Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek PRIMA test: Kakšna je varnost in koliko zabave ponujajo

Strani: 1

anon-417896 sporočil: 42
[#2649156] 14.04.17 21:41
Odgovori   +    0
No povej kdo ima touch in kdo miroring. To je osnova. Če ne moreš pisat črk in številk na touch, potem je to zastarelo in skrajno neuporabno. Če ni zrcaljenja telefona na ekran potem je to čisti poraz. Zaostalo u božjo mater. In bmw je tukaj sirota. Ne da touch screena kaj šele miroringa. Čista zaostalost.
najobj sporočil: 31.870
[#2649201] 15.04.17 13:03
Odgovori   +    2
... PRIMA test: Kakšna je varnost in koliko zabave ponujajo ...

... čuj, Matej ... evo, stavim gajbo pira, da se je kreten za volanom tote www.kraskigadje.si/2...ve-giulie/ PRIMA prestižne limuzine med vožnjo zabaval na infozabavnih sistemih ...

P.S.: dokler na Financah hvalite infozabavne sisteme, ne pišite o varnosti, sploh pa infotainment in varnost ne omenjajte v istem stavku, kaj šele naslovu ...
anon-417896 sporočil: 42
[#2649259] 15.04.17 20:15 · odgovor na: najobj (#2649201)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-417896 15.04.2017 20:17
Predvidevam, da zastopaš bmw. Aplikacije ki bodo vsak čas na voljo bodo ponujale pregled zasedenih cest, pretočnost... to bo vozniku bistveno olajšalo pot, utrujenost... in nesreč bo manj. Če si omejen v glavi tega ne moreš razumeti, ampak razvoj aplikacij bodo delali softveraši, zelo verjetno ameriški, ne pa bmw, ki je zaostal. Ne ponuja screena na dotik, kaj šele zrcaljenje. Ima pa navigacijo na katastrofalnem zaslonu za mastno doplačilo. To je prihodnost? To je premium? To je poden.
chef sporočil: 2.986
[#2649288] 16.04.17 12:03 · odgovor na: najobj (#2649201)
Odgovori   +    1
Stavo si izgubil, zdaj pa kar povej, kam boš dostavil gajbo pira.

Kar se ocenjevanja tiče, kot ti lepo piše v uvodu, sta to imela čez fanta iz Žurnal24.si, tudi razlaga je njuna. Zakaj sta varnost in infotainment v isti skupini je irelevantno, ker ima vsak sklop svoje podsklope.
kaj je zajeto:
Asistenčni sistemi
AEB
kamera za vzvratno vožnjo
Parkirni senzorji
Parkirni asistent
Cross alert
Žarometi – LED, prilagodljivi
opozorilnik za vozila v mrtvem kotu
lane alert/assist
Asistenca za zastoje
Driveralert
Radarski tempomat
projekcijski zaslon HUD
Prepoznavanje znakov
E-call/asistent
zaslon in vmesnik
navigacija
Radio postaje upravljanje
Bluetooth
Drugi viri
Internet
QI polnjenje
MirrorLink, Android Auto/Car Play

Za vse ostale stvari glede tega, se obrni na žurnalovca, sta prijazna in rada pojasnita.
In brez skrbi, pivo bom delil tudi z njima, le malo me skrbi, da ga ne bom nikoli videl.
najobj sporočil: 31.870
[#2649397] 17.04.17 18:25 · odgovor na: anon-417896 (#2649259)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.04.2017 18:26
[Grosss]
Predvidevam, da zastopaš bmw. Aplikacije ki bodo vsak čas na voljo bodo ponujale pregled zasedenih cest, pretočnost... to bo vozniku bistveno olajšalo pot, utrujenost... in nesreč bo manj. Če si omejen v glavi tega ne moreš razumeti, ampak razvoj aplikacij bodo delali softveraši, zelo verjetno ameriški, ne pa bmw, ki je zaostal. Ne ponuja screena na dotik, kaj šele zrcaljenje. Ima pa navigacijo na katastrofalnem zaslonu za mastno doplačilo. To je prihodnost? To je premium? To je poden.
... čuj, slabo bereš in še slabše predvidevaš ...

P.S.: sploh ne dvomim o neomejenosti glave nekoga www.youtube.com/watc...CIdeRIrVsg , ki pri 100 km/h ne gleda na cesto, ampak na tačskrinu išče pregled zasedenih cest, pretočnost, ker to bojda bistveno olajša pot, utrujenost in je zato nesreč manj ... khmm, le da je ta glava neomejena v napačno smer ...
najobj sporočil: 31.870
[#2649401] 17.04.17 18:35 · odgovor na: chef (#2649288)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 17.04.2017 18:37
[chef]
Stavo si izgubil, zdaj pa kar povej, kam boš dostavil gajbo pira.

Kar se ocenjevanja tiče, kot ti lepo piše v uvodu, sta to imela čez fanta iz Žurnal24.si, tudi razlaga je njuna. Zakaj sta varnost in infotainment v isti skupini je irelevantno, ker ima vsak sklop svoje podsklope.
kaj je zajeto:
Asistenčni sistemi
AEB
kamera za vzvratno vožnjo
Parkirni senzorji
Parkirni asistent
Cross alert
Žarometi – LED, prilagodljivi
opozorilnik za vozila v mrtvem kotu
lane alert/assist
Asistenca za zastoje
Driveralert
Radarski tempomat
projekcijski zaslon HUD
Prepoznavanje znakov
E-call/asistent
zaslon in vmesnik
navigacija
Radio postaje upravljanje
Bluetooth
Drugi viri
Internet
QI polnjenje
MirrorLink, Android Auto/Car Play

Za vse ostale stvari glede tega, se obrni na žurnalovca, sta prijazna in rada pojasnita.
In brez skrbi, pivo bom delil tudi z njima, le malo me skrbi, da ga ne bom nikoli videl.
... alzo, jaz sem stavo izgubil, ker si ti rekel, da sem jo izgubil ... eh, jebiga ...

P.S.: dokler zaradi brskanja po infotainmentu ne gledaš na cesto, varnosti preprosto ne more biti, pa sploh ni važno, kaj si fanta iz Žurnal24.si o tem mislita in samo to je razlog, da sem se javil ... aja, šefico Simono lahko vprašaš forum.finance.si/?m=...333&single , kako je z realizacijo mojih stav tukaj na Financah ... ja, je pa res, da ti tega pira nikoli ne boš videl, ker z mano nobene stave nisi dobil ...
chef sporočil: 2.986
[#2649405] 17.04.17 18:47 · odgovor na: najobj (#2649401)
Odgovori   +    0
Velke lape, mali kilt. Klasika za "toti" konec.
najobj sporočil: 31.870
[#2649408] 17.04.17 18:51 · odgovor na: chef (#2649405)
Odgovori   +    2
[chef]
Velke lape, mali kilt. Klasika za "toti" konec.
... čuj, saj sem ti lepo napisal, da Simono vprašaj, kako je z mojimi lapami, pa še post sem ti nalimal ... ja, ampak tudi ti očitno bolj slabo bereš, sploh takrat, ko ti prebrano ne paše ...
chef sporočil: 2.986
[#2649414] 17.04.17 19:18 · odgovor na: najobj (#2649408)
Odgovori   +    0
Drugic raje ne stavi tako vehementno gajbe pira ob tuji nesreci pa bo. Izpadel si tipicni drekac. Kaj imas z ostalimi tukaj, me ne zanima.
najobj sporočil: 31.870
[#2649419] 17.04.17 19:35 · odgovor na: chef (#2649414)
Odgovori   +    2
[chef]
Drugic raje ne stavi tako vehementno gajbe pira ob tuji nesreci pa bo. Izpadel si tipicni drekac. Kaj imas z ostalimi tukaj, me ne zanima.
... OK, očitno o tisti razbiti Alfi veš več kot jaz, zakaj je tako, pa me ne zanima ...

P.S.: drekača ne bom komentiral ...

Strani: 1