki verjame v rezultate. Dotlej pa bomo poslusali in brali taksne bizarke.
tole je res bizarnost, ampak to, da so zaposlili sefa razvoja avtonomne voznje, ki je vse, kar je prinesel s sabo v bistvu pokradel od prejsnjega delodajalca (Google/Waymo) je pa res sramota. Bi bilo kar v uberjevem/Kalanickovem stilu.

Strani: 1