Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2655822] 30.05.17 17:42
Odgovori   +    16
Zoki, Zoki. V Dravljah je MIJAKSu za varovana stanovanja ob domu starejsihj senkal pracelo, ki ni bila njegova. No ni je senkal, investiral jo je. Drugo parcelo za dom starejsih ob ulici Majorja Lavrica je pa prodal za nekaj stotisoc. In mediji hudo problematizirajo investicijo. Eni smejo, eni ne smejo. Zoki kralj.Plecnikov stadion in Plecnikova trznica sta zascitena, ampak NE PRED ZOKIJEM IN MAFIJO.
sopranos sporočil: 11.404
[#2655830] 30.05.17 17:57
Odgovori   +    29
Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2655837] 30.05.17 18:16 · odgovor na: sopranos (#2655830)
Odgovori   +    10
Ce je treba, se parcele tudi izbrise iz zemljiske knjige. AMPAK: nasli so jih. No niso nasli ne parcel, ker so bile izbrisane in ne tistih, ki so jih izbrisali. So/bile ob Fondovih blokih. Ni jih vec. Pa,pa so sle. In na parcelah, ki jih ni, bi gradili.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2655841] 30.05.17 18:21
Odgovori   +    29
Želeli ste, poslušajte.

Balkanske igre brez meja.
bigl sporočil: 18.363
[#2655842] 30.05.17 18:23
Odgovori   +    10
Kaj na NPU? Pa KPK itd? Spijo? To so ravnanja z visokim tveganjem za ...ve se zakaj, razmišljam.Lep dan.
abrame sporočil: 1.628
[#2655847] 30.05.17 18:39
Odgovori   +    14
Ni kej. Spet preverjeno pristna ljubljanska varianta: "monkey buisines".
sopranos sporočil: 11.404
[#2655856] 30.05.17 19:11 · odgovor na: bigl (#2655842)
Odgovori   +    25
[bigl]
Kaj na NPU? Pa KPK itd? Spijo? To so ravnanja z visokim tveganjem za ...ve se zakaj, razmišljam.Lep dan.
Ravno danes je pisalo, da so ljubljanske sodnice zavrgle še eno ovadbo zoper Zokija.

Pri gnilem sodstvu, pokvarjeni policiji in izprijeni birokraciji drugega ne more biti. Ene vrste prosperirajo v čistoči in redu, ene pa v gnoju in kaosu. No, vemo katero okolje bolj odgovarja Zokiju in njegovim.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2655912] 31.05.17 07:02 · odgovor na: sopranos (#2655856)
Odgovori   +    9
> Kaj na NPU? Pa KPK itd? Spijo? To so ravnanja z visokim tveganjem za ...ve se zakaj, razmišljam.Lep dan.

Ravno danes je pisalo, da so ljubljanske sodnice zavrgle še eno ovadbo zoper Zokija.
Imajo delo, razmišljajo kako bi pobrali žepne prihranke JJju in Kanglerju.
"Ta vlada mora čim prej pasti"!!
sirota sporočil: 1.047
[#2655990] 31.05.17 11:19
Odgovori   +    3
Smešno! Izkopana luknja, spomenik kulturnega pomena! Tega ksihta tudi videti ne morem, me pa zanima, katera "multi kulti" mafija, stoji za njim!
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2655995] 31.05.17 11:25 · odgovor na: sopranos (#2655830)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 30.05.17 21:15
[sopranos]
Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....

Lp
sopranos sporočil: 11.404
[#2656059] 31.05.17 13:03 · odgovor na: FIN-466864 (#2655995)
Odgovori   +    3
[FIN-466864]
> [sopranos]
> Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.

Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....

Lp
Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.

In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.

Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2656075] 31.05.17 13:32 · odgovor na: sopranos (#2656059)
Odgovori   +    0
Ugotovil in poimenoval si dejstva. Ce to koga zali, je pa njegov problem.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2656141] 31.05.17 16:21 · odgovor na: sopranos (#2656059)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 31.05.17 13:21
[sopranos]
> [FIN-466864]
> > [sopranos]
> > Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
>
> Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
> Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
> Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
> Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....
>
> Lp

Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.

In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.

Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?
se pozabil dodati:
predvsem žališ na nacionalni osnovi in pika.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2656142] 31.05.17 16:21 · odgovor na: sopranos (#2656059)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 31.05.17 13:20
[sopranos]
> [FIN-466864]
> > [sopranos]
> > Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
>
> Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
> Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
> Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
> Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....
>
> Lp

Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.

In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.

Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?
ni bilo prvič...!!!!!
vedno izkoristiš možnost "posrednega" žaljenja...
in ne se sprenevdat...
sopranos sporočil: 11.404
[#2656153] 31.05.17 16:39 · odgovor na: FIN-466864 (#2656141)
Odgovori   +    1
[FIN-466864]
> [sopranos]
> > [FIN-466864]
> > > [sopranos]
> > > Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
> >
> > Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
> > Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
> > Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
> > Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....
> >
> > Lp
>
> Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.
>
> In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.
>
> Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?

se pozabil dodati:
predvsem žališ na nacionalni osnovi in pika.
To so uveljavljeni in splošno znani izrazi, ki so se na podali zgodoviskih dogodkov razširili v nekakšno splošno zavest, pojmovanje.

Ne vem zakaj bi moral pisati sterilno in ne vem kako opisno ter dolgovezno? Če nastane kakšen nesporazumum pri razumevanju napisanega, sem to več kot pripravljen dodatno razložiti.

Je pa hecno, da te to, da Jankovič in njegovi pajdaši izvajajo kriminalna dejanja ob tihi podpori policije in sodišč, ne motiti toliko, kot to, da jaz ta njihova kriminalna dejanja pojmujem z nekoliko bolj sočnimi izrazi.

Ampak tako to je v Sloveniji. Če ukradeš 100 EUR, greš v zapor in si deležen javnega sramotenja. Če pa nekaj milijonov EUR ukradeš si pa župan, minister, poslanec, direktor državnega podjetja in v režimskih medijih zelo spoštovana osebnost.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2656381] 01.06.17 18:04 · odgovor na: sopranos (#2656153)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 31.05.17 22:17
[sopranos]
> [FIN-466864]
> > [sopranos]
> > > [FIN-466864]
> > > > [sopranos]
> > > > Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
> > >
> > > Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
> > > Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
> > > Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
> > > Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....
> > >
> > > Lp
> >
> > Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.
> >
> > In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.
> >
> > Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?
>
> se pozabil dodati:
> predvsem žališ na nacionalni osnovi in pika.

To so uveljavljeni in splošno znani izrazi, ki so se na podali zgodoviskih dogodkov razširili v nekakšno splošno zavest, pojmovanje.

Ne vem zakaj bi moral pisati sterilno in ne vem kako opisno ter dolgovezno? Če nastane kakšen nesporazumum pri razumevanju napisanega, sem to več kot pripravljen dodatno razložiti.

Je pa hecno, da te to, da Jankovič in njegovi pajdaši izvajajo kriminalna dejanja ob tihi podpori policije in sodišč, ne motiti toliko, kot to, da jaz ta njihova kriminalna dejanja pojmujem z nekoliko bolj sočnimi izrazi.

Ampak tako to je v Sloveniji. Če ukradeš 100 EUR, greš v zapor in si deležen javnega sramotenja. Če pa nekaj milijonov EUR ukradeš si pa župan, minister, poslanec, direktor državnega podjetja in v režimskih medijih zelo spoštovana osebnost.
Če bi že ta prvič prebral, da je dovolj že samo, da lopovu rečeš lopov, ne pa da zraven vplteš kompletno nacio...
Verjetno veš tudi to, da je lj.šerif
tudi slovenec torej...
Ma ne da se mi več, ker tole nikamor ne pelje...
Upam, da ti bo končn potegnl...

Lp
sopranos sporočil: 11.404
[#2656387] 01.06.17 18:25 · odgovor na: FIN-466864 (#2656381)
Odgovori   +    1
[FIN-466864]
> [sopranos]
> > [FIN-466864]
> > > [sopranos]
> > > > [FIN-466864]
> > > > > [sopranos]
> > > > > Ta Zoki je res gangster. Sama balkanska, mutna posla. Mi bi se primerjali s Švico, pa Švedsko itd. Poslovna kultura javnega sektorja pa na ravni Kosova, Srbije in Makedonije.
> > > >
> > > > Kaj pa če bi tu za spremenbo prenehal žaliti na nacionalni osnovi...
> > > > Reč lopovu lopov ne žaliti vse povprek...
> > > > Pol sem pa jaz baniran že 3 leta in iz prncipa ne želim spremeniti imrna oziroma se na novo registrirati..
> > > > Ni pa pošteno, da nekateri "smejo" žaliti....
> > > >
> > > > Lp
> > >
> > > Ne vem kje ti vidiš žaljenje? V Italiji je italijanska mafija, v Albaniji je albanska mafija, na Balkanu je balkanska mafija. In Slovenija je mentalno več kot očitno del Balkana. In to kar dela Jankovič so tipična mafijska posla. Gre za podvrst mafijskega posla imenovanega state capture. Poglej v strokovni literaturi.
> > >
> > > In dejstvo je, da so države kot so Kosovo, Makedonija, Srbija bistveno bolj koruptivne in brezpravne kot pa Švica, Švedska ali Nemčija.
> > >
> > > Tako da mi prosim pojasni kje sem bil žaljiv?
> >
> > se pozabil dodati:
> > predvsem žališ na nacionalni osnovi in pika.
>
> To so uveljavljeni in splošno znani izrazi, ki so se na podali zgodoviskih dogodkov razširili v nekakšno splošno zavest, pojmovanje.
>
> Ne vem zakaj bi moral pisati sterilno in ne vem kako opisno ter dolgovezno? Če nastane kakšen nesporazumum pri razumevanju napisanega, sem to več kot pripravljen dodatno razložiti.
>
> Je pa hecno, da te to, da Jankovič in njegovi pajdaši izvajajo kriminalna dejanja ob tihi podpori policije in sodišč, ne motiti toliko, kot to, da jaz ta njihova kriminalna dejanja pojmujem z nekoliko bolj sočnimi izrazi.
>
> Ampak tako to je v Sloveniji. Če ukradeš 100 EUR, greš v zapor in si deležen javnega sramotenja. Če pa nekaj milijonov EUR ukradeš si pa župan, minister, poslanec, direktor državnega podjetja in v režimskih medijih zelo spoštovana osebnost.

Če bi že ta prvič prebral, da je dovolj že samo, da lopovu rečeš lopov, ne pa da zraven vplteš kompletno nacio...
Verjetno veš tudi to, da je lj.šerif
tudi slovenec torej...
Ma ne da se mi več, ker tole nikamor ne pelje...
Upam, da ti bo končn potegnl...

Lp
Ja ne vem, jaz bi raje imel skandinavski način vodenja mest in države. Slovenija geografsko gledano spada v srednjo Evropo, zato tudi princip, ki velja v Nemčiji in Avstriji ne bi smel nedosegljiv ideal.

Ampak mentalno je Slovenija še vedno na Balkanu. Opeva se Jugoslavijo, se gre igre "nadmudrivanja" in seveda se posluje po balkansko. In zato je povsem normalno, da se tudi politiko pelje na balkanski način. Zato je Zoki več kot reprezentativen, pravzaprav tipski primer slovenskega politika. Da je še bolj tipsko slovenski je pa po svoji nacionalnosti še Srb in s pestro zgodovino kriminalnih dejanj.

In dokler bo Ljubljana in njeni prebivalci volila za balkanskega gangsterja, toliko časa napredka ne more biti.

Je pa zanimivo, da imamo v Sloveniji tudi ljudi, ki so prišli sem iz Nemčije, Švice itd. Skratka iz urejenih okolij. Jih kar nekaj poznam tudi osebno. In je zanimivo to, da so v družbenem smislu ti ljudje odrinjeni dokaj na obrobje. So brez omembe vredne politične, družbene moči. Imamo tudi kar nekaj poštenih in delovnih Slovencev, ki držijo po konci marsikatero firmo, oddelek ali državno/občinsko ustanovo. A so precej anonimni. Poznam tudi ljudi iz bivše Juge. Jih je kar nekaj super ljudi, delavnih, pridnih. A so tudi oni odrinjeni na kraj. Veliko takih se seveda potem izseli iz Slovenije. Večina tujcev, ki si je tukaj ustvarila neko nadpovprečno premoženje (kar je sicer dokaj lahko doseči, glede na nizek splošni standard, ki ga imamo) pa je to dosegla z razno raznimi sumljivimi, nezakonitimi, nemoralnimi posli. To pa so dosegli tudi tako, da so se uspešno povzpeli na določene pomembne javne položaje in potem to izkoristili za osebno bogatenje. Je pa res, da je takih tudi veliko Slovencev. A zame so vsi ti ljudje, Slovenci ali tujci, ljudje, ki uporabljajo balkanske metode poslovanja. Večje ribe, kot je Zoki, pa imajo še dodaten naziv, gangster.

Sicer pa Balkan in težave z balkansko mafijo in kako ta mafija od znotraj uničuje države gostiteljice poznajo tudi v Avstriji, Nemčiji, Beneluksu, na Švedskem. Ampak tam jim konkurirajo še turška, italijanska in ruska mafija. Tukaj v Sloveniji je pa samo balkanska mafija.
anon-393067 sporočil: 2
[#2708750] 23.04.18 07:52
Odgovori   +    2
Ugibanje o razlogih za zašćito bivše Tobačne je brez veze, ker pri Jankoviču je razlog vedno samo finančen. On bo svojo "desetino" dobil tako ali drugače in očitno si jo obeta z dveh strani.Dve stvari ne obstajata in nikoli ne bosta; lesen sporget in to, da Janković pri čemerkoli ne bi imel osebnega interesa.
Vsekakor pa je razmisleka vredno, da je šele Jankovič prepoznal kulturno vrednost območja Tobačne in to takoj po tem , ko je kompleks v prodaji !?
Endimion sporočil: 10.252
[#2708775] 23.04.18 09:44 · odgovor na: BlazVo (#2655841)
Odgovori   +    0
Blaz... Tu se je kolega Pobalin poigral s tem Nemskim investitorjem...

forum.finance.si/?m=...786&single
Endimion sporočil: 10.252
[#2708777] 23.04.18 09:52 · odgovor na: (#2655897)
Odgovori   +    0
V londonu je termoelektrarna kulturno zgodovinski spomenik...

Strani: 1