Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[#2649584] 19.04.17 09:32
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: najobj 19.04.2017 09:33
... Prikaz nasprotnih dejstev: Kaj vse ni res pri zgodbi o Martinu Odlazku ...

... holy shit ! ... evo, če vsaj polovica od naštetega res ni res, me res zanima, kaj bodo zdaj Financarji rekli ... khmm, ali pa ne bodo rekli nič, ker so alternativna dejstva za postfaktične cajte najbolj normalna stvar ...

P.S.: da ne bo pomote, podobni lopovi mi grejo neizmerno na jetra, ampak tudi o lopovih je treba pisat samo tisto, kar je res, sploh ker je resnice o njihovih lopovščinah več kot preveč ...
Veselo2012 sporočil: 474
[#2649587] 19.04.17 09:44 · odgovor na: najobj (#2649584)
Odgovori   +    6
Ja, holy shit. Tudi jaz sem se prijela za glavo. Nič ni res. Potem sem se vprašala, zakaj za boga plačujem naročnino na Finance, če so trač trač cajtng in pišejo samo netočnosti ter neresnice. Pa dve novinarki sta vse narobe razumeli, narobe zapisali,...WTF???

Mi je pa jasno da taki kot je g. Odlazek nikol niso nič krivi pa vse jim pripada. A ni on tisti, o katerem se je pred leti pisalo, da je ogromne denarje vlekel na invalidskih kvotah? Že videno, že doživeto...tudi na lastni koži
deblo sporočil: 3.339
[#2649596] 19.04.17 10:24
Odgovori   +    8
Odlazek in njegovi so pravi prevarantski mojstri. Očitno jim to uspeva samo v Sloveniji,ko so barabe zaščitene premosorazmerno.Priznanje novinarkam in novinarjem Financ,ki poiskušajo z nekaterimi odkritji.Policija in sodišča se pa velikih lopovov bojijo, ali pa so njihovi pomočniki.
bigl sporočil: 18.363
[#2649604] 19.04.17 11:37
Odgovori   +    2
Tale nasprotna dejstva lahko izrazijo z dvema besedama: vse neresnično. Kaj je pa res, pa nas itak nič ne biga. V tem smislu. Če je vmes DUTB nas, mene kot del javnosti zanima kaj počnejo s premoženjem davkoplačevalcev. Če je res kar piše Delo, da morajo plačat 2,9 miljona DUTB pod izvršbo, pa je prav, da novinarji poročajo v obliki novic al se razpišejo v obliki komentarjev. Lep dan.
grgl1976 sporočil: 271
[#2650490] 25.04.17 09:06
Odgovori   +    0
Itak sem že pod enem od navedenih člankov napisal, da Finance pišejo na podlagi nekih domnev in zaključkov, ki velikokrat nimajo nobene zveze z realnostjo. In če je vsaj pol od navedenega res, potem je to sramota za Finance, saj se očitno resnica potvarja z namenom senzacionalističnih novic.

Žalosti me dejstvo, da nekoč zelo kvaliteten in praktično edini finančni časopis pri nas postaja vse bolj rumeni tisk.

Strani: 1